Green Book

Green Book (2018)


  • Genre: Drama, Historisch
  • Release Datum: 2018-11-16
  • Beoordeling: 8.2/10 van 11,316 stemmen
  • Lengte: 2uur 10min
  • Taal: Pусский
  • Productie: Participant
  • Productie Land: United States of America
  • Regisseur: Peter Farrelly
star 8.2/10
Van 11,316 Stemmen

Plot

'Green Book' volgt een Italiaans-Amerikaanse uitsmijter, Tony Lip genaamd, die tijdelijk zonder werk zit als zijn nachtclub een paar maanden dicht gaat. Vervolgens besluit hij als chauffeur rond te rijden voor een uiterst getalenteerde pianist.

Kan ik Green Book kijken op Netflix in Nederland?


Ja! de film Green Book is nu beschikbaar om te kijken op Netflix in Nederland.

Kijken op Netflix

Green Book Trailer

  • Viggo Mortensen

    als Tony Lip
  • Mahershala Ali

    als Dr. Don Shirley
  • Linda Cardellini

    als Dolores
  • Sebastian Maniscalco

    als Johnny Venere
  • Dimiter D. Marinov

    als Oleg
  • P.J. Byrne

    als Record Exec
  • Mike Hatton

    als George
  • Joe Cortese

    als Gio Loscudo
  • Maggie Nixon

    als Copa Coat Check Girl
  • Von Lewis

    als Bobby Rydell
  • Jon Sortland

    als Rydell Band Leader
  • Don Stark

    als Jules Podell
  • Anthony Mangano

    als Copa Bouncer Danny
  • Paul Sloan

    als Copa Maitre D' Carmine
  • Quinn Duffy

    als Mikey Cerrone
  • Seth Hurwitz

    als Johnny Randazzo
  • Hudson Galloway

    als Nick Vallelonga
  • Gavin Foley

    als Frankie Vallelonga
  • Rodolfo Vallelonga

    als Grandpa Nicola Vallelonga
  • Louis Venere

    als Grandpa Anthony Venere
  • Frank Vallelonga

    als Rudy Vallelonga
  • Don DiPetta

    als Louie Venere
  • Jenna Laurenzo

    als Fran Venere
  • Suehyla El-Attar

    als Lynn Venere
  • Kenneth Israel

    als Bronx Floor Repairman #1
  • Derrick Spears

    als Bronx Floor Repairman #2
  • Johnny Williams

    als Fat Paulie
  • Randal Gonzalez

    als Gorman
  • Iqbal Theba

    als Amit
  • Sharon Landry

    als Carnegie Hall Manager
  • Nick Vallelonga

    als Augie
  • David An

    als Bobby
  • Mike Cerrone

    als Joe and Joe's Customer
  • Peter Gabb

    als Charlie the Pawn Guy
  • Gertrud Sigle

    als Marie
  • Geraldine Singer

    als Pittsburgh MC
  • Ron Flagge

    als Pittsburgh Chauffeur
  • Martin Bats Bradford

    als Pittsburgh Busboy
  • Ted Huckabee

    als Indiana Stage Manager
  • Gralen Bryant Banks

    als Horseshoe Man #1
  • Sam Malone

    als Horseshoe Man #2
  • Floyd Miles

    als Floyd
  • David Kallaway

    als Redneck #1
  • James W. Evermore

    als Redneck #2
  • Harrison Stone

    als Redneck #3
  • Ricky Muse

    als Barkeep
  • Tom Virtue

    als Morgan Anderson
  • Christina Simpkins

    als Margaret Anderson
  • Kermit Burns III

    als Pimento Cheese Waiter
  • Lindsay Brice

    als Frances Selden
  • Shane Partlow

    als Tailor
  • Daniel Greene

    als Macon Cop #1
  • Brian Distance

    als Macon Cop #2
  • Craig DiFrancia

    als Dominic
  • Dennis W. Hall

    als Mags
  • Leslie Castay

    als Well-Dressed Woman
  • David Simpson

    als Louisiana Host
  • Jim Klock

    als Patrolman #1
  • Billy Breed

    als Patrolman #2
  • Dane Rhodes

    als Police Chief
  • Brian Stepanek

    als Graham Kindell
  • Jon Michael Davis

    als Birmingham Hotel Maitre D'
  • Montrel Miller

    als Birmingham Hotel Waiter
  • Ninja N. Devoe

    als Orange Bird Bartender
  • Brian Hayes Currie

    als Maryland State Trooper
Directing Peter Farrelly Director
Camera Sean Porter Director of Photography
Editing Patrick J. Don Vito Editor
Writing Brian Hayes Currie Writer
Writing Nick Vallelonga Writer
Writing Peter Farrelly Writer
Production Jim Burke Producer
Production Peter Farrelly Producer
Production Charles B. Wessler Producer
Production Brian Hayes Currie Producer
Production Nick Vallelonga Producer
Production Kwame Parker Executive Producer
Production John Sloss Executive Producer
Art Scott Plauche Art Direction
Costume & Make-Up Betsy Heimann Costume Design
Production Steven Farneth Executive Producer
Production Octavia Spencer Executive Producer
Sound Kris Bowers Original Music Composer
Production Rick Montgomery Casting
Art Tim Galvin Production Design
Production Jonathan King Executive Producer
Art Selina van den Brink Set Decoration
Production John H. Brister Unit Production Manager
Crew Chris Carnel Stunts
Sound Manish Raval Music Supervisor
Crew Jeff Brockton Stunt Double
Crew Andre Thionville Stunts
