De jaren 50, New York. Lionel Essrog is een eenzame privédetective die lijdt aan het syndroom van Gilles de la Tourette. Hij doet onderzoek naar de moord op zijn beste vriend en mentor. Gewapend met enkele aanwijzingen en zijn dwanggedachten onthult Lionel geheimen die het lot van de hele stad bepalen.
Nee, helaas is Motherless Brooklyn nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Writing | Edward Norton | Screenplay |
Directing | Edward Norton | Director |
Writing | Jonathan Lethem | Novel |
Art | Kara Zeigon | Set Decoration |
Camera | Dick Pope | Director of Photography |
Art | Michael Ahern | Art Direction |
Art | Beth Mickle | Production Design |
Production | Michael Bederman | Producer |
Production | Bill Migliore | Producer |
Production | Rachel Shane | Producer |
Production | Gigi Pritzker | Producer |
Sound | Daniel Pemberton | Original Music Composer |
Production | Edward Norton | Producer |
Editing | Joe Klotz | Editor |
Production | Robert F. Smith | Executive Producer |
Sound | Paul Hsu | Supervising Sound Editor |
Sound | Thom Yorke | Songs |
Crew | G. A. Aguilar | Stunt Coordinator |
Art | Sandy Hamilton | Property Master |
Sound | Wynton Marsalis | Musician |
Art | Dan-ah Kim | Graphic Designer |
Camera | Glen Wilson | Still Photographer |
Costume & Make-Up | Kerrie Smith | Hair Department Head |
Sound | Danny Michael | Sound Mixer |
Lighting | William Newell | Gaffer |
Crew | Stuart Macphee | Post Production Supervisor |
Sound | Marko Costanzo | Foley Artist |
Production | Daniel Nadler | Executive Producer |
Visual Effects | Mark Russell | Visual Effects Supervisor |
Directing | Nick Vanderpool | Second Assistant Director |
Production | Sue Kroll | Executive Producer |
Production | Michael Bederman | Unit Production Manager |
Production | Silvana Tropea | Associate Producer |
Sound | Paul Hsu | Sound Re-Recording Mixer |
Directing | G. A. Aguilar | Second Unit Director |
Crew | Stephen A. Pope | Stunt Coordinator |
Production | Brian Niranjan Sheth | Executive Producer |
Directing | Deirdre Horgan | Script Supervisor |
Production | Adrian Alperovich | Executive Producer |
Costume & Make-Up | Amy Roth | Costume Designer |
Production | Avy Kaufman | Casting |
Visual Effects | Sophie-Ann Price | Visual Effects Coordinator |
Crew | Caleb P. Johnson | Special Effects Coordinator |
Sound | Linda Cohen | Music Supervisor |
Directing | Adam Escott | First Assistant Director |
Production | Richard Keeshan | Production Supervisor |
Camera | David Stern | Key Grip |
Crew | Jeremy Sample | Stunt Driver |
Crew | Ben Rezendes | Stunts |
Crew | Christopher Jon Gombos | Stunts |
Art | Jessie Curran | Props |
Art | Hinju Kim | Assistant Art Director |
Art | Cassandra Holden | Art Department Assistant |
Crew | Ashley Pynn | Stunt Driver |
Crew | Josh Lakatos | Stunt Driver |
Crew | Tommy Janulis | Picture Car Coordinator |
Art | Emilie Misset | Art Department Assistant |
Art | Ray Fisher | Leadman |
Crew | Bobby Beckles | Stunt Driver |
Crew | Luis Moco | Stunts |
Crew | Keil Oakley Zepernick | Stunts |
Crew | Peter Epstein | Stunt Driver |
Art | Kelly Solomon | Art Department Coordinator |
Art | Daniel R. Kersting | Assistant Set Decoration |
Art | Joanna Tillman | Set Decoration Buyer |
Art | Mike Drury | Assistant Property Master |
Crew | Danny Schoch | Stunts |
Crew | Blaise Corrigan | Stunt Driver |
Crew | Matt Triplett | Stunt Driver |
Crew | Tim Gallin | Stunts |
Crew | Jodi Michelle Pynn | Stunts |
Crew | Thomas Place | Stunt Driver |
Art | Cara Gelbard | Art Department Assistant |
Crew | Jim Ford | Stunts |
Crew | Bob Roseman | Stunts |
Crew | William Cote | Stunts |
Crew | Anthony Mecca | Stunts |
Art | Daniel Boxer | Props |
Crew | Mark Fichera | Stunts |
Art | Andrew Burgh | Set Dresser |
Art | Jason Duncan | Set Dresser |
Art | Jessica LeNoble | Set Dresser |
Art | Leon Seepersaud | Set Dresser |
Art | Richard Liebgold | Set Dresser |
Art | Valerie Scoppa-Misarti | Set Dresser |
Art | Danny Baeza | Set Dresser |
Art | Max Rarrick | Set Dresser |
Art | Katherine Vranesich | Set Dresser |
Art | Curtis Oliveira | Set Dresser |
Art | Jenna Shaffer | Set Dresser |
Art | Dan Krause | Set Dresser |
Art | James Domorski | Set Dresser |
Art | Ross Huttick | Set Dresser |
Art | Angie Lenge | Set Dresser |
Art | Roland Misarti | Set Dresser |
Art | Jason Frair | Set Dresser |
Camera | Craig Haagensen | "A" Camera Operator |
Camera | Bobby Mancuso | First Assistant "B" Camera |
Camera | Patrick Cecilian | Digital Imaging Technician |
Costume & Make-Up | John Quaglia | Key Hair Stylist |
Production | Kyle Fletcher | Production Secretary |
