In de vroege 15e eeuw volgt de eigenzinnige prins Hal zijn vader Hendrik IV op als koning van Engeland. Hij moet de troon zien te beschermen tegen het Franse huis Valois in een periode van politieke onrust en veldslagen.
Directing | David Michôd | Director |
Editing | Peter Sciberras | Editor |
Costume & Make-Up | Alessandro Bertolazzi | Makeup & Hair |
Production | Joel Edgerton | Producer |
Production | Liz Watts | Producer |
Production | Des Hamilton | Casting |
Art | Fiona Crombie | Production Design |
Camera | Adam Arkapaw | Director of Photography |
Production | David Michôd | Producer |
Sound | Nicholas Britell | Original Music Composer |
Production | Dede Gardner | Producer |
Production | Jeremy Kleiner | Producer |
Production | Brad Pitt | Producer |
Costume & Make-Up | Jane Petrie | Costume Designer |
Production | Peter Nightingale | Unit Production Manager |
Costume & Make-Up | Flora Moody | Key Hair Stylist |
Production | David Minkowski | Co-Producer |
Sound | Robert Mackenzie | Supervising Sound Editor |
Writing | David Michôd | Screenplay |
Sound | Mario Vacarro | Foley Artist |
Writing | Joel Edgerton | Screenplay |
Production | Christina Oh | Executive Producer |
Sound | Robert Mackenzie | Sound Designer |
Directing | Edoardo Petti | Second Assistant Director |
Production | Ildikó Kemény | Co-Producer |
Crew | Steve Dent | Stunt Coordinator |
Art | Matthew Hywel-Davies | Supervising Art Director |
Sound | Gareth John | Sound Mixer |
Art | Alice Felton | Set Decoration |
Production | Anita Overland | Co-Producer |
Art | Paul Purdy | Property Master |
Production | Francine Maisler | Casting |
Art | Colin Mutch | Property Master |
Camera | Jac Fitzgerald | Second Unit Director of Photography |
Directing | Nash Edgerton | Second Unit Director |
Visual Effects | Andrew Jackson | Visual Effects Supervisor |
Costume & Make-Up | Ryo Murakawa | Key Hair Stylist |
Directing | Steve E. Andrews | First Assistant Director |
Crew | Jan Petřina | Stunt Coordinator |
Production | Kata Baranyi | Casting |
Camera | Peter Mountain | Still Photographer |
Sound | Sam Petty | Sound Designer |
Writing | William Shakespeare | Original Story |
Crew | Jan Petřina | Fight Choreographer |
Visual Effects | Peter Bowmar | Visual Effects Technical Director |
Visual Effects | Alexander Gunn | Special Effects Supervisor |
Crew | Ahmed Yousry | CG Supervisor |
Visual Effects | Kate Elum | Visual Effects Coordinator |
Crew | Tamás Farkas | Stunt Double |
Art | Jeremy Saunders | Title Designer |
Costume & Make-Up | Barbara Kund | Prosthetic Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Andrea Kozma | Prosthetic Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Athina Sapanidis | Prosthetic Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Hannah Eccleston | Prosthetic Makeup Artist |
Crew | Levente Lezsák | Stunt Coordinator |
Crew | Gergo Daniel | Stunts |
Crew | Yannick Ben | Stunts |
Crew | János Henk | Stunts |
Costume & Make-Up | Anna Daniel | Prosthetic Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Matyas Borda | Prosthetic Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Iván Pohárnok | Prosthetic Supervisor |
Visual Effects | Sammy Shikaze | Visual Effects Coordinator |
Art | Vicky Ralph | Art Department Coordinator |
Camera | Andrew AJ Johnson | "B" Camera Operator |
Camera | Andrew AJ Johnson | Steadicam Operator |
Costume & Make-Up | Gabriella Loria | Assistant Costume Designer |
Costume & Make-Up | Gabrielle Spanswick | Costume Supervisor |
Crew | Neil Swain | Dialect Coach |
Crew | Sasha Gibson | Unit Publicist |
Art | Sarah Pasquali | Graphic Designer |
Art | Kellie Waugh | Graphic Designer |
Crew | Liam Byrne | Armorer |
Directing | Susanna Lenton | Script Supervisor |
Lighting | Jamie Mills | Gaffer |
Crew | Demetri Jagger | Video Assist Operator |
Camera | Rupert Lloyd-Parry | Key Grip |
Crew | Colleen Clarke | Post Production Supervisor |
Editing | Kasra Rassoulzadegan | Associate Editor |
Crew | Semih Ozkoseoglu | Visual Effects Editor |
Visual Effects | Lisa Kelly | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Edwina Hayes | Visual Effects Producer |
Sound | Leah Katz | ADR Supervisor |
Sound | Tara Webb | Sound Effects Editor |
Sound | Mick Boraso | Sound Effects Editor |
Sound | Stuart Morton | Foley Editor |
Sound | Robert Searl | ADR Recordist |
Sound | Tim Ryan | ADR Recordist |
Sound | Chris Basta | ADR Recordist |
Sound | Simon Diggins | ADR Recordist |
Sound | Alex Francis | Foley Recordist |
Sound | Robert Mackenzie | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Sam Petty | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Bruce Emery | Dolby Consultant |
Sound | John Finklea | Music Editor |
Sound | Thomas Vicari | Scoring Mixer |
Sound | Geoff Foster | Scoring Mixer |
Sound | Jemma Burns | Music Supervisor |
Visual Effects | Oliver Atherton | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Sara Emack | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Alison Wortman | Visual Effects Producer |