Directing J.B. Rogers First Assistant Director
Crew Ben Aycrigg Stunts
Crew Dawson Towery Stunts
Directing Paul B. Uddo Second Assistant Director
Crew Tomar Boyd Stunts
Crew Tierre Turner Stunt Coordinator
Crew Jonathan Arthur Stunt Coordinator
Sound Tom Wolfe Music Supervisor
Production Alissa M. Kantrow Unit Production Manager
Art Spencer Davison Assistant Art Director
Crew Stephen Walker Stunts
Sound Tony Lamberti Sound Re-Recording Mixer
Crew Kenny Bartram Stunts
Crew Tony Donno Stunts
Crew Todd T Taylor Stunts
Crew Eddie Yansick Stunts
Sound Andrew DeCristofaro Supervising Sound Editor
Sound Mark Paterson Sound Re-Recording Mixer
Crew Joseph Singletary Stunts
Art Nicole Reed LeFevre Set Designer
Crew Ken Barefield Stunts
Camera Dan Wyssmann Best Boy Grip
Art Paulo DeFreitas Jr. Storyboard Artist
Camera Grayson Austin Steadicam Operator
Art David Warburton Assistant Property Master
Camera Robert Foster "B" Camera Operator
Camera Dan McKee Second Assistant "A" Camera
Camera Nathan Borck Digital Imaging Technician
Lighting Scott R. Todd Gaffer
Camera Zachary Sieffert First Assistant "A" Camera
Costume & Make-Up Tarra D. Day Makeup Department Head
Sound Leonard Suwalski Boom Operator
Camera Grayson Austin "A" Camera Operator
Camera Jimi Ryan Key Grip
Sound Jamey Osborne Utility Sound
Art Jorin Ostroska Property Master
Camera Charlie Nauman First Assistant "B" Camera
Camera Larron Rome Julian Second Assistant "B" Camera
Art Michael Dares Leadman
Art Nicole LaBranche Graphic Designer
Sound Richard Schexnayder Production Sound Mixer
Art Jessica Taylor Set Decoration Buyer
Costume & Make-Up Emily Tatum Key Makeup Artist
Art Daniel Coe Construction Coordinator
Directing Nicole Garcea Script Supervisor
Costume & Make-Up Darryl Lucas Makeup Artist
Camera Patti Perret Still Photographer
Crew Guy Clayton Special Effects Coordinator
Crew Jeanmarie Murphy-Burke Unit Publicist
Costume & Make-Up Yolanda Mercadel Key Hair Stylist
Costume & Make-Up Geordie Sheffer Hair Department Head
Costume & Make-Up Donna Spahn Hairstylist
Costume & Make-Up Dan Moore Costume Supervisor
Production Brent Caballero Extras Casting
Crew Poland Perkins Transportation Coordinator
Camera Michael Merriman Second Unit Director of Photography
Directing Josh Klausner Second Unit Director
Art Aimee Huber Art Department Coordinator
Lighting Cody Pollock Electrician
Camera Taylor L. Perry Camera Loader
Lighting Russell Beard Best Boy Electric
Lighting Jordan Whaley Electrician
Directing Gerson Paz Second Second Assistant Director
Sound Laura Harris Atkinson Dialogue Editor
Sound Judah Getz ADR Mixer
Sound Shane Hayes Dialogue Editor
Sound David Jobe Foley Mixer
Sound Martin Lopez Sound Editor
Sound Dawn Fintor Foley Artist
Sound Sarah Monat Foley Artist
Sound Kelly Oxford Sound Editor
Sound Michael Payne Sound Editor
Sound Alicia Stevenson Foley Artist
Sound Becky Sullivan Supervising ADR Editor
Sound Bruce Tanis Sound Effects Editor
Visual Effects Victor DiMichina Visual Effects Supervisor
Visual Effects Brock Jolet Visual Effects Designer
Visual Effects Ray McIntyre Jr. Visual Effects Producer
Lighting Joshua Anderson Rigging Gaffer
Lighting Troy Felder Electrician
Lighting Richard Landry Electrician
Editing David S. Clark Assistant Editor
Editing Aleigh Lewis Assistant Editor
Camera Richard T. Hoover Dolly Grip
Lighting Eric DePoorter Rigging Grip
Lighting Nick Nicolay Rigging Grip
Costume & Make-Up Patricia Gorman Key Costumer
Production Leonard E. Reynolds III Location Manager
Production Valerie Ryan Assistant Location Manager
Production John A. Mmahat Jr. Assistant Location Manager
Production Sam Horton Production Coordinator
Production Scott Goldie Assistant Production Coordinator
Production Rashada Fortier Production Secretary
Crew Sherry Briscoe Studio Teacher
Crew Denise Woods Dialogue Coach
Art Russ Doyle Greensman
Sound Becky Sullivan ADR Supervisor
Sound Darren Sunny Warkentin Supervising Dialogue Editor
Sound Kelly Oxford Dialogue Editor
Sound Martin Lopez Foley Editor
Directing Alan Breton Second Unit First Assistant Director
Directing Andrew Shepherd Second Unit First Assistant Director
Art Claire Gryce Set Dresser
Art Severin Lagarde Set Dresser
Visual Effects Josh Dagg Visual Effects Supervisor
Visual Effects Kolby Kember Visual Effects Supervisor
Visual Effects David Ridlen VFX Artist
Visual Effects Chris Van Dyck Visual Effects Supervisor
Production Robert Kessel Executive In Charge Of Production

keyboard_arrow_up