Wade Wilson werkt al twee jaar als de gemaskerde held Deadpool. Op een dag verliest hij echter alles waar hij van houdt. Hij geeft zichzelf hiervan de schuld. Alles wat hij overhoudt aan de tijd met zijn geliefde Vanessa, is een Skee-Ball-munt.
Nee, helaas is Deadpool 2 nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Crew | James Mangold | Thanks |
Editing | Michael McCusker | Editor |
Crew | Sala Baker | Stunts |
Production | Mary Vernieu | Casting |
Editing | Matt Absher | First Assistant Editor |
Editing | Craig Alpert | Editor |
Crew | Hugh Jackman | Thanks |
Production | Lauren Shuler Donner | Producer |
Production | Stan Lee | Executive Producer |
Production | Rhett Reese | Executive Producer |
Writing | Rhett Reese | Writer |
Crew | Daniel Bernhardt | Stunts |
Crew | Chad Stahelski | Stunts |
Directing | David Leitch | Director |
Production | Simon Kinberg | Producer |
Camera | Jonathan Sela | Director of Photography |
Camera | Patrick Loungway | Second Unit Director of Photography |
Costume & Make-Up | Richard Alonzo | Key Makeup Artist |
Sound | Tyler Bates | Original Music Composer |
Crew | John Stoneham Jr. | Stunts |
Costume & Make-Up | Bill Corso | Makeup Designer |
Costume & Make-Up | Bill Corso | Makeup Supervisor |
Sound | Mark P. Stoeckinger | Supervising Sound Editor |
Crew | Garvin Cross | Stunt Driver |
Production | Ryan Reynolds | Producer |
Writing | Ryan Reynolds | Writer |
Art | Sandy Walker | Set Decoration |
Crew | Pete Antico | Stunts |
Directing | Jonathan Eusebio | Second Unit Director |
Sound | David Betancourt | ADR Mixer |
Sound | Smokey Cloud | First Assistant Sound Editor |
Sound | Tim Gomillion | Sound Recordist |
Sound | David Grimaldi | Sound Effects Editor |
Sound | Paul Massey | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Chuck Michael | Sound Designer |
Crew | Jeff Sanca | Stunt Driver |
Crew | Marshall Virtue | Stunt Driver |
Camera | Mitch Bax | Digital Imaging Technician |
Camera | Justin Bergler | First Assistant Camera |
Writing | Doug Lefler | Head of Story |
Costume & Make-Up | Geoff Redknap | Special Effects Makeup Artist |
Crew | Krista Bell | Stunt Driver |
Crew | Ric Walkington | Armorer |
Art | Dan Hermansen | Supervising Art Director |
Crew | Cynthia Pett-Dante | Thanks |
Crew | Darryl Quon | Stunts |
Crew | Jayson Dumenigo | Stunt Coordinator |
Production | Jonathon Komack Martin | Executive Producer |
Editing | Dirk Westervelt | Editor |
Crew | Ed Anders | Stunts |
Crew | Marcus Aurelio | Stunts |
Crew | Clint Carleton | Stunts |
Costume & Make-Up | Gwendolyn Stukely | Assistant Costume Designer |
Crew | Hugo Steele | Stunts |
Crew | Jean Frenette | Stunts |
Costume & Make-Up | Lee Gren | Tattoo Designer |
Production | Paul Wernick | Executive Producer |
Writing | Paul Wernick | Writer |
Crew | Paul Lazenby | Stunts |
Crew | Lateef Crowder | Stunts |
Crew | Lauro Chartrand | Stunts |
Crew | Darryl Scheelar | Stunts |
Editing | Rob Grant | Assistant Editor |
Crew | Lars Grant | Stunts |
Crew | Kimani Ray Smith | Stunt Driver |
Crew | Brad Kelly | Stunts |
Crew | Jason Calder | Stunts |
Crew | Sharlene Royer | Stunts |
Crew | Scott J. Ateah | Stunt Coordinator |
Crew | Fraser Corbett | Stunts |
Crew | Joe Kelly | Thanks |
Costume & Make-Up | Rebeccah Delchambre | Special Effects Makeup Artist |
Visual Effects | Tiago Santos | Compositing Lead |
Crew | Roel Failma | Stunts |
Camera | Virgile Dean | Grip |
Crew | Rob Liefeld | Thanks |
Art | David Scheunemann | Production Design |
