Ondanks alle waarschuwingen het speelgoed niet aan te raken maken Max en zijn twee beste vrienden na een feestje per ongeluk een drone stuk. Hierop besluiten ze een vervanging te regelen. Ze laten hun schoollessen voor wat het is en gaan naar de San Fernando Valley waar ze, alweer, foute beslissingen maken. Al snel worden gestolen drugs en politie deel van hun reis.
Nee, helaas is Good Boys nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Directing | Gene Stupnitsky | Director |
Production | Rich Delia | Casting Director |
Production | Evan Goldberg | Producer |
Production | Lee Eisenberg | Producer |
Production | Nathan Kahane | Executive Producer |
Production | Seth Rogen | Producer |
Production | James Weaver | Producer |
Production | Josh Fagen | Executive Producer |
Editing | Daniel Gabbe | Editor |
Sound | Lyle Workman | Original Music Composer |
Art | Jeremy Stanbridge | Production Design |
Camera | Jonathan Furmanski | Director of Photography |
Art | Victoria Pearson | Set Decoration |
Art | Sean Goojha | Art Direction |
Production | Jonah Hill | Executive Producer |
Costume & Make-Up | Rena Campbell | Costume Supervisor |
Costume & Make-Up | Lisa Love | Key Makeup Artist |
Production | David Konkin | Assistant Location Manager |
Sound | David E. Fluhr | Sound Re-Recording Mixer |
Art | Melina Neufeld | Graphic Designer |
Costume & Make-Up | Michael John Bugera | Set Costumer |
Production | Mark Soderberg | Assistant Location Manager |
Sound | Michelle Kuznetsky Silverman | Music Supervisor |
Production | Myles Lennig | Location Manager |
Production | Debera Barager | Production Accountant |
Production | Colleen Bolton | Local Casting |
Production | Maureen Webb | Local Casting |
Writing | Gene Stupnitsky | Writer |
Lighting | Nima Ghavami | Rigging Gaffer |
Sound | Gabriel J. Serrano | Sound Re-Recording Mixer |
Production | Brady Fujikawa | Executive Producer |
Production | Josh Hauca | Production Manager |
Lighting | Todd Lapp | Gaffer |
Costume & Make-Up | Barb Nixon | Assistant Costume Designer |
Costume & Make-Up | Amy Hetland | Set Costumer |
Art | Terry Brooks | Location Scout |
Art | Peter Grace | Construction Coordinator |
Sound | Kevin Zimmerman | Sound Editor |
Directing | Dan Miller | First Assistant Director |
Art | Kjersten Gallagher | Art Department Coordinator |
Art | Tara Arnett | Assistant Art Director |
Camera | Daryl Hartwell | "A" Camera Operator |
Sound | Donald Painchaud | Production Sound Mixer |
Editing | Chris Talson | Assistant Editor |
Sound | Richard Ziegler | Music Editor |
Sound | Colin Rogers | ADR Mixer |
Sound | Ellen Heuer | Foley Artist |
Sound | Jacob McNaughton | Foley Mixer |
Directing | Florian Halbedl | Second Assistant Director |
Directing | Patti Henderson | Script Supervisor |
Sound | Peter Mulholland | Boom Operator |
Sound | Nick Neutra | Foley Supervisor |
Production | Beth Stelling | Associate Producer |
Art | Jonathan Drover | Property Master |
Camera | Christopher C. Fisher | "B" Camera Operator |
Production | Sandra-Ken Freeman | Extras Casting |
Sound | Noel Vought | Foley Artist |
Production | Kelli Konop | Co-Producer |
Sound | Gilles Maillet | Boom Operator |
Crew | Paul Benjamin | Special Effects Coordinator |
Crew | Katherine Brodsky | Unit Publicist |
Production | John Powers Middleton | Executive Producer |
Crew | Tavis York | Transportation Co-Captain |
Crew | Darla Chibi | Transportation Coordinator |
Crew | Jeff Schwingenschloegl | Transportation Captain |
Crew | Nicole LaLoggia | Post Production Supervisor |
Production | John Phillips | Associate Producer |
Camera | Ed Araquel | Still Photographer |
Camera | Jon Joffin | Second Unit Director of Photography |
Sound | Chris Duesterdiek | Production Sound Mixer |
Production | Tara Mews | Production Coordinator |
Editing | Paul Zucker | Additional Editor |
Sound | Perry Robertson | Supervising Sound Editor |
