In 1960, een team van Israëlische geheime agenten wordt ingezet om Adolf Eichmann te vinden, de beruchte nazi-architect van de Holocaust, zogenaamd verborgen in Argentinië, en over te brengen naar Israël om hem daar te berechten.
Ja! de film Operation Finale is nu beschikbaar om te kijken op Netflix in Nederland.
Directing | Chris Weitz | Director |
Writing | Matthew Orton | Writer |
Production | Fred Berger | Producer |
Production | Brian Kavanaugh-Jones | Producer |
Production | Micaela Buye | Line Producer |
Art | David Brisbin | Production Design |
Production | Tom Daley | Associate Producer |
Production | Ron Schmidt | Executive Producer |
Production | Matt Charman | Executive Producer |
Costume & Make-Up | Connie Balduzzi | Costume Design |
Camera | Javier Aguirresarobe | Director of Photography |
Production | Jason Spire | Producer |
Editing | Pamela Martin | Editor |
Production | Oscar Isaac | Producer |
Art | Florencia Martin | Set Decoration |
Costume & Make-Up | Florencia Grosso | Hairstylist |
Sound | Noah Dunbar | ADR Recordist |
Sound | Adam Kopald | Sound Effects Editor |
Lighting | Chris Rodriguez | Lighting Artist |
Production | Matthew E. Schneider | Post Production Coordinator |
Crew | Nicolas Pollastri | Transportation Coordinator |
Production | Peter Cummings | Researcher |
Crew | Michael Wharton | CG Supervisor |
Lighting | Ramón Cácceres | Best Boy Electric |
Camera | Valeria Fiorini | Still Photographer |
Sound | Steven Gizicki | Music Supervisor |
Sound | Jean-Pascal Beintus | Orchestrator |
Directing | Claudia Morgado Escanilla | Script Supervisor |
Costume & Make-Up | Karina Camporino | Key Makeup Artist |
Sound | Michael Miller | ADR Mixer |
Visual Effects | Eduardo Puga | Special Effects Supervisor |
Lighting | Sebastián Mendelberg | Rigging Gaffer |
Directing | Ricardo Méndez Matta | First Assistant Director |
Crew | Federico Ransenberg | Special Effects Coordinator |
Camera | Ezequiel Cardoni | Grip |
Costume & Make-Up | Lucia Marmorek | Costume Assistant |
Editing | Patrick M. Allen | Digital Intermediate Producer |
Production | Flor Colombatti | Production Coordinator |
Art | Kendelle Elliott | Art Direction |
Art | Rick Willoughby | Art Direction |
Costume & Make-Up | Suzanne Stokes-Munton | Hair Department Head |
Sound | Javier Farina | Sound Mixer |
Visual Effects | Junyoung Han | Digital Compositor |
Camera | Alejo Giles | Assistant Camera |
Lighting | Javier Caña | Electrician |
Lighting | José Cangelosi | Rigging Grip |
Sound | Nicolas Charron | Orchestrator |
Lighting | Daniel Ring | Electrician |
Sound | Randy Singer | Foley Mixer |
Sound | Ando Johnson | Sound Effects Editor |
Sound | Lauren Hadaway | Supervising ADR Editor |
Camera | Matías Mesa | Camera Operator |
Costume & Make-Up | Soledad Muñiz | Assistant Costume Designer |
Costume & Make-Up | Pilar Gonzalez | Key Costumer |
Art | Michael Riley | Main Title Designer |
Sound | Julián Catz | Boom Operator |
Visual Effects | Robert J. Bruce | Compositing Supervisor |
Visual Effects | John P. Nugent | Visual Effects Supervisor |
Sound | Sylvain Morizet | Orchestrator |
Production | Adrian Fiszbejn | Production Assistant |
Costume & Make-Up | Jane Galli | Makeup Department Head |
Sound | Rick Owens | Foley Artist |
Sound | Giorgia Garcia-Moreno | Sound Assistant |
Crew | Franco Burattini | Weapons Master |
Camera | Enrique Vélez | Best Boy Grip |
Camera | Ariel Vélez | Key Grip |
Production | Vera Fabrykant | Post Production Coordinator |
Art | Poli Marichal | Storyboard Artist |
Lighting | Sergio Olmos | Rigging Grip |
Crew | Max Pankow | Post Production Assistant |
Art | Laura Martinez Corfield | Art Department Coordinator |
Art | Mirella Hoijman | Assistant Property Master |
Sound | Fernando Cornaglia | Sound Assistant |
Camera | Martin Dotta | Second Assistant Camera |
Sound | Terry Wilson | Music Editor |
Art | Pablo Olivera | Concept Artist |
Visual Effects | Saeed Faridzadeh | Digital Compositor |
Crew | Ariel Arredondo Lopez Dickson | Stunt Coordinator |
Costume & Make-Up | Juan David Troncoso | Costume Assistant |
Production | Ezequiel Rossi | Post Production Coordinator |
Sound | Nevin Seus | Music Editor |
Crew | Matias Di Capua | Picture Car Coordinator |
Visual Effects | Patrick O'Keeffe | Digital Compositor |
Visual Effects | Edward P. Pedersen | Visual Effects Producer |
Camera | Karim Kachou | Assistant Camera |
Lighting | Julián Cantaro | Electrician |
Costume & Make-Up | Delfina De La Cárcova | Costume Assistant |
Editing | Kevin Bailey | Assistant Editor |
Crew | Eden Stelmach | Post Production Assistant |
Crew | Diego Igartua | Transportation Captain |
Production | Avy Kaufman | Casting |
Production | Rodrigo Cala | Production Manager |
Sound | Lauren Hadaway | Supervising Dialogue Editor |
Visual Effects | Matthew Ribeiro | Matte Painter |
Lighting | Walter Saavedra | Electrician |
Production | Caitlin McKenna | ADR Voice Casting |
Editing | Staci Pontius | First Assistant Editor |
Production | Eric Layne | Production Accountant |
Crew | Amy Leigh Johnson | Unit Publicist |
Art | Agostina De Francesco | Assistant Set Decoration |
Sound | Hernán Converti | Boom Operator |
Crew | Pei Yao | Compositor |
Production | Jon Goracy | Casting Associate |
Art | Marcela Bazzano | Art Direction |
Art | Julio Pascoli | Construction Coordinator |
Art | Ellen Freund | Property Master |
Sound | Scott A. Hecker | Supervising Sound Editor |
Lighting | Jaime Muschietti | Gaffer |
Costume & Make-Up | Julieta Gantov | Costume Assistant |
Production | Santiago Serret | Location Manager |
Sound | Chris Navarro | ADR Mixer |
Art | Fernanda Castelo | Assistant Art Director |
Camera | Federico Rivarés | Camera Operator |
Production | Iair Said | Local Casting |
Production | Katia Szechtman | Local Casting |
Visual Effects | Emily Austin Griswold | VFX Artist |
Sound | Alexandre Desplat | Original Music Composer |