Het waargebeurde verhaal van de leden van de Granite Mountain Hotshots, een groep brandweermannen die gespecialiseerd zijn in natuurbranden. Zij worden er medio 2013 op uit gestuurd om een grote brand in te dammen.
Nee, helaas is Only the Brave nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Production | Ronna Kress | Casting |
Crew | Loyd Catlett | Stunts |
Art | Meg Everist | Set Decoration |
Production | Lorenzo di Bonaventura | Producer |
Sound | Jana Vance | Foley Artist |
Costume & Make-Up | Louise Mingenbach | Costume Design |
Costume & Make-Up | Mark Peterson | Costume Supervisor |
Production | Erik Feig | Production Executive |
Writing | Ken Nolan | Writer |
Costume & Make-Up | John Caglione Jr. | Makeup Department Head |
Art | Kevin Kavanaugh | Production Design |
Production | Ellen H. Schwartz | Unit Production Manager |
Art | Marisa Frantz | Art Direction |
Production | Molly Smith | Producer |
Camera | Claudio Miranda | Director of Photography |
Editing | Billy Fox | Editor |
Production | Thad Luckinbill | Producer |
Production | Jo Edna Boldin | Casting |
Production | Holly Dorff | ADR Voice Casting |
Crew | Keith Woulard | Stunt Coordinator |
Directing | Keith Woulard | Second Unit Director |
Crew | Keith Jardine | Stunts |
Directing | Joseph Kosinski | Director |
Directing | Bruce Franklin | First Assistant Director |
Camera | Michael Kelem | Aerial Director of Photography |
Crew | Angelique Midthunder | Stunts |
Sound | Andrejs Prokopenko | Boom Operator |
Sound | Kevin McKeever | Music Editor |
Sound | Joseph Trapanese | Original Music Composer |
Camera | Mark Meyers | Steadicam Operator |
Visual Effects | Hunter Elliott | Visual Effects Coordinator |
Costume & Make-Up | James Lawrence Sicard | Ager/Dyer |
Production | Erik Howsam | Producer |
Writing | Eric Warren Singer | Writer |
Crew | Eric Steinig | Stunts |
Sound | Lora Hirschberg | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Bjorn Ole Schroeder | Supervising Sound Editor |
Crew | Ed Duran | Stunts |
Visual Effects | Brian Adler | Visual Effects |
Sound | Frank E. Eulner | Sound Effects Editor |
Art | Ricardo Guillermo | Set Designer |
Sound | Gwendolyn Yates Whittle | ADR Supervisor |
Visual Effects | Jinnie Pak | Visual Effects Producer |
Sound | Bryan Lawson | Music Editor |
Art | Bill Holmquist | Construction Coordinator |
Camera | Richard Foreman Jr. | Still Photographer |
Art | David Meyer | Art Direction |
Crew | Zack Mazerolle | Visual Effects Editor |
Crew | Brad Arensman | Post Production Supervisor |
Costume & Make-Up | Lori McCoy-Bell | Hair Department Head |
Costume & Make-Up | Sara Roybal | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Corey Welk | Key Makeup Artist |
Art | Sara M. Pennington | Art Department Coordinator |
Costume & Make-Up | Jennifer Gingery | Key Costumer |
Sound | David Parker | Sound Re-Recording Mixer |
Crew | Wolf Schneider | Unit Publicist |
Sound | Luke Dunn Gielmuda | Foley Supervisor |
Editing | Valance Eisleben | Digital Intermediate |
Sound | Andre Fenley | Foley Editor |
Visual Effects | Eric Barba | Visual Effects Supervisor |
Art | Sean Ginevan | Leadman |
Art | Pedro Barquin | Greensman |
Sound | Al Nelson | Sound Designer |
Sound | Al Nelson | Supervising Sound Editor |
Visual Effects | Dione Wood | Visual Effects Producer |
Art | Keith Walters | Property Master |
Costume & Make-Up | Deidre Parness | Makeup Artist |
Crew | Nico Woulard | Stunts |
Crew | Whitney Coleman | Stunt Double |
Costume & Make-Up | Patricia Greer | Makeup Artist |
Camera | John T. Connor | Camera Operator |
Lighting | Waylon Brady | Electrician |
Production | Chelsea Ellis Bloch | Casting Associate |
Production | Trent Luckinbill | Producer |
Production | Marie A. Kohl | Casting Associate |
Camera | Chip Byrd | First Assistant "B" Camera |
Production | Tamara Allen | Production Coordinator |
Sound | Jonathan Watkins | Music Supervisor |
Sound | Blake Collins | ADR Mixer |
Art | Jeffrey DeBell | Greensman |
Costume & Make-Up | Janessa Bouldin | Key Hair Stylist |
Costume & Make-Up | Reyna Robinson | Key Hair Stylist |
