Tijdens een van de donkerste dagen van de Tweede Wereldoorlog krijgen vijf Amerikaanse soldaten het bevel om een Frans kasteel te behouden dat voorheen bezet werd door opperbevelhebbers van de nazi's. Hun opdracht begint vreemde vormen aan te nemen als de groep onverklaarbare gebeurtenissen begint te ervaren. Langzaam verandert hun realiteit in een gestoorde nachtmerrie die angstaanjagender is dan alles wat er zich op het slagveld afspeelt.
Nee, helaas is Ghosts of War nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Production | Billy Zane | Executive Producer |
Editing | Kevin Greutert | Additional Editor |
Production | Henry Winterstern | Executive Producer |
Production | Colleen Camp | Executive Producer |
Editing | Peter Amundson | Editor |
Writing | Eric Bress | Screenplay |
Directing | Eric Bress | Director |
Sound | Michael Suby | Music |
Costume & Make-Up | Irina Kotcheva | Costume Design |
Camera | Lorenzo Senatore | Director of Photography |
Production | Marianne Stanicheva | Local Casting |
Production | Jonathan Bross | Executive Producer |
Crew | Kaloian Vodenicharov | Stunt Coordinator |
Production | J. E. Moore | Co-Producer |
Production | Matthew Reese | Executive Producer |
Production | Arianne Fraser | Executive Producer |
Directing | Mark Roper | First Assistant Director |
Art | Antonello Rubino | Production Design |
Art | Ivan Ranghelov | Art Direction |
Directing | Ivan Kotsev | Second Unit First Assistant Director |
Crew | Radoslav Ignatov | Stunt Double |
Production | Andrew Mann | Executive Producer |
Production | Brandon Henry Rodriguez | Casting |
Costume & Make-Up | Velemira Petkova | Costume Supervisor |
Art | Yossif Mladenov | Set Designer |
Costume & Make-Up | Georgi Petrov Yakimov | Set Costumer |
Crew | Toni Lalov | Transportation Coordinator |
Directing | Milena Mihaylova | Script Supervisor |
Art | Anna Hadzhieva | Art Department Coordinator |
Directing | Stefania Velichkova | Script Supervisor |
Costume & Make-Up | Yana Sheremetova | Costumer |
Sound | Jonathan Wales | Sound Re-Recording Mixer |
Editing | Nina Lucia | Additional Editor |
Costume & Make-Up | Maria Stankovich | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Anna Andreeva | Makeup Department Head |
Costume & Make-Up | Nelly Teova | Key Hair Stylist |
Costume & Make-Up | Tatyana 'Tita' Sleptsova | Makeup Artist |
Lighting | Hristo Idakiev | Gaffer |
Art | Dora Somova | Assistant Set Decoration |
Art | Peter Rakovski | Property Master |
Visual Effects | Roopesh Gujar | Visual Effects Producer |
Art | Evgeni Yordanov | Construction Manager |
Camera | Emiliano Topai | First Assistant "A" Camera |
Camera | Ivan Vatsov | Second Unit Director of Photography |
Production | Susan Boyajian | ADR Voice Casting |
Costume & Make-Up | Marieta Duncheva | Seamstress |
Sound | Eric Offin | Sound Designer |
Sound | Russell Johnson | ADR Recordist |
Visual Effects | William E. Garrett | Visual Effects Supervisor |
Directing | William E. Garrett | Second Unit Director |
Camera | Dimitar Krustev | Drone Pilot |
Visual Effects | Franco Valenziano | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Sachin Satpute | Visual Effects Supervisor |
Production | Alastair Burlingham | Executive Producer |
Camera | Sandro Magliano | Digital Imaging Technician |
Editing | Ivan Todorov Ivanov | Assistant Editor |
Camera | Georgi Petkov | Key Grip |
Visual Effects | Svetozar Karatanchev | Special Effects Supervisor |
Editing | Mark Sachen | Digital Intermediate Colorist |
Production | Sufo Evtimov | Unit Production Manager |
