Monsters University

Monsters University (2013)


  • Genre: Animatie, Familie
  • Release Datum: 2013-06-20
  • Beoordeling: 7/10 van 7766 stemmen
  • Lengte: 1uur 44min
  • Taal: English
  • Productie: Pixar
  • Productie Land: United States of America
  • Regisseur: Dan Scanlon
star 7/10
Van 7,766 Stemmen

Plot

Mike Wazowski en James P. Sullivan zijn een onafscheidelijk paar, maar dat was niet altijd het geval. Vanaf het moment dat deze twee monsters elkaar tegenkwamen, konden ze elkaar niet uitstaan. "Monsters University" opent de deur naar hoe Mike en Sulley hun verschillen overwonnen en elkaars beste vrienden werden.

Kan ik Monsters University kijken op Netflix in Nederland?

Nee, helaas is Monsters University nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland. Volg ons op Facebook om te zien wanneer Monsters University beschikbaar is om te kijken op Netflix in Nederland.

Monsters University Trailer

  • Billy Crystal

    als Mike Wazowski (voice)
  • John Goodman

    als James 'Sulley' Sullivan (voice)
  • Helen Mirren

    als Dean Hardscrabble (voice)
  • Steve Buscemi

    als Randall Boggs (voice)
  • Peter Sohn

    als Scott 'Squishy' Squibbles (voice)
  • Joel Murray

    als Don Carlton (voice)
  • Aubrey Plaza

    als Claire Wheeler (voice)
  • Sean Hayes

    als Terri Perry (voice)
  • Dave Foley

    als Terry Perry (voice)
  • Charlie Day

    als Art (voice)
  • Alfred Molina

    als Professor Knight (voice)
  • Tyler Labine

    als Brock Pearson (voice)
  • Nathan Fillion

    als Johnny Worthington (voice)
  • Bobby Moynihan

    als Chet Alexander (voice)
  • Noah Johnston

    als Young Mike (voice)
  • Julia Sweeney

    als Ms. Squibbles (voice)
  • Bonnie Hunt

    als Karen Graves (voice)
  • John Krasinski

    als Frank McCay (voice)
  • Bill Hader

    als Referee (voice)
  • Beth Behrs

    als Carrie Williams (voice)
  • Bob Peterson

    als Roz (voice)
  • John Ratzenberger

    als Yeti (voice)
  • Lori Alan

    als Additional Voices (voice)
  • Carlos Alazraqui

    als Additional Voices (voice)
  • Jack Angel

    als Additional Voices (voice)
  • Bob Bergen

    als Additional Voices (voice)
  • Gregg Berger

    als Additional Voices (voice)
  • Rodger Bumpass

    als Additional Voices (voice)
  • Neil Campbell

    als Additional Voices (voice)
  • Frank Oz

    als Fungus (voice)
  • Ava Acres

    als Additional Children's Voices (voice)
  • Sherry Lynn

    als Additional Voices (voice)
  • Paul Lazenby

    als Monster (voice, uncredited)
  • Aramé Scott

    als Additional Children's Voices (voice)
  • Joseph John Schirle

    als Additional Children's Voices (voice)
  • Kristen Li

    als Additional Children's Voices (voice)
  • Davin Ransom

    als Additional Children's Voices (voice)
  • Raymond Ochoa

    als Additional Children's Voices (voice)
  • Calum John

    als Additional Children's Voices (voice)
  • Montse Hernandez

    als Additional Children's Voices (voice)
  • Mason Cook

    als Additional Children's Voices (voice)
  • Makenna Cowgill

    als Additional Children's Voices (voice)
  • Tyree Brown

    als Additional Children's Voices (voice)
  • Jack Bright

    als Additional Children's Voices (voice)
  • Isabella Acres

    als Additional Children's Voices (voice)
  • April Winchell

    als Additional Voices (voice)
  • Colette Whitaker

    als Additional Voices (voice)
