'Godzilla: King of Monsters' volgt de heldhaftige pogingen van het crypto-zoölogische agentschap, Monarch genaamd, dat het opneemt tegen een reeks reusachtige monsters. Onder hen bevinden zich de machtige Godzilla, Mothra, Rodan en de aartsvijand, de driekoppige King Godirah.
Nee, helaas is Godzilla: King of the Monsters nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Writing | Michael Dougherty | Screenplay |
Writing | Zach Shields | Screenplay |
Directing | Michael Dougherty | Director |
Visual Effects | John Hewitt | Visual Effects |
Art | Daniela Medeiros | Set Designer |
Art | Dean Sherriff | Conceptual Design |
Production | Brian Rogers | Producer |
Production | Thomas Tull | Producer |
Production | Mary Parent | Producer |
Art | Scott Chambliss | Production Design |
Production | Jon Jashni | Producer |
Editing | Roger Barton | Editor |
Camera | Lawrence Sher | Director of Photography |
Visual Effects | Guillaume Rocheron | Visual Effects Supervisor |
Sound | Bear McCreary | Original Music Composer |
Visual Effects | Bradley Parker | Visual Effects |
Production | Sarah Halley Finn | Casting |
Editing | Bob Ducsay | Editor |
Editing | Richard Pearson | Editor |
Costume & Make-Up | Joel Harlow | Makeup Department Head |
Directing | Thomas Robinson Harper | Second Unit Director |
Art | Richard L. Johnson | Supervising Art Director |
Writing | Max Borenstein | Story |
Sound | Serj Tankian | Musician |
Writing | Michael Dougherty | Story |
Writing | Zach Shields | Story |
Production | Alex Garcia | Producer |
Crew | T.J. Storm | Motion Capture Artist |
Costume & Make-Up | Lee Ann Brittenham | Hair Department Head |
Crew | Jason Liles | Motion Capture Artist |
Sound | Jason W. Jennings | Supervising Sound Editor |
Sound | Tim Walston | Sound Designer |
Crew | Richard Dorton | Motion Capture Artist |
Sound | Margaret Yen | Music Supervisor |
Sound | Nancy Nugent | Supervising Sound Editor |
Costume & Make-Up | Louise Mingenbach | Costume Designer |
Crew | Alan Maxson | Motion Capture Artist |
Sound | Whit Norris | Sound Mixer |
Sound | Santiago Núñez | Sound Mixer |
Sound | Ethan van der Ryn | Sound Designer |
Production | Barry H. Waldman | Unit Production Manager |
Sound | Tom Ozanich | Sound Re-Recording Mixer |
Camera | Paul Hughen | Second Unit Director of Photography |
Sound | Rodney Gurulé | Sound Mixer |
Sound | Erik Aadahl | Sound Designer |
Production | Ali Mendes | Co-Producer |
Sound | Peter Afterman | Music Supervisor |
Production | Stacy Perskie | Co-Producer |
Camera | Daniel C. McFadden | Still Photographer |
Production | Cliff Lanning | Co-Producer |
Sound | Tim LeBlanc | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Brandon Jones | Sound Designer |
Costume & Make-Up | Adam Walls | Makeup Department Head |
Costume & Make-Up | Yolanda Toussieng | Hair Department Head |
Production | Maricel Pagulayan | Co-Producer |
Art | Amanda Moss Serino | Set Decoration |
Sound | Chris Howland | Additional Production Sound Mixer |
Visual Effects | Brian Connor | Visual Effects Supervisor |
Art | Marlie Arnold | Assistant Art Director |
Production | Yoshimitsu Banno | Executive Producer |
Crew | Kathryn Howard | Stunts |
Crew | Michele Waitman | Stunts |
Crew | Amy Lynn Tuttle | Stunts |
Crew | Ayami Sakaeda | Stunts |
Crew | Hallie Ricardo | Stunts |
Crew | Brooklyn Proctor | Stunts |
Crew | Jane Oshita | Stunts |
Crew | Haley Nott | Stunts |
Crew | Jessica Nam | Stunts |
Crew | Agnes Mayasari | Stunts |
Crew | Nicole Marines | Stunt Double |
Crew | Julia Maggio | Stunt Double |
Crew | Julia Maggio | Stunts |
Crew | Crystal Hooks | Stunt Double |
Crew | Kathryn Howard | Stunt Double |
Crew | Laurence Chavez | Stunts |
Crew | JoAnn Bernat | Stunts |
Crew | Danya Bateman | Stunts |
Crew | Janeshia Adams-Ginyard | Stunt Double |
Crew | Thomas Robinson Harper | Stunt Coordinator |
Crew | Gerardo Moreno | Stunt Coordinator |
Production | Zach Shields | Executive Producer |
Production | Barry H. Waldman | Executive Producer |
Production | Keiji Ota | Executive Producer |
Production | Hiroyasu Matsuoka | Executive Producer |
Production | Dan Lin | Executive Producer |
Production | Roy Lee | Executive Producer |
Production | Kenji Okuhira | Executive Producer |
Crew | Dick Ziker | Stunt Double |
Visual Effects | Brice Liesveld | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Maricel Pagulayan | Visual Effects Producer |
Crew | Yoshimitsu Banno | In Memory Of |
Crew | Haruo Nakajima | In Memory Of |
Camera | Christopher TJ McGuire | Steadicam Operator |
Camera | Christopher TJ McGuire | "A" Camera Operator |
Camera | Gregory Irwin | First Assistant "A" Camera |
Camera | Jerry Patton | Second Assistant "A" Camera |
Camera | Thomas Lappin | "B" Camera Operator |
Camera | Andy Hoehn | First Assistant "B" Camera |
Camera | Paul E. Woods | Second Assistant "B" Camera |
Camera | Nicholas Kay | Digital Imaging Technician |
Crew | Scott Christopher Kelly | Stand In |
Visual Effects | Hiroshi Mori | Visual Effects |
Crew | Zack Duhame | Stunts |
Crew | Joe Bucaro III | Stunts |
Art | Christian Antolin | Title Designer |
Art | Alan Hook | Production Design |
Writing | Ishirō Honda | Original Story |
Writing | Takeo Murata | Original Story |
Art | George Hull | Conceptual Design |