Wanneer een geheim wapen in de verkeerde handen valt, moet CIA-agent Mason ‘Mace’ Brown (Jessica Chastain) de handen ineenslaan met de rivaliserende Duitse agent Marie (Diane Kruger), voormalig MI6-bondgenoot en computerspecialist Khadijah (Lupita Nyong’o) en de Colombiaanse psycholoog Graciela (Penélope Cruz). Op hun levensgevaarlijke, halsbrekende missie om het wapen terug te vinden moeten ze een stap voorblijven op de mysterieuze Lin Mi Sheng (Bingbing Fan) die al hun bewegingen volgt. Terwijl de actie hen over de hele wereld brengt, van de cafés in Parijs en de markten van Marokko tot het glamoureuze Shanghai, sluit het viertal een kwetsbaar verbond dat de wereld kan redden of hun einde zal worden.
Nee, helaas is The 355 nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Camera | Tim Maurice-Jones | Director of Photography |
Editing | John Gilbert | Editor |
Editing | Lee Smith | Editor |
Crew | Peter Pedrero | Stunts |
Crew | Talila Craig | Stunts |
Crew | James O'Donnell | Stunt Coordinator |
Crew | James O'Donnell | Fight Choreographer |
Directing | James O'Donnell | Second Unit Director |
Directing | Simon Kinberg | Director |
Production | Simon Kinberg | Producer |
Writing | Simon Kinberg | Writer |
Camera | Hamish Doyne-Ditmas | Second Unit Director of Photography |
Costume & Make-Up | Stephanie Collie | Costume Design |
Sound | Tom Holkenborg | Original Music Composer |
Crew | Marvin Campbell | Stunts |
Art | Anna Lynch-Robinson | Set Decoration |
Production | Zakaria Alaoui | Line Producer |
Production | Kelly Carmichael | Producer |
Sound | Mark DeSimone | ADR Mixer |
Production | Jessica Chastain | Producer |
Crew | Rohan Harris | Scenic Artist |
Writing | Theresa Rebeck | Writer |
Writing | Theresa Rebeck | Story |
Crew | Dominique Fouassier | Stunts |
Production | Richard Hewitt | Executive Producer |
Art | Andrew Rothschild | Art Direction |
Art | Simon Elliott | Production Design |
Production | Alexander O'Neal | Line Producer |
Crew | Shane Steyn | Stunts |
Lighting | Pat Sweeney | Gaffer |
Crew | Kefi Abrikh | Stunts |
Crew | Anthony Pho | Stunts |
Production | Patrick Brown | Assistant Location Manager |
Sound | Rob Turner | Sound Designer |
Crew | Rachelle Beinart | Stunts |
Art | Mary Buri | Standby Art Director |
Crew | Evangelos Grecos | Stunts |
Costume & Make-Up | Linda Dowds | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Linda Dowds | Hair Designer |
Costume & Make-Up | Linda Dowds | Makeup Designer |
Visual Effects | Michael Dawson | Special Effects Supervisor |
Sound | Matthew Collinge | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Dan O'Connell | Foley Artist |
Sound | Simon Changer | Music Editor |
Crew | Dacio Caballero | Stunts |
Crew | Carlos Bonelli | Stunts |
Crew | David Cheung | Stunts |
Crew | David Cheung | Stunt Driver |
Sound | Antonio Carmona | ADR Mixer |
Crew | James Embree | Fight Choreographer |
Art | Daryn McLaughlan | Art Direction |
Crew | Pablo Verdejo | Stunts |
Sound | Mike Prestwood Smith | Sound Re-Recording Mixer |
Production | Youssef Abagourram | Location Manager |
Crew | Audrey Meschi | Stunts |
Crew | Martin Gordon | Stunts |
Crew | Mounir Badia | Picture Car Coordinator |
Camera | Peter Wignall | Camera Operator |
Camera | Peter Wignall | Steadicam Operator |
Art | Peter Wignall | Storyboard Artist |
Crew | Russell Oxley | Scenic Artist |
Production | Fiona Murray | Assistant Accountant |
Production | Mark Grimwade | Location Manager |
Crew | Nadia Venesse | Dialect Coach |