  • Jim Ward

    als Additional Voices (voice)
  • Marcia Wallace

    als Additional Voices (voice)
  • David Theune

    als Additional Voices (voice)
  • Tara Strong

    als Additional Voices (voice)
  • Mindy Sterling

    als Additional Voices (voice)
  • Joel Spence

    als Additional Voices (voice)
  • Betsy Sodaro

    als Additional Voices (voice)
  • Patrick Seitz

    als Additional Voices (voice)
  • Dan Scanlon

    als Additional Voices (voice)
  • Jan Rabson

    als Additional Voices (voice)
  • Cristina Pucelli

    als Additional Voices (voice)
  • Jeff Pidgeon

    als Additional Voices (voice)
  • Dannah Feinglass Phirman

    als Additional Voices (voice)
  • Donovan Patton

    als Additional Voices (voice)
  • Bret 'Brook' Parker

    als Additional Voices (voice)
  • Colleen O'Shaughnessey

    als Additional Voices (voice)
  • Laraine Newman

    als Additional Voices (voice)
  • David Neher

    als Additional Voices (voice)
  • Pam Murphy

    als Additional Voices (voice)
  • Matthew Mercer

    als Additional Voices (voice)
  • Alec Medlock

    als Additional Voices (voice)
  • Allan McLeod

    als Additional Voices (voice)
  • Mickie McGowan

    als Additional Voices (voice)
  • Tricia McAlpin

    als Additional Voices (voice)
  • Mona Marshall

    als Additional Voices (voice)
  • Jason Marsden

    als Additional Voices (voice)
  • Danny Mann

    als Additional Voices (voice)
  • Dawnn Lewis

    als Additional Voices (voice)
  • Elissa Knight

    als Additional Voices (voice)
  • John Kassir

    als Additional Voices (voice)
  • Brandon Johnson

    als Additional Voices (voice)
  • Jess Harnell

    als Additional Voices (voice)
  • Mike Hanford

    als Additional Voices (voice)
  • Daniel Gerson

    als Additional Voices (voice)
  • Teresa Ganzel

    als Additional Voices (voice)
  • Donald Fullilove

    als Additional Voices (voice)
  • Andy Fischer-Price

    als Additional Voices (voice)
  • Keith Ferguson

    als Additional Voices (voice)
  • Bill Farmer

    als Additional Voices (voice)
  • Paul Eiding

    als Additional Voices (voice)
  • Greg Dykstra

    als Additional Voices (voice)
  • John Cygan

    als Additional Voices (voice)
  • Sean Conroy

    als Additional Voices (voice)
  • Patrick Carlyle

    als Additional Voices (voice)
  • Natalie Jane Dang

    als Additional Children's Voices (voice)
  • Gage Davenport

    als Additional Children's Voices (voice)
  • Ethan Louis Samuels DiSalvio

    als Additional Children's Voices (voice)
  • Faith Goblirsch

    als Additional Children's Voices (voice)
  • Brooke Klinger

    als Additional Children's Voices (voice)
  • Nikolas Michailidis

    als Additional Children's Voices (voice)
  • Marley Pearson

    als Additional Children's Voices (voice)
Production Andrew Stanton Executive Producer
Production Lee Unkrich Executive Producer
Production John Lasseter Executive Producer
Production Kori Rae Producer
Writing Daniel Gerson Screenplay
Sound Randy Newman Original Music Composer
Camera Jean-Claude Kalache Director of Photography
Art Ricky Nierva Production Design
Writing Robert L. Baird Screenplay
Visual Effects Laura Phillips CG Painter
Art Jason Deamer Co-Art Director
Visual Effects Randy Berrett Shading
Art Randy Berrett Painter
Visual Effects Albert Lozano Character Designer
Directing Patrick Lin Layout
Directing Gregg Olsson Layout