Production | Corinne Clark | Casting |
Production | Ethan Smith | Executive Producer |
Editing | Elísabet Ronaldsdóttir | Editor |
Crew | Jimmy Chhiu | Stunts |
Production | Kelly McCormick | Executive Producer |
Crew | Benjamín Magaña | CG Supervisor |
Art | Ester Bovard | Set Decoration Buyer |
Production | Jennifer Page | Casting |
Directing | Paul Barry | First Assistant Director |
Art | Wolfgang Metschan | Concept Artist |
Crew | Amy Johnston | Stunts |
Crew | Brian Ho | Stunts |
Costume & Make-Up | Mike Fields | Special Effects Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Mike Smithson | Makeup Artist |
Crew | Fabian Nicieza | Thanks |
Crew | Wayne Dalglish | Stunt Coordinator |
Crew | Owen Walstrom | Stunt Driver |
Crew | Andrei Kovski | Stunts |
Crew | Janene Carleton | Stunt Driver |
Crew | Cassandra Ebner | Stunts |
Camera | Joshua Kjorven | First Assistant "B" Camera |
Crew | Shahaub Roudbari | Utility Stunts |
Sound | Mark Noda | Sound Mixer |
Costume & Make-Up | Nicola Ryall | Set Costumer |
Production | Aditya Sood | Executive Producer |
Costume & Make-Up | Beverlee June Fix | Assistant Costume Designer |
Art | Glenn Woodruff | Construction Coordinator |
Art | Dan Sissons | Property Master |
Sound | Paul Timothy Carden | ADR Supervisor |
Sound | Dan O'Connell | Foley Artist |
Crew | Matt Berberi | Stunts |
Art | Aaron McBride | Concept Artist |
Crew | Louise Simonson | Thanks |
Directing | Darrin Prescott | Second Unit Director |
Crew | Thayr Harris | Utility Stunts |
Sound | Sean Massey | Dialogue Editor |
Sound | Sean Massey | Supervising Dialogue Editor |
Crew | Fraser Aitcheson | Stunts |
Sound | John T. Cucci | Foley Artist |
Sound | Ted Caplan | Music Editor |
Art | Eduardo Pena | Concept Artist |
Crew | Nesta Chapman | Stunts |
Crew | Andre Tricoteux | Stunts |
Crew | Andre Tricoteux | Stunt Double |
Art | Kris Bergthorson | Assistant Art Director |
Costume & Make-Up | Carolyn Bentley | Set Costumer |
Sound | Ronald Eng | Dialogue Editor |
Costume & Make-Up | Janice MacIsaac | Costume Supervisor |
Art | Peter Ochotta | Art Direction |
Lighting | Andrew W. Davidson | Gaffer |
Production | Ann Goobie | Location Manager |
Sound | Jon Vogl | ADR Mixer |
Camera | Joseph Lederer | Still Photographer |
Camera | Ian Seabrook | Underwater Director of Photography |
Camera | Hans Bjerno | Aerial Director of Photography |
Art | David R. Murray | Construction Foreman |
Camera | Łukasz Bielan | Camera Operator |
Costume & Make-Up | Harlow MacFarlane | Special Effects Makeup Artist |
Crew | Larry Lam | Stunts |
Camera | Ronald Hersey | Additional Photography |
Crew | Lorraine Jamison | Unit Publicist |
Visual Effects | Dhuha Isa | VFX Editor |
Crew | Paul Becker | Choreographer |
Art | Jason Claridge | Painter |
Sound | Gina Mueller | ADR Supervisor |
Art | William Groebe | Storyboard Artist |
Visual Effects | Rusty Ippolito | VFX Artist |
Camera | Dane Bjerno | Aerial Camera Technician |
Visual Effects | Nadav Ehrlich | Animation Supervisor |
Visual Effects | Daniel Macarin | Visual Effects Supervisor |
Editing | Tyler Ruocco | First Assistant Editor |
Costume & Make-Up | Jerad Marantz | Costume Illustrator |
Visual Effects | Chris Anderson | Visual Effects Producer |
Crew | Sean Schur | Digital Effects Supervisor |
Crew | Megan Hui | Stunts |
Sound | Martyn Zub | Sound Designer |
Sound | Martyn Zub | Sound Re-Recording Mixer |
Costume & Make-Up | Monica Huppert | Makeup Department Head |
Crew | Jaeson Lee | Stunts |
