Frank Sheeran is een veteraan van de Tweede Wereldoorlog die uitgroeit tot een gerenommeerde huurmoordenaar. Hij zou volgens geruchten een rol hebben gespeeld in de verdwijning van vakbondsleider Jimmy Hoffa.
Camera | Rodrigo Prieto | Director of Photography |
Production | Robert De Niro | Producer |
Directing | Martin Scorsese | Director |
Production | Martin Scorsese | Producer |
Sound | Eugene Gearty | Supervising Sound Editor |
Sound | Eugene Gearty | Sound Re-Recording Mixer |
Production | Ellen Lewis | Casting |
Writing | Steven Zaillian | Screenplay |
Production | Jane Rosenthal | Producer |
Editing | Thelma Schoonmaker | Editor |
Production | John A. Machione | Unit Production Manager |
Art | Laura Ballinger | Supervising Art Director |
Production | Nicholas Pileggi | Executive Producer |
Costume & Make-Up | Sandy Powell | Costume Design |
Production | Irwin Winkler | Producer |
Production | George Furla | Executive Producer |
Production | Randall Emmett | Producer |
Sound | Tod A. Maitland | Sound Mixer |
Production | Rick Yorn | Executive Producer |
Sound | Randall Poster | Music Supervisor |
Production | Richard Baratta | Executive Producer |
Production | Emma Tillinger Koskoff | Producer |
Sound | Marko Costanzo | Foley Artist |
Sound | Robbie Robertson | Original Music Composer |
Crew | Robbie Robertson | Executive Music Producer |
Production | David Webb | Co-Producer |
Directing | David Webb | First Assistant Director |
Production | Carla Raij | Unit Production Manager |
Crew | Peter Epstein | Stunt Coordinator |
Costume & Make-Up | Christopher Peterson | Costume Designer |
Production | Chad A. Verdi | Executive Producer |
Art | Regina Graves | Set Decoration |
Production | Jai Stefan | Executive Producer |
Crew | Aaron Vexler | Stunt Double |
Costume & Make-Up | Nicki Ledermann | Makeup Department Head |
Crew | G. A. Aguilar | Stunt Coordinator |
Directing | G. A. Aguilar | Second Unit Director |
Camera | Niko Tavernise | Still Photographer |
Production | Marianne Bower | Co-Producer |
Costume & Make-Up | David Davenport | Costume Supervisor |
Art | Joel Weaver | Property Master |
Sound | Philip Stockton | Supervising Sound Editor |
Directing | Jessica Lichtner | Script Supervisor |
Camera | P. Scott Sakamoto | Steadicam Operator |
Camera | P. Scott Sakamoto | "A" Camera Operator |
Visual Effects | Pablo Helman | Visual Effects Supervisor |
Crew | Ben Shepherd | CG Supervisor |
Visual Effects | Jeff Brink | Special Effects Supervisor |
Sound | Tom Fleischman | Sound Re-Recording Mixer |
Camera | Lukasz Jogalla | Second Unit Director of Photography |
Production | Troy Allen | Producer |
Art | Bob Shaw | Production Design |
Crew | Victor Paguia | Stunt Coordinator |
Visual Effects | Mitchell Ferm | Visual Effects Producer |
Camera | Tom Prate | Key Grip |
Lighting | Louis Petraglia | Rigging Gaffer |
Camera | Trevor Loomis | First Assistant "A" Camera |
Crew | Chris Cenatiempo | Stunts |
Production | John DeSimone | Production Office Coordinator |
Writing | Charles Brandt | Book |
Production | Niels Juul | Executive Producer |
Production | Tyler Zacharia | Executive Producer |
Costume & Make-Up | Sean Flanigan | Hair Department Head |
Production | Gastón Pavlovich | Producer |
Sound | Jerry Yuen | Boom Operator |
Camera | Shahen Guiragossian | Dolly Grip |
Visual Effects | Nelson Sepulveda | Compositing Supervisor |
Crew | Joan Altman | Production Controller |
Art | Benjamin K. Cox | Assistant Art Director |
Directing | Jeremy Marks | Second Assistant Director |
Camera | Ethan Borsuk | First Assistant "B" Camera |
Crew | Alexander J. Nobbs | Video Assist Operator |
Production | Berry Welsh | Executive Producer |
Directing | Francisco Ortiz | Second Assistant Director |
Lighting | Robert Vuolo | Best Boy Electric |
Lighting | William O'Leary | Gaffer |
Sound | Terence McCormack Maitland | Utility Sound |
Camera | Todd Giresi | Best Boy Grip |
Visual Effects | Leandro Estebecorena | Visual Effects Supervisor |
Crew | Devin Donegan | Video Assist Operator |
Production | Gerald Chamales | Producer |
Production | Gabriele Israilovici | Producer |
Costume & Make-Up | Mike Marino | Prosthetic Designer |
Crew | Tina Mckissick | Stunts |
Camera | Anthony Coan | Second Assistant "A" Camera |
Camera | Matthew Selkirk | Digital Imaging Technician |
Visual Effects | Stephane Grabli | Visual Effects Supervisor |
Camera | Ross Citrin | Clapper Loader |
Visual Effects | Ivan Busquets | Visual Effects Supervisor |
Camera | Brendan K. Russell | Second Assistant "B" Camera |
Camera | Carolyn Wills | Clapper Loader |
Crew | Michael Sime | Playback Coordinator |
Crew | Andrew Cavagnet | Video Assist Operator |