Directing Robert Anderson Layout
Writing Louis Gonzales Story Artist
Directing Mark Sanford Layout
Visual Effects Brett Pulliam Animation
Visual Effects Bret 'Brook' Parker Animation
Costume & Make-Up David Eisenmann Set Dressing Supervisor
Crew Scott Clark Supervising Animator
Visual Effects Alan Barillaro Animation
Visual Effects Andrew Gordon Animation Director
Visual Effects Brett Coderre Animation
Visual Effects Nancy Kato Animation
Visual Effects Wendell Lee Animation
Visual Effects Robert H. Russ Animation Director
Visual Effects Patty Kihm Stevenson Animation
Visual Effects Sanjay Patel Character Designer
Visual Effects Ross Stevenson Animation
Visual Effects Ron Zorman Animation
Visual Effects Ron Zorman Opening/Ending Animation
Visual Effects Paul Mendoza Animation
Editing Ken Schretzmann Additional Editing
Editing Greg Snyder Editor
Sound E.J. Holowicki Sound Effects Editor
Visual Effects Christian Hoffman Character Modelling Supervisor
Crew Mark Adams Sets & Props Artist
Visual Effects Paul Aichele Modeling
Visual Effects Jason Bickerstaff Modeling
Art Jason Bickerstaff Sculptor
Art Andrew Schmidt Sculptor
Visual Effects Christine Waggoner Simulation & Effects Production Assistant
Crew Sue Maatouk-Kalache Information Systems Manager
Visual Effects Byron Bashforth Shading
Visual Effects David Batte Shading
Lighting Scott Clifford Master Lighting Artist
Lighting Tim Best Master Lighting Artist
Crew Thomas Hahn Software Team Lead
Crew Tom Duff Software Engineer
Crew Ian Buono Software Team Lead
Crew Drew Rogge Software Engineer
Visual Effects Arik Ehle Animation
Crew Erik Forman Systems Administrators & Support
Crew Paul Cichocki Post Production Supervisor
Crew Courtney Bergin Production Office Assistant
Writing Doc Kane Dialogue
Sound Michael Silvers Supervising Sound Editor
Sound Dennie Thorpe Foley
Sound Jana Vance Foley
Sound Bruno Coon Music Editor
Editing H. Lee Peterson Additional Editing
Production Pete Docter Executive Producer
Sound Teresa Eckton Sound Effects Editor
Sound Tom Myers Sound Designer
Sound Tom Myers Supervising Sound Editor
Crew Guido Quaroni Supervising Technical Director
Production Kevin Reher Casting
Editing Stephen Schaffer Additional Editing
Visual Effects Laura Beth Albright CG Painter
Production Holly Dorff ADR Voice Casting
Sound J.A.C. Redford Orchestrator
Directing Andrew Cadelago Layout
Sound Ronald G. Roumas Sound Recordist
Sound Tony Sereno Sound Re-Recording Mixer
Directing Colin Levy Layout
Directing Kelsey Mann Script Supervisor
Writing Kelsey Mann Story Supervisor
Writing Dan Scanlon Screenplay
Directing Dan Scanlon Director
Visual Effects Raymond Wong Modeling
Crew Steve Bloom Second Film Editor
Directing Jason Katz Script Supervisor
Writing Jason Katz Story Supervisor
Production Natalie Lyon Casting
Directing Adam Habib Layout
Lighting Josée Lajoie Master Lighting Artist
Visual Effects Timothy Hittle Animation
Art Greg Dykstra Sculptor
Crew Richard Snyder Sets & Props Artist
Visual Effects Robert Kondo Shading
Art Robert Kondo Co-Art Director
Art Daisuke 'Dice' Tsutsumi Art Direction
Sound Tom MacDougall Music Supervisor
Editing Gillian Libbert Editorial Manager
Visual Effects Carlo Vogele Animation
Sound Michael Semanick Sound Re-Recording Mixer
Visual Effects Nick Lucas Simulation & Effects Artist
Lighting Thomas Moser Lighting Director
Production Robin Chandler Publicist
Production Chris Wiggum Publicist
