The Gray Man

The Gray Man (2022)


  • Genre: Actie, Thriller
  • Release Datum: 2022-07-13
  • Beoordeling: 6.9/10 van 3,379 stemmen
  • Lengte: 2uur 7min
  • Taal: Český
  • Productie: AGBO
  • Productie Land: United States of America
  • Regisseurs: Joe Russo, Anthony Russo.
star 6.9/10
Van 3,379 Stemmen

Plot

Een tot moord veroordeelde gevangene wordt gerekruteerd als huurmoordenaar voor de CIA. Wanneer hij tijdens een missie in bezit komt van compromitterende informatie over de organisatie, wordt hij zelf het doelwit.

Kan ik The Gray Man kijken op Netflix in Nederland?


Ja! de film The Gray Man is nu beschikbaar om te kijken op Netflix in Nederland.

Kijken op Netflix

The Gray Man Trailer

  • Ryan Gosling

    als Six
  • Chris Evans

    als Lloyd Hansen
  • Ana de Armas

    als Dani Miranda
  • Billy Bob Thornton

    als Fitzroy
  • Jessica Henwick

    als Suzanne Brewer
  • Dhanush

    als Avik San
  • Alfre Woodard

    als Margaret Cahill
  • Regé-Jean Page

    als Carmichael
  • Wagner Moura

    als Laszlo Sosa
  • Julia Butters

    als Claire
  • Shea Whigham

    als Six's Father
  • Deobia Oparei

    als Dulin
  • Robert Kazinsky

    als Perini
  • Daz Crawford

    als Markham
  • Callan Mulvey

    als Dining Car
  • Charlit Dae

    als The Buyer
  • Cameron Crovetti

    als Young Six
  • Chris Castaldi

    als Dawson
  • Jeremy Tichý

    als Officer Zelezny
  • Marián Mitaš

    als Ranking Officer
  • Petr Semerád

    als URNA Captain
  • Dana Aliya Levinson

    als Lead Hansen Tech
  • Nadiv Molcho

    als Junior Hansen Tech
  • Jimmy Jean-Louis

    als Alex Dumas
  • Adam Bartlett

    als Command Center Tech
  • Eme Ikwuakor

    als Lead Merc
  • Patrick Newall

    als C.I.A. Officer
  • Anthony J. Vorhies

    als C.I.A. Specialist
  • Quinn R. Somasavachai

    als Young Boy
  • Siri Schwartzberg

    als Old Woman
  • Faye Nightingale

    als Young Woman
  • Alexander Minajev

    als Russian Orthodox Priest
  • Karen Jin Beck

    als DJ
  • Angela Russo-Otstot

    als C.I.A. Tech
  • Kate Blumberg

    als Wendy
  • Becky Wu

    als Doctor
  • Maria Darkina

    als Czech Orderly
  • Justin Walker White

    als Pilot
  • Kaipo Schwab

    als Co-Pilot
  • Emanuel Felix

    als Chopper Pilot
  • Kendall Wells

    als Australian Team Leader
  • Michael Anthony Rogers

    als Intense Man
  • Joe Daru

    als Gamer
  • Oleg Kim

    als Drunken Thai Guy
  • Irina Aylyarova

    als Czech Doctor
  • Martin Harris

    als Czech Police Officer
  • Karel Heřmánek

    als Czech Injured Man
  • Michelle Twarowska

    als Czech Injured Woman
  • Michel Carliez

    als Patrol Merc
  • Grace Russo

    als Teenage Girl #1
  • Lia Russo

    als Teenage Girl #2
  • Camille Marquez

    als Elena
  • Brent McGee

    als Erik Carver
  • Belén Cusí

    als Hansen Exec
  • Faouzi Brahimi

    als Machine Gun Merc
  • Paul Abell

    als C.I.A. Agent #1
  • Andy Watts

    als C.I.A. Agent #2
  • Steffen Aaron Dziczek

    als C.I.A. Agent #3
  • Ian Stone

    als C.I.A. Agent #4
  • R. Ben Parker

    als Medivac EMT #1
  • Swen Gillberg

    als Medivac EMT #2
  • William Barkley

    als Medic
  • Štěpán Radina

    als Funeral Gunner
  • Joe Russo

    als CIA DDO Fine
  • Isaac Stephen Montgomery

    als MP #1
  • Matthew Bellows

    als MP #2
  • Marc Forget

    als Interrogation Subject
  • Boone Platt

    als Masked Man
  • Gee Alexander

    als Goon
  • Dennis Kunkel

    als CIA Deputy
