Een onderzeeër wordt aangevallen door een enorm wezen dat voorheen als uitgestorven werd beschouwd. De duikboot ligt nu uitgeschakeld op de bodem van de diepste geul in de Stille Oceaan... met de bemanning nog aan boord.
Nee, helaas is The Meg nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Directing | Jon Turteltaub | Director |
Writing | Steve Alten | Novel |
Production | Randy Greenberg | Executive Producer |
Crew | Isaac Lane | Transportation Co-Captain |
Costume & Make-Up | Natalija Kucija | Costume Design |
Camera | Tom Stern | Director of Photography |
Editing | Steven Kemper | Editor |
Costume & Make-Up | Paul Pattison | Makeup Artist |
Art | Zahra Archer | Set Designer |
Art | Brendon Sweeney | Set Designer |
Crew | Katie Paterson | Sound Design Assistant |
Visual Effects | David Cohan | Visual Effects Coordinator |
Directing | Laura Hutton | Third Assistant Director |
Directing | Jingxuan Chen | Third Assistant Director |
Production | Andrew Cochrane | Production Coordinator |
Art | Ken Turner | Art Direction |
Art | Robert McKinnon | Conceptual Design |
Crew | Rose Worley | Prop Maker |
Crew | Karl Chisholm | Special Effects Coordinator |
Camera | Rob Marsh | Camera Operator |
Crew | Joshua Randall | Stunts |
Production | Veronica Miller | Production Accountant |
Crew | Jessica E. Newman | Post Production Consulting |
Production | Sarah Hart | Casting Assistant |
Art | Robert Bavin | Art Direction |
Art | Alister Baxter | Set Designer |
Art | Henry Fong | Conceptual Design |
Art | Landon Lott | Set Designer |
Lighting | Adam Lewando | Lighting Technician |
Crew | Joshua Tieu | Stunts |
Visual Effects | Adrian De Wet | Visual Effects Supervisor |
Directing | Hamish McFarlane | First Assistant Director |
Crew | Sarah Shepherd | Dialect Coach |
Art | Andy McLaren | Art Direction |
Costume & Make-Up | Kendal Ferguson | Makeup Artist |
Art | Tasha Lang | Property Master |
Art | Filippo Valsecchi | Conceptual Design |
Crew | Gavin Legge | Special Effects |
Lighting | Oren Graham | Lighting Technician |
Crew | Tony Marsh | Stunts |
Visual Effects | Daniel Cairnie | Digital Compositors |
Production | Colin Wilson | Producer |
Directing | Monique Knight | Script Supervisor |
Crew | Moira Houlihan | Unit Publicist |
Visual Effects | Justin Golden | Visual Effects Technical Director |
Production | Barrie M. Osborne | Executive Producer |
Production | Gina Deakin | Location Manager |
Production | Mindy Marin | Casting |
Production | Simon Ambridge | Production Manager |
Art | Mathew Hunkin | Prop Designer |
Art | Ross Perkin | Set Designer |
Sound | Jason W. Jennings | Sound Designer |
Camera | Ben Rowsell | Camera Operator |
Crew | Augie Davis | Stunts |
Crew | Shane Dawson | Stunts |
Crew | Vincent Roxburgh | Stunts |
Crew | Eva Yang | Stunt Coordinator |
Visual Effects | Sue Rowe | Visual Effects |
Visual Effects | Raymond Chen | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Juan Alejandro Gomez Acosta | Animation |
Art | Kim Sinclair | Supervising Art Director |
Costume & Make-Up | Jane O'Kane | Makeup Artist |
Art | Janelle Hope | Art Department Coordinator |
Sound | Corrin Ellingford | Boom Operator |
Crew | Trevor Kiely | Special Effects |
Lighting | Toby Conway | Rigging Grip |
Visual Effects | Holly Fung | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | John L. Anderson | VFX Supervisor |
Crew | Huai Hsuan Huang | Translator |
Visual Effects | Aaron Gilman | Animation Supervisor |
Costume & Make-Up | Michael Krehl | Makeup Supervisor |
Camera | Peter Beeh | Aerial Camera |
Lighting | Jamie Couper | Rigging Gaffer |
Lighting | Reuben Morrison | Lighting Technician |
Production | Belle Avery | Producer |
Production | Kenneth Atchity | Associate Producer |