Directing Shannon Wood Script Supervisor
Sound Luke Dunn Gielmuda Foley Editor
Sound Pascal Garneau Foley Editor
Sound Gary Summers Sound Re-Recording Mixer
Visual Effects Sonoko Konishi Simulation & Effects Artist
Art Susan Bradley Title Designer
Costume & Make-Up Nelson 'Rey' Bohol Set Dressing Artist
Sound Justin Pearson Sound Effects Editor
Sound Dustin Cawood Sound Effects Editor
Production Nicole Paradis Grindle Associate Producer
Visual Effects Royce Wesley Animation
Visual Effects Erick Oh Animation
Crew Jason Watkins Systems Administrators & Support
Editing Kevin Nolting Additional Editing
Crew Luis Alarcon-Cisneros Craft Service
Crew Gregory Amundson Second Film Editor
Sound Brian Chumney Dialogue Editor
Visual Effects Ramiro Lopez Dau Animation
Art Erin Magill Set Decorating Coordinator
Editing Serena Warner Additional Editing
Sound Jonathan Sacks Orchestrator
Sound James Spencer Sound Re-Recording Mixer
Camera Matt Aspbury Director of Photography
Visual Effects Mach Tony Kobayashi Simulation & Effects Artist
Costume & Make-Up Christina Garcia Weiland Set Dressing Artist
Crew Adrian Molina Additional Writing
Art Adrian Molina Title Designer
Directing Amanda Deering Jones Script Supervisor
Lighting Luke Martorelli Master Lighting Artist
Visual Effects Adam Rodriguez Fix Animator
Visual Effects Shaun Chacko Animation
Visual Effects Robb Denovan Animation
Visual Effects Claire Faggioli Animation Fix Coordinator
Visual Effects Michael Stocker Animation Director
Art Paul Abadilla Set Designer
Costume & Make-Up Paul Abadilla Set Dressing Artist
Crew Paul Abadilla Sets & Props Artist
Lighting Lloyd Bernberg Master Lighting Artist
Lighting Sungyeon Joh Lighting Artist
Lighting Joshua Hollander Lighting Manager
Editing C.J. Hsu First Assistant Editor
Directing Josh Anon Layout
Directing Mark Shirra Layout
Directing Matthew Silas Layout
Crew Eric Pearson Post-Production Manager
Directing Charlie Ramos Layout
Visual Effects Doug Sheppeck Animation
Visual Effects Kevin Chesnos Animation
Visual Effects Simon Christen Animation
Visual Effects K. C. Roeyer Animation
Visual Effects Tom Gately Opening/Ending Animation
Visual Effects Don Crum Animation
Visual Effects Steve Mason Animation
Visual Effects Everett Downing Jr. Animation
Visual Effects Austin Madison Animation
Visual Effects Jason Johnston VFX Artist
Production Kristen Li ADR Voice Casting
Sound Chris Barron First Assistant Sound Editor
Production Cynthia Lusk Production Manager
Production David Park Production Manager
Production Russell J. Stough Production Manager
Directing Russell J. Stough Layout
Sound Corey Tyler Foley Editor
Visual Effects Amit Baadkar Visual Effects Designer
Visual Effects David Baraff Simulation & Effects Artist
Crew Dani Belko Production Intern
Visual Effects Daniel Chang Simulation & Effects Artist
Visual Effects Jiayi Chong Simulation & Effects Artist
Visual Effects Eric Froemling Visual Development
Visual Effects Dave Hale Visual Effects Designer
Visual Effects Jim Cody Harrington Visual Effects Designer
Visual Effects Joshua Jenny Visual Development
Visual Effects Laurie Kim Simulation & Effects Artist
Visual Effects Tiffany Erickson Klohn Simulation & Effects Artist
Visual Effects Ian Krebs-Smith Simulation & Effects Artist
Visual Effects Brian London Visual Effects Coordinator
Visual Effects Stephen Marshall Visual Effects Designer
Visual Effects Kirsten Peterson Simulation & Effects Production Assistant
