Betty McLeish is een rustige Engelse vrouw die haar man is kwijtgeraakt en kwetsbaar is in die zin dat ze veel empathie heeft met mensen. Ze is niet rijk, maar heeft een goed leven. Toch mist ze gezelschap en iemand om naar het theater of de bioscoop te gaan of uit eten. Ze gaat online en vindt Roy Courtnay, een charmante en grappige man, maar met een crimineel verleden.
Nee, helaas is The Good Liar nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Directing | Bill Condon | Director |
Writing | Nicholas Searle | Novel |
Writing | Jeffrey Hatcher | Screenplay |
Production | Greg Yolen | Producer |
Production | Bill Condon | Producer |
Production | Richard Brener | Executive Producer |
Production | Andrea Johnston | Executive Producer |
Production | Aaron L. Gilbert | Executive Producer |
Production | Jason Cloth | Executive Producer |
Production | Anjay Nagpal | Executive Producer |
Production | Jack Morrissey | Executive Producer |
Production | Nick O'Hagan | Executive Producer |
Sound | Carter Burwell | Original Music Composer |
Camera | Tobias A. Schliessler | Director of Photography |
Editing | Virginia Katz | Editor |
Production | Lucy Bevan | Casting Director |
Art | John Stevenson | Production Design |
Art | Elaine Kusmishko | Art Direction |
Art | Keely Lanigan-Atkins | Art Direction |
Art | Vicki Stevenson | Supervising Art Director |
Art | Tarnia Nicol | Art Direction |
Art | Tamsin Clarke | Set Decoration |
Costume & Make-Up | Keith Madden | Costume Design |
Costume & Make-Up | Kristyan Mallett | Prosthetic Supervisor |
Costume & Make-Up | Scarlett McPherson | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Chloe Meddings | Makeup & Hair |
Costume & Make-Up | Simone Philcox | Makeup & Hair |
Costume & Make-Up | Lesa Warrener | Makeup Supervisor |
Directing | Dan Channing-Williams | First Assistant Director |
Directing | Tom Mulberge | Second Assistant Director |
Directing | Eloise Loach | Third Assistant Director |
Sound | Neil Benezra | Sound Effects Editor |
Sound | Shaun Brennan | Foley Artist |
Sound | Lewis Goldstein | Supervising Sound Editor |
Sound | John Hayes | Production Sound Mixer |
Sound | Max Hughes | ADR Mixer |
Sound | Michael Minkler | Sound Mixer |
Sound | Lucas Pimentel | Sound Editor |
Sound | James David Redding III | Sound Effects Editor |
Sound | Nick Roberts | ADR Mixer |
Sound | Aaron Southerland | ADR Mixer |
Sound | Milos Stojanovic | ADR Mixer |
Sound | Wen Hsuan Tseng | Foley Editor |
Crew | Andy Adam | Special Effects Technician |
Crew | Louis Armistead | Visual Effects Editor |
Visual Effects | Peter Dudley | Digital Compositor |
Visual Effects | Rachel Elfassy-Bitoun | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Salim Kandulna | Visual Effects Compositor |
Crew | Maxx Wai In Leong | CG Supervisor |
Visual Effects | Jan Meade | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Kim Menaster | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Glen Pratt | Visual Effects Supervisor |
Crew | Paul Bailey | Stunts |
Crew | Abbi Collins | Stunts |
Crew | Adam Collins | Stunts |
Crew | Rob Cooper | Stunts |
Crew | Matt Da Silva | Stunts |
Crew | Jessica Hooker | Stunts |
Crew | Robbie Keane | Stunt Double |
Crew | Guy List | Stunts |
Crew | Belinda McGinley | Stunts |
Crew | Kye Mckee | Stunt Double |
Crew | Theo Morton | Stunts |
Crew | Ian Pead | Stunts |
Crew | Marcus Shakesheff | Stunts |
Crew | Roy Taylor | Stunt Coordinator |
Crew | Luke Tumber | Stunt Double |
Crew | Tony van Silva | Stunts |
Crew | Ben Wright | Stunts |
Production | Nick O'Hagan | Unit Production Manager |
Directing | Kim Armitage | Script Supervisor |
