Vijftien jaar na het traumatische incident bij het gemberkoekhuisje waarbij ze bijna het leven lieten zijn de tweeling Hans en Grietje volwassen geworden. Ze zijn nu gespecialiseerde premiejagers die op jacht zijn naar heksen. Eén van die heksen terroriseerde hen op jonge leeftijd.
Nee, helaas is Hansel & Gretel: Witch Hunters nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Directing | Tommy Wirkola | Director |
Production | Tommy Wirkola | Producer |
Production | Adam McKay | Producer |
Production | Will Ferrell | Producer |
Sound | Atli Örvarsson | Original Music Composer |
Camera | Michael Bonvillain | Director of Photography |
Editing | Jim Page | Editor |
Art | Stephen Scott | Production Design |
Art | Bernhard Henrich | Set Decoration |
Costume & Make-Up | Marlene Stewart | Costume Design |
Crew | Brian N. Bentley | Compositors |
Crew | Chris O'Connell | Visual Effects Editor |
Production | Deborah Aquila | Casting |
Production | Jennifer L. Smith | Casting |
Production | Tricia Wood | Casting |
Art | Stephan O. Gessler | Art Direction |
Art | Anja Müller | Art Direction |
Art | Ingeborg Heinemann | Art Department Coordinator |
Directing | Lori Wyant | Script Supervisor |
Art | Andreas Olshausen | Supervising Art Director |
Crew | Maja Aro | Stunts |
Crew | Katharina Hingst | Production Office Assistant |
Art | Elliot Scott | Draughtsman |
Camera | David Appleby | Still Photographer |
Production | Kevin J. Messick | Producer |
Crew | Jackson Spidell | Stunts |
Crew | Jennifer Caputo | Stunts |
Crew | Monique Ganderton | Stunt Double |
Crew | Alexandra Nazahn | Stunts |
Crew | Antje Rau | Stunts |
Crew | Jana Reinhardt | Stunts |
Crew | Katja Richter | Stunts |
Crew | Vanessa Wieduwilt | Stunt Double |
Crew | Kristin Haberland | Stunt Double |
Crew | Stephani Burkhard | Stunt Double |
Crew | Mathis Landwehr | Stunts |
Crew | Florian Hotz | Stunt Double |
Directing | Chris Castaldi | First Assistant Director |
Directing | Matthew Heffernan | Second Assistant Director |
Crew | David Leitch | Stunt Coordinator |
Crew | Ben Cooke | Stunt Coordinator |
Crew | Hans Zimmer | Executive Music Producer |
Production | Denis L. Stewart | Executive Producer |
Production | Chris Henchy | Executive Producer |
Production | Tripp Vinson | Executive Producer |
Production | Beau Flynn | Producer |
Writing | Tommy Wirkola | Writer |
Editing | Mikki Levi | Assistant Editor |
Crew | David Fleming | Additional Music |
Sound | James Ashwill | Foley Mixer |
Sound | Christopher Assells | Sound Designer |
Sound | Karen Baker Landers | Supervising Sound Editor |
Sound | Wade Barnett | ADR Recordist |
Sound | Bob Beher | Foley Editor |
Sound | Harry Cohen | Sound Effects Editor |
Sound | Blake Collins | Foley Mixer |
Sound | John T. Cucci | Foley Artist |
Sound | Evan Daum | ADR Mixer |
Sound | Mark DeSimone | ADR Mixer |
Sound | Judah Getz | ADR Mixer |
Sound | John Guentner | Foley Mixer |
Sound | Chris Hogan | Dialogue Editor |
Sound | Chris Jargo | ADR Supervisor |
Sound | Travis MacKay | ADR Mixer |
Sound | Anna MacKenzie | ADR Editor |
Sound | Scott Millan | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Piero Mura | Sound Effects Editor |
Sound | Beauxregard Neylon | ADR Mixer |
Sound | Dan O'Connell | Foley Artist |
Sound | Michael Payne | Sound Effects Editor |
Sound | Michelle Pazer | ADR Editor |
Sound | Greg P. Russell | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Mac Ruth | Production Sound Mixer |
Sound | Ric Schnupp | ADR Recordist |
Sound | Peter Staubli | Sound Designer |
Sound | John C. Stuver | Dialogue Editor |
Sound | Rabb Whitehead | ADR Recordist |
Directing | David Leitch | Second Unit Director |
Crew | Alessija Lause | Stunts |