Een uit beroemde musici bestaande familie krijgt tijdens de Tweede Wereldoorlog een nazi-hoofdkwartier op haar landgoed. Meer uit eigen belang dan uit patriottisme gaat de familie in het verzet. Alleen verloopt niet alles volgens plan...
Nee, helaas is Papy fait de la résistance nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Directing | Jean-Marie Poiré | Director |
Writing | Christian Clavier | Writer |
Writing | Martin Lamotte | Writer |
Writing | Jean-Marie Poiré | Writer |
Directing | Robin Katz | First Assistant Director |
Directing | Catherine Dailleux | Second Assistant Director |
Directing | Philippe Berger | Second Assistant Director |
Crew | Sylvette Baudrot | Script |
Production | Bernard Vaillant | General Manager |
Crew | Daniele Fauveau | Assistant Script |
Production | Chantal Malrat | Administration |
Production | Sylvie François | Accountant |
Production | Sissi Manciet | Production Secretary |
Camera | Muriel Edelstein | Second Assistant Camera |
Camera | Irène Champendal | Second Assistant Camera |
Camera | Dominique Le Strat | Set Photographer |
Sound | Jean-Claude Laureux | Sound Engineer |
Sound | Gérard Lamps | Sound Engineer |
Sound | Stephane Van den Bergh | Boom Operator |
Costume & Make-Up | Catherine Leterrier | Costume Designer |
Costume & Make-Up | Anne-Marie Dréan | Dresser |
Costume & Make-Up | Fanny Jakubowicz | Dresser |
Costume & Make-Up | Christiane Fatabene | Dresser |
Costume & Make-Up | Paul Lemarinel | Key Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Jean-Luc Russier | Key Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Herzl Nativ | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Jacques Giraudeau | Hair Department Head |
Costume & Make-Up | Yvette Giraudeau | Hairdresser |
Costume & Make-Up | Lucien Henry | Hairdresser |
Art | Marc Frédérix | Assistant Decorator |
Production | Alain Guyard | Location Manager |
Art | André Labussière | Set Decoration |
Art | Yves Seigneuret | Set Propsman |
Art | Pierre Biet | Set Decoration |
Art | Roger Fresca | Other |
Art | Michele Triandafyllo | Assistant Decorator |
Production | Jean-Claude Landon | Production Driver |
Crew | Hervé Lelièvre | Special Effects |
Crew | Guy Trielli | Special Effects |
Crew | Paul Trielli | Special Effects |
Editing | Annick Menier | Editor |
Editing | Laurence Leininger | Editor |
Editing | François Gédigier | Editor |
Editing | Stéphane Dordoigne | Assistant Editor |
Editing | Jessica Barzaghi | Assistant Editor |
Sound | Jean Goudier | Sound Editor |
Sound | Anne Edgard-Rosa | Sound Editor |
Camera | André Bouladoux | Key Grip |
Camera | Claude Sichère | Key Grip |
Lighting | Robert Beulens | Gaffer |
Lighting | Guy Savidan | Electrician |
Production | Françoise Menidrey | Casting Director |
Production | France Arnaud | Casting |
Crew | Jeanne Hemmer | Stunt Double |
Crew | Patrick Cauderlier | Stunts |
Crew | Roland Neunrheuter | Stunts |
Crew | Daniel Perche | Stunts |
Crew | Daniel Vérité | Stunts |
Sound | Jean-Pierre Lelong | Sound Designer |
Sound | Gilbert Crozet | Sound Post Supervisor |
Camera | Florent Bazin | First Assistant "B" Camera |
Camera | Tessa Racine | First Assistant "B" Camera |
Camera | Jean-Yves Escoffier | "B" Camera Operator |
Directing | Philippe Besnier | First Assistant Director (Prep) |
Sound | Philippe Lioret | Sound Engineer |
Costume & Make-Up | Dominique Bailly | Dresser |
Camera | Pierre Vespier | Key Grip |
Lighting | Dominique Dehoua | Gaffer |
Sound | Jean Musy | Original Music Composer |
Sound | Jean Musy | Conductor |
Crew | Laurence Matalon | Translator |
Sound | Francis Day | Music Editor |
Crew | Dominique Lesourd | Animal Wrangler |
Crew | Marcle Lesourd | Animal Wrangler |
Editing | Marie-José Di Tullio | Editorial Manager |
Crew | Bénédicte Lebert | Editorial Staff |