  • Steven Sievert

    als 1995 De-Age Double #1
  • Gordon Tarpley

    als 2003 De-Age Double #4
  • Steffen Oziczek

    als 2003 De-Age Double #1
  • Karel Heřmánek

    als Czech Injured Man
  • Kat Leroy

    als Runner (uncredited)
Directing Joe Russo Director
Directing Anthony Russo Director
Writing Stephen McFeely Screenplay
Writing Christopher Markus Screenplay
Production Mike LaRocca Producer
Production Joe Russo Producer
Production Anthony Russo Producer
Production Jeff Kirschenbaum Producer
Production Joe Roth Producer
Production Chris Castaldi Producer
Production Patrick Newall Executive Producer
Production Jake Aust Executive Producer
Camera Stephen F. Windon Director of Photography
Visual Effects Swen Gillberg Visual Effects Supervisor
Production Christopher Markus Executive Producer
Production Stephen McFeely Executive Producer
Production Zack Roth Executive Producer
Production Palak Patel Executive Producer
Production Geoffrey Haley Executive Producer
Crew Vanessa Cater Stunts
Crew Vanessa Cater Utility Stunts
Sound Henry Jackman Original Music Composer
Writing Joe Russo Screenplay
Art Gregory F. Anderson Assistant Art Director
Art Neal Callow Art Direction
Art Richard L. Johnson Supervising Art Director
Art Pavel Krejci Art Direction
Art Lauren Rosenbloom Art Direction
Art Dan Sucharipa Art Direction
Art Eric Sundahl Art Direction
Art Nancy Haigh Set Decoration
Costume & Make-Up Judianna Makovsky Costume Design
Costume & Make-Up Jay Wejebe Makeup Artist
Costume & Make-Up Leo Won Makeup Artist
Costume & Make-Up Lauren Thomas Makeup Department Head
Costume & Make-Up Tina Roesler Kerwin Makeup Artist
Costume & Make-Up Christine Choi Makeup Artist
Art Mark W. Brown Set Dresser
Art David Chow Set Designer
Art Radim Cvancara Set Decoration Buyer
Art Sarah Forrest Set Designer
Art Noelle King Set Designer
Art Tammy S. Lee Set Designer
Art Sarah Lopez Assistant Art Director
Art Anshuman Prasad Set Designer
Art Shari Ratliff Set Designer
Art Eric Rood Set Dresser
Art Jessica Santisteban Set Dresser
Art Paul Sonski Set Dresser
Art Fante Zamora Set Dresser
Visual Effects Laurens Ehrmann Visual Effects Supervisor
Visual Effects Serkan Semiz Visual Effects Supervisor
Costume & Make-Up Tiffany Busche Set Costumer
Costume & Make-Up Scott R. Hankins Set Costumer
Costume & Make-Up Marina Marit Set Costumer
Costume & Make-Up Christina Matthews Set Costumer
Costume & Make-Up Robin McMullan Costume Supervisor
Writing Mark Greaney Novel
Editing Pietro Scalia Editor
Editing Jeff Groth Editor
Production Silvie Janculová Line Producer
Production Benoît Jaubert Line Producer
Production Murtaza Kathawala Associate Producer
Production Viet Luu Associate Producer
Production Page Rosenberg-Marvin Associate Producer
Production Anthony J. Vorhies Co-Producer
Production Matthew Stillman Co-Producer
Production David Minkowski Co-Producer
Production Joseph J. Micucci Co-Producer
Production Joseph J. Micucci Line Producer
Production Angela Russo-Otstot Executive Producer
Production Sarah Halley Finn Casting
Production Krista Husar Casting
Art Dennis Gassner Production Design
Art Chris Lowe Production Design
Art Tim Browning Art Direction
Art Tom Frohling Art Direction
Art Theodora Ter-Akopowa Standby Art Director
Art Martina Ter-Akopowá Supervising Art Director
Costume & Make-Up Jan Anderle Makeup Artist
Costume & Make-Up Frédérique Arguello Key Hair Stylist
Costume & Make-Up Jitka Backovska Makeup Artist
Costume & Make-Up Jana Barosco Makeup & Hair
