Op de meest speciale avond van het jaar, waarop de ‘Jellicle’-katten hun grote bal vieren zal een van hen door Old Deuteronomy worden uitverkoren om opnieuw te worden geboren. Een teruggekeerde kat, Grizabella genaamd, keert ook deze avond terug. Niemand moet echter wat van haar weten. De avond wordt wreed verstoord wanneer Old Deuteronomy wordt ontvoerd en de katten hun krachten moeten zien te bundelen.
Nee, helaas is Cats nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Writing | Lee Hall | Screenplay |
Costume & Make-Up | Paco Delgado | Costume Design |
Production | Tim Bevan | Producer |
Production | Eric Fellner | Producer |
Art | Eve Stewart | Production Design |
Production | Debra Hayward | Producer |
Production | Liza Chasin | Executive Producer |
Costume & Make-Up | Carmel Jackson | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Carmel Jackson | Hairstylist |
Sound | David Mackie | Sound Effects Editor |
Costume & Make-Up | Sharon Martin | Hair Designer |
Costume & Make-Up | Sharon Martin | Makeup Designer |
Production | Lucy Bevan | Casting |
Costume & Make-Up | Niamh O'Loan | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Niamh O'Loan | Hairstylist |
Sound | Andrew Lloyd Webber | Original Music Composer |
Production | Andrew Lloyd Webber | Executive Producer |
Sound | Andrew Lloyd Webber | Songs |
Writing | Andrew Lloyd Webber | Musical |
Production | Jo Burn | Executive Producer |
Production | Jo Burn | Unit Production Manager |
Writing | Tom Hooper | Screenplay |
Directing | Tom Hooper | Director |
Production | Tom Hooper | Producer |
Editing | Melanie Oliver | Editor |
Camera | Giles Keyte | Still Photographer |
Camera | Iain Mackay | Steadicam Operator |
Camera | Iain Mackay | "B" Camera Operator |
Production | Olivia Grant | Casting Assistant |
Writing | T.S. Eliot | Author |
Writing | T.S. Eliot | Lyricist |
Writing | Trevor Nunn | Lyricist |
Writing | Taylor Swift | Lyricist |
Sound | Sue Harding | Foley Artist |
Camera | Christopher Ross | Director of Photography |
Sound | Simon Hayes | Production Sound Mixer |
Sound | Jed Loughran | Sound Designer |
Sound | John Warhurst | Supervising Sound Editor |
Sound | John Warhurst | Supervising Music Editor |
Directing | Paula Casarin | Script Supervisor |
Lighting | Mark Clayton | Gaffer |
Sound | Cecile Tournesac | Music Editor |
Art | Tom Weaving | Supervising Art Director |
Sound | Michael Minkler | Sound Re-Recording Mixer |
Crew | Jane Karen | Dialect Coach |
Production | Nick Fulton | Unit Production Manager |
Costume & Make-Up | Nuria Mbomio | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Nuria Mbomio | Hairstylist |
Sound | Mike Dowson | Sound Re-Recording Mixer |
Camera | Oliver Loncraine | "C" Camera Operator |
Costume & Make-Up | Uxue Laguardia | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Uxue Laguardia | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Charlotte Hayward | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Charlotte Hayward | Hairstylist |
Visual Effects | Jessica Norman | Visual Effects Supervisor |
Sound | Mark Appleby | ADR Mixer |
Visual Effects | Jason Billington | Visual Effects Supervisor |
Art | Craig Price | Property Master |
Art | Ketan Waikar | Art Direction |
Production | Sarah-Jane Robinson | Co-Producer |
Production | Emily Brockmann | Casting Associate |
Art | Rebecca Pilkington | Assistant Set Decoration |
Camera | Emiliano Topai | First Assistant "A" Camera |
Visual Effects | Paul Dimmer | Special Effects Supervisor |
Art | Michael Standish | Set Decoration |
Art | Susannah Brough | Assistant Art Director |
Production | Ben Howarth | Co-Producer |
Directing | Ben Howarth | First Assistant Director |
Crew | Jo McLaren | Stunt Coordinator |
Sound | Becky Bentham | Music Supervisor |
Sound | Ben Chick | Foley Editor |
Sound | Sophia Hardman | Foley Editor |
Visual Effects | Phil Brennan | Visual Effects Supervisor |
Camera | Warwick Drucker | Key Grip |
Sound | Luke Gentry | Sound Effects Editor |
Production | Vicky Bishop | Production Coordinator |
Costume & Make-Up | Sara Menitra | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Sara Menitra | Hairstylist |
Art | Greg Bradlaugh | Assistant Art Director |
Art | Matt Sharp | Art Direction |
Production | Angela Morrison | Executive Producer |
Costume & Make-Up | Debbie Scott | Assistant Costume Designer |
Costume & Make-Up | Kate O'Farrell | Costume Supervisor |
Camera | Esther Venanzi | Second Assistant "A" Camera |
Camera | Max Glickman | First Assistant "C" Camera |
Visual Effects | Kirstin Hall | Visual Effects Supervisor |
Sound | James Shirley | Assistant Sound Editor |
Camera | Alex Finlayson | Second Assistant "B" Camera |
Visual Effects | Matt Jacobs | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Rupert Smith | Visual Effects Producer |
Costume & Make-Up | Rebecca Tredget | Costume Coordinator |
Sound | Oliver Ferris | Foley Artist |
Editing | Alex Anstey | Associate Editor |
Visual Effects | Reetu Aggarwal | 3D Artist |
Visual Effects | Vladyslav Driuchyn | Digital Compositor |
Costume & Make-Up | Magdalena Janusinska-Surma | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Magdalena Janusinska-Surma | Hairstylist |
Art | Sami Fendall | Art Department Assistant |
Art | Joanne Ridler | Standby Art Director |
Costume & Make-Up | Sharon Day | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Sharon Day | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Lesley Hooper | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Lesley Hooper | Hairstylist |
Production | Freya Evans | Production Secretary |
Production | Catherine Bensley | Casting Assistant |
Crew | Paula Hind | Transportation Captain |
Sound | Victor Chaga | Music Editor |
Sound | Victoria Freund | Assistant Sound Editor |
Visual Effects | Kutay Cengil | VFX Artist |
Visual Effects | Prakash Goyal | VFX Artist |
Camera | Ben Brown | First Assistant "B" Camera |