Een zwerver krijgt een baantje aangeboden als conciërge in het verlaten pretpark, genaamd Wally's Wonderland. Ondanks het feit dat hij het niet echt wil doen, accepteert hij de baan toch, maar daar krijgt hij snel spijt van. Wanneer hij een nacht in het pretpark doorbrengt, ontdekt hij al snel dat deze plek bevolkt wordt door bezeten animatronics en moet hij vechten om te overleven.
Nee, helaas is Willy's Wonderland nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Production | Nicolas Cage | Producer |
Production | Mark Damon | Executive Producer |
Production | Adam Rifkin | Executive Producer |
Production | Shannon Makhanian | Casting |
Production | Grant Cramer | Producer |
Visual Effects | Kenneth J. Hall | Creature Design |
Directing | Kevin Lewis | Director |
Costume & Make-Up | Roy Knyrim | Makeup Effects Designer |
Directing | Janine Gosselin | Script Supervisor |
Production | Danny Roth | Producer |
Production | Jeremy Davis | Producer |
Production | Lawreen E. Kayl | Line Producer |
Visual Effects | Damian Drago | VFX Artist |
Costume & Make-Up | Cat Bernier | Special Effects Key Makeup Artist |
Camera | David Newbert | Director of Photography |
Production | Jake Seal | Executive Producer |
Production | Gabrielle Almagor | Casting |
Production | Tamara Birkemoe | Executive Producer |
Sound | Charles German | Boom Operator |
Sound | Robert Troy | Dialogue Editor |
Camera | Justin Paul Warren | Digital Imaging Technician |
Sound | Michael J. Broomberg | Foley Artist |
Sound | Mike Pipgras | Sound Designer |
Sound | Mike Pipgras | Sound Effects Editor |
Editing | Jason Rayment | Colorist |
Camera | Aidan Hayes | Grip |
Costume & Make-Up | Pamela Warden | Makeup Artist |
Camera | Aaron Toups | Key Grip |
Camera | J.R. Campbell | "A" Camera Operator |
Crew | Christopher C. Padilla | Stunts |
Costume & Make-Up | Jennifer Schreck | Costume Design |
Sound | Michael Schmidt | Production Sound Mixer |
Editing | Ryan Liebert | Editor |
Art | Chris Baker | Construction Coordinator |
Camera | Jeremy Wren | Dolly Grip |
Art | Molly Coffee | Production Design |
Production | David Ozer | Producer |
Sound | Matt Yocum | Sound Effects Editor |
Camera | Ezra Riley | First Assistant "A" Camera |
Writing | G.O. Parsons | Screenplay |
Art | Lauren Coghlan | Art Direction |
Costume & Make-Up | Erin Chaney | Makeup Department Head |
Camera | Jeremy Peele | Second Assistant Camera |
Visual Effects | Vincent Chang | Compositing Supervisor |
Production | Seth Needle | Executive Producer |
Art | Jennifer Chandler | Set Decoration |
Costume & Make-Up | Michelle Alderman | Hair Department Head |
Editing | Roger Cooper | Additional Editor |
Lighting | Tim Chang | Electrician |
Costume & Make-Up | Jordan Sanders | Special Effects Makeup Artist |
Production | Mike Nilon | Producer |
Production | Bryan Lord | Producer |
Crew | Charlie Parrish | Stunt Coordinator |
Camera | Brittney Rosella | Second Assistant "B" Camera |
Production | Heather Hylton Bivens | Extras Casting |
Editing | Colin Shen Min Lim | Editorial Production Assistant |
Visual Effects | Colin Shen Min Lim | VFX Editor |
Visual Effects | Jester Yao Hui Chai | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Daniel Salwam | Visual Effects Coordinator |
Costume & Make-Up | Robby Knyrim | Special Effects Makeup Artist |
Production | Scottland Olds Harbert | Executive Producer |
Crew | Robert A. Howell | Special Effects |
Art | Elliott Boswell | Property Master |
Costume & Make-Up | Ashley Skelly | Set Costumer |
Lighting | Nick Seoane | Best Boy Electric |
Sound | Émoi | Original Music Composer |
Production | Kevin V. Duncan | Associate Producer |
Art | Adam Brantz | Leadman |
Camera | Seth Patterson | Grip |
Costume & Make-Up | Christine Rigby | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Sunny Dubica | Assistant Hairstylist |
Costume & Make-Up | Genie Bolet | Assistant Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Ashley Langston | Key Makeup Artist |
Art | Ren Tanner | Art Department Coordinator |
Art | Parker W. Woods | Set Dresser |
Camera | Tim Banks | "B" Camera Operator |
Lighting | Matt Setzer | Electrician |
Camera | Pedro Escobar | First Assistant "B" Camera |
Lighting | Ronald H. Hynson | Rigging Gaffer |
Production | Mitchell Loo | Casting Assistant |
Costume & Make-Up | Terese Davis | Assistant Costume Designer |
Crew | Dominic Tan | Compositor |
Visual Effects | Jasmine Choong | Visual Effects Compositor |
Visual Effects | Mohamad Sharil Harees | Digital Compositor |
Visual Effects | Meo Yap | Visual Effects Production Assistant |
Crew | J.J. Madaris | Special Effects |
Production | Rayne Marcus | Payroll Accountant |
Production | Blakely Clark | Production Accountant |
Production | Amy Shelton | Travel Coordinator |
Sound | Hector Guerra | Sound |
Lighting | Travis Stewart | Gaffer |