De film volgt Vince, een jonge klusjesman die door een vreemde speling van het lot instructies in handen krijgt die voor iemand anders bedoeld zijn. Vince besluit ze zelf op te volgen, onwetend dat hij gevolgd wordt door de messcherpe rechercheur Larry Mullane. Aan het eind van de aanwijzingen bereikt hij een afgelegen huis waar voor veel geld illegale weddenschappen worden afgesloten.
Nee, helaas is 13 nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Production | Avy Kaufman | Casting |
Art | Jane Musky | Production Design |
Production | Judy Richter | Production Supervisor |
Sound | Alexander Bubenheim | Original Music Composer |
Production | Rick Schwartz | Producer |
Directing | Géla Babluani | Director |
Editing | Géla Babluani | Editor |
Production | Géla Babluani | Executive Producer |
Production | Frank Murray | Production Supervisor |
Sound | Lewis Goldstein | Supervising Sound Editor |
Sound | Lewis Goldstein | Sound Re-Recording Mixer |
Crew | Chuck Zito | Stunts |
Directing | Glen Trotiner | First Assistant Director |
Crew | Don Frye | Stunts |
Crew | Tim Lajcik | Stunts |
Crew | Frank Shamrock | Stunts |
Crew | Christopher Kenneally | Post Production Supervisor |
Production | Anthony Callie | Executive Producer |
Costume & Make-Up | Bernadette Mazur | Key Makeup Artist |
Crew | Douglas Crosby | Stunt Coordinator |
Crew | Blaise Corrigan | Stunts |
Sound | Rusty Dunn | Sound Designer |
Camera | Yaron Orbach | Second Unit Director of Photography |
Production | Anthony Gudas | Executive Producer |
Art | David Schlesinger | Set Decoration |
Production | Joseph Zolfo | Line Producer |
Production | Alan Bernon | Executive Producer |
Production | Myles Nestel | Executive Producer |
Production | Michael Corso | Executive Producer |
Sound | Shaun Brennan | Foley Artist |
Production | Iliana Nikolic | Co-Producer |
Crew | Drew Jiritano | Special Effects Coordinator |
Lighting | William Louthe | Electrician |
Camera | Larry Huston | First Assistant "B" Camera |
Production | John Michaels | Co-Executive Producer |
Camera | Michael McDonough | Director of Photography |
Writing | Gregory Pruss | Writer |
Production | Valerio Morabito | Producer |
Costume & Make-Up | Amy Westcott | Costume Design |
Production | Mark Moran | Associate Producer |
Costume & Make-Up | Steffany Bernstein | Costume Supervisor |
Editing | David Gray | Editor |
Art | Larry M. Gruber | Art Direction |
Crew | Jared Burke | Stunts |
Costume & Make-Up | Jerry Popolis | Hairstylist |
Crew | Timothy Paustian | Transportation Captain |
Crew | Thomas Reilly | Transportation Co-Captain |
Art | Christopher Hosey | Assistant Art Director |
Sound | Anguibe Guindo | Boom Operator |
Directing | Jessica Lichtner | Script Supervisor |
Production | Lois J. Drabkin | Casting Associate |
Sound | Cate Montana | Dialogue Editor |
Crew | Anthony Vincent | Stunts |
Sound | Jac Rubenstein | Dialogue Editor |
Camera | Bruce MacCallum | "B" Camera Operator |
Costume & Make-Up | Arlynn Abseck | Set Costumer |
Art | Sheyam Ghieth | Art Department Coordinator |
Art | Michael Jortner | Property Master |
Art | Ray Fisher | Leadman |
Camera | Jim Bridges | Still Photographer |
Camera | Stephen Consentino | Steadicam Operator |
Camera | Stephen Consentino | "A" Camera Operator |
Lighting | David Skutch | Gaffer |
Costume & Make-Up | Nina Cinelli | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Nina Cinelli | Costumer |
Costume & Make-Up | Jennifer Schilling | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Nicci Schinman | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Nicci Schinman | Costumer |