Crew | Philip J. Silvera | Stunt Coordinator |
Art | Todd Harris | Storyboard Artist |
Visual Effects | Eric Bates | Animation Supervisor |
Crew | Greg Rementer | Stunts |
Crew | Emerson Wong | Stunts |
Sound | John Houlihan | Music Supervisor |
Visual Effects | Matthew Hackett | Senior Animator |
Art | Roger Fires | Art Direction |
Visual Effects | Martin Wiseman | Visual Effects Producer |
Crew | Angela Uyeda | Stunts |
Costume & Make-Up | Anne Carroll | Hair Department Head |
Camera | Björn Hermannes | Dolly Grip |
Visual Effects | Leslie Chung | Compositing Supervisor |
Production | Ko Iwagami | Casting Consultant |
Sound | Matthew Harrison | Foley Editor |
Sound | John Morris | Foley Supervisor |
Visual Effects | Dan Glass | Visual Effects Supervisor |
Editing | Skip Kimball | Digital Intermediate Colorist |
Camera | Jimmy E. Jensen | First Assistant "A" Camera |
Sound | Mark Pappas | Foley Editor |
Crew | Tom McComas | Stunt Double |
Lighting | Keith Woods | Rigging Gaffer |
Visual Effects | Bernd Angerer | Animation Supervisor |
Crew | Rob Fournier | Armorer |
Lighting | Rod Haney | Rigging Grip |
Costume & Make-Up | Monique McRae | Assistant Costume Designer |
Crew | Jeremy Muir | Armorer |
Sound | Donald D. Brown | Boom Operator |
Camera | David Dolsen | Still Photographer |
Crew | Louise Hradsky | Stunt Double |
Visual Effects | Thomas Elder-Groebe | Visual Effects Producer |
Lighting | Clyde Harrelson | Lighting Technician |
Crew | Sean Kohnke | Stunts |
Editing | Jim Carretta | First Assistant Editor |
Camera | Sasha Proctor | Camera Operator |
Lighting | Herb DeWaal | Rigging Grip |
Visual Effects | Sammy Shikaze | Visual Effects Coordinator |
Production | Andrea Brown | Extras Casting |
Crew | Alex Chiang | Stunts |
Visual Effects | Adam Pere | Visual Effects Producer |
Costume & Make-Up | Andy Clement | Makeup Designer |
Production | Marisol Roncali | Casting |
Crew | Mark Aaron Wagner | Stunt Driver |
Visual Effects | Gong Myung Lee | Visual Effects Supervisor |
Art | Uzair Merchant | Art Department Assistant |
Production | Natalie Sutcliffe | Extras Casting Assistant |
Production | Riva Cahn Thompson | Casting Associate |
Crew | Breanna Watkins | Stunts |
Camera | Aaron Haesler | First Assistant "A" Camera |
Art | Marcus Endean | Storyboard Artist |
Costume & Make-Up | Holland Miller | Special Effects Makeup Artist |
Lighting | Yves Bernadet | Gaffer |
Crew | Keanu Lam | Stunts |
Crew | Dan Redford | Stunts |
Crew | Matt Reimer | Stunts |
Art | Kelton Cram | Concept Artist |
Crew | Thekla Hutyra | Stunts |
Crew | Micah Karns | Stunts |
Crew | Eric Linden | Stunts |
Production | Johnny Gidcomb | ADR Voice Casting |
Production | Vickie M. Hsieh | Production Supervisor |
Art | Jeremy Simser | Storyboard Artist |
Costume & Make-Up | Howard Lau | Tattoo Designer |
Visual Effects | Mike Vézina | Special Effects Supervisor |
Visual Effects | Arwen Munro | Visual Effects Production Manager |
Camera | Tommy Douglas | Camera Operator |
Crew | Bryce Branagan | Stunts |
Crew | Steven John Brown | Stunts |
Crew | Tim Garris | Stunts |
Lighting | Scott Kozak | Rigging Grip |
Camera | Colin Robson | Grip |
Production | Yumi Takada | Casting Consultant |
Sound | Scott Jason Farr | Sound Mixer |
Crew | Atlin Mitchell | Stunt Double |
Crew | Ivan Andres Guerrero | CG Supervisor |
Visual Effects | Barnes Wheeler | VFX Editor |
Visual Effects | Sabrina Gagnon | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Manmath Matondkar | Modeling |
