Lady in the Water

Lady in the Water (2006)


  • Genre: Drama, Fantasie, Mysterie
  • Release Datum: 2006-07-20
  • Beoordeling: 5.5/10 van 1,321 stemmen
  • Lengte: 1uur 50min
  • Taal: 普通话
  • Productie: Legendary Pictures
  • Productie Land: United States of America
  • Regisseur: M. Night Shyamalan
star 5.5/10
Van 1,321 Stemmen

Plot

De bescheiden opzichter van een appartementencomplex, Cleveland Heep, treft tot zijn grote schrik een nimf uit een sprookjeswereld in zijn gebouw aan. Deze kan niet meer terugkeren naar haar eigen wereld. Al snel komen Cleveland en de andere bewoners van het gebouw tot de conclusie dat ook zij deel uitmaken van een sprookje. Dit sprookje kent echter ook zijn boosaardige figuren, die er alles aan doen om te voorkomen dat de nimf kan terugkeren naar haar eigen wereld ...

Kan ik Lady in the Water kijken op Netflix in Nederland?


Nee, helaas is Lady in the Water nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.

Lady in the Water Trailer

  • Paul Giamatti

    als Cleveland Heep
  • Bryce Dallas Howard

    als Story
  • Jeffrey Wright

    als Mr. Dury
  • Bob Balaban

    als Harry Farber
  • Sarita Choudhury

    als Anna Ran
  • Cindy Cheung

    als Young-Soon Choi
  • M. Night Shyamalan

    als Vick Ran
  • Freddy Rodríguez

    als Reggie
  • Bill Irwin

    als Mr. Leeds
  • Mary Beth Hurt

    als Mrs. Bell
  • Noah Gray-Cabey

    als Joey Dury
  • Joseph D. Reitman

    als Long Haired Smoker
  • Jared Harris

    als Goatee Smoker
  • Grant Monohon

    als Emaciated Smoker
  • John Boyd

    als One-Eyebrow Smoker
  • Ethan Cohn

    als Glasses Smoker
  • June Kyoto Lu

    als Mrs. Choi
  • Tovah Feldshuh

    als Mrs. Bubchik
  • Tom Mardirosian

    als Mr. Bubchik
  • Maricruz Hernandez

    als Perez de la Torre Sister #1
  • Carla Jimenez

    als Perez de la Torre Sister #2
  • Natasha Perez

    als Perez de la Torre Sister #3
  • Monique Gabriela Curnen

    als Perez de la Torre Sister #4
  • Marilyn Torres

    als Perez de la Torre Sister #5
  • George Bass

    als Mr. Perez de la Torre
  • Joel Marsh Garland

    als Pool Guy
  • James Breen

    als SPCA Guy
  • Nell Johnson

    als Phone Message (voice)
  • Walter Lafty

    als Silvertide Band Member
  • Mark Melchiorre Jr.