Production | Monique Hoseason | Casting Assistant |
Production | Chunzi Wang | Associate Producer |
Production | Jiang Wei | Executive Producer |
Directing | James Madigan | Second Assistant Director |
Directing | Betty Fotofili | Second Assistant Director |
Production | Rachael McMahon | Production Coordinator |
Directing | Matt Johnston | Third Assistant Director |
Production | Liz Mullane | Casting |
Sound | Peter Oso Snell | Music Editor |
Costume & Make-Up | Sarah Goodhue | Set Costumer |
Lighting | Nick Chester | Rigging Grip |
Camera | Kina Scollay | Underwater Director of Photography |
Visual Effects | Divyansh Mittal | Digital Compositors |
Camera | Mike Bhana | Camera Operator |
Crew | Clint Elvy | Stunts |
Visual Effects | Sara Bold | Visual Effects Coordinator |
Production | Chi-Li Wong | Associate Producer |
Production | Elizabeth A. Bergman | Production Coordinator |
Crew | Sharon Ninness | Transportation Coordinator |
Production | Simon Ward | Casting Assistant |
Production | Rachel Bullock | Casting |
Lighting | Sean O'Neill | Gaffer |
Lighting | Luke Ripley | Lighting Technician |
Crew | Stephen Grey | Stunts |
Visual Effects | Ben Marks | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Stephanie Malicdem | Visual Effects |
Crew | Rhonda C. Gunner | Visual Effects Design Consultant |
Production | Jie Chen | Associate Producer |
Production | Ben Erwei Ji | Executive Producer |
Crew | Helen Ashton | Dialect Coach |
Sound | Allegra De Souza | Assistant Sound Editor |
Costume & Make-Up | Helena Falangus | Assistant Costume Designer |
Camera | Jonathan Bowes-Onions | Camera Intern |
Camera | Ropata Smith-Warren | Grip |
Visual Effects | Megan Galbraith | Visual Effects Coordinator |
Crew | Russell Lloyd | Driver |
Production | Peta Sinclair | Location Manager |
Costume & Make-Up | Lucy McLay | Assistant Costume Designer |
Art | Calvin Tsoi | Art Direction |
Art | Amber Richards | Set Decoration |
Crew | Beau Weston | Stunts |
Production | Gerald R. Molen | Executive Producer |
Editing | Jeff Pantaleo | Digital Intermediate |
Costume & Make-Up | Jane O'Kane | Hairstylist |
Art | Jess Bauer | Set Dresser |
Art | Gillian West-Walker | Set Dresser |
Crew | Allan Poppleton | Stunt Coordinator |
Visual Effects | Zack Weiler | Digital Effects Producer |
Production | Lorenzo di Bonaventura | Producer |
Directing | Joe Nolan | First Assistant Director |
Art | Rose-Marie Salmon | Art Department Coordinator |
Art | Grant Major | Production Design |
Costume & Make-Up | Amanda Neale | Costume Design |
Costume & Make-Up | Paul Pattison | Hairstylist |
Visual Effects | Steve Garrad | Visual Effects Producer |
Directing | Maxine Zhang | First Assistant Director |
Costume & Make-Up | Christina Validakis | Assistant Costume Designer |
Art | Sam Storey | Art Direction |
Art | Liam Beck | Conceptual Design |
Sound | Adnan Taumoepeau | Boom Operator |
Visual Effects | Phil McLaren | Special Effects Supervisor |
Camera | Brenden Holster | First Assistant Camera |
Crew | Barton Williams | Stunts |
Visual Effects | Daniele Chindamo | Visual Effects |
Sound | Harry Gregson-Williams | Original Music Composer |
Art | Mark Stephen | Set Designer |
Production | Chantal Nong Vo | Executive Producer |
Crew | Ashlee Fidow | Stunts |
Crew | Dayna Grant | Stunts |
Visual Effects | Ana Ramos Dominguez | Visual Effects Producer |
Crew | Aaron Gibson | Transportation Captain |
Production | Tom Hern | Associate Producer |
Art | Dylan Coburn | Storyboard Artist |
Writing | Dean Georgaris | Screenplay |
Writing | Erich Hoeber | Screenplay |
Writing | Jon Hoeber | Screenplay |
Art | Warren Mahy | Storyboard Artist |
Visual Effects | Matteo Veglia | VFX Production Coordinator |
Production | Leiki Veskimets | Production Manager |