Crew | Mathew Yanagiya | Stunts |
Lighting | Matt Bonin | Rigging Grip |
Sound | Aidan Dykes | ADR Recordist |
Editing | Daniel M. Nussbaum | First Assistant Editor |
Camera | Darin Wong | Dolly Grip |
Art | Darian Deering | Set Dresser |
Directing | Ana Oparnica Sebal | Script Supervisor |
Crew | Jackson Spidell | Stunt Double |
Crew | Cale Schultz | Stunts |
Visual Effects | Phoenix Woung-Bi Lee | Visual Effects Technical Director |
Visual Effects | Anton Agerbo | Visual Effects Producer |
Camera | Borislav Penchev | Second Assistant Camera |
Directing | Regan Kosior | Third Assistant Director |
Crew | Nuo Sun | Fight Choreographer |
Directing | Scott Kukurudz | Second Assistant Director |
Sound | Jerrell Suelto | ADR Mixer |
Art | Marc Bitz | Concept Artist |
Crew | Daniel Hargrave | Stunts |
Directing | Amanda Petura | Third Assistant Director |
Art | Niki Charalambopoulos | Painter |
Camera | Nicholas Dent | Dolly Grip |
Costume & Make-Up | Lana S. Krause | Costume Coordinator |
Crew | Ben Cowell-Thomas | Digital Effects Supervisor |
Crew | Kyle Mclean | Stunts |
Visual Effects | Jordan Cario | Visual Effects Technical Director |
Crew | Rob 'Sluggo' Boyce | Stunts |
Costume & Make-Up | Darah Wyant | First Assistant Makeup Artist |
Crew | Eric Brown | Stunts |
Directing | Matthew D. Smith | Second Assistant Director |
Crew | Adrian Persad | Stunts |
Art | Heather Murray | Props |
Art | Houman Eshraghi | Set Designer |
Visual Effects | Lesly Cazares | Visual Effects Coordinator |
Crew | Robert Zen Humpage | Stunts |
Crew | Leif Havdale | Stunt Double |
Art | Paul Jenkinson | Lead Set Dresser |
Sound | Allen Yang | Boom Operator |
Visual Effects | Steve Yamamoto | Pre-Visualization Supervisor |
Camera | Mark Hyde | Key Grip |
Art | Clayton Flagg | Assistant Property Master |
Costume & Make-Up | Felix Fox | Special Effects Makeup Artist |
Lighting | Rob Brady | Lighting Technician |
Camera | Kevin Black | Key Grip |
Camera | Scott Antifave | First Assistant Camera |
Art | Andrew Garcia-Price | Storyboard Artist |
Editing | John St. Laurent | Colorist |
Crew | Chris McLaughlin | Digital Effects Supervisor |
Visual Effects | Thomas Dotheij | Visual Effects Technical Director |
Visual Effects | Eric Guaglione | Animation Supervisor |
Visual Effects | Hakyung Chang | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Kelly McCarthy | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Eric Moliner | Creature Technical Director |
Visual Effects | Amir Manavi | Visual Effects Technical Director |
Visual Effects | Dan Breckwoldt | Compositing Supervisor |
Production | Raylin Sabo | Casting Associate |
Visual Effects | Shajo John | Senior Animator |
Visual Effects | Emily C. Moye | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Jonathan D. Martin | VFX Editor |
Visual Effects | Sean Konrad | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Nelson Dsouza | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Sean Dsouza | VFX Lighting Artist |
Visual Effects | Yogesh Bhavsar | Creature Technical Director |
Visual Effects | Kotamraju Karthik | Visual Effects Coordinator |
Art | Peter Rzazewski | Set Designer |
Art | Beatrix Schalk | Set Designer |
Art | Jennifer Yee | Set Designer |
Art | Katharina Brand | Set Dresser |
Art | Kevin Kasper | Set Dresser |
Costume & Make-Up | Lilia Afsahi | First Assistant Hairstylist |
Sound | Allister Mann | Boom Operator |
Camera | Brad McGregor | Camera Operator |
Camera | Patrick Weir | Drone Pilot |