    als Silvertide Band Member
  • Kevin Frank

    als Silvertide Band Member
  • Brian Weaver

    als Silvertide Band Member
  • Nick Perri

    als Silvertide Band Member
  • Jeremy Howard

    als Tartutic #1
  • Brian Steele

    als Tartutic #2
  • Kurt Carley

    als Tartutic #3
  • Doug Jones

    als Tartutic #4
  • David Ogden Stiers

    als Narrator (uncredited)
Directing M. Night Shyamalan Director
Sound James Newton Howard Original Music Composer
Production Sam Mercer Producer
Production M. Night Shyamalan Producer
Editing Barbara Tulliver Editor
Writing M. Night Shyamalan Screenplay
Camera Christopher Doyle Director of Photography
Production Douglas Aibel Casting
Costume & Make-Up Betsy Heimann Costume Design
Art Martin Childs Production Design
Art Stefan Dechant Art Direction
Art Christina Ann Wilson Art Direction
Art Larry Dias Set Decoration
Costume & Make-Up Bernadette Mazur Makeup Department Head
Art Dawn Brown Set Designer
Art Noelle King Set Designer
Art Thomas Minton Set Designer
Art Sara Philpott Art Department Coordinator
Sound Steve Boeddeker Sound Designer
Sound Lee Dichter Sound Re-Recording Mixer
Sound Frank E. Eulner Supervising Sound Editor
Sound Anthony Ortiz Boom Operator
Sound Michael Semanick Sound Re-Recording Mixer
Sound Dennie Thorpe Foley
Sound Jana Vance Foley
Crew Steve Cremin Special Effects Coordinator
Visual Effects Edward Hirsh Visual Effects Supervisor
Visual Effects Jeanmarie King Visual Effects Producer
Crew Jeff Habberstad Stunt Coordinator
Camera Frank Masi Still Photographer
Camera Edwin Effrein Steadicam Operator
Costume & Make-Up Rachel Leek Set Costumer
Sound Suzana Peric Music Editor
Directing Mary Cybulski Script Supervisor
Production James Lin Location Manager
Crew Karin Silvestri Stunts
Art James Mazzola Property Master
Sound Marshall Winn Supervising ADR Editor
Sound Marshall Winn Supervising Dialogue Editor
Sound Chris Munro Production Sound Mixer
Sound Marilyn McCoppen ADR Editor
Sound Kevin Sellers Foley Editor
Production Jose L. Rodriguez Associate Producer
Production John Rusk Associate Producer
Costume & Make-Up Melissa Yonkey Hair Department Head
Costume & Make-Up Qodi Armstrong Hairstylist
Costume & Make-Up Don Kozma Key Makeup Artist
Production Ravi D. Mehta Executive In Charge Of Production
Crew Edward J. Johnson Carpenter
Art Kevin Mangan Greensman
Costume & Make-Up Merribelle Anderson Key Hair Stylist
Art Lara Lampenfield Painter
Crew Karyn Gerred Scenic Artist
Art David French Sculptor
Art Jim Orr Set Dresser
Sound Alan Meyerson Scoring Mixer
Crew Mark Setrakian Animatronics Designer
Crew Jessie Thiele Post Production Supervisor
Production Gerald Scaife Production Supervisor
Production Sharon Mann Unit Production Manager
Directing John Rusk First Assistant Director
Crew Christian Alzmann Visual Effects Art Director
Crew Trevor Habberstad Utility Stunts
Camera Phil Bradshaw Grip
Lighting Francine Natale Assistant Chief Lighting Technician
Lighting Richie Ford Rigging Gaffer
Lighting Chris Beattie Rigging Grip
Camera Pete Romano Underwater Director of Photography
Visual Effects Tim Harrington Animation Supervisor
Production Stephanie Holbrook Casting Associate
Costume & Make-Up Autumn Saville Assistant Costume Designer
Art Paul Williams Construction Coordinator
Art Scott T. Pina Construction Foreman
Editing Olivier Fontenay Color Timer
Sound Kevin Connolly Musician
Production Christian Brockey Production Coordinator
Art Brandon Cook Props
Crew Chungsoo Lee Dialect Coach
Crew Kathleen Kelly Set Medic
Crew Mike Patrick Mix Technician
Production Jennifer Zolten Freed Post Production Accountant
Production Mark Mayer Production Accountant
Crew Michele Cusick Set Production Assistant
Sound Scott Guitteau Sound Effects Editor
Sound Michael Scott Sound Recordist
Crew Joseph DeBona Stand In
Crew Slazenger Chinked Special Effects
Crew Guy Adan Unit Publicist
Camera Tom Prate Key Grip
Sound Susan Jacobs Music Supervisor
Crew Kevin Barnhill Digital Effects Supervisor
Crew Yen P. Nguyen Loader
Visual Effects Dale Taylor Visual Effects Coordinator
Crew Lorelei David Visual Effects Editor
Sound Jeff Atmajian Orchestrator
Costume & Make-Up Kevin Ritter Key Costumer
Visual Effects Jeanie King Visual Effects Producer
Crew G. Grant Jewett Stunts
Costume & Make-Up Steven E. Anderson Prosthetic Makeup Artist
Costume & Make-Up Kara Morasco Tailor
Directing Keith Potter Additional Second Assistant Director
Directing Basti Van Der Woude Second Assistant Director
Directing Keri Bruno Second Second Assistant Director
Directing Brick Mason Second Unit Director
Lighting David Brandon Electrician
Art Vinny Mazzarella Assistant Property Master
Art Antony Graf Construction Grip
Art Dianne Chadwick Graphic Designer
Art Chris Bogart Set Painter
Art William Lebeda Title Designer
Sound Troy Porter ADR Mixer
Sound Lisa Chino Assistant Dialogue Editor
Sound Ellen Heuer Foley Artist
Sound Frank Rinella Foley Mixer
Crew William Lee Special Effects Technician
Crew Jeri Habberstad Stunt Double
Camera Daniel D. Sariano Assistant Camera
Camera Chris Kilduff Best Boy Grip
Camera Ronald Burke Dolly Grip
Camera Glenn Kaplan First Assistant "A" Camera
Camera Josh Blakeslee Second Assistant Camera
Production Barbara Harris ADR Voice Casting
Production Jeanine Pengiel Casting Assistant
Editing Ian Blume Assistant Editor
Editing Craig Hayes Associate Editor
Editing Mo Henry Negative Cutter
Production Lauren Scott Post Production Coordinator
Production Deedra Ricketts Location Casting
Sound Thomas S. Drescher Supervising Music Editor
Production Kev Ketner Additional Production Assistant
Production David Raynor Assistant Production Coordinator
Lighting Bill O'Leary Chief Lighting Technician
Visual Effects Marshall Richard Krasser Compositing Supervisor
Visual Effects Ozzie Carmona Digital Compositor
Production Melanie Crescenz Extras Casting
Production Lisa Wiggins First Assistant Accountant
Lighting Kevin Flynn Key Rigging Grip
Production Terrence B. Zinn Key Set Production Assistant
Production Edward Poveda Payroll Accountant
Production Victoria Boaz Production Assistant
Production Mark Sonoda Production Executive
Production Lauren Scott Production Secretary
Production Skylar Schmidt Second Assistant Accountant
Art Hinju Kim Assistant Art Director
Art James Carson Other
Production Kory Victor Assistant Production Coordinator
Production Kory Victor Researcher
Camera Patrick Capone Camera Operator
Camera Kyle Rudolph Steadicam Operator
Camera Glenn Kaplan First Assistant Camera
Camera Edwin Effrein Other
Camera Greg Finkel Other
Camera Sean P. Gilbert Underwater Camera
Sound Armen Ksajikian Musician
Crew Karin Silvestri Stunt Double

keyboard_arrow_up