Visual Effects Konstantin Promokhov Visual Effects Designer
Visual Effects Samantha Raja Simulation & Effects Artist
Visual Effects Jon Reisch Visual Effects Supervisor
Visual Effects Edgar Rodriguez Simulation & Effects Artist
Visual Effects Dale Ruffolo Modeling
Visual Effects Tim Speltz Visual Effects Designer
Visual Effects Matthew Kiyoshi Wong Visual Effects Designer
Crew Frank Aalbers Sets & Props Artist
Costume & Make-Up Amy L. Allen Set Dressing Artist
Visual Effects Eric Andraos Shading
Visual Effects Lindsay Andrus Animation
Lighting Mimia Arbelaez Master Lighting Artist
Visual Effects Carlos Baena Character Designer
Crew Sanjay Bakshi Supervising Technical Director
Production Sanjay Bakshi Character Technical Supervisor
Lighting Megan Bartel Lighting Coordinator
Lighting Nick Bartone Lighting Director
Visual Effects Chris Bernardi Shading
Art Nick Berry Art Department Manager
Lighting Max Bickley Master Lighting Artist
Lighting Jeremy Birn Lighting Artist
Visual Effects Evan Bonifacio Animation
Art Rodney A. Brillante Art Department Coordinator
Visual Effects Rodney A. Brillante Animation Department Coordinator
Visual Effects Jacob Brooks CGI Director
Visual Effects Jude Brownbill Animation
Visual Effects Michael Capbarat Animation Department Coordinator
Visual Effects Ramon Cardona Animation Production Assistant
Visual Effects Cathleen Carmean Animation Manager
Lighting Mathieu Cassagne Lighting Artist
Visual Effects Jack Chang Character Designer
Visual Effects Jennifer Chang Color Designer
Visual Effects Guillaume Chartier Fix Animator
Visual Effects Michael Chia-Wei Chen Animation
Lighting Johnson Cheng Lighting Production Assistant
Lighting Ye Won Cho Lighting Artist
Crew Pamela J. Choy Sets & Props Artist
Visual Effects Chris Chua Animation
Visual Effects Jaehun Chung CG Painter
Lighting Alice Clendenen Lighting Manager
Lighting Justine Codron Master Lighting Artist
Lighting Kathleen Cosby Lighting Artist
Visual Effects Trent Crow CG Painter
Visual Effects Jason Davies Character Designer
Visual Effects Eric S. Degner Animation
Lighting Airton Dittz Jr. Master Lighting Artist
Art Nathan Fariss Lead Set Dresser
Visual Effects Justin Farris Fix Animator
Visual Effects Graham Finley Animation
Art Craig Foster Art Direction
Visual Effects Sarah Fowler Deluna CG Painter
Crew Matthew Garcia-Dunn Set Production Intern
Visual Effects Belen Gil-Palacios Fix Animator
Visual Effects Joey Gilbreath Fix Animator
Lighting Stefan Gronsky Lighting Artist
Visual Effects Richard Gunzer Fix Animator
Visual Effects Christian Haniszewski Character Designer
Art Alex Harvill Lead Painter
Lighting Jessica Harvill Lighting Director
Visual Effects Aron Hatfield Animation
Visual Effects Travis Hathaway Animation
Visual Effects Jack Hattori CG Painter
Visual Effects Bernhard Haux Character Designer
Visual Effects Neil Helm Animation
Visual Effects Alex Hessler CG Painter
Visual Effects Jonathan Hoffman Character Designer
Visual Effects Michael Honsel Character Designer
Visual Effects Tsung-Yin Hsieh Animation
Visual Effects Katherine Ipjian CG Painter
Visual Effects Guilherme Sauerbronn Jacinto Animation
Visual Effects Jonas Jarvers Character Designer
Visual Effects Rob Jensen Animation
Visual Effects Yibing Jiang CG Painter
Visual Effects Thidaratana Annee Jonjai CG Painter
Art Judy Yu-Inn Jou Art Department Coordinator
Directing Robert Kinkead Layout