Lighting | Christopher Hingston | Lighting Technician |
Lighting | Jason Tidsbury | Lighting Technician |
Lighting | Andrew Wunder | Lighting Technician |
Lighting | T. Michael Morris | Lighting Technician |
Lighting | Tess Bukowsky | Lighting Technician |
Visual Effects | Avijit Das | Creature Technical Director |
Visual Effects | Mischa Kolbe | Creature Technical Director |
Visual Effects | Fazil Ahmed | Creature Technical Director |
Visual Effects | Sianoosh Nasiriziba | Lead Animator |
Visual Effects | Andrew Park | Lead Animator |
Visual Effects | Amit Narwani | Matchmove Supervisor |
Visual Effects | K.G. Ginu | Modeling |
Visual Effects | James Galen Clark | Modeling |
Crew | Daniel Kwon | Motion Capture Artist |
Visual Effects | C. Michael Neely | Pre-Visualization Supervisor |
Visual Effects | Nick Ghizas | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Nick Ghizas | Visual Effects Production Manager |
Visual Effects | Rasghania Bharat | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Connor Smith | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Michael Brazelton | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Damiano Moltisanti | Visual Effects Technical Director |
Costume & Make-Up | Cat Mudryk | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Farrahlyn Owen | Set Costumer |
Lighting | Maria Aceves Varela | Lighting Technician |
Crew | Natasha Denis | Stunts |
Art | Daniel Columbie | Prop Designer |
Art | Jerry Staar | Property Master |
Visual Effects | Rachel Hannah Cohen | Visual Effects Production Manager |
Editing | Sam Gilling | Colorist |
Visual Effects | Morgan Lang | Matte Painter |
Visual Effects | Anne-Marie Ouellet | Visual Effects Coordinator |
Sound | Drew Krassowski | Orchestrator |
Art | Kouji Tajima | Concept Artist |
Art | Eliza Hooker | Set Decoration Buyer |
Lighting | William Cash | Lighting Technician |
Visual Effects | Rodgers Paul | Matte Painter |
Costume & Make-Up | Richard Kohlen | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Akihito Ikeda | Key Makeup Artist |
Crew | Zandara Kennedy | Stunt Driver |
Crew | Irma Leong | Stunt Double |
Crew | Dimitry Tsoy | Stunts |
Art | Katharina Nimmervoll | Art Department Coordinator |
Visual Effects | Nilesh Pobatti | Modeling |
Visual Effects | Bastien Rivas | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Subhash Dalke | VFX Lighting Artist |
Visual Effects | Laura Macfadyen | Matte Painter |
Visual Effects | Andrew Van Midde | Visual Effects Coordinator |
Art | Sanford Worth | Props |
Crew | Tammy Nera | Stunt Double |
Crew | Joe Doserro | Stunt Driver |
Crew | Tony Bailey | Stunts |
Camera | Ryan McGregor | Digital Imaging Technician |
Camera | Marco Correia | Grip |
Camera | Cary Cooper | Libra Head Technician |
Camera | Spencer Ennis | Second Assistant "A" Camera |
Editing | Cole Doran | Editorial Production Assistant |
Sound | Jack Cucci | Foley Mixer |
Art | Ray Lai | Conceptual Illustrator |
Visual Effects | Andrew Brooks | Compositing Supervisor |
Visual Effects | Monifa Andrew | Visual Effects Production Manager |
Production | Ashish Kukian | Production Manager |
Costume & Make-Up | Sven Granlund | Assistant Makeup Artist |
Visual Effects | Hideki Okano | CG Artist |
Editing | Nathan Hurlburt | Online Editor |
Visual Effects | Irshad Patel | VFX Artist |
Visual Effects | Jean Bennamias | VFX Artist |
Visual Effects | Alex Poei | Animation Supervisor |
Visual Effects | Tangi Vaillant | Visual Effects Technical Director |