Sound | John Carbonara | Music Editor |
Sound | Gary C. Bourgeois | Additional Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Mike McKone | Sound Editor |
Sound | Allan Zaleski | Sound Effects Editor |
Lighting | Spencer Snygg | Electrician |
Costume & Make-Up | Frank Vazquez | Key Hair Stylist |
Production | Ryan Smith | Location Manager |
Production | Maggie Monteith | Executive Producer |
Production | Dann Fink | ADR Voice Casting |
Costume & Make-Up | Sacha Quarles | Hair Department Head |
Crew | Gem Jean Marc Danois | Stunts |
Camera | Stanley Fernandez Jr. | First Assistant "B" Camera |
Costume & Make-Up | Susan Schectar | Assistant Hairstylist |
Crew | Elliot Santiago | Stunts |
Sound | Ken Ishii | Sound Mixer |
Sound | Ken Ishii | Production Sound Mixer |
Crew | Chris Cenatiempo | Stunts |
Sound | Rachel Chancey | Foley Supervisor |
Lighting | Sam Rosedietcher | Rigging Grip |
Production | Franck Dubarry | Executive Producer |
Production | Brian Edwards | Executive Producer |
Production | Ron Hartenbaum | Executive Producer |
Production | Caroline Jaczko | Executive Producer |
Production | Caroline Jaczko | Unit Production Manager |
Production | Elliot Kaufman | Associate Producer |
Production | Douglas Kuber | Executive Producer |
Production | Simon O'Leary | Producer |
Production | Eric van den Eijnden | Co-Executive Producer |
Sound | Phil Soussan | Music Editor |
Sound | Phil Soussan | Sound Re-Recording Mixer |
Lighting | Darrin Smith | Best Boy Electric |
Production | Sascha Springer | Assistant Location Manager |
Camera | Tim Metivier | First Assistant "A" Camera |
Directing | Doug Torres | First Assistant Director |
Production | Leda Nornang | Production Coordinator |
Lighting | William MacGhee | Electrician |
Costume & Make-Up | Dina Sliwiak | Assistant Makeup Artist |
Sound | Alex Soto | Sound Editor |
Directing | Francisco Ortiz | Second Assistant Director |
Camera | Chris Skutch | Key Grip |
Lighting | Graham Klatt | Key Rigging Grip |
Camera | Johnny Erbes-Chan | Dolly Grip |
Lighting | David Dutkus | Electrician |
Directing | Marcos Gonzalez Palma | Second Second Assistant Director |
Production | Shellie Gillespie | First Assistant Accountant |
Art | Travis Wright | Assistant Property Master |
Directing | Eddie Micallef | Second Assistant Director |
Costume & Make-Up | Tina LaSpina | Assistant Makeup Artist |
Camera | Pierson Silver | Second Assistant "A" Camera |
Art | Ana Katharina Dreschsler | Assistant Property Master |
Directing | Aurora Warfield | Second Second Assistant Director |
Lighting | Eugene Paul Lynch | Electrician |
Production | Sean Hogan | Production Accountant |
Camera | Frank Proscia | Dolly Grip |
Lighting | Lowell Schulman | Rigging Gaffer |
Lighting | William T Ryan | Rigging Grip |
Production | Quincy Gow | Production Secretary |
Production | Anna Bosco | Payroll Accountant |
Costume & Make-Up | Lenore Pemberton | Assistant Costume Designer |
Camera | Travis Cadalzo | Second Assistant "B" Camera |
Production | Jeanette B. Milio | Producer |
Production | Jeanette B. Milio | Executive Producer |
Crew | Mike Ganim | Stunts |
Production | Jennifer Sonnenfeld | Location Coordinator |
Camera | Adriana Brunetto-Lipman | Camera Loader |
Crew | Eddie Bravo | Stunts |
Sound | Debbie Gold | Music Supervisor |
Production | Amy H. Tung | Assistant Production Coordinator |
Art | Lou Porzio | Construction Coordinator |
Crew | Hilary Carver | Unit Publicist |
Sound | Alex Van Bubenheim | Sound Designer |