Een groep journalisten houdt zich op een buitenpost in een Franse stad op in de twintigste eeuw. De reporters zijn er werkzaam voor het Amerikaanse dagblad 'The French Dispatch'. Wanneer de hoofdredacteur komt te overlijden, besluiten ze hem te gedenken door de publicatie van drie reeds verschenen verhalen. Het eerste betreft een kunstenaar die levenslang krijgt voor het plegen van twee moorden, de tweede verhaalt over studentenrellen en de laatste gaat over een ontvoering die, met behulp van een chef-kok, tot een goed einde is gekomen. Deze reeks verhalen wordt in beeld gebracht.
Nee, helaas is The French Dispatch nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Directing | Wes Anderson | Director |
Production | Wes Anderson | Producer |
Costume & Make-Up | Milena Canonero | Costume Design |
Production | Douglas Aibel | Casting |
Production | Jeremy Dawson | Producer |
Production | Steven M. Rales | Producer |
Art | Adam Stockhausen | Production Design |
Crew | Dominique Fouassier | Stunt Coordinator |
Camera | Robert D. Yeoman | Director of Photography |
Directing | Ben Howard | First Assistant Director |
Art | Kevin Timon Hill | Art Direction |
Writing | Wes Anderson | Story |
Writing | Hugo Guinness | Story |
Writing | Jason Schwartzman | Story |
Writing | Roman Coppola | Story |
Production | Henning Molfenter | Executive Producer |
Production | Charlie Woebcken | Executive Producer |
Production | Christoph Fisser | Executive Producer |
Production | Antoinette Boulat | Casting |
Sound | Randall Poster | Music Supervisor |
Production | Roman Coppola | Executive Producer |
Editing | Andrew Weisblum | Editor |
Production | Jina Jay | Casting |
Sound | Alexandre Desplat | Original Music Composer |
Production | Octavia Peissel | Co-Producer |
Production | Frédéric Blum | Line Producer |
Visual Effects | Katrina Barton | Visual Effects Production Manager |
Costume & Make-Up | Fabienne Robineau | Makeup Supervisor |
Sound | Wayne Lemmer | Sound Re-Recording Mixer |
Art | Stéphane Cressend | Supervising Art Director |
Costume & Make-Up | Fabienne Robineau | Hair Supervisor |
Art | Loïc Chavanon | Art Direction |
Costume & Make-Up | Véronique Boslé | Hairstylist |
Visual Effects | Jean-Christophe Magnaud | Special Effects Supervisor |
Sound | Jean-Paul Mugel | Sound |
Visual Effects | Vico Sharabani | Visual Effects Supervisor |
Sound | Wayne Lemmer | Supervising Sound Editor |
Art | Rena DeAngelo | Set Decoration |
Art | Hélène Dubreuil | Assistant Set Decoration |
Visual Effects | Aarif Attarwala | Visual Effects |
Costume & Make-Up | Maya Benamer | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Aurélie Bouchet | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Odile Fourquin | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Frédérique Ney | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Emmanuelle Pombet | Makeup Artist |
Sound | Craig Berkey | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Chris Scarabosio | Supervising Sound Editor |
Sound | Chris Scarabosio | Sound Re-Recording Mixer |
Costume & Make-Up | Patricia Colin | Costume Supervisor |
Visual Effects | Emanuele Farnesi | VFX Artist |
Visual Effects | Wendy Garfinkle | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Alexander Ha | VFX Artist |
Art | Carine Demongueres | Set Designer |
Art | Mathias Canard | Set Dresser |
Art | Christine Vincent-Genod | Set Designer |
Camera | Roger Do Minh | Still Photographer |
Camera | Vincent Scotet | First Assistant Camera |
Camera | Nicolas Voisin | Second Assistant Camera |
Camera | Courtney Fehsenfeld | Camera Trainee |
Writing | Wes Anderson | Screenplay |
Directing | Charlie Vaughan | Second Assistant Director |
Directing | Andrea Hachuel | Third Assistant Director |
Production | Ségolène Amice Lagny | Production Coordinator |
Production | Fanny Floupin | Production Secretary |
Art | Alice Leconte | Art Direction |
Art | Christine Mouchard | Art Department Coordinator |
Art | Annie Atkins | Graphic Designer |
Art | Jannick Guillou | Graphic Designer |
Art | Ludovic Erbelding | Construction Manager |
Camera | Sanjay Sami | Steadicam Operator |
Sound | Susan Dawes | Dialogue Editor |
Sound | Peter Persaud | Foley Mixer |
Sound | Steve Baine | Foley Artist |
Sound | Meghan Currier | Music Coordinator |
Sound | Jean-Yves Thibaudet | Music |
Sound | Jarvis Cocker | Songs |
Costume & Make-Up | Frances Hannon | Hair Designer |
Costume & Make-Up | Frances Hannon | Makeup Designer |
Directing | Martin Scali | Second Unit Director |
Crew | Marie Lajus | Thanks |
Crew | Xavier Bonnefont | Thanks |
Crew | Françcois Bonneau | Thanks |
Art | Jeff Kryvicky | Main Title Designer |
Visual Effects | Gwenn Germain | Animation Supervisor |
Art | Olivia Delfour | Set Designer |