De bokstrainer Frankie Dunn heeft al heel lang niemand meer toegelaten tot zijn persoonlijke leven, totdat Maggie Fitzgerald zijn trainingszaal binnenstapt.
Nee, helaas is Million Dollar Baby nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Production | Phyllis Huffman | Casting |
Costume & Make-Up | Deborah Hopper | Costume Design |
Sound | Clint Eastwood | Original Music Composer |
Production | Paul Haggis | Producer |
Production | Albert S. Ruddy | Producer |
Production | Tom Rosenberg | Producer |
Writing | Paul Haggis | Screenplay |
Sound | Bub Asman | Sound Editor |
Editing | Joel Cox | Editor |
Directing | Clint Eastwood | Director |
Art | Henry Bumstead | Production Design |
Production | Clint Eastwood | Producer |
Camera | Tom Stern | Director of Photography |
Art | Jack G. Taylor Jr. | Art Direction |
Sound | David Potaux-Razel | Additional Soundtrack |
Production | Bobby Moresco | Co-Producer |
Production | Robert Lorenz | Executive Producer |
Production | Gary Lucchesi | Executive Producer |
Writing | F.X. Toole | Story |
Crew | Darin McCormick-Millett | Digital Producer |
Art | Richard C. Goddard | Set Decoration |
Camera | Stephen S. Campanelli | Camera Operator |
Crew | Mimi Lesseos | Stunts |
Editing | Gary D. Roach | First Assistant Editor |
Lighting | Terry Kramer | Electrician |
Costume & Make-Up | Nancy Hancock | Makeup Artist |
Crew | Steve Riley | Special Effects Coordinator |
Crew | Buddy Van Horn | Stunt Coordinator |
Editing | Kurt Smith | Color Timer |
Costume & Make-Up | Deena Adair | Hairstylist |
Production | Tim Moore | Unit Production Manager |
Visual Effects | Liz Radley | Visual Effects |
Visual Effects | James D. Tittle | Visual Effects Coordinator |
Editing | Michael Cipriano | Assistant Editor |
Crew | Mark Thomason | Stand In |
Directing | Robert Lorenz | Assistant Director |
Directing | Mable Lawson-McCrary | Script Supervisor |
Camera | Bill Coe | First Assistant Camera |
Art | Michael Muscarella | Construction Coordinator |
Costume & Make-Up | Lynda Foote | Costume Supervisor |
Crew | James R. Lord | Carpenter |
Sound | Juno J. Ellis | ADR & Dubbing |
Sound | Donald Harris | Music Editor |
Sound | David Grimaldi | Sound Effects Editor |
Costume & Make-Up | Brian Bilson | Set Dressing Artist |
Crew | Paulina Quaranta | Production Office Assistant |
Crew | Robert Aaron Brown | Driver |
Sound | William Cawley | First Assistant Sound Editor |
Art | John Schacht | Leadman |
Camera | Stephen S. Campanelli | Steadicam Operator |
Production | Karen Shaw | Production Coordinator |
Crew | Dillin Craig | Transportation Co-Captain |
Sound | Jonathan Fuh | Boom Operator |
Camera | Charles Saldaña | Grip |
Crew | Kyle Eastwood | Additional Music |
Art | Michael Sexton | Property Master |
Lighting | Sean Higgins | Rigging Gaffer |
Lighting | T. Daniel Scaringi | Rigging Grip |
Production | Jason S. Gondek | Production Accountant |
Crew | Robert Silcock | Propmaker |
Sound | Lennie Niehaus | Orchestrator |
Art | Pam Cartmel | Art Department Coordinator |
Camera | Merie Weismiller Wallace | Still Photographer |
Costume & Make-Up | Carol A. O'Connell | Key Hair Stylist |
Costume & Make-Up | Ann Culotta | Set Costumer |
Crew | Judith M. Brown | Studio Teachers |
Crew | Nancy G. James | Craft Service |
Crew | Keith Dillin | Transportation Coordinator |
Sound | Walt Martin | Sound Mixer |
Art | Gary A. Lee | Set Designer |
Crew | Scooter Perrotta | Set Production Assistant |
Crew | Charles Ramirez | Transportation Captain |
Lighting | John Lacy | Assistant Chief Lighting Technician |
Sound | Thomas J. O'Connell | ADR Mixer |
Production | Geoffrey Miclat | Casting Assistant |
Directing | Katie Carroll | Second Second Assistant Director |
Crew | Ante Dugandzic | Special Effects Technician |
Camera | Trevor Carroll-Coe | Camera Loader |
Camera | Bobby McMahan | Second Assistant Camera |
Art | William A. Barry III | Swing |
Sound | John T. Cucci | Foley Artist |
Sound | Lucy Coldsnow-Smith | Supervising Dialogue Editor |
Editing | Mo Henry | Negative Cutter |
Production | Rose Mesa | Assistant Accountant |
Lighting | Ross Dunkerley | Chief Lighting Technician |
Camera | James D. Wickman | Dolly Grip |
Crew | Don Dinkins | Technical Advisor |
Sound | James Ashwill | Foley Mixer |
Sound | Nicholas Korda | Supervising ADR Editor |
Camera | Doug Wall | Best Boy Grip |
Production | Lucy Ramirez-Ewart | Production Assistant |
Production | Elisa Ann Conant | Assistant Location Manager |
Sound | Nicholas Korda | ADR Editor |
Sound | Brian Magerkurth | Sound Mix Technician |
Sound | Lennie Niehaus | Conductor |
Production | Tony Hobbs | Extras Casting |
Directing | Ryan Craig | Additional Second Assistant Director |
Directing | Donald Murphy | Second Assistant Director |
Art | Scott M. Anderson | Assistant Property Master |
Art | Christine Fegley | Set Painter |
Camera | Matthew A. Del Ruth | Assistant Camera |
Sound | Gloria D'Alessandro | Dialogue Editor |
Production | Susan Hartmann | Assistant Production Coordinator |
Crew | Rosine 'Ace' Hatem | Stunts |
Crew | Erin Carufel | Stunt Double |