Sound | Emil Evtimov | Sound Mixer |
Production | Stasi Petrova | Production Coordinator |
Production | Lily Lacheva | Production Accountant |
Visual Effects | Heather Toll | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Corrado Borean | CG Artist |
Production | Joe Simpson | Producer |
Sound | Taylor Westerfield | Sound Effects Editor |
Production | Charlie Dombek | Executive Producer |
Production | Briana Frapart | Casting Associate |
Lighting | Dimitar Liubomirov Petrov Zeiss | Rigging Grip |
Production | Shelley Madison | Producer |
Production | D. Todd Shepherd | Producer |
Production | Alana Crow | Co-Executive Producer |
Camera | Iva Slavova | Drone Cinematographer |
Lighting | Atanas Stoyanov | Key Rigging Grip |
Production | Hrista Ilieva | Extras Casting |
Production | Delphine Perrier | Executive Producer |
Sound | Brian Berger | Dialogue Editor |
Sound | Lawrence He | Foley Artist |
Editing | C. Ryan Stemple | Colorist |
Camera | Geo Ivanov | Camera Operator |
Camera | Veselin Dimchov Hristov | Camera Trainee |
Camera | Konstantin Vasilev | Second Assistant Camera |
Visual Effects | Amit Malviya | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Rajeev Kumar Rastogi | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Marco Nella | Digital Compositor |
Visual Effects | Michele Zelioli | Digital Compositor |
Camera | Ivaylo Ivanov | Camera Operator |
Production | Simon Williams | Executive Producer |
Art | Yasen Denev | Storyboard Artist |
Art | Martin Genchev | Set Dresser |
Production | Petia Petrova | Assistant Production Coordinator |
Camera | Sergey Zhelezko | Epk Camera Operator |
Camera | Paula Nenova | First Assistant Camera |
Lighting | Albert Nikolinski | Rigging Grip |
Directing | Katerina Atanasova | Second Assistant Director |
Visual Effects | Vittoria Marini | CG Artist |
Crew | Matteo Toffanello | CG Supervisor |
Visual Effects | Alessandro Tagliabue | Digital Compositor |
Production | George Sweney | Production Accountant |
Visual Effects | Massimiliano Pareschi | Visual Effects Supervisor |
Crew | Georgi Lozanov | Special Effects Technician |
Camera | Desislav Dimitrov | Best Boy Grip |
Sound | Will Morton | ADR Recordist |
Visual Effects | Shirley Luong | Visual Effects Producer |
Lighting | Petar Stoianov | Rigging Grip |
Lighting | Konstantin Bodurov | Electrician |
Visual Effects | Gabriele Natali | CG Artist |
Art | Jovana Krstić | Assistant Art Director |
Lighting | Sasho Idakiev | Electrician |
Costume & Make-Up | Vladislav Todorov | Ager/Dyer |
Visual Effects | Fabrizio Amoroso | CG Artist |
Visual Effects | Matteo Bozzolan | CG Artist |
Visual Effects | Lorenzo dal Pra | CG Artist |
Crew | Swati Kumbhar | Compositor |
Crew | Valentina Lucano | Compositor |
Crew | Davide Tubaro | Compositor |
Visual Effects | Dario Bonito | Digital Compositor |
Visual Effects | Alessandro Orlati | Visual Effects Producer |
Sound | Petar Cvetanov Kadiyski | Boom Operator |
Sound | Elizabeth Amoroso | Foley Recordist |
Production | Rumyana Popova | Casting Assistant |
Editing | Zhelyazko Zhelyazkov | Assistant Editor |
Production | Vladimir Vladovski | Production Assistant |
Crew | Alexander Stanoev | Stunt Double |
Crew | Iliva Zaikov | Special Effects Assistant |
Crew | Ivaylo Nalbantov | Special Effects Technician |
Directing | Petkova Evdokia | Third Assistant Director |
Production | Adrian Jayasinha | Executive Producer |
Production | Hiroshi Mikitani | Executive Producer |
Production | Max Lukach | Associate Producer |