Sound | Rob Huckle | Dolby Consultant |
Production | Jennifer Wynne | Unit Production Manager |
Lighting | Steve Kitchen | Rigging Gaffer |
Crew | Emma Davie | Unit Publicist |
Camera | Mark Moriarty | Camera Operator |
Costume & Make-Up | Waldo Mason | Prosthetics |
Costume & Make-Up | Amy Byrne | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Amy Byrne | Hairstylist |
Sound | Patrick Christensen | ADR Mixer |
Crew | Hami Belal | Stunts |
Directing | Julie Robinson | Script Supervisor |
Crew | Anthony Skrimshire | Stunts |
Costume & Make-Up | Stephanie Ingram | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Shutchai Tym Buacharern | Makeup Artist |
Crew | Guiomar Alonso | Stunt Double |
Camera | Cyril Kuhnholtz | Key Grip |
Art | Amin Rharda | Property Buyer |
Crew | Liam Byrne | Armorer |
Costume & Make-Up | Emma Heath | Key Costumer |
Crew | Dino Fazzani | Armorer |
Sound | John Richards | ADR Mixer |
Lighting | Ross Grimshaw | Electrician |
Production | Mounir Saguia | Casting |
Crew | Levan Doran | Stunts |
Costume & Make-Up | Hue Lan Van Duc | Makeup Artist |
Sound | Rowan Watson | Sound Effects Editor |
Crew | Linda Louise Duan | Stunt Double |
Production | Antonin Depardieu | Unit Production Manager |
Camera | Terry Williams | Key Grip |
Visual Effects | Keith Devlin | Visual Effects Supervisor |
Crew | Danny Euston | Stunts |
Art | Matt Francis | Assistant Art Director |
Sound | Kristin Catuogno | ADR Recordist |
Sound | Tony Crowe | ADR Recordist |
Camera | Fran Weston | First Assistant "A" Camera |
Crew | Joel Conlan | Stunts |
Camera | Robert Viglasky | Still Photographer |
Crew | Jérôme Gaspard | Stunts |
Crew | Jeff Woodbridge | Carpenter |
Crew | Sam Dormer | Armorer |
Crew | Andrei Nazarenko | Stunts |
Art | Hannah Storm Miles | Standby Painter |
Sound | Oskar von Unge | Dialogue Editor |
Production | Harrison Nesbit | Casting Associate |
Camera | Peter Ayriss | Drone Pilot |
Crew | Kiera Bell | Stand In |
Directing | Toby Ford | Second Unit First Assistant Director |
Crew | Tom Boney | Stunts |
Crew | Duncan Capp | Special Effects |
Crew | Marc David | Stunts |
Crew | Alexandre Lopoka | Stunts |
Crew | Lukaz Leong | Stunts |
Crew | Lukaz Leong | Stunt Driver |
Crew | Louise Seymour | Post Production Supervisor |
Production | Emma Woodcock | Location Manager |
Crew | Tony Augé | Stunts |
Sound | Rob Prynne | Sound Effects Editor |
Costume & Make-Up | Sophie Finch | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Sophie Finch | Hairstylist |
Lighting | James Nesbitt | Electrician |
Production | Rosalind Laugharne | Location Manager |
Crew | Matt Fyson | Armory Coordinator |
Crew | Erol Mehmet | Stunts |
Directing | Tom White | Second Unit First Assistant Director |
Crew | Reg Wayment | Stunts |
Lighting | Matt Markham | Electrician |
Crew | Rae Lim | Stunts |
Sound | Benjamin Hoff | Orchestrator |
Crew | Lauren Harris | Stand In |
Crew | Lauren Harris | Acting Double |
Directing | Behnam Taheri | Script Coordinator |
Art | Steven Morris | Property Master |
Camera | Matt Wright | Second Assistant Camera |
Crew | Dave Kneath | Special Effects Technician |
Art | Dan Walker | Concept Artist |
Production | Robert Platt-Higgins | Post Production Coordinator |
Camera | James Leckey | First Assistant "B" Camera |
Production | Kamlesh Acheson | Payroll Accountant |
Crew | Godefroy Ryckewaert | Stunts |
Production | Samia Fadli | Casting |
Art | Kate Murray | Painter |
Visual Effects | Syria Toliver | VFX Artist |
Sound | Jack Cucci | Foley Mixer |
Lighting | Seth Crosby | Electrician |