Visual Effects | Romain Rico | Compositing Supervisor |
Visual Effects | Melvin Polayah | VFX Artist |
Visual Effects | Ryan Leonard | Compositing Supervisor |
Visual Effects | Helga Victoria | VFX Lighting Artist |
Crew | Tony Lazzara | Stunts |
Visual Effects | Simon J. Taua'i | Rotoscoping Artist |
Costume & Make-Up | Katie Goett | Special Effects Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Bronwyne Sloley | Special Effects Makeup Artist |
Art | Stian Dahlslett | Concept Artist |
Crew | Joel Hansen | Carpenter |
Art | Benjamin Last | Concept Artist |
Visual Effects | Matt Blouin | VFX Editor |
Crew | Joi Harris | In Memory Of |
Crew | Joi Harris | Stunt Double |
Camera | Leon Serginson | Best Boy Grip |
Art | Natalie Michalchyshyn | Construction Buyer |
Directing | Brad Medhurst | Second Assistant Director |
Production | Prashant Sharan | Production Manager |
Directing | Jayson Merrill | Second Unit First Assistant Director |
Crew | Alex Kyshkovych | Stunt Double |
Art | Fred Palacio | Concept Artist |
Camera | Jared Nickel | Camera Trainee |
Camera | Lawrence Ogden | Grip |
Visual Effects | Tim Palgut | VFX Lighting Artist |
Lighting | Todd Martin | Lighting Technician |
Editing | Tashi Trieu | Digital Intermediate Editor |
Crew | Lloyd Cunningham | Stunt Double |
Crew | George Dewey | Thanks |
Crew | Ed McGuinness | Thanks |
Crew | Clay Virtue | Stunts |
Camera | Shaun Stander | Additional Photography |
Costume & Make-Up | Marie Clancy | First Assistant Hairstylist |
Art | Marcos Weiss | Concept Artist |
Costume & Make-Up | Lynnea Board | First Assistant Hairstylist |
Production | Sainath Shinde | Production Manager |
Art | Amber Boorman | Set Decoration Buyer |
Directing | Robert S. Weber | Second Assistant Director |
Visual Effects | Matthew Dravitzki | Visual Effects Producer |
Camera | Adrian Wilcocks | Grip |
Camera | Mighty Dan Robinson | Second Assistant "B" Camera |
Crew | Carl Fortin | Stunts |
Crew | Brennan Walstrom | Stunt Driver |
Crew | Don Lew | Stunts |
Crew | Shawn Robidoux | Stunts |
Visual Effects | Gregory Chalenko | Compositing Lead |
Visual Effects | Zach Groves | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Tabitha Woodman | Visual Effects Coordinator |
Costume & Make-Up | Kurt Swanson | Costume Design |
Costume & Make-Up | Bart Mueller | Costume Design |
Visual Effects | Goran Ognjanovic | Senior Animator |
Visual Effects | Julia Llanos | Visual Effects Coordinator |
Crew | Maya Macatumpag | Stunts |
Sound | Matt Lange | Sound Designer |
Costume & Make-Up | Davina Faye | First Assistant Makeup Artist |
Camera | Amie Gibbins | Second Assistant "A" Camera |
Visual Effects | Mohamed Aït Ouyahia | Visual Effects Coordinator |
Crew | Mig Buenacruz | Stunts |
Crew | Joe Ross | Utility Stunts |
Visual Effects | Paul Wojdylo | VFX Lighting Artist |
Production | Matthew Wells | Post Production Coordinator |
Art | Sasha Odesse | Graphic Designer |
Lighting | Alex Reno | Rigging Grip |
Visual Effects | Jatin Bhavsar | Visual Effects Production Manager |
Visual Effects | Brock Shekelton | VFX Editor |
Visual Effects | Gaeun Lee | VFX Lighting Artist |
Visual Effects | Bryant Mudd | Visual Effects Production Assistant |
Lighting | Yared Gebrekidan | Lighting Technician |
Crew | Joel McGowan | Stunt Double |
Crew | Becky Ferguson | Stunts |
Visual Effects | Yuliia Kondratova | CG Artist |
Art | Christopher Brändström | Concept Artist |
Crew | Taylor Tai | Utility Stunts |
Sound | Ian Tarasoff | Sound Mixer |
