Na de gebeurtenissen thuis wordt de familie Abbott nu geconfronteerd met de verschrikkingen van de buitenwereld. Ze worden gedwongen het onbekende in te gaan en beseffen dat de wezens die op geluid jagen niet de enige bedreigingen zijn die buiten het zandpad op de loer liggen.
Ja! de film A Quiet Place Part II is nu beschikbaar om te kijken op Netflix in Nederland.
Art | Nancy Haigh | Set Decoration |
Production | Michael Bay | Producer |
Sound | Marco Beltrami | Original Music Composer |
Art | Jess Gonchor | Production Design |
Production | Laura Rosenthal | Casting |
Visual Effects | Daniel Sudick | Special Effects Supervisor |
Writing | John Krasinski | Screenplay |
Directing | John Krasinski | Director |
Production | John Krasinski | Producer |
Production | Andrew Form | Producer |
Production | Bradley Fuller | Producer |
Production | JoAnn Perritano | Executive Producer |
Directing | David H. Venghaus Jr. | First Assistant Director |
Crew | Kyle Woods | Stunt Coordinator |
Costume & Make-Up | Michelle Johnson | Hair Department Head |
Crew | Tara Macken | Stunts |
Camera | Christopher Duskin | "B" Camera Operator |
Costume & Make-Up | Kasia Walicka Maimone | Costume Designer |
Editing | Michael P. Shawver | Editor |
Camera | Polly Morgan | Director of Photography |
Sound | Matt Hovland | ADR Mixer |
Sound | Brandon Jones | Sound Designer |
Sound | Steve Baine | Foley Artist |
Writing | Scott Beck | Characters |
Writing | Bryan Woods | Characters |
Costume & Make-Up | Evelyne Noraz | Makeup Department Head |
Sound | Chris Diebold | Sound Effects Editor |
Sound | Brandon Proctor | Sound Re-Recording Mixer |
Crew | Phedra Syndelle | Stunts |
Crew | Timothy Eulich | Stunts |
Visual Effects | Scott Farrar | Visual Effects Supervisor |
Directing | Scott Farrar | Second Unit Director |
Sound | Erik Aadahl | Supervising Sound Editor |
Sound | Ethan van der Ryn | Supervising Sound Editor |
Crew | Sam Willing | Visual Effects Editor |
Camera | Pete Romano | Underwater Director of Photography |
Camera | Lawrence Karman | "B" Camera Operator |
Costume & Make-Up | Lucy O'Reilly | Makeup Artist |
Camera | Matthew Moriarty | Steadicam Operator |
Sound | Stuart Welch | ADR Recordist |
Production | Allyson Seeger | Executive Producer |
Visual Effects | Laurence Berkani | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Siau Yene Ang | Digital Compositor |
Visual Effects | Chris F. Moore | Visual Effects |
Art | Christopher J. Morris | Supervising Art Director |
Sound | Matt Cavanaugh | Sound Effects Editor |
Production | Jodi Angstreich | Casting |
Production | Maribeth Fox | Casting |
Costume & Make-Up | Adenike Wright | Hair Department Head |
Production | Ralph Bertelle | Executive In Charge Of Production |
Crew | Lauren Shaw | Stunt Double |
Visual Effects | Leslie Lerman | Visual Effects Producer |
Sound | Michael Barosky | Sound Mixer |
Sound | Veronica Li | Assistant Sound Editor |
Crew | Chick Bernhard | Stunt Driver |
Production | Kim Ostroy | Casting Associate |
Visual Effects | Doug Spilatro | Visual Effects |
Crew | Jazzy Ellis | Stunts |
Crew | Michelle Jubilee Gonzalez | Stunts |
Sound | Peter Persaud | Foley Mixer |
Crew | Tamiko Brownlee | Stunts |
Sound | Jason Oliver | ADR Mixer |
Costume & Make-Up | Kelley Mitchell | Makeup Department Head |
Art | Benjamin K. Cox | Assistant Art Director |
Crew | Leigha Hancock | Stunt Double |
Art | Wellington Lee | Location Scout |
Sound | Malte Bieler | Sound Designer |
Costume & Make-Up | Megan Norris | Makeup Artist |
Visual Effects | Lee Briggs | Visual Effects Producer |
Sound | Jesse Rosenman | Assistant Sound Editor |
Visual Effects | Keith Anthony-Brown | Visual Effects Production Manager |
Production | Aaron Janus | Executive Producer |
Lighting | Matt Naughton | Gaffer |
Art | Adam Mull | Set Designer |
Directing | Jeff Overfield | Second Assistant Director |
Directing | Sue Young Kim | Additional Second Assistant Director |
Visual Effects | Myles Murphy | Digital Compositor |
Visual Effects | Norah Mulroney | Digital Compositor |
Crew | Keith Haynes | Special Effects Technician |
Directing | Elyse Archie | Second Second Assistant Director |
Costume & Make-Up | Tom Soluri | Set Costumer |
Crew | Nick DeRosa | Special Effects Technician |
Crew | Guy Masonwells | Compositor |
Crew | Bailey Eller | Special Effects Technician |
Sound | Gillian Arthur | Boom Operator |
Crew | Kate Cochran | Stunts |
Art | Paul Contos | Location Scout |
Crew | Noelle Therese Mulligan | Stunts |
Directing | Catherine A. Cospelich | Additional Second Assistant Director |
Art | Justin Pellingra | Set Dresser |
Directing | Luke Crawford | Additional Second Assistant Director |
Costume & Make-Up | Rachel Toledo | Assistant Makeup Artist |
Crew | Tiffany Abney | Stunts |
Crew | Nikki Stanley | Stunts |
Costume & Make-Up | Zachary Ripps | Contact Lens Technician |
Visual Effects | William V. Ross | Visual Effects Coordinator |
Art | Kai Quinlan | Location Scout |
Crew | Patrick Lundy | Visual Effects Editor |
Art | Emily Powrie | Set Dresser |
Art | Michael J. Amato | Set Decoration |
Costume & Make-Up | Charles Zambrano | Makeup Artist |
Production | Randy Manion | Production Manager |
Directing | John Sowulski | Second Second Assistant Director |
Visual Effects | Asier Aparicio | Digital Compositor |
Art | Zachary W Graves-Miller | Location Scout |
Visual Effects | Arild Anfinnsen | VFX Artist |
Art | Chad Corbi | Set Dresser |
Art | Zack Gonchor | Assistant Art Director |
Art | Randy Krautsack Jr. | Set Dresser |
Art | Brian Netzel | Set Dresser |
Crew | Claire Hoogenboom | Stunts |
Crew | Anna Krempholtz | Scenic Artist |
Art | John Hutchinson | Location Scout |
Visual Effects | Kenneth Koh | VFX Artist |