Costume & Make-Up Lukas Barton Makeup & Hair
Costume & Make-Up Stanislava Bartošová Makeup & Hair
Costume & Make-Up Taylor Bennett Hairstylist
Costume & Make-Up Lada Bímová Makeup Artist
Costume & Make-Up Stacy Bisel Hairstylist
Costume & Make-Up Alyson Black-Barrie Hairstylist
Costume & Make-Up Erin Blinn Makeup Artist
Costume & Make-Up Pascale Bouquière Key Makeup Artist
Costume & Make-Up Martina Buhrová Makeup & Hair
Costume & Make-Up Gabriela Buresova Makeup & Hair
Costume & Make-Up Markéta Cervená Makeup Artist
Costume & Make-Up Linda Chudomelova Makeup & Hair
Costume & Make-Up Sheila Cyphers-Leake Key Hair Stylist
Costume & Make-Up Michelle Diamantides Hair Department Head
Costume & Make-Up Eliska Dohnalkova Makeup Artist
Costume & Make-Up Kristýna Drdová Makeup Artist
Costume & Make-Up Veronika Drobná Makeup Artist
Costume & Make-Up David DuMortier Key Makeup Artist
Costume & Make-Up Dagmar Erychlebová Makeup Artist
Costume & Make-Up Bibi Fabianova Makeup Artist
Costume & Make-Up Hana Franková Makeup Artist
Costume & Make-Up Klara Frantisakova Makeup Artist
Costume & Make-Up Rachel Galey Makeup Artist
Costume & Make-Up Kimberly Graczyk Key Makeup Artist
Costume & Make-Up Renia Green Hairstylist
Costume & Make-Up Erin Harding Makeup Artist
Costume & Make-Up Natasha Holderman Hairstylist
Costume & Make-Up Kateřina Housková Makeup Artist
Costume & Make-Up Romana Karlíková Makeup Artist
Costume & Make-Up Myo Lai Hairstylist
Costume & Make-Up Marie Larkin Hairstylist
Costume & Make-Up Chris LeNeo Hairstylist
Costume & Make-Up Felicia Linsky Makeup Artist
Costume & Make-Up Susan Jennifer Lipson Hairstylist
Costume & Make-Up Philomène Lucas Makeup Artist
Costume & Make-Up Marie Navrátilová Makeup Artist
Costume & Make-Up Magda Mazalová Makeup Artist
Costume & Make-Up Katy McClintock Hairstylist
Costume & Make-Up Mia McGuinness Makeup Artist
Costume & Make-Up Jaime Leigh McIntosh Hairstylist
Costume & Make-Up Jitka Mouchová Makeup Artist
Costume & Make-Up Zita Odenhalova Makeup Artist
Costume & Make-Up Cyril Oubahi Hairstylist
Costume & Make-Up Tereza Patockova Makeup Department Head
Costume & Make-Up Margarita Pidgeon Key Hair Stylist
Costume & Make-Up Bára Potuzníková Makeup Artist
Costume & Make-Up Marek Pátl Makeup Artist
Costume & Make-Up Lucie Rabanová Makeup Artist
Costume & Make-Up Lenka Reihserova Makeup Artist
Costume & Make-Up Sian Richards Makeup Artist
Costume & Make-Up Sian Richards Hairstylist
Costume & Make-Up Michaela Rosickova Makeup Artist
Costume & Make-Up Eliska Routova Makeup Artist
Costume & Make-Up Tereza Skákalová Makeup Artist
Costume & Make-Up Zuzana Slezakova Makeup Artist
Costume & Make-Up Barbora Smolová Makeup Artist
Costume & Make-Up Stacey Sokol Hairstylist
Costume & Make-Up Steven R. Soussanna Hairstylist
Costume & Make-Up Tatiana Thorpe Makeup Artist
Costume & Make-Up Laine Trzinski Hairstylist
Costume & Make-Up Kekepania Vasquez-Tamali'i Hairdresser
Costume & Make-Up Leah Vautrot Key Makeup Artist
Costume & Make-Up Johnny Villanueva Hair Department Head
Costume & Make-Up Petra Vlková Makeup Artist
Costume & Make-Up Eva Vrtišková Makeup Artist
Costume & Make-Up Johana Vrtíšková Makeup Artist
Costume & Make-Up Kristin Wahl Hairstylist
Costume & Make-Up Josef Weiss Makeup Artist
Costume & Make-Up Pavlína Žďánská Makeup Department Head
Production Fabrice Aurigny Assistant Unit Manager
Production Selena Carrillo Production Supervisor
Production Chris Castaldi Unit Production Manager
Visual Effects Valeria Costa Visual Effects Production Manager