Camera | Dick Pope | "B" Camera Operator |
Costume & Make-Up | Erika Goyzueta | Wardrobe Supervisor |
Costume & Make-Up | Betsy Reyes | Hairstylist |
Production | Emmanuel Sebastian | Location Assistant |
Sound | Kira Smith | Boom Operator |
Costume & Make-Up | Emily Nadeau | Set Costumer |
Production | Mike Brant | Production Coordinator |
Production | Terrell J. Merrill | Location Assistant |
Production | Shanae Rivers | Assistant Production Coordinator |
Costume & Make-Up | Heather Howard | Set Costumer |
Lighting | Patrick Wade | Rigging Gaffer |
Production | Jessi Partridge | Location Coordinator |
Camera | Chris Charmel | Camera Loader |
Costume & Make-Up | Linda Giammarese | Wardrobe Supervisor |
Costume & Make-Up | Caroline Horton | Key Costumer |
Lighting | Jonathan Stern | Best Boy Electric |
Camera | Michael Mervilde | Best Boy Grip |
Lighting | Alan Blagg | Key Rigging Grip |
Costume & Make-Up | Emmanuelle Martin | Costume Coordinator |
Costume & Make-Up | Rosi Zingales | Tailor |
Camera | John Edison Blagg | Grip |
Production | Tremaine Renee | Location Assistant |
Costume & Make-Up | Jill McKay | Makeup Artist |
Camera | Dave Palestine | Grip |
Camera | Eric Swanek | First Assistant "A" Camera |
Costume & Make-Up | Rene Marie Irwin | Set Costumer |
Camera | Chris DesRochers | Dolly Grip |
Production | Tahnee Tangherlini | Location Assistant |
Camera | Michael Guthrie | Second Assistant "A" Camera |
Production | Bill Ahern | Assistant Location Manager |
Camera | James Casey | Grip |
Costume & Make-Up | James Massenburg | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Iris Horta Lemos | Set Costumer |
Camera | Mike Morini | Dolly Grip |
Camera | Christopher F. Graneto | Grip |
Production | Drew Schofer | Location Manager |
Production | Ali A. Rashti | Location Assistant |
Camera | Sean P. Gilbert | Underwater Camera |
Camera | Justin Mancuso | Second Assistant "B" Camera |
Camera | Leo Schott | Grip |
Costume & Make-Up | Vincent Schicchi | Special Effects Makeup Artist |
Production | Matt Dunn | Second Assistant Accountant |
Production | Sean Hogan | Production Accountant |
Production | Logan Wasley | Payroll Accountant |
Crew | Casey Bader | Actor's Assistant |
Crew | Karen C. Eide | Actor's Assistant |
Production | Ann Caprio | First Assistant Accountant |
Crew | Maurier Winston | Security |
Crew | David Labutte | Driver |
Crew | Wayne Anderson | Driver |
Crew | John Giordano | Driver |
Crew | Kahlil Bess | Driver |
Crew | Kenny Brown | Driver |
Crew | Daniel Petretti | Driver |
Crew | Mike Pezzalla | Driver |
Production | Chase Sund | Producer's Assistant |
Production | Emily Kob | Producer's Assistant |
Crew | Scott McGraw | Driver |
Production | Chloe Eichler | Producer's Assistant |
Production | Chelsea Bradshaw | Producer's Assistant |
Art | Gary Grill | Construction Coordinator |
Crew | P. Louis Jean | Driver |
Crew | Dimitri Giannios | Driver |
Crew | Joe Gonzales | Driver |
Crew | Eric Fritsch | Driver |
Production | Mariah Gregory | Producer's Assistant |
Crew | Donald Bowers | Driver |
Crew | Zhivago Jones | Driver |
Crew | John Hicks | Transportation Captain |
Crew | Joe Schultz | Driver |
Crew | Luis Falquez | Driver |
Crew | Joe Salters | Driver |
Crew | Mike Sangiamo | Driver |
Crew | Arlen Cadle | Driver |
Crew | John Long | Driver |
Production | Grant Wilfley | Background Casting Director |
Production | Annie Gaudet | Post Production Accountant |
Camera | Anastas N. Michos | Second Unit Director of Photography |
Production | Dann Fink | ADR Voice Casting |
Sound | Marissa Littlefield | Sound Editor |
Production | Bruce Winant | ADR Voice Casting |
Visual Effects | John Bair | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | David Lebensfeld | Visual Effects Supervisor |
Production | Scotty Anderson | Casting Assistant |
Camera | Jack Donnelly | Second Unit Director of Photography |
Sound | Allan Zaleski | Sound Editor |
Visual Effects | Stevie Ramone | Visual Effects Supervisor |
Production | Leeba Zakharov | Casting Associate |
Sound | Nicholas Schenck | Sound Editor |
Crew | Julie Kuehndorf | Unit Publicist |
Sound | Philip Stockton | Sound Editor |
Sound | Craig Kyllonen | Assistant Sound Editor |
Sound | George A. Lara | Foley Recording Engineer |
Visual Effects | Eran Dinur | Visual Effects Supervisor |
Directing | Tom Glick | Second Second Assistant Director |
Visual Effects | Osvaldo Andreaus | Visual Effects Supervisor |
Sound | Katherine Gordon Miller | Music Editor |
Costume & Make-Up | Louise McCarthy | Makeup Department Head |
Visual Effects | Kenzi Parker | Digital Compositor |
Crew | Aaron Vexler | Stunts |