In het jaar 2067 is de aarde door de klimaatverandering verwoest en is de mensheid op zuurstoftanks aangewezen. Een redmiddel tegen de huidige problemen is het bouwen van een tijdmachine op kwantumniveau, in de hoop contact te maken met de mens in de toekomst. De arbeider Ethan, die een persoonlijke missie heeft, wordt om deze reden naar de toekomst gestuurd.
Nee, helaas is 2067 nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Production | Michael Rymer | Executive Producer |
Camera | Denson Baker | Director of Photography |
Production | Bryce Menzies | Executive Producer |
Directing | Damian Walshe-Howling | Second Unit Director |
Production | Marianne Jade | Casting Director |
Sound | Kenneth Lampl | Music |
Production | Kelly Valentine Hendry | Casting |
Production | Kate Croser | Producer |
Visual Effects | Andrea schiavone | Visual Effects |
Editing | Sean Lahiff | Editor |
Sound | John Simpson | Foley Recordist |
Art | Jacinta Leong | Production Design |
Production | Jacinta Leong | Associate Producer |
Sound | Derryn Pasquill | Dialogue Editor |
Costume & Make-Up | Paul Warren | Costume Supervisor |
Visual Effects | John Dietz | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Laurie Hughes | VFX Editor |
Visual Effects | Jim Dodd | CG Artist |
Production | Jason Taylor | Producer |
Directing | Seth Larney | Director |
Writing | Seth Larney | Writer |
Directing | Kelly Haines | Script Supervisor |
Costume & Make-Up | Oriana Merullo | Costume Design |
Sound | Nigel Christensen | Sound Designer |
Art | Dane Hallett | Concept Artist |
Writing | Joan Sauers | Script Editor |
Camera | Jonathan Rossiter | Second Unit Director of Photography |
Sound | Sam Hayward | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Lisa Simpson | Foley Mixer |
Sound | Angus Robertson | Dialogue Editor |
Sound | Andrew Miller | Sound Effects Editor |
Visual Effects | William Gammon | VFX Supervisor |
Lighting | Storm Ashwood | Gaffer |
Art | Andrew Kattie | Set Designer |
Production | Lisa Shaunessy | Producer |
Writing | Sheila Hanahan | Script Editor |
Writing | Christopher Vogler | Script Editor |
Visual Effects | Mark Chataway | CG Artist |
Crew | Serhiy Protsenko | Compositor |
Crew | Serhiy Shirmanov | Compositor |
Sound | Will Sheridan | Sound Recordist |
Directing | Rick Beecroft | First Assistant Director |
Crew | Michael Wolff | Scenic Artist |
Art | Jonathon Hyde-Neary | Set Decoration |
Directing | Wayne Nassereddine | Second Assistant Director |
Editing | Veronica Buhagiar | First Assistant Editor |
Production | Carly Maple | Production Manager |
Sound | Nick Steele | Boom Operator |
Costume & Make-Up | Karen Gower | Key Hair Stylist |
Costume & Make-Up | Karen Gower | Key Makeup Artist |
Art | Matt Hatton | Concept Artist |
Lighting | Glenn Jones | Gaffer |
Editing | James Cowie | Online Editor |
Crew | Dustin Cumming | Compositor |
Visual Effects | Caleb Thompson | Compositing Lead |
Visual Effects | Sandra Mondange | Visual Effects Production Manager |
Visual Effects | Stefan Litterini | CG Artist |
Camera | Bonnie Paku | Additional Second Assistant Camera |
Visual Effects | Mark van den Bergen | Visual Effects Supervisor |
Production | Antonetta Russo | Production Accountant |
Visual Effects | Caleb Hecht | VFX Lighting Artist |
Visual Effects | Gabrielle Joosten | Visual Effects Producer |
Writing | Regina Lee | Script Editor |
Production | Martin Gallery | Executive Producer |
Crew | Gareth Davies | Additional Dialogue |
Crew | Michael Kumnick | Carpenter |
Art | Enzo Ferraro | Draughtsman |
Art | Brian Carlin | Concept Artist |
Camera | Davi Soesilo | Second Assistant Camera |
Crew | Mark Hollowell | Armorer |
Camera | Jules Wurm | Additional First Assistant Camera |
Production | Alexandra Burke | Executive Producer |
Art | Gareth Wilkes | Art Direction |
Visual Effects | Nicole Ashford | CG Artist |
Camera | Claire Bishop | Second Assistant Camera |
Crew | Keir Beck | Stunt Coordinator |
Production | Lisa Iona | Production Coordinator |
Visual Effects | Bec Janek | Visual Effects Producer |
Camera | Bec Janek | Epk Producer |
Production | Bec Janek | Production Secretary |
Camera | Matt Byrne | Epk Director |
Sound | Kirsten Axelholm | Music |
Crew | Viacheslav Degtar | Compositor |
Visual Effects | Dean Richichi | Digital Compositor |
Visual Effects | Mahdi Manar | Visual Effects |
Visual Effects | Mahdi Manar | CG Artist |
Art | Jonah Booth-Remmers | Concept Artist |
Art | Jeremy Love | Conceptual Design |
Art | Scott Ashenden | Construction Manager |
Crew | Matteo Medos | Prop Maker |
Crew | Marshall Tearle | Prop Maker |
Art | Kaiit Mosby | Property Master |
Art | Thomas Healey | Set Dresser |
Art | Sam Uther | Storyboard Artist |
Production | Stephen L. Jones | Location Manager |
Crew | Dave Paterson | Additional Writing |
Writing | Michael Hauge | Script Editor |
Camera | Bryn White | First Assistant Camera |
Camera | Mik Gojic | Data Wrangler |
Lighting | Django Nou | Best Boy Electric |
Camera | Matan Tatarko | Best Boy Grip |
Camera | Matt Richardson | Key Grip |
Art | Annalisa Francesca | Set Decoration |
Art | Kate Rawlins | Set Designer |
Art | Stephen Roedel | Set Painter |
Costume & Make-Up | Sally Blenkinsop | Costumer |
Costume & Make-Up | Lauren Brice | Costume Assistant |
Costume & Make-Up | Bec Triosi | Makeup & Hair |
Camera | Alina Gozin'a | Still Photographer |
Camera | Caleb Thomas | Drone Pilot |
Camera | Logan Collier | Key Grip |
Art | Glenn Stewart | Main Title Designer |
Editing | Ben Eagleton | Colorist |
Sound | Michael Ackroyd | Assistant Sound Editor |
Visual Effects | Richard Hall | Compositing Lead |
Visual Effects | Joe Stenning | Compositing Lead |
Art | Benjamin Bode | Creative Director |
Art | Charles Whittington | Draughtsman |
Crew | Nick Moore | Carpenter |
Crew | Alex Heath | Carpenter |
Crew | Eddie Hopton | Carpenter |
Crew | Michael Bawden | Carpenter |
Visual Effects | Raph Atkins | CG Artist |
Visual Effects | Sam Loxton | CG Artist |