Crew | Arran Topham | Stunts |
Visual Effects | Jeremy Hey | Compositing Lead |
Crew | Grace McInnes | Actor's Assistant |
Crew | James Cox | Stunt Double |
Visual Effects | Dillan Nicholls | Visual Effects Supervisor |
Crew | Lyndon S. Hellewell | Stunts |
Art | Francois Poublan | Props |
Crew | Nicolas Wang | Stunts |
Production | Jon Roper | Location Manager |
Production | Danielle Rogers | Assistant Production Coordinator |
Sound | Lottie Wade | ADR Recordist |
Editing | Rob Pizzey | Digital Colorist |
Crew | Renars Latkovskis | Stunts |
Crew | Luke Tumber | Stunts |
Sound | Jamie Thierman | Orchestrator |
Sound | Sean Barrett | Orchestrator |
Crew | Conor Kelly | Mix Technician |
Camera | Brice Bourdet | Additional Grip |
Writing | Bek Smith | Story |
Production | Lucile Vallet | Production Accountant |
Crew | Maurice Chan | Stunts |
Crew | Emily Ng | Stunts |
Crew | Alice Naigeon | Stunt Double |
Crew | Jack Jagodka | Stunts |
Crew | Robert Hladik | Stunts |
Crew | Eimear O'Grady | Stunts |
Crew | Michael Byrch | Stunts |
Crew | Caroline Simonnet | Stunt Double |
Crew | Sina Ali | Stunt Double |
Directing | Phil Booth | First Assistant Director |
Art | Jack Berk | Art Direction |
Crew | Al Holland | Stunts |
Visual Effects | Callum Mcnulty | Digital Compositor |
Crew | Candela Palencia | Mix Technician |
Crew | Jeremie Vigot | Stunts |
Crew | Joan Washington | Dialogue Coach |
Art | Arthur Deprez | Art Department Assistant |
Crew | Yusuf Chaudhri | Stunts |
Crew | Chris Waite | Stunts |
Art | James Waddingham | Construction Manager |
Crew | Liam Coote | Stunts |
Editing | Martina Zamolo | First Assistant Editor |
Lighting | George Kalimerakis | Electrician |
Crew | Luke Gomes | Stunts |
Sound | Ignacio Arrojo | ADR Recordist |
Crew | Elmo Walker | Stunts |
Production | Chantel Clark | Casting Assistant |
Art | Lissa Lamona | Assistant Art Director |
Sound | Don Hoffman | Sound Recordist |
Production | Mathilde Marillier | Additional Casting |
Production | Mathilde Marillier | Extras Casting Assistant |
Lighting | Garry Thomson | Electrician |
Crew | Freddie Pickering | Carpenter |
Crew | Bryan Vigier | Stunts |
Crew | Grace Franzl | Stunts |
Art | Declan O'Brien | Assistant Art Director |
Visual Effects | Attila Gasparetz | Digital Compositor |
Editing | Alexander Phillips | Digital Intermediate Assistant |
Editing | Suhaila Mahmoud | Digital Intermediate Producer |
Costume & Make-Up | Marie Deehan | Hair Supervisor |
Costume & Make-Up | Marie Deehan | Makeup Supervisor |
Crew | Sam Stefan | Stunts |
Crew | Shane Roberts | Stunts |
Crew | Tilly Powell | Stunts |
Crew | Christina Petrou | Stunts |
Crew | Ramon Álvarez | Stunts |
Lighting | Mathilde Fouant | Electrician |
Visual Effects | Filippo Giansante | VFX Artist |
Lighting | Callum Collins | Electrician |
Crew | Mike Snow | Stunts |
Crew | Jérémy Lagniez | Stunts |
Crew | Pablo Casillas | Stunts |
Crew | Miguel Ángel Luque | Stunts |
Crew | Fenix Searle | Stunts |
Crew | Richard Carless | Marine Coordinator |
Art | Kate Selby | Construction Coordinator |
Crew | Symon Butcher | Transportation Coordinator |
Camera | Jason Adler | Assistant Camera |
Production | Alice Syed | Production Supervisor |
Crew | Stéphane Margot | Stunts |
Directing | Kate McLaughlin | Script Coordinator |
Visual Effects | James Devlin | VFX Editor |
Costume & Make-Up | Mia Gray | Costume Standby |
Costume & Make-Up | Daniel O'Donnell-Smith | Costume Illustrator |
Crew | Grace James | Set Production Assistant |
