Als de gewelddadige ex van Cecilia Kass zelfmoord pleegt en haar een groot deel van zijn vermogen nalaat, vermoedt zij dat hij zijn dood in scène heeft gezet. Na enkele bizarre toevalligheden met dodelijke afloop, realiseert Cecilia zich dat de levens van haar vrienden en familie in gevaar zijn. Langzaam begint Cecilia door te draaien, terwijl zij wanhopig probeert te bewijzen dat zij achterna gezeten wordt door iemand die door niemand gezien kan worden.
Ja! de film The Invisible Man is nu beschikbaar om te kijken op Netflix in Nederland.
Production | Terri Taylor | Casting |
Writing | Leigh Whannell | Screenplay |
Directing | Leigh Whannell | Director |
Production | Leigh Whannell | Executive Producer |
Sound | Benjamin Wallfisch | Original Music Composer |
Writing | H.G. Wells | Novel |
Production | Nikki Barrett | Casting |
Costume & Make-Up | Emily Seresin | Costume Design |
Production | Jason Blum | Producer |
Directing | Daniela Saioni | Script Supervisor |
Sound | Brett Pierce | Music Editor |
Production | Rosemary Blight | Executive Producer |
Production | Ben Grant | Executive Producer |
Art | Alex Holmes | Production Design |
Production | Jeanette Volturno | Executive Producer |
Editing | Andy Canny | Editor |
Production | Kylie du Fresne | Producer |
Crew | Alex Jewson | Stunts |
Camera | Stefan Duscio | Director of Photography |
Sound | Ryan Collison | Foley Mixer |
Sound | Chris Terhune | Sound Designer |
Sound | Andrew Twite | Sound Effects Editor |
Sound | David V. Butler | ADR Editor |
Costume & Make-Up | Catherine Scoble | Makeup & Hair |
Editing | Ahmad Halimi | Additional Editor |
Directing | Jane Griffin | Additional Second Assistant Director |
Camera | Sally Eccleston | First Assistant "B" Camera |
Sound | Leslie Bloome | Foley Artist |
Sound | Will Files | Supervising Sound Editor |
Sound | Will Files | Sound Re-Recording Mixer |
Camera | Mark Rogers | Still Photographer |
Camera | Ryan Owen Eddleston | Camera Operator |
Directing | Aria Harrison | Script Supervisor |
Visual Effects | Melissa Brockman | Visual Effects Producer |
Costume & Make-Up | Angela Conte | Hair Designer |
Sound | P.K. Hooker | Sound Designer |
Sound | P.K. Hooker | Supervising Sound Editor |
Crew | Harry Dakanalis | Stunt Coordinator |
Sound | Ryan Cole | ADR Supervisor |
Costume & Make-Up | Elly Kamal | Costume Supervisor |
Crew | Annette van Moorsel | Stunts |
Production | Daniel Bekerman | Line Producer |
Art | Katie Sharrock | Set Decoration |
Production | Beatriz Sequeira | Executive Producer |
Production | Sarah Domeier Lindo | Casting |
Visual Effects | Drew Sacks | VFX Editor |
Production | Susan Boyajian | ADR Voice Casting |
Editing | Matteo Saradini | Online Editor |
Camera | Andrew AJ Johnson | Steadicam Operator |
Art | Greg Hajdu | Construction Coordinator |
Sound | Christopher Bonis | Sound Effects Editor |
Production | Tara Jade Borg | Production Coordinator |
Visual Effects | Dan Oliver | Special Effects Supervisor |
Production | Ally Conover | Casting Associate |
Production | Liam Heyen | Production Executive |
Sound | Joanna Fang | Foley Artist |
Lighting | Mark Holownia | Gaffer |
Camera | Thomas C. Miller | Aerial Camera |
Art | Alice Lanagan | Art Direction |
Sound | Matt Yocum | Sound Effects Editor |
Visual Effects | Jane Reynolds | Visual Effects Producer |
Crew | Mick Van Moorsel | Stunts |
Sound | Nick Seaman | Foley Editor |
Art | Lauren Miller | Set Dresser |
Visual Effects | Andrew Smith | Visual Effects Production Manager |
Art | Joanna Pullen | Property Master |
Camera | Christopher Reig | Digital Imaging Technician |
Visual Effects | Jonathan Dearing | Visual Effects Supervisor |
Art | Matt Hatton | Storyboard Artist |
Visual Effects | Erik Charlebois | VFX Lighting Artist |
Editing | Tom Poole | Digital Intermediate Colorist |
Production | James Bramley | Production Accountant |
Art | Prue Parsons | Set Designer |
Camera | Jani Häkli | First Assistant Camera |
Crew | Matt Ebb | CG Supervisor |
Visual Effects | Niki Bern | Compositing Supervisor |
Crew | Daniel Carlisle | Special Effects Technician |
Directing | Deborah Antoniou | First Assistant Director |
Visual Effects | Marisa Martin | Animation |
Sound | Laura Heinzinger | Foley Editor |
Sound | Shanti Burn | Boom Operator |
Costume & Make-Up | Edward Yates | Prosthetic Makeup Artist |
Production | Megan Wynn | Line Producer |
Sound | Connor Nagy | Foley Mixer |
Directing | Killian Maguire | Second Assistant Director |
Camera | Justin Besser | Steadicam Operator |
Costume & Make-Up | Micheline Siou | Makeup & Hair |
Art | Anna Herold Pola | Swing |
Camera | Brett Hurd | Camera Operator |
Camera | Michael Izquierdo | Drone Pilot |
Lighting | Scott Youlden | Electrician |
Lighting | Matthew Hoile | Gaffer |
Production | Claudia Allison | Casting Assistant |
Production | Kelly Graham | Casting Assistant |
Production | Lilly Tyson | Casting Assistant |
Production | Josh Dean Williams | Extras Casting |
Visual Effects | Sarah Dicks | Visual Effects Producer |
Sound | Ruth Vance | Boom Operator |
Sound | Goeun Lee Everett | Sound Effects Editor |
Crew | Tristan Fitzgerald | Special Effects Technician |
Editing | Kali Kasashima | Assistant Editor |
Editing | Megan Kaiser | Digital Intermediate |
Production | Vess Stoeva | Production Accountant |
Production | Jordan Delic | Production Coordinator |
Production | Michael Stark | Travel Coordinator |
Production | Jane Forrest | Production Supervisor |
Art | David Murphy | Construction Coordinator |