Twee jezuïten, Sebastião Rodrigues en Francis Garupe, reizen in de zeventiende eeuw af naar Japan, dat onder het Tokugawa-shogunaat het katholicisme en alle andere buitenlandse contacten verbood. Daar zijn ze getuige van de vervolging van Japanse christenen door hun eigen regering die Japan wil zuiveren van elke westerse invloed.
Nee, helaas is Silence nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Writing | Jay Cocks | Screenplay |
Writing | Shūsaku Endō | Novel |
Writing | Martin Scorsese | Screenplay |
Production | Randall Emmett | Producer |
Editing | Thelma Schoonmaker | Editor |
Production | Barbara De Fina | Producer |
Production | Gaston Pavlovich | Producer |
Art | Dante Ferretti | Production Design |
Production | Vittorio Cecchi Gori | Producer |
Production | Emma Tillinger Koskoff | Producer |
Production | Irwin Winkler | Producer |
Crew | Ping-Wen Wang | Production Office Assistant |
Crew | Alexander Eckert | Production Office Assistant |
Production | Dale A. Brown | Executive Producer |
Production | Brent Ryan Green | Associate Producer |
Production | Chad A. Verdi | Executive Producer |
Production | Brandt Andersen | Executive Producer |
Production | Ito Chang | Location Manager |
Crew | Nick D'Benedetto | Actor's Assistant |
Crew | Laura Calvo | Makeup Effects |
Production | Steve Lionetti | Production Supervisor |
Crew | R. Bruce Steinheimer | Special Effects |
Camera | Zoran Veselic | First Assistant Camera |
Production | Tarek Anthony Jabre | Co-Executive Producer |
Production | Diane L. Sabatini | Co-Producer |
Crew | Kelley Cribben | Post Production Supervisor |
Art | Court Chu | Conceptual Design |
Production | Michelle Verdi | Executive Producer |
Lighting | Joe Stick | Rigging Gaffer |
Crew | Nick D'Benedetto | Legal Services |
Art | Wang Zhicheng | Art Direction |
Production | Manu Gargi | Unit Production Manager |
Art | Wesley Ting | Greensman |
Crew | Victor Paguia | Stunt Coordinator |
Lighting | Karl Engeler | Gaffer |
Camera | Basil Smith | First Assistant Camera |
Crew | Thomas Kuo | Editorial Staff |
Art | Benji Cox | Set Designer |
Crew | Daniel Gonzalez Solozabal | Compositors |
Crew | Ricardo Rocca | Utility Stunts |
Camera | Chris Hansford | Grip |
Production | Stuart Ford | Executive Producer |
Production | Ted Fox | Executive Producer |
Production | Wayne Marc Godfrey | Executive Producer |
Art | Francesca Lo Schiavo | Set Decoration |
Crew | Chris Lyons | Makeup Effects |
Camera | Ian Bird | Grip |
Camera | Sanjay Sami | Grip |
Production | Len Blavatnik | Executive Producer |
Production | Matthew J. Malek | Executive Producer |
Costume & Make-Up | Noriko Watanabe | Makeup Department Head |
Crew | G. A. Aguilar | Second Unit |
Art | Domenico Reordino | Painter |
Crew | Ken Lebre | Editorial Staff |
Crew | Michael Barnes | Legal Services |
Production | Jami Chan | Production Coordinator |
Production | Mark D. Rogers | Associate Producer |
Production | Tyler Zacharia | Executive Producer |
Art | Federico Constantini | Conceptual Design |
Costume & Make-Up | Susan Kulkarni | Assistant Costume Designer |
Art | Michael Tsung-Ying Yang | Art Direction |
Art | Erica Wei Ju Chang | Set Designer |
Camera | Colin Anderson | Camera Operator |
Crew | Brendon 'Moose' Boyd | Transportation Captain |
Production | Manu Gargi | Executive Producer |
Production | Niels Juul | Executive Producer |
Production | Ken Kao | Executive Producer |
Camera | Damian Wyvill | Camera Operator |
Crew | Guiomar Alonso | Other |
Crew | Nadeem Ashayer | Set Production Assistant |
Production | Ellen Lewis | Casting |
Art | Huang Wen-Ying | Supervising Art Director |
Crew | Lukasz Jogalla | Second Unit Cinematographer |
Crew | Jason Esquivel | Editorial Staff |
Production | George Furla | Executive Producer |
Production | Martin Scorsese | Producer |
Art | Ding-Yang Weng | Art Direction |
Production | Allison Niedermeier | Production Supervisor |
Production | Diane L. Sabatini | Unit Production Manager |
Visual Effects | Weldon Huang | Visual Effects Coordinator |
Camera | Kerry Brown | Still Photographer |
