Het is februari 1945. Terwijl de overwinning in Europa eindelijk in zicht komt, woedt de oorlog in de Stille Oceaan in alle hevigheid voort. Eén van de belangrijkste en bloedigste veldslagen speelde zich af op het eiland Iwo Jima. Vijf mariniers en een veldarts van de marine planten de Amerikaanse vlag op de Suribachiberg.
Nee, helaas is Flags of Our Fathers nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Writing | William Broyles Jr. | Screenplay |
Production | Clint Eastwood | Producer |
Directing | Clint Eastwood | Director |
Sound | Clint Eastwood | Original Music Composer |
Camera | Tom Stern | Director of Photography |
Writing | Paul Haggis | Screenplay |
Production | Steven Spielberg | Producer |
Production | Phyliss Huffman | Casting |
Costume & Make-Up | Deborah Hopper | Costume Design |
Costume & Make-Up | Carol A. O'Connell | Hairstylist |
Art | Henry Bumstead | Production Design |
Sound | Joe Dorn | ADR & Dubbing |
Sound | Charles Maynes | Sound Effects Editor |
Costume & Make-Up | Tania McComas | Makeup Department Head |
Sound | Nicholas Korda | ADR & Dubbing |
Sound | Steve Mann | Sound Effects Editor |
Costume & Make-Up | Zoe Hay | Makeup Artist |
Art | Gary A. Lee | Set Designer |
Sound | John T. Cucci | Foley |
Sound | Jason W. Jennings | Sound Effects Editor |
Sound | Bub Asman | Supervising Sound Editor |
Art | Michael Muscarella | Construction Coordinator |
Sound | Dan O'Connell | Foley |
Sound | John T. Reitz | Sound Re-Recording Mixer |
Visual Effects | Matthias Wittmann | Animation |
Art | Gunnar Pálsson | Leadman |
Costume & Make-Up | Terry Baliel | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Petra Dís Magnúsdóttir | Makeup Artist |
Sound | Alan Robert Murray | Supervising Sound Editor |
Costume & Make-Up | Lisa Jelic | Makeup Artist |
Editing | Joel Cox | Editor |
Costume & Make-Up | Janice Alexander | Hairstylist |
Sound | Steve Pederson | Sound Re-Recording Mixer |
Art | David Corral | Greensman |
Costume & Make-Up | Kimberley Spiteri | Hairstylist |
Production | Robert Lorenz | Producer |
Sound | Steven Ticknor | Sound Designer |
Costume & Make-Up | Ketty Gonzalez | Hairstylist |
Crew | Eggert Ketilsson | Special Effects Coordinator |
Costume & Make-Up | Gabriel De Cunto | Makeup Artist |
Art | John J. Slove Jr. | Construction Coordinator |
Sound | Gregg Rudloff | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | David E. Campbell | Sound Re-Recording Mixer |
Art | Richard C. Goddard | Set Decoration |
Art | John Schacht | Leadman |
Art | Robert Clark | Sculptor |
Art | Adrian Gorton | Set Designer |
Sound | Juno J. Ellis | ADR & Dubbing |
Sound | Jason King | Sound Effects Editor |
Crew | Steve Riley | Special Effects Coordinator |
Crew | William Dawson | Special Effects Coordinator |
Art | Jack G. Taylor Jr. | Art Direction |
Art | Pam Cartmel | Art Department Coordinator |
Visual Effects | Hugo Dominguez | Visual Effects |
Art | Michael Sexton | Property Master |
Sound | Gloria D'Alessandro | Dialogue Editor |
Sound | Ulrika Akander | Dialogue Editor |
Sound | Lucy Coldsnow-Smith | Dialogue Editor |
Sound | James Matheny | Dialogue Editor |
Sound | David A. Arnold | Supervising Dialogue Editor |
Directing | Mable Lawson-McCrary | Script Supervisor |
Directing | Peter Dress | Second Second Assistant Director |
Sound | Walt Martin | Sound Mixer |
Crew | Gregory J. Barnett | Stunts |
Crew | Al Goto | Stunts |
Visual Effects | Lou Pecora | Digital Compositor |