Frank rijdt 's nachts als paramedicus in Manhattan in een ambulance rond. Na jaren geconfronteerd te zijn met ziekte en dood is hij totaal uitgeblust. De laatste tijd wordt hij achtervolgd door de gedachte aan een 18-jarig meisje dat hij niet heeft kunnen reanimeren. Op een nacht leert hij Mary kennen, een ex-junkie wier vader met een hartaanval is opgenomen. Maar Frank kan het allemaal niet meer bolwerken en vraagt ontslagen te worden, wat hem echter geweigerd wordt.
Nee, helaas is Bringing Out the Dead nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Editing | Thelma Schoonmaker | Editor |
Production | Barbara De Fina | Producer |
Directing | Martin Scorsese | Director |
Production | Scott Rudin | Producer |
Writing | Paul Schrader | Screenplay |
Camera | Robert Richardson | Director of Photography |
Sound | Elmer Bernstein | Original Music Composer |
Production | Eric Steel | Co-Producer |
Sound | Louis Sabat | Boom Operator |
Production | Adam Schroeder | Executive Producer |
Production | Joseph P. Reidy | Co-Producer |
Production | Jeff Levine | Associate Producer |
Production | Mark Roybal | Associate Producer |
Production | Bruce S. Pustin | Executive Producer |
Production | Ellen Lewis | Casting |
Art | William F. Reynolds | Set Decoration |
Costume & Make-Up | Leon Weisinger | Makeup Artist |
Sound | Bobby Mackston | Music Editor |
Costume & Make-Up | Scott W. Farley | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Rita Ryack | Costume Design |
Art | Dante Ferretti | Production Design |
Art | Robert Guerra | Art Direction |
Camera | Phillip V. Caruso | Still Photographer |
Costume & Make-Up | Jane DiPersio | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | William A. Farley | Key Hair Stylist |
Production | Shell Hecht | Production Supervisor |
Costume & Make-Up | Joseph Coscia | Hairstylist |
Camera | Vincent Galindez | Camera Operator |
Directing | Martha Pinson | Script Supervisor |
Crew | G. A. Aguilar | Stunt Coordinator |
Visual Effects | Michael Owens | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Jill Brooks | Visual Effects Producer |
Editing | Scott Brock | First Assistant Editor |
Crew | James Cappello | Carpenter |
Crew | P.J. Haines | Chef |
Crew | Eric Myers | Unit Publicist |
Art | Glen Pangione | Construction Coordinator |
Lighting | Doug Dalisera | Best Boy Electric |
Production | Len Murach | Location Manager |
Crew | Carlos Bernal | Driver |
Crew | Timothy Shannon | Transportation Captain |
Lighting | Ken Connors | Rigging Gaffer |
Camera | Gregor Tavenner | First Assistant Camera |
Crew | Rich Fellegara | Set Medic |
Sound | Emilie A. Bernstein | Orchestrator |
Crew | Marco Kyris | Stand In |
Crew | John Ottesen | Special Effects Coordinator |
Crew | Chris Cenatiempo | Stunts |
Crew | John Bartle | Visual Effects Editor |
Lighting | Russell Engels | Gaffer |
Crew | Ashlee Burnette | Production Office Assistant |
Sound | Philip Stockton | Supervising Sound Editor |
Production | Marion Billings | Publicist |
Camera | Larry McConkey | Steadicam Operator |
Lighting | John Billeci | Electrician |
Production | Gayle Keller | Casting Associate |
Sound | Tom Fleischman | Sound Re-Recording Mixer |
Visual Effects | Susan Greenhow | Visual Effects Coordinator |
Costume & Make-Up | Carol F. Doran | Wigmaker |
Editing | Bob Kaiser | Color Timer |
Crew | Kendall McCarthy | Post Production Supervisor |
Crew | Will Sweeney | Production Intern |
Crew | Joseph Buonocore | Transportation Co-Captain |
Production | Bruce S. Pustin | Unit Production Manager |
Sound | James Sabat | Sound Mixer |
Sound | Elmer Bernstein | Conductor |
Directing | Joseph P. Reidy | First Assistant Director |
Art | Dennis Causey | Set Dresser |
Art | James Bono | Assistant Property Master |
Camera | Richard Guinness Jr. | Key Grip |
Sound | Becky Sullivan | Supervising ADR Editor |
Costume & Make-Up | Linda Grimes | Key Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Joanna Brett | Wardrobe Supervisor |
Sound | Benjamin Cheah | Foley Editor |
Directing | Christopher Surgent | Second Assistant Director |
Camera | Denise Schwab | Camera Loader |
Sound | Eugene Gearty | Sound Effects Designer |
Costume & Make-Up | Kevin Ritter | Key Costumer |
Sound | Kate Eales | Assistant Sound Editor |
Production | Karen Koula Sossiadis | Assistant Production Coordinator |
Sound | Debora Lilavois | Apprentice Sound Editor |
Sound | Marissa Littlefield | ADR Editor |
Camera | Patrick McGrath | Dolly Grip |
Production | Bruce Winant | ADR Voice Casting |
Sound | Fred Rosenberg | Dialogue Editor |
Art | James Mazzola | Property Master |
Sound | Laura Civiello | Dialogue Editor |
Writing | Narges Takesh | Story Editor |
Sound | Will Ralston | Foley Supervisor |
Camera | Tracey Gudwin | Assistant Camera |
Sound | Alex Raspa | ADR Recordist |
Production | Penni Smith | Payroll Accountant |
Production | Reid Warman | Production Secretary |
Camera | Glen Engels | Best Boy Grip |
Visual Effects | Erin Collins Butler | Visual Effects Production Assistant |
Camera | Jeanne Vienne | Second Assistant Camera |
Crew | Susan Callahan | Technical Advisor |
Art | Jay Halligan | Construction Grip |
Visual Effects | Nick Seuser | Additional Visual Effects |
Editing | James Y. Kwei | Consulting Editor |
Visual Effects | Jon Alexander | Compositing Supervisor |
Crew | Rueven Halevi | Intern |
Directing | Greg Hale | Second Second Assistant Director |
Camera | Howard Davidson | Grip |
Camera | Will Arnot | Additional Grip |
Visual Effects | Janos Pilenyi | Effects Supervisor |
Visual Effects | Eric Person | Digital Compositor |
Production | Lee Genick | Extras Casting Assistant |
Sound | George A. Lara | Foley Recordist |
Production | Damon Michael Gordon | Location Assistant |
Production | Theresa Marsh | First Assistant Accountant |
Art | Thomas Yacuk | Key Construction Grip |
Crew | Jalil Jay Lynch | Stunt Driver |
Production | James D. Lee | Assistant Location Manager |
Crew | Ronald Paul | Generator Operator |
Production | Erica Bamforth | Production Assistant |
Sound | Marko Costanzo | Foley Artist |
Lighting | Billy Kerwick | Key Rigging Grip |
Sound | David Boulton | ADR Recording Engineer |
Production | Kellyann Wargo | Second Assistant Accountant |
Writing | Joe Connelly | Novel |
Crew | Joe Connelly | Technical Advisor |
Art | John Davis | Storyboard Artist |
Crew | Conrad E. Palmisano | Stunt Driver |
Crew | Peter Epstein | Stunts |
Crew | Blaise Corrigan | Stunts |