Camera | Chris Bain | Steadicam Operator |
Camera | Chris Bain | "A" Camera Operator |
Camera | Matt Windon | "B" Camera Operator |
Camera | David Churchyard | First Assistant "A" Camera |
Camera | Kat Spencer | Second Assistant "A" Camera |
Camera | Ian Jackson | First Assistant "B" Camera |
Camera | Daniel Lillie | Second Assistant "B" Camera |
Camera | Lorena Pagés | First Assistant "C" Camera |
Camera | Francesca Catalano Kiddo | Second Assistant "C" Camera |
Camera | Ben Gadsden | Camera Loader |
Camera | Joe Steel | Digital Imaging Technician |
Sound | Andrew Rowe | Boom Operator |
Crew | Catherine Farrell | Post Production Supervisor |
Editing | Donna Madrigal | First Assistant Editor |
Editing | Esther Bailey | First Assistant Editor |
Editing | Thomas Lane | Assistant Editor |
Sound | Brian Bowles | Supervising Dialogue Editor |
Sound | Todd Kasow | Music Editor |
Sound | John Werner | Dialogue Editor |
Sound | Angela Organ | Dialogue Editor |
Sound | Alex Soto | Sound Effects Editor |
Sound | Bill Orrico | Assistant Sound Editor |
Sound | Alfred DeGrand | Assistant Sound Editor |
Production | Anneka Coleman | Production Coordinator |
Production | Evelyn Rooney | Assistant Production Coordinator |
Production | Rebecca S MacLeod | Production Secretary |
Production | Tara Keenan | Extras Casting |
Directing | Dominic Channing-Williams | Second Second Assistant Director |
Crew | Anthony Van Laast | Choreographer |
Crew | Gina Hallas | Production Controller |
Production | Jordan Brown | Payroll Accountant |
Production | Veronica Barnett | Assistant Accountant |
Production | Petra Turonova | Assistant Accountant |
Production | Benjamin Bailey | Location Manager |
Production | James Player | Location Manager |
Production | Peter-Frank Dewulf | Location Manager |
Production | Bryony Preen | Assistant Location Manager |
Production | Patrick Brown | Assistant Location Manager |
Production | Alice Doughty | Assistant Location Manager |
Production | Deborah Nutt | Location Coordinator |
Costume & Make-Up | Susie Lewis | Costume Supervisor |
Costume & Make-Up | Mandy Cole | Costume Supervisor |
Costume & Make-Up | Janine Marr | Costumer |
Costume & Make-Up | Alex Conti-Lewis | Costumer |
Costume & Make-Up | Charlotte Gosden | Costumer |
Costume & Make-Up | Christine Blundell | Makeup Designer |
Costume & Make-Up | Christine Blundell | Hair Designer |
Costume & Make-Up | Lesa Warrener | Hair Supervisor |
Costume & Make-Up | Scarlett McPherson | Makeup & Hair |
Lighting | Lee Walters | Gaffer |
Lighting | Paul Sharp | Assistant Chief Lighting Technician |
Lighting | Liam McGill | Rigging Gaffer |
Camera | Anthony Benjamin | Best Boy Grip |
Camera | Kevin Fraser | Dolly Grip |
Camera | Dean Morris | Dolly Grip |
Crew | Jamie Bruce | Generator Operator |
Art | Ewan Robertson | Property Master |
Art | Gary Lock | Assistant Property Master |
Art | Lawrence Barford | Draughtsman |
Art | Alexa Galea | Graphic Designer |
Art | Anaïs Delpech | Art Department Assistant |
Art | Scarlett Clifford | Assistant Set Decoration |
Art | Tony Chance | Storyboard Artist |
Crew | Adam Goodall | Armorer |
Crew | Moira Houlihan | Unit Publicist |
Camera | Chiabella James | Still Photographer |
Production | Emily Brockmann | Casting Associate |
Production | Catherine Bensley | Casting Assistant |
Production | Olivia Grant | Casting Assistant |
Art | James Waddingham | Construction Manager |
Art | Kate Selby | Construction Coordinator |
Crew | Steve Mitchard | Transportation Coordinator |
Editing | Andrew Geary | Digital Intermediate Colorist |
Editing | Margaret Lewis | Digital Intermediate Producer |
Sound | Sonny Kompanek | Orchestrator |