Camera | George Anton | Grip |
Crew | Tanoa Parks | Production Controller |
Production | Anne Fader | Finance |
Production | Harald Galinski | Finance |
Crew | Tim Monich | Dialect Coach |
Crew | Kanehira Mitani | Set Production Assistant |
Crew | Brian Nitzkin | Legal Services |
Crew | James P. Warren | Other |
Directing | Jessica Lichtner | Script Supervisor |
Crew | Tony Smith | Security |
Crew | Eric W. Thompson | Legal Services |
Camera | Rodrigo Prieto | Director of Photography |
Visual Effects | Ryan Doell | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Alexandra Fahey | Visual Effects Coordinator |
Sound | Kim Allen Kluge | Music |
Sound | Kathryn Kluge | Music |
Costume & Make-Up | Dante Ferretti | Costume Design |
Editing | Chad Schermerhorn | Digital Intermediate |
Editing | Philippe Majdalani | Digital Intermediate |
Visual Effects | Sean Findley | Visual Effects Producer |
Sound | Tom Fleischman | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Philip Stockton | Supervising Sound Editor |
Visual Effects | Jason H. Snell | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Pablo Helman | Visual Effects Supervisor |
Sound | John Schaefer | Music Supervisor |
Sound | Randall Poster | Music Supervisor |
Costume & Make-Up | Ellen Meng-Hsuan Lin | Makeup Artist |
Directing | Martin Scorsese | Director |
Camera | David Nichols | Key Grip |
Directing | David Webb | Assistant Director |
Art | Federico Costantini | Concept Artist |
Costume & Make-Up | Rachel Chen | Makeup & Hair |
Costume & Make-Up | Kerryn Flewell-Smith | Key Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Kerryn Flewell-Smith | Key Hair Stylist |
Costume & Make-Up | Giny Hung | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Jennifer Lamphee | Makeup & Hair |
Costume & Make-Up | Caleb Schneider | Special Effects Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Noriko Watanabe | Makeup Designer |
Costume & Make-Up | Noriko Watanabe | Hair Designer |
Directing | G. A. Aguilar | Second Unit Director |
Directing | Richard Goodwin | Second Unit First Assistant Director |
Directing | Schiele Lee | Third Assistant Director |
Directing | Jeremy Marks | Second Assistant Director |
Directing | Josh Muzaffer | Second Second Assistant Director |
Directing | Francisco Ortiz | Second Assistant Director |
Directing | Chang Yu Pang | Third Assistant Director |
Directing | Trevor Tavares | Second Second Assistant Director |
Art | Jill Beecher | Concept Artist |
Art | Court Chu | Concept Artist |
Art | W. Haley Ho | Set Designer |
Art | Hogan Lee | Assistant Set Decoration |
Sound | Scott Brock | Sound Effects Editor |
Sound | Marko Costanzo | Foley Artist |
Sound | Chris Fielder | Assistant Sound Editor |
Sound | Justin Frieden | ADR Coordinator |
Sound | Eugene Gearty | Sound Designer |
Sound | Frank Kern | Foley Supervisor |
Sound | Craig Kyllonen | First Assistant Sound Editor |
Sound | Marissa Littlefield | ADR Editor |
Sound | Branka Mrkic | Dialogue Editor |
Sound | Chris Navarro | ADR Mixer |
Sound | Harry Platford | ADR Recordist |
Sound | Guntis Sics | Sound Mixer |
Sound | Steven Visscher | Foley Editor |
Crew | Dan Adams | Stunt Double |
Crew | G. A. Aguilar | Stunt Coordinator |
Crew | Ángel Gómez de la Torre | Stunt Double |
Camera | Craig Bauer | Second Assistant "A" Camera |
Camera | Jessica Chu | Assistant Camera |
Lighting | Sebastien Deveze | Lighting Technician |
Camera | Lukasz Jogalla | Second Unit Director of Photography |
Camera | Ching-Tse Lee | First Assistant "B" Camera |
Lighting | Massimo Luongo | Lighting Technician |
Camera | Zoran Veselic | First Assistant "A" Camera |
Production | Kate Sprance | Casting Associate |
Costume & Make-Up | Jack Tung | Costume Supervisor |
Editing | Scott Brock | Associate Editor |
Editing | Alex Gurvits | Assistant Editor |
Sound | Jennifer Dunnington | Music Editor |
Sound | Thierry Malet | Orchestrator |
Art | Randall Balsmeyer | Title Designer |
Crew | Larry Kaplan | Unit Publicist |
Art | Scott Keery | Property Master |
Crew | Lance Julian | Marine Coordinator |