Production Sébastien Didelot Unit Manager
Production Nathan Hayashigawa Executive In Charge Of Production
Visual Effects Charlie Hayes Visual Effects Production Manager
Production Kamila Fric Hlochova Production Assistant
Production Piyaporn Indageha Production Manager
Visual Effects Ali James Visual Effects Production Manager
Production Dan Kuska Unit Manager
Production Sonny P. Louis Production Assistant
Production Michael Morgan Executive In Charge Of Post Production
Production Patrick Newall Unit Production Manager
Production Mustafa Kemal Olcer Production Manager
Crew Tim Pedegana Post Production Supervisor
Production Christine Raspillère Production Manager
Production Kerri Smeltzer Production Supervisor
Production Anthony J. Vorhies Unit Production Manager
Production Kristýna Zasadilová Production Assistant
Directing Chris Castaldi First Assistant Director
Directing Leona D'Huy Third Assistant Director
Directing Conor Feltham Third Assistant Director
Directing Stéphane Gluck Second Unit First Assistant Director
Production Jonathan Goetzman Production Assistant
Crew Jeff Goodell Second Unit
Directing Andrea Hachuel Second Assistant Director
Directing Matt Haggerty Second Unit First Assistant Director
Directing Stewart Hamilton Second Unit First Assistant Director
Directing Martin Hladík First Assistant Director
Directing Matus Kukuca Second Assistant Director
Directing Kryštof Liška Third Assistant Director
Directing Louise Mejstelman Third Assistant Director
Directing Ryan Newberry Second Second Assistant Director
Directing Daniela Paulova Second Second Assistant Director
Directing Spiro Razatos Second Unit Director
Directing Kristýna Rousková Third Assistant Director
Directing Gregory Santoro Second Second Assistant Director
Crew Neema Sharma Set Production Assistant
Directing Matthew Sharp Second Assistant Director
Directing Trevor Tavares Second Assistant Director
Production Lindsey Thaxton Production Assistant
Directing Angela Vitas Third Assistant Director
Directing Abigail L.S. Yardley Second Assistant Director
Directing James Young Second Unit Director
Directing Jan Zalar Second Second Assistant Director
Art Ernie Avila Set Designer
Art Manuel Baca Assistant Property Master
Art Matt Boucard Set Dresser
Art Damon Bowden Sign Painter
Art Michael Adam Brown Standby Painter
Art Thomas E. Brown Paint Coordinator
Art Jameson Buston Set Decorating Coordinator
Art Andrea Carter Art Department Coordinator
Crew Brian S. Childs Propmaker
Art Arnaud Courteix Standby Art Director
Art Darrin Denlinger Storyboard Artist
Art Val Drake Sculptor
Art Daniel Dvořák Property Master
Art Richard Ewan Paint Coordinator
Art Kim Frederiksen Concept Artist
Art Jeff Frost Conceptual Design
Crew David X. Gomez Propmaker
Art Hector M. Gonzalez Assistant Property Master
Art Doug Harlocker Property Master
Art Finley Harlocker Props
Art Zbynek Havlin Painter
Art Katerina Hlahulkova Graphic Designer
Art Leonard Hädler Stirský Props
Art Jonas Kirk Construction Coordinator
Costume & Make-Up Andrew Kosum On Set Dresser
Art Katerina Koutská Set Decoration
Crew Chris Lamendola Carpenter
Art Thomas Laporte Property Master
Art Tomás Lehovec Construction Foreman
Art Anthony Liberatore Storyboard Artist
Art Ron Licari Property Master
Art Richard F. Mays Set Designer
Costume & Make-Up Jon Nicholson On Set Dresser
Art Fred M. Ortiz Set Dresser
Costume & Make-Up Fred M. Ortiz On Set Dresser
Art Sara Philpott Assistant Set Decoration
Art Frank Piercy Paint Coordinator
