Drie, inmiddels volwassen, wonderkinderen verblijven door samenloop van omstandigheden een tijdje bij hun moeder. Hun vader, Royal Tenenbaum, heeft hen jaren geleden verlaten. Wanneer hij hoort dat zijn vrouw, van wie hij nooit officieel gescheiden is, wil hertrouwen, doet hij er alles aan om het weer goed te maken met zijn familie.
Nee, helaas is The Royal Tenenbaums nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Production | Owen Wilson | Executive Producer |
Writing | Owen Wilson | Writer |
Editing | Dylan Tichenor | Editor |
Art | David Wasco | Production Design |
Production | Scott Rudin | Producer |
Sound | Mark Berger | Sound Re-Recording Mixer |
Production | Rudd Simmons | Executive Producer |
Crew | Manny Siverio | Stunts |
Sound | David Boulton | ADR Mixer |
Directing | Wes Anderson | Director |
Production | Wes Anderson | Producer |
Writing | Wes Anderson | Writer |
Production | Barry Mendel | Producer |
Sound | Mark Mothersbaugh | Original Music Composer |
Camera | Robert D. Yeoman | Director of Photography |
Production | Douglas Aibel | Casting |
Art | Sandy Reynolds-Wasco | Set Decoration |
Camera | David M. Dunlap | "A" Camera Operator |
Sound | Robert Hein | Supervising Sound Editor |
Sound | Magdaline Volaitis | Sound Effects Editor |
Visual Effects | Randall Balsmeyer | Visual Effects Supervisor |
Crew | Andy Duppin | Stunts |
Art | Adam Scher | Assistant Art Director |
Sound | Brian Vancho | Foley Artist |
Costume & Make-Up | Karen Patch | Costume Design |
Costume & Make-Up | Sharon Globerson | Assistant Costume Designer |
Sound | Randall Poster | Music Supervisor |
Crew | Peter Bucossi | Stunts |
Directing | Sam Hoffman | First Assistant Director |
Crew | Judy Dickerson | Dialect Coach |
Sound | Todd Milner | Foley Editor |
Production | Denise Pinckley | Unit Production Manager |
Crew | Jalil Jay Lynch | Stunts |
Crew | Derrick Simmons | Stunts |
Art | Scott Rosenstock | Leadman |
Production | Cindy Tolan | Casting Associate |
Crew | Mick O'Rourke | Stunts |
Production | Lars Knudsen | Executive Assistant |
Crew | Frank Ferrara | Stunts |
Crew | Don Picard | Stunts |
Crew | Michael Russo | Stunt Coordinator |
Production | Sondra James | ADR Voice Casting |
Costume & Make-Up | Kate Biscoe | Key Makeup Artist |
Art | Carl Sprague | Art Direction |
Crew | Jery Hewitt | Stunts |
Editing | Daniel R. Padgett | Additional Editor |
Camera | Robert M. Andres | Key Grip |
Camera | Dustin Smith | Grip |
Camera | James Hamilton | Still Photographer |
Costume & Make-Up | Hartsell Taylor | Wardrobe Supervisor |
Sound | Ryan Collison | Foley Recording Engineer |
Sound | Dominick Tavella | Sound Re-Recording Mixer |
Costume & Make-Up | Judy Chin | Makeup Artist |
Art | Sandy Hamilton | Props |
Crew | Roy Farfel | Stunts |
Sound | Peter Waggoner | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Douglas Murray | ADR Mixer |
Costume & Make-Up | Michael Adkins | Wardrobe Supervisor |
Sound | Glenfield Payne | Sound Effects Editor |
Sound | Kenton Jakub | ADR Editor |
Costume & Make-Up | Jerry DeCarlo | Key Hair Stylist |
Crew | Frances Fiore | Unit Publicist |
Sound | David Wahnon | First Assistant Sound Editor |
Costume & Make-Up | Naomi Donne | Makeup Designer |
Sound | Pawel Wdowczak | Sound mixer |
Directing | Scott Peterson | Script Supervisor |
Sound | Annette Kudrak | Music Editor |
Sound | Branka Mrkic | Dialogue Editor |
Camera | Susan Starr | Additional Camera |
Lighting | Andy Day | Chief Lighting Technician |
Crew | Jimmy P. Wong | Stunts |
Crew | Kristopher Medina | Stunts |
Costume & Make-Up | Marie-Ange Ripka | Hair Designer |
Editing | Chris Patterson | First Assistant Editor |
Crew | Tim Gallin | Stunts |
Costume & Make-Up | Stephanie Biear | Seamstress |
Sound | Sylvia Menno | Dialogue Editor |
Visual Effects | Kathy Kelehan | Visual Effects Producer |
Crew | Timothy Shannon | Transportation Co-Captain |
Crew | Robert J. Scupp | Special Effects Coordinator |
Crew | Chris Barnes | Stunts |
Crew | Jennifer Lamb | Stunts |
Crew | James P. Whalen | Transportation Captain |
Sound | Steven Simons | Sound Re-Recording Mixer |
Crew | Don Hewitt Jr. | Stunts |
Editing | Dana Ross | Color Timer |
Camera | Christopher Donohue | Grip |
Crew | Tony Guida | Stunts |
Crew | Steve Mack | Stunts |
Crew | Janet Paparazzo | Stunts |
Crew | John Patrick McLaughlin | Stunts |
Crew | Joseph Barry | Stunts |
Sound | Paul Koronkiewicz | Boom Operator |
Camera | Lamont Crawford | Dolly Grip |
Crew | Norman Douglass | Stunts |
Camera | Storn Peterson | First Assistant Camera |
Production | Sean Garrett Fogel | Production Coordinator |
Crew | Keith Siglinger | Stunts |
Costume & Make-Up | Kashka Banjoko | Hairstylist |
Art | Jonathan Tessler | Props |
Directing | Kathryn-Ann Oaks Shertzer | Second Second Assistant Director |
Camera | Chris Skutch | Best Boy Grip |
Production | Lynda Van Damm | Production Accountant |
Camera | Steve Speers | Second Assistant Camera |
Sound | Eric McAllister | Assistant Sound Editor |
Lighting | Rocco Palmieri | Best Boy Electric |
Sound | Bobby Johanson | ADR Mixer |
Camera | Mel Cannon | Grip |
Crew | Joanne Lamstein | Stunts |
Art | John S. Coda | Construction Foreman |
Crew | Don Hewitt Sr. | Stunts |
Production | Penni Smith | Payroll Accountant |
Production | Byron Crystal | Extras Casting |
Art | Mark Bachman | Graphic Designer |
Directing | Michelle L. Keiser | Second Assistant Director |
Art | Douglas Huszti | Assistant Art Director |
Camera | Igor Potashanik | Grip |
Crew | Victor Chan | Stunts |
Lighting | John Panuccio | Key Rigging Grip |
Costume & Make-Up | Martel Thompson Hale | Makeup Artist |
Art | Kristine Moran | Props |
Camera | David Flanigan | Camera Loader |
Costume & Make-Up | Vahram Mateosian | Tailor |
Crew | Adam Silfin | Stunts |
Crew | Amanda Blew | Stunts |
Crew | Harrison Stimmel | Stunts |
Crew | Paul Buccosi | Stunts |