Detective Eric Matthews (Donnie Wahlberg) onderzoekt een bloederige moord en het gevoel bekruipt hem dat Jigsaw, de moordenaar die een spoor van lichamen en lichaamsdelen achterliet, weer actief is. Hij krijgt snel gelijk. Deze keer heeft Jigsaw niet twee mensen opgesloten, maar maar liefst acht personen die elkaar niet kennen en niet weten wat hun onderlinge connectie is. Ze zullen alleen kunnen overleven wanneer ze hun verstand gebruiken. Dat geldt ook voor Matthews, voor wie de tijd steeds meer begint te dringen.
Nee, helaas is Saw II nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Production | James Wan | Executive Producer |
Writing | James Wan | Original Film Writer |
Writing | Leigh Whannell | Screenplay |
Production | Leigh Whannell | Executive Producer |
Writing | Leigh Whannell | Original Film Writer |
Production | Mark Burg | Producer |
Production | Gregg Hoffman | Producer |
Production | Oren Koules | Producer |
Sound | Charlie Clouser | Original Music Composer |
Camera | David A. Armstrong | Director of Photography |
Editing | Kevin Greutert | Editor |
Production | Amy Lippens | Casting |
Writing | Darren Lynn Bousman | Screenplay |
Directing | Darren Lynn Bousman | Director |
Production | Stephanie Gorin | Casting |
Art | David Hackl | Production Design |
Sound | Mark Gingras | Supervising Sound Editor |
Crew | Brian Jagersky | Stunts |
Production | Daniel J. Heffner | Co-Producer |
Production | Stacey Testro | Executive Producer |
Production | Peter Block | Executive Producer |
Production | Jason Constantine | Executive Producer |
Costume & Make-Up | Alex Kavanagh | Costume Design |
Crew | John Stoneham Jr. | Stunts |
Art | Ron Hobbs | Storyboard Artist |
Sound | Jonathan McHugh | Music Supervisor |
Camera | Brian Gedge | Camera Operator |
Camera | Brian Gedge | Second Unit Director of Photography |
Sound | Tom Bjelic | Sound Effects Editor |
Crew | Al Vrkljan | Armorer |
Sound | Robin Crumley | Assistant Sound Editor |
Sound | John Douglas Smith | Supervising Dialogue Editor |
Camera | Steve Wilkie | Still Photographer |
Directing | Darrin Brown | Second Assistant Director |
Sound | Steve Baine | Foley Artist |
Art | Michele Brady | Art Direction |
Art | Liesl Deslauriers | Set Decoration |
Sound | Allan Fung | Dialogue Editor |
Directing | Lisa Burling | Script Supervisor |
Visual Effects | Bret Culp | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Chad Malbon | Visual Effects Producer |
Sound | Andrew Tay | Sound Re-Recording Mixer |
Art | James R. Murray | Property Master |
Sound | Mark Zsifkovits | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Rob Bertola | Music Editor |
Crew | Alison Reid | Stunt Coordinator |
Crew | Alison Reid | Stunt Double |
Camera | Kit Whitmore | Camera Operator |
Crew | Neil Morrill | Makeup Effects |
Production | Janelle Scuderi | Casting Assistant |
Costume & Make-Up | Stephanie Ingram | Key Hair Stylist |
Production | Cristin L. Cornett | Production Coordinator |
Crew | Charles Taylor | Weapons Wrangler |
Crew | Wade Eastwood | Stunt Double |
Visual Effects | Carrie Richardson | Visual Effects Production Manager |
Production | Kym Crepin | Production Accountant |
Production | Stephanie Laffin | Casting Associate |
Crew | Armen Kazazian | Set Production Assistant |
Crew | Dave Murray | Driver |
Art | Jamie Burke | Construction Coordinator |
Crew | W. Michael Beard | Post Production Supervisor |
Sound | Peter Persaud | Foley Recordist |
Directing | Elizabeth Scherberger | First Assistant Director |
Costume & Make-Up | Sarah Fairbairn | Key Makeup Artist |
Art | Rick Fernandez | Head Carpenter |
Costume & Make-Up | Stephanie Lees | Assistant Costume Designer |
Crew | Lauren Hassard | Set Medic |
Lighting | Cinar Eryasar | Electrician |
Art | Anthony Pearce | Conceptual Illustrator |
Camera | Chris Faulkner | Key Grip |
Crew | Darren McGuire | Stunts |
Camera | Stewart Grayburn | Dolly Grip |
Editing | Tom Mayclim | Negative Cutter |
Art | Dwight Hendrickson | Assistant Art Director |
Art | Carlo Cesta | Painter |
Art | Brent McGillivray | Set Designer |
Camera | Kevin LeBlanc | First Assistant Camera |
Camera | Tyler Faulkner | Grip |
Costume & Make-Up | Steven Ciancamerla | Set Dressing Artist |
Crew | Rupert Blab | Carpenter |
Crew | David Kinnersly | Craft Service |
Camera | Jan Brunton | Camera Loader |
Crew | Angelo Barillaro | Security |
Crew | Bill Bibert | Stand In |
Crew | Eddie Bowman | Transportation Coordinator |
Editing | Ryan Ruskay | Color Timer |
Editing | Ron Wisman Jr. | First Assistant Editor |
Camera | Geoff Pope | Best Boy Grip |
Lighting | Craig Black | Electrician |
Lighting | Harold D. Stroud | Gaffer |
Production | Thomas Vencelides | Location Manager |
Sound | Jason Hopfner | Boom Operator |
Sound | Rick Penn | Sound Mixer |
Visual Effects | Tim Good | Special Effects Supervisor |
Visual Effects | Natasha North | Visual Effects Coordinator |
Crew | Heather Dawn | Creative Consultant |
Lighting | Chris Watson | Best Boy Electrician |
Crew | Dave Van Zeyl | Stunt Double |
Costume & Make-Up | Candice Ornstein | Assistant Makeup Artist |
Lighting | Scott Tremblay | Electrician |
Lighting | Mike Curtis | Electrician |
Lighting | Kevin McKague | Electrician |
Lighting | Dave Sansford | Electrician |
Camera | Rahul Parekh | Dolly Grip |
Crew | John Stubbings | Techno Crane Operator |
Costume & Make-Up | Les Handrahan | Costume Coordinator |
Production | Jane Rogers | Extras Casting |
Sound | Matthew McKenzie | ADR Recordist |
Camera | Alex Lisman | Camera Trainee |
Production | Roger Lumyoung | Assistant Location Manager |
Production | Carla Spizziri | First Assistant Accountant |
Production | Pauline K. Quong | Payroll Accountant |
Production | Ryan Eldridge | Production Assistant |
Costume & Make-Up | Deirdre Dodds | On Set Dresser |
Directing | Brian Backman | Third Assistant Director |
Art | Tereza Radman | Art Department Trainee |
Art | Rae Crombie | Assistant Property Master |
Art | Suzanne Hoffman | Lead Set Dresser |
Art | Hamish Buchanan | Second Assistant Art Director |
Art | Matthew Howlett | Set Buyer |
Camera | Eric Beaulieu | Second Assistant Camera |
Editing | Roberta Bratti | Project Manager |
Sound | Thomas D. Mahoney | Music Coordinator |
Production | Lisa Gyorfi | Assistant Production Coordinator |
Visual Effects | Kris Brockman | Digital Compositor |
Crew | Sean Armstrong | Key Special Effects |
Crew | Kris Wood | Playback Coordinator |
Production | Greg Copeland | Production Manager |
Production | Greg Copeland | Co-Producer |
Directing | Greg Copeland | Second Unit Director |