Art Václav Pinkas Assistant Property Master
Art Shari Ratliff Art Department Assistant
Art Jessica Ripka Set Decorating Coordinator
Art Josue Rodriguez Assistant Property Master
Art Mauricio Ruiz Concept Artist
Art Nicholas Sabio Set Painter
Art Darlene Salinas Set Decorating Coordinator
Art Chris Samp Standby Painter
Art Katie Sanner Props
Art Clint Schultz Graphic Designer
Art Alex Sessing Greensman
Art David Sheldon-Hicks Graphic Designer
Art Andrew Shinavier Props
Art Craig T. Shordon Painter
Art Drew Simmons Construction Foreman
Art Benjamin Kimball Smith Set Dresser
Art Brandon Smith Set Dresser
Art Chris Snyder Construction Coordinator
Art Paul Sonski Set Designer
Art Jaak Sova Set Decoration Buyer
Crew Jimmy Stannard Propmaker
Art Viktorie Isabella Ter-Akopow Art Department Coordinator
Art Michael Thurman Set Dresser
Art Mark Weber Construction Foreman
Art Mark Weissenfluh Leadman
Art Trey Wright Art Department Assistant
Art Qingling Zhang Concept Artist
Art Cesar E. Lemus Storyboard Artist
Sound Thibault Arnold ADR Mixer
Sound Mark Binder Sound Re-Recording Mixer
Sound Mark Binder Sound Designer
Sound Jan Blazek Boom Operator
Sound Michal Cech Boom Operator
Sound Patrick Christensen ADR Mixer
Sound Andrew Cier Utility Sound
Sound Trevor Cress Sound Re-Recording Mixer
Sound Thomas Curley Sound Mixer
Sound Rene Defrancesch Utility Sound
Sound Donald Flick Sound Effects Editor
Sound Chris Goodes Sound Re-Recording Mixer
Sound Chris Goodes Sound Editor
Sound Nicolas Gospic Sound Assistant
Sound Elliot Hartley Sound Supervisor
Sound Mike Horton Foley Artist
Sound Jeffrey A. Humphreys Boom Operator
Sound Campbell Irwin ADR Coordinator
Sound Cecile Janet ADR Recordist
Sound Vu Le Foley Mixer
Sound Walter Ledesma Dialogue Editor
Sound Xiang Li Sound Editor
Sound Darrin Mann Foley Mixer
Sound Matěj Matuška Sound Mixer
Sound Adam Mohundro Boom Operator
Sound Lee Orloff Production Sound Mixer
Sound Bryan Pennington Dolby Consultant
Sound Igor Pokorný Sound Mixer
Sound Fitzrovia Post ADR Engineer
Sound Rocky Reilly Utility Sound
Sound Monique Reymond Foley Artist
Sound Roman Rigo Boom Operator
Sound Nikola Simikić Sound Editor
Sound Stanomir Dragoş Sound Mixer
Sound Michal Straka Utility Sound
Sound Knox White Boom Operator
Crew Debbie Evans Stunts
Crew Heidi Moneymaker Stunts
Crew Henry Kingi Stunts
Crew Eliza Coleman Stunts
Crew Jack Gill Stunt Coordinator
Crew Felix Betancourt Fight Choreographer
Crew Maïté Blanco Stunt Double
Crew Alec Back Stunt Double
Crew Nicolas Bosc Stunt Double
Crew Hannah Betts Stunt Driver
Crew Mackensi Emory Stunt Double
Crew Rockey Dickey Jr. Stunt Coordinator
Crew Rachel Gelfeld Stunt Double
Crew Aren Farrington Stunt Double
Crew Daniel Hernandez Fight Choreographer
Crew Adam Hart Stunt Double
Crew Steve Kelso Stunts
Crew Cheryl Lewis Stunt Double
Crew Malosi Leonard Stunts
Crew David Lištván Stunt Coordinator
Crew Jalil Jay Lynch Stunts
Crew Angel Manuel Stunt Double
Crew Anthony N. Stunts
Crew Mark Miscione Stunt Double
Crew Kara Petersen Stunt Double
Crew Katie O'Donovan Stunt Double
Crew Denney Pierce Stunt Driver
Crew Chris Palermo Stunt Driver
Crew Jimmy N. Roberts Stunt Driver
Crew Mike Ryan Stunts
Crew Don Theerathada Stunt Coordinator
Crew Anastajah Stearns Stunts
Crew Jason Tubbs Stunt Driver
Crew Ivo Zubaty Stunts
Crew Nicholas Verdi Stunts
Crew James Young Stunt Coordinator
Crew Jan Blahák Stunts
Sound Michael Miller ADR Mixer
Directing Matthew Sharp Assistant Director
Crew Allan Padelford Stunt Driver

keyboard_arrow_up