Lighting Mitch Kopelman Master Lighting Artist
Visual Effects Aaron Koressel Animation
Visual Effects Ivo Kos Modeling
Visual Effects Michael Krummhoefener Modeling
Visual Effects Bruce Kuei Animation
Crew Shauna Lacoste Production Intern
Costume & Make-Up Alison Leaf Set Dressing Artist
Visual Effects John Chun Chiu Lee Animation
Visual Effects Holger Leihe Animation
Visual Effects Matt Majers Animation
Lighting Emmanuel Maniez Lighting Artist
Visual Effects Tim Milliron Character Designer
Visual Effects Cameron Miyasaki Animation
Visual Effects Javier Moya Alonso Animation
Visual Effects Juan Carlos Navarro Carrión Animation
Lighting Burt Peng Lighting Artist
Directing Jan Pfenninger Layout
Lighting Andrew Pienaar Master Lighting Artist
Visual Effects Mark Piretti Character Designer
Visual Effects Kiki Mei Kee Poh CG Painter
Visual Effects Jayson Price Animation
Visual Effects Andreas Procopiou Animation
Art Duncan Ramsay Art Department Coordinator
Lighting Angelique Reisch Lighting Artist
Lighting Jordan Rempel Master Lighting Artist
Visual Effects Edward Robbins Character Designer
Art Eric Rosales Set Decorating Coordinator
Visual Effects Nickolas Rosario Animation
Visual Effects Amber Rudolph Animation
Visual Effects Allison Rutland Animation
Lighting Vandana Reddy Sahrawat Lighting Artist
Directing Leo Santos Layout
Visual Effects Chris Sasaki Character Designer
Visual Effects Michael Sauls Fix Animator
Lighting Julien Schreyer Lighting Artist
Visual Effects Brett Schulz Animation
Visual Effects Stefan Schumacher Animation
Visual Effects Joshua Seaver CG Painter
Lighting David Shavers Master Lighting Artist
Visual Effects Shalin Shodhan CG Painter
Lighting Philip Shoebottom Lighting Artist
Visual Effects David Sokolosky Animation Department Coordinator
Visual Effects Terry Song Animation
Lighting Michael Sparber Lighting Supervisor
Visual Effects Jane Snow Stewart Fix Animator
Visual Effects Megan Stifter Shading
Visual Effects Matthew Strangio Animation
Visual Effects Daniela Strijleva Character Designer
Visual Effects Joseph Suen Modeling
Lighting Peter Sumanaseni Lighting Manager
Visual Effects Raphael Suter Animation
Visual Effects Jeremie Talbot Character Designer
Art Elizabeth Thiers Art Department Assistant
Visual Effects Elizabeth Thiers Animation Production Assistant
Visual Effects Brian Tindall CG Painter
Visual Effects Brian Tindall Character Designer
Visual Effects Jessica Torres Animation
Visual Effects Chuck Waite CG Animator
Visual Effects Shelly Wan Color Designer
Visual Effects Ricky Wight Fix Animator
Visual Effects Alon Winterstein Fix Animator
Visual Effects Anthony Ho Wong Animation
Lighting Maria Yershova Master Lighting Artist
Visual Effects Tom Zach Animation
Lighting Anthony Kemp Lighting Coordinator
Visual Effects Maria Lee CG Painter
Crew David Condolora Editorial Staff
Editing Anna Wolitzky Additional Editing
Editing Adrian Syben Editorial Production Assistant
Editing Hana Yoon Editorial Coordinator
Crew Christopher Zuber Editorial Staff
Sound Andrew Page Music Director
Sound Steve Schaeffer Musician
Production Megan Albert Finance
Crew Tlaloc Alvarez Systems Administrators & Support
Production Allysa Amundson Administration
Production Meghan Benafield Administration
Production Nancy Garretson Case Finance
Crew Forrester Cole Software Engineer
Production Deborah Coleman Publicist
Crew J. Darion Cuevas Systems Administrators & Support