Costume & Make-Up | Daniel Casillas | Tattoo Designer |
Crew | Virginia Hopkins | Scenic Artist |
Crew | Gino Woulard | Stunts |
Crew | James Marks | In Memory Of |
Camera | Gabriel Pfeiffer | First Assistant "C" Camera |
Crew | Derick Pritchard | Stunts |
Crew | Christopher Tardieu | Stunt Double |
Camera | Tommy Daguanno | Russian Arm Operator |
Production | Jeremy Steckler | Producer |
Art | Danny Yount | Title Designer |
Sound | Dmitri Makarov | Foley Editor |
Costume & Make-Up | Brian Barela | Set Costumer |
Lighting | Jeremy Antonio Oliver | Rigging Gaffer |
Visual Effects | Ryan Doell | Visual Effects Coordinator |
Camera | Jared Slater | Aerial Camera Technician |
Crew | Louis Delavenne | Aerial Coordinator |
Crew | Alexandre Millet | CG Supervisor |
Camera | Dan Ming | Drone Pilot |
Camera | Dan Ming | First Assistant "A" Camera |
Crew | Brian Reynolds | Pilot |
Camera | Peter Graf | Aerial Camera Technician |
Production | Genica Lee | Casting Assistant |
Directing | Conte Mark Matal | Second Assistant Director |
Production | Sarah Sprague | Production Supervisor |
Costume & Make-Up | Pepper J. Gallegos | Makeup Artist |
Crew | Pepper J. Gallegos | Tattooist |
Production | Michael Menchel | Producer |
Production | Dawn Ostroff | Producer |
Editing | Jamie Clarke | First Assistant Editor |
Lighting | Nicholas Kaat | Gaffer |
Camera | Trevor Fulks | Key Grip |
Visual Effects | Gary Wu | Creature Technical Director |
Visual Effects | Amanda Newby | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Alexandra Greene | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Greg Kegel | Visual Effects Supervisor |
Camera | Thomas J. Ruffner | Dolly Grip |
Camera | Liza Bambenek | First Assistant "C" Camera |
Sound | Geoff Vaughan | Foley Artist |
Crew | Jordan Warrack | Stunts |
Crew | Jake Dashnaw | Stunts |
Camera | Rob Salviotti | Second Assistant "A" Camera |
Crew | Cannon Smith | Stunts |
Art | Leonard Sanchez | Greensman |
Costume & Make-Up | Christi Hennessy | Hair Assistant |
Production | Elizabeth Gabel | Extras Casting |
Production | Brooke Wilkins | Publicist |
Production | Jon Schumacher | Co-Producer |
Crew | Matthew Lee Christmas | Stunt Driver |
Camera | Artu Arin | Second Assistant "C" Camera |
Art | John C. Cameron | Assistant Property Master |
Production | Jean E. Jacobson | Payroll Accountant |
Production | Kelly M. Stone | First Assistant Accountant |
Art | Danny Yount | Title Designer |
Editing | Patrick M. Allen | Digital Intermediate Producer |
Art | Richard Poulain | Storyboard Artist |
Lighting | Daniel Remillard | Lighting Technician |
Production | Sarah Mummey | Production Assistant |
Crew | Daniel James Chavez | Stunt Double |
Lighting | Trevor Rogers | Electrician |
Lighting | Andrew Korner | Assistant Chief Lighting Technician |
Production | Brandon Harris | Assistant Production Coordinator |
Production | Ryan Hochenberger | Post Production Accountant |
Production | Kerry Newberry | Production Accountant |
Production | Liberty Salinger | Production Assistant |
Production | Nicholas R. Doyle | Production Secretary |
Art | Fred Palacio | Concept Artist |
Crew | Becca GT | Utility Stunts |
Costume & Make-Up | Shannon Bouldin | Hair Assistant |
Crew | Algin Mendez | Utility Stunts |
Directing | Jason Inman | Second Unit First Assistant Director |
Directing | Walter E. Myal | Second Second Assistant Director |
Crew | Tommy Goodwin | Stunts |
Crew | Ryan Staats | Stunts |
Lighting | Mike D. Fernandez | Lighting Technician |
Costume & Make-Up | Allen L. Martinez | Hair Assistant |
Art | Amy Hulse | Graphic Designer |
Art | Chris Keim | Greensman |
Crew | Chase Hamilton | Stunt Driver |
Crew | Nate Harris | Stunts |
Camera | Ryan Bushman | Second Assistant "B" Camera |
Camera | David A. Santos | Best Boy Grip |
Lighting | Ashton Wood | Lighting Technician |
Production | Park Wyatt | Post Production Coordinator |
Crew | Ana S. Cohen | Set Medic |
Production | Brandon Harris | Assistant Production Coordinator |
Crew | Joshua House | In Memory Of |
Writing | Sean Flynn | Other |