Costume & Make-Up | Ailsa Windsor | Assistant Costume Designer |
Crew | Paul Ginns | Stunt Double |
Crew | Lauriane Rouault | Stunt Double |
Crew | Michael Hoad | Stunts |
Directing | Jack Fontaine | Additional Third Assistant Director |
Crew | Tomás Paredes | Stunts |
Visual Effects | Dom Maidlow | VFX Artist |
Crew | Paula Hind | Transportation Captain |
Crew | James Harris | Stunts |
Crew | Christian Short | Prop Maker |
Lighting | Tom Hyde | Electrician |
Crew | Mélissa Humler | Stunt Double |
Crew | Jessica Watkins | Mix Technician |
Production | Sybille Chatrousse | Production Accountant |
Sound | Tom Williams | Production Sound Mixer |
Costume & Make-Up | Sophia Mascarenhas | Makeup Trainee |
Crew | Yann Tremblay | Stunts |
Production | Joanne Hall | Location Assistant |
Camera | Sonia Rodríguez Serrano | Second Assistant Camera |
Crew | Angélique Meyns | Stand In |
Crew | Angélique Meyns | Stunt Double |
Crew | Richard Hall | Stunts |
Crew | Abel Djilali | Stunts |
Costume & Make-Up | Pablo Iglesias | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Pablo Iglesias | Hairstylist |
Crew | Tulsi Behl | Actor's Assistant |
Crew | Vincent Bouillon | Stunts |
Camera | Mike George | Camera Operator |
Crew | Benjamin Clarke | Armorer |
Crew | Rob Bowen | Stunts |
Crew | Carlos Castillo | Stunts |
Sound | Alyn Sclosa | Sound Effects Editor |
Sound | Akalanka Ekanayake | Music Editor |
Crew | Ian Edwards | Armorer |
Crew | Jodi Hutton | Stunt Double |
Camera | Alasdair Boyce | Second Assistant "A" Camera |
Crew | Nicolas Pauget | Stunts |
Crew | Maureen Lavoyer | Stunt Double |
Crew | Daniella Araya | Actor's Assistant |
Visual Effects | Alex Balmer | Digital Compositor |
Production | Ben Sanderson | Assistant Location Manager |
Crew | Harvey Taylor | Stunts |
Camera | Alex Golding | Digital Imaging Technician |
Production | Sarah Evans | Assistant Production Coordinator |
Production | Stephen Parker | Location Manager |
Production | Caroline Vandenbussche | Production Assistant |
Art | Catherine Little | Standby Painter |
Art | Luce Jalbert | Graphic Designer |
Crew | Marvin Berrembou | Stunts |
Crew | Steven Whitley | Stunts |
Crew | Marco Bertagna | Stunts |
Crew | Estelle Piget | Stunts |
Art | Leslie Martinelli | Painter |
Crew | Alexandre Moreira | Stunts |
Production | Mélanie Pienne | Assistant Location Manager |
Crew | Steevy Artuso | Stunts |
Crew | Anthony Fouillet | Stunts |
Crew | Ashley Beck | Stunt Double |
Crew | Rick English | Stunts |
Editing | Ben Simon | Additional Editor |
Crew | Marc Rodrigues-Bernet | Stunts |
Crew | Monica Wong | Stunts |
Crew | Alan Leong | Stunt Driver |
Crew | Avril Murphy | Stunts |
Crew | Avril Murphy | Stunt Double |
Crew | Liva Rafidison | Stunts |
Editing | Gemma Bourne | First Assistant Editor |
Directing | Alex Reid | Crowd Assistant Director |
Crew | Matthew James Howe | Carpenter |
Camera | Luke Lloyd | Second Assistant "A" Camera |
Crew | Lee Watson | Compositor |
Crew | Benny Bereal | Stunts |
Directing | Richard Elmosnino | Assistant Director |
Crew | Michael Geary | Picture Car Coordinator |
Production | Matthew Steggles | Production Secretary |
Art | Maddy Westaway | Graphic Designer |
Crew | Richard Zannini | Stunts |
Production | Sam Turner | Unit Manager |
Costume & Make-Up | DaRico Jackson | Hairstylist |
Production | Oliver Graves | Production Assistant |
Crew | Steven Janic | Stunts |
Lighting | Antoine Mendy | Electrician |
Crew | Tola Bishi | Stunts |
Crew | Catalina Fernandez | Stunts |