Production Naomi Davidson Finance
Production Beatrice De Luca Finance
Crew Ricky Der Systems Administrators & Support
Crew Kurt Fleischer Software Engineer
Crew Michael Kass Software Engineer
Crew Mark Meyer Software Engineer
Crew Jean-Daniel Nahmias Software Engineer
Crew Susan Eggett Production Office Assistant
Crew George Elkoura Software Team Lead
Crew Michael A. Bordas Software Team Lead
Crew Danielle Cambridge Information Systems Manager
Crew Ryan Burns Software Team Lead
Crew Tony DeRose Software Team Lead
Crew F. Sebastian Grassia Software Team Lead
Crew Eric Gregory Software Team Lead
Crew Jamie Hecker Software Team Lead
Crew Tara Hernandez Software Team Lead
Crew Hayley Iben Software Team Lead
Crew Michael B. Johnson Software Team Lead
Crew Brett Levin Software Team Lead
Crew Cory Omand Software Team Lead
Crew Jack Paulus Software Team Lead
Crew Arun Rao Software Team Lead
Crew Sarah Shen Software Team Lead
Crew Erin Tomson Software Team Lead
Crew Dirk Van Gelder Software Team Lead
Crew Douglas Waters Software Team Lead
Crew Adam Woodbury Software Team Lead
Crew Gregory Finch Information Systems Manager
Crew Tamsen Mitchell Information Systems Manager
Crew Sowmya Natarajan Information Systems Manager
Crew Ozan Serim Information Systems Manager
Crew Ottavia Storer Information Systems Manager
Crew Benjamin Turman Information Systems Manager
Crew David Wehr Information Systems Manager
Production Emily Engie Production Accountant
Production Rachel Ergas Finance
Crew Tyler Fazakerley Systems Administrators & Support
Production Heather Feng Administration
Production Kristi Gamble Finance
Production Briana Gardner Publicist
Production Timothy Glass Finance
Production Jeanie Gray Finance
Crew Robert Hamrick Systems Administrators & Support
Production Valerie Hathaway Finance
Production Kentaro Hinoki Finance
Crew Jonathan Hurwitz Production Office Assistant
Production Heather D.C. Jackson Finance
Crew Michael Stewart Johnson Systems Administrators & Support
Crew Cory Knox Systems Administrators & Support
Crew Chris Lasell Systems Administrators & Support
Crew Warren Latimer Systems Administrators & Support
Crew Joanna Laurent Systems Administrators & Support
Crew Leslie Law Systems Administrators & Support
Production Danielle Rae Levin Administration
Crew Matthew Lindahl Systems Administrators & Support
Production Michelle Liu Chung Production Accountant
Crew Jeremiah Macias Systems Administrators & Support
Visual Effects Jason Merck Opening/Ending Animation
Production Michelle Moretta Administration
Crew Terry Lee Moseley Systems Administrators & Support
Production Kacy Naylor Finance
Production Rosana Neciuk Finance
Production Tanya Oskanian Administration
Crew André Pang Software Engineer
Production Lara Pendleton Administration
Crew Peter Plackowski Systems Administrators & Support
Crew Steven Ricks Systems Administrators & Support
Crew Benjamin Rillie Systems Administrators & Support
Crew Jenni Rowland Production Office Assistant
Production Kristina Ruud Finance
Crew Laura Savidge Software Engineer
Production Michelle Simons Finance
Production Hasia Sroat Publicist
Production Wendy Dale Tanzillo Administration
Production Shari Villarde Finance
Production Deana Walker Finance
Crew Jessica Wan Systems Administrators & Support
Production Annette Wang Finance
Crew Ian Westcott Systems Administrators & Support

Reacties

keyboard_arrow_up