Writing | Lee Eisenberg | Writer |
Costume & Make-Up | Carla Hetland | Costume Design |
Art | Candise Paul | Assistant Set Decoration |
Camera | Junichi Hosoi | "A" Camera Operator |
Costume & Make-Up | Margaret Schliessler | Assistant Costume Designer |
Production | Terri Douglas | ADR Voice Casting |
Visual Effects | Andrew Karr | Visual Effects Supervisor |
Camera | Ian Kerr | "B" Camera Operator |
Sound | Scott Sanders | Supervising Sound Editor |
Sound | Tucker Meek | Loop Group Coordinator |
Production | Dan Clarke | Co-Producer |
Crew | Jeffery Aro | Stunt Coordinator |
Crew | Maja Aro | Stunt Coordinator |
Crew | Taryn Roberts | Stunt Double |
Crew | Maya Macatumpag | Stunt Double |
Crew | Krista Longhurst | Stunt Double |
Crew | Crystal Dalman | Stunt Double |
Crew | Paul Becker | Choreographer |
Crew | Irma Leong | Stunt Double |
Crew | Heath Stevenson | Stunt Double |
Art | Angela Pineau | Art Department Assistant |
Art | Jonathan Peter Fill | Set Dresser |
Art | Jesse Daniel Phillips | Lead Set Dresser |
Art | Lucas Parry | Set Dresser |
Art | Tanya Nahal | Set Dresser |
Art | Eben Norman | Set Dresser |
Art | Matt O'Mahoney | Assistant Property Master |
Art | Mara Cain | Assistant Property Master |
Art | Kasha Toolsee | Assistant Property Master |
Camera | Aaron Haesler | First Assistant "A" Camera |
Camera | Braden Batsford | First Assistant "A" Camera |
Camera | Scott Antifave | First Assistant "B" Camera |
Camera | Nadia Baptista | Second Assistant "A" Camera |
Camera | Frankie Sharpe | First Assistant "B" Camera |
Camera | David Kurvers | Digital Imaging Technician |
Crew | Derek Heidt | Drone Operator |
Crew | Duane Bradley | Drone Operator |
Camera | Jason Toth | Drone Pilot |
Camera | Jeff Patterson | Drone Pilot |
Sound | Donald Mensah | Sound Assistant |
Sound | Caitlin Norman | Sound Assistant |
Camera | Marc Nolet | Key Grip |
Camera | Martin Oicle | Best Boy Grip |
Camera | Trevor Williams | Dolly Grip |
Camera | Anthony de Weerdt | Dolly Grip |
Camera | Melissa Beaupre | Grip |
Camera | Namowan Kirby | Grip |
Camera | Will O'Brian | Grip |
Lighting | Miguel Gelinas | Key Rigging Grip |
Lighting | Nicole Sinclair | Rigging Grip |
Costume & Make-Up | Jo Riley | Costume Coordinator |
Costume & Make-Up | Jody Leanne Petford | Truck Costumer |
Costume & Make-Up | Tanya Hudson | Key Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Brittany Isaacs | First Assistant Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Danielle Fowler | First Assistant Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Karly Paranich | First Assistant Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Sandy Lindala | Special Effects Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Anji Bemben | Key Hair Stylist |
Costume & Make-Up | Lilia Afsahi | First Assistant Hairstylist |
Costume & Make-Up | Lynnea Board | First Assistant Hairstylist |
Production | Barbara Mercer | First Assistant Accountant |
Production | Bobby O'kane | Payroll Accountant |
Production | Dylan Jenkinson | Assistant Production Coordinator |
Production | Kate Austin | Assistant Production Coordinator |
Directing | Sarah Lemmon | Second Second Assistant Director |
Directing | Lea de Witt | Third Assistant Director |
Directing | Cynthia Dryka | Third Assistant Director |
Crew | Lynda Schmit | Studio Teacher |
Crew | Gary Wardberg | Studio Teacher |
Crew | Cindy Barwin | Studio Teacher |
Art | Mike Sorochuk | Construction Foreman |
Crew | Peter Sysoev | Scenic Artist |
Crew | Tracey Motherwell | Security |
Crew | David Okropiridze | Security |
Crew | Rahni Gill | Craft Service |
Directing | Ernie Jackson | Second Unit Director |
Editing | Sharia Lynn Davis | Assistant Editor |
Production | Malissa Hallenbeck | Post Production Accountant |
Sound | Brady Cohan | Music Programmer |
Directing | Thomas Ma | Assistant Director |
Crew | Lauro David Chartrand-DelValle | Stunts |