Lighting | Lawrence Carter | Standby Rigger |
Production | Ben Wangenye | Production Assistant |
Production | Salah Rakouch | Production Assistant |
Production | Paul N. Garabet | Production Assistant |
Production | Leila Merabti | Production Coordinator |
Production | Lauren Leogue | Production Assistant |
Crew | Steven James Knight | Actor's Assistant |
Production | Sami Kassir | Production Secretary |
Crew | Ingrid Graham | Choreographer |
Crew | Tony Finnigan | Armorer |
Crew | Assis Eloy | Actor's Assistant |
Crew | Mollie Denny Gelder | Actor's Assistant |
Production | Pascaline Buthon | Production Assistant |
Crew | Scott Alistair Brown | Craft Service |
Crew | Arianna Anderson | Stand In |
Crew | Akosua Adjei | Acting Double |
Art | Pippa Vaughan | Location Scout |
Production | Duncan Sharp | Location Assistant |
Production | Charlotte Schaeffer | Assistant Location Manager |
Production | Ania Polewiak | Location Assistant |
Production | Josephine Kennel | Assistant Unit Manager |
Production | Joshua Charles Faux | Location Assistant |
Art | Aisling Cotter | Location Scout |
Production | Liz Cater | Location Coordinator |
Production | Clara Butler | Location Assistant |
Production | James Brodie | Assistant Location Manager |
Production | Laura Bercholz | Location Coordinator |
Production | Samir Benayyad | Assistant Location Manager |
Costume & Make-Up | Rosy Rudkin | Seamstress |
Costume & Make-Up | Jacqueline Harkin | Principal Costumer |
Costume & Make-Up | Niamh Doyle | Costume Standby |
Lighting | Andy Mountain | Lighting Programmer |
Crew | Davie Mayes | Generator Operator |
Camera | Anna Lequoy | Additional First Assistant Camera |
Camera | Fredericka Lathbridge | Camera Trainee |
Camera | Alexander Jariwala-Waldemar | Digital Imaging Technician |
Camera | Bruno Dransart | Grip |
Crew | Joanna Zwierzynska | Stunt Double |
Crew | Jill Serra | Stunts |
Crew | Haruka Ohshima | Stunt Double |
Crew | Stefan Mihalache | Stunts |
Crew | Laurent Lasko | Stunts |
Crew | Jean-Loup Joannet | Stunts |
Crew | Rob Ho | Stunts |
Crew | Renato Gjini | Stunts |
Crew | Tanguy Baudrier | Stunts |
Visual Effects | Phil Smith | Digital Compositor |
Crew | Hannah-Marjut Myllyoja | Compositor |
Visual Effects | Jeanette Monero | Compositing Supervisor |
Visual Effects | Bhairavi Kulkarni | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Jacob Green | VFX Artist |
Visual Effects | Galina Djambova | Digital Compositor |
Visual Effects | Tony Cosgrove | VFX Artist |
Visual Effects | Laura Boscarino | Digital Compositor |
Visual Effects | Paul Barton | Pipeline Technical Director |
Crew | Kayleigh Oliver | Special Effects |
Crew | Ben Philips | Special Effects Technician |
Crew | Dave Lyon | Special Effects Technician |
Crew | Laura Herman | Special Effects Coordinator |
Sound | Erick Ávila Hernández | Sound Designer |
Sound | Gwendolen Sena | Second Assistant Sound |
Sound | Joe O'Halloran | Assistant Sound Editor |
Art | Joe Timmington | Standby Painter |
Art | Jack Salkeld | Assistant Property Master |
Crew | Paul Langley | Carpenter |
Art | Danaé Kyriazopoulos | Runner Art Department |
Crew | Jack Gardner | Carpenter |
Crew | Romain Froissart | Carpenter |
Art | David Conway | Props |
Art | Harry Bielanski | Art Department Assistant |
Art | Andrew Applin | Standby Carpenter |
Directing | Mark James Osborne | Assistant Director |
Costume & Make-Up | Tonia Vernava | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Sabrina Keegan | Makeup Trainee |
Costume & Make-Up | Terry Hunt | Hairstylist |