Costume & Make-Up | Pepe Mora | Key Makeup Artist |
Camera | Tatiana Hopcraft | Camera Trainee |
Visual Effects | Daniel St-Amant | Matte Painter |
Editing | A.R. Björklund | Editorial Production Assistant |
Visual Effects | David Ertsinian | VFX Artist |
Visual Effects | Florian Schroeder | Compositing Supervisor |
Camera | Obedi Daniel | Assistant Camera |
Camera | Denis Marcotte | Grip |
Lighting | Chris Unsworth | Lighting Technician |
Lighting | Andrew Kearney | Rigging Grip |
Art | Fiorino Corsi | Props |
Costume & Make-Up | Cayley Giene | Special Effects Makeup Artist |
Visual Effects | Shivesh Gehlot | Compositing Supervisor |
Visual Effects | Stephen James | Compositing Supervisor |
Visual Effects | Kristin Pratt | Layout Supervisor |
Visual Effects | Victor Norberg | Compositing Lead |
Visual Effects | Kunal Chindarkar | Compositing Lead |
Visual Effects | Miguel Diaz Cachero | Compositing Lead |
Visual Effects | Marcello P. Carvalho | VFX Lighting Artist |
Visual Effects | Jose L. De Juan | VFX Lighting Artist |
Visual Effects | Jamshid Sadat | VFX Lighting Artist |
Visual Effects | Khushroo Surveyor | VFX Lighting Artist |
Visual Effects | Menard Jordane | Modeling |
Visual Effects | Sagar Khorasia | Rotoscoping Artist |
Visual Effects | Ratnesh Patel | Rotoscoping Artist |
Visual Effects | Sebinsaji | Rotoscoping Artist |
Visual Effects | Ashutosh Surawshi | Rotoscoping Artist |
Visual Effects | Jesse Forsey | Rotoscoping Artist |
Visual Effects | Nikki Snider | VFX Artist |
Visual Effects | Shiv Kumar Vishwakarma | VFX Artist |
Visual Effects | Yogendra Bundela | VFX Artist |
Visual Effects | Pharoah Barrett | VFX Artist |
Visual Effects | Prerana Jaiswal | VFX Artist |
Visual Effects | Bradley D. Jordan | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Tesa Kubicek | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Murali Krishna Chintapalli | Visual Effects Technical Director |
Visual Effects | Harsh Mistry | Visual Effects Technical Director |
Art | Kayla Meadows | Art Department Assistant |
Art | Aaron Alexander | Assistant Property Master |
Art | Christopher Lee Zammit | Concept Artist |
Art | Jadrien Cousens | Conceptual Design |
Art | Chad Calder | Construction Foreman |
Art | Melina Humphries | Graphic Designer |
Art | Jake Warren | Props |
Art | Jennifer Abrams | Set Decoration Buyer |
Art | Jocelyne Lous | Set Decoration Buyer |
Art | Sophie Graham | Set Decorating Coordinator |
Art | Cristian Arizaga | Set Designer |
Art | Robert Murphy | Set Dresser |
Camera | Simon Jori | Digital Imaging Technician |
Lighting | Geoff Knight | Electrician |
Camera | Keyon Slowly | Grip |
Camera | Sam Stoessiger | Grip |
Lighting | Phillip Chadwick | Lighting Technician |
Lighting | Cat Kitellis | Lighting Technician |
Lighting | Brian Bjerkness | Rigging Grip |
Lighting | Ken Gurney | Rigging Grip |
Lighting | Jason Misewich | Rigging Grip |
Lighting | Daniel Pierce | Rigging Grip |
Camera | Frankie Sharpe | Second Assistant Camera |
Editing | Adam Michna | Assistant Editor |
Editing | Chris Van Duyn | Dailies Operator |
Production | Rebecca Davidson | Casting Assistant |
Production | Lory Shaye | Casting Assistant |
Production | Bret Jolliffe | Location Production Assistant |
Production | Geshe Mancini | Location Production Assistant |
Production | Boris Detvaj | Location Production Assistant |
Crew | Raymond Chan | Stunts |
Visual Effects | Christoph Westphal | VFX Artist |
Crew | Kye Walstrom | Stunt Driver |
Crew | Nick Longhurst | Stunts |