Een man reist af naar de Zwitserse Alpen om zijn baas op te halen uit een therapeutisch instituut. Daar aangekomen blijkt dat zijn baas is verdwenen. Gedwongen tot een langer verblijf komt de man erachter dat er iets kwaadaardigs gaande is.
Nee, helaas is A Cure for Wellness nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Directing | Gore Verbinski | Director |
Production | Gore Verbinski | Producer |
Writing | Gore Verbinski | Story |
Production | Denise Chamian | Casting |
Production | Arnon Milchan | Producer |
Production | Priscilla John | Casting |
Sound | David Farmer | Sound Designer |
Sound | David Farmer | Supervising Sound Editor |
Art | Eve Stewart | Production Design |
Camera | Bojan Bazelli | Director of Photography |
Production | Henning Molfenter | Co-Producer |
Production | Charlie Woebcken | Co-Producer |
Art | Axel Eichhorst | Storyboard Artist |
Lighting | Dietmar Haupt | Rigging Gaffer |
Camera | Christian Scheibe | Dolly Grip |
Costume & Make-Up | Dietke Brandt | Set Costumer |
Sound | Benjamin Wallfisch | Original Music Composer |
Production | Markus Bensch | Executive In Charge Of Production |
Production | David Crockett | Producer |
Production | David Crockett | Production Manager |
Costume & Make-Up | Sharon Martin | Hair Designer |
Costume & Make-Up | Sharon Martin | Makeup Designer |
Costume & Make-Up | Jenny Beavan | Costume Design |
Production | Arno Neubauer | Unit Production Manager |
Production | Arno Neubauer | Line Producer |
Production | Sonja B. Zimmer | Executive In Charge Of Production |
Costume & Make-Up | Niamh O'Loan | Makeup Artist |
Sound | David Giammarco | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Tim Gomillion | Sound Recordist |
Sound | Paul Massey | Sound Re-Recording Mixer |
Production | Holly Dorff | ADR Voice Casting |
Writing | Justin Haythe | Screenplay |
Production | Justin Haythe | Executive Producer |
Writing | Justin Haythe | Story |
Art | Grant Armstrong | Supervising Art Director |
Directing | Alex Oakley | First Assistant Director |
Directing | Don H. Julien | First Assistant Director |
Editing | Pete Beaudreau | Editor |
Production | Anna-Lena Slater | Casting Associate |
Art | Mark Rosinski | Set Decoration |
Art | Sabine Engelberg | Art Direction |
Art | Kyle Cooper | Title Designer |
Sound | Patrick Savage | Musician |
Production | Christoph Fisser | Co-Producer |
Sound | Matt Dunkley | Orchestrator |
Art | Wolfgang Metschan | Art Direction |
Production | Orla Maxwell | Casting Associate |
Art | Anthony Leonardi III | Storyboard Artist |
Art | Daniel Chour | Art Direction |
Camera | Christian Almesberger | Underwater Camera |
Art | Tarnia Nicol | Art Direction |
Visual Effects | Kerstin Kensy | Visual Effects Producer |
Costume & Make-Up | Meike Schlegel | Costume Supervisor |
Visual Effects | Florian Gellinger | Visual Effects Supervisor |
Camera | Florian Emmerich | Camera Operator |
Sound | Howard Bevan | Boom Operator |
Sound | Kim Foscato | Dialogue Editor |
Editing | Lance Pereira | Editor |
Sound | Gareth Griffiths | Musician |
Visual Effects | Ben Shepherd | Visual Effects |
Camera | Marcus Pohlus | Camera Operator |
Camera | Marcus Pohlus | Steadicam Operator |
Sound | David Chrastka | Sound Effects Editor |
Sound | Douglas Murray | Supervising Sound Editor |
Visual Effects | Allen Maris | Visual Effects Producer |
Sound | Carlton Kaller | Music Editor |
Camera | Jeremy Braben | Aerial Camera |
Camera | Jeremy Braben | Aerial Director of Photography |
Crew | Jeremy Braben | Drone Operator |
Camera | Christopher Raphael | Still Photographer |
Art | Stephanie Rass | Set Designer |
Art | Scott Keery | Property Master |
Camera | Fraser Taggart | Second Unit Director of Photography |
Costume & Make-Up | Annette Field | Key Hair Stylist |
Art | Nane Cornelius | Set Decoration Buyer |
Visual Effects | Seda Yilmaz | Visual Effects Coordinator |
Lighting | Andy Day | Gaffer |
Crew | Crystal Hadcroft | Visual Effects Editor |
Visual Effects | Graeme Puttock | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Benjamin Carlson | VFX Production Coordinator |
Directing | Katharina Dietl | Third Assistant Director |
Sound | Heikki Kossi | Foley |
Sound | Pietu Korhonen | Foley Editor |
Art | Rebecca Pilkington | Set Decoration Buyer |
Camera | Tobias Kownatzki | First Assistant Camera |
Camera | Daniel Smith | Still Photographer |
Editing | Patrick J. Smith | First Assistant Editor |
Art | Michael Standish | Set Decoration |
Crew | Malcolm Humphreys | CG Supervisor |
Sound | Ryan J. Frias | Sound Effects Editor |
Crew | Jake Jackson | Score Engineer |
Production | Judith Sunga | Casting Associate |
Crew | David Salamon | CG Supervisor |
Crew | Sam Paul Toms | Visual Effects Editor |
Crew | Thomas Hacikoglu | Stunts |
Art | Marcus Haendgen | Property Master |
Visual Effects | Anwei Chen | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Ben Wiggs | Animation Supervisor |
Visual Effects | Thomas Proctor | Visual Effects Supervisor |
Crew | Sachin Patidar | Visual Effects Editor |
Art | Carl Obereisenbuchner | Set Decorating Coordinator |
Sound | Phil Castellano Jr. | ADR Supervisor |
Visual Effects | Pranay Agarwal | 2D Supervisor |
Production | Francesca Bradley | Casting Assistant |
Costume & Make-Up | Sarah Young | Assistant Costume Designer |
Costume & Make-Up | Susanne Stroh | Costume Coordinator |
Costume & Make-Up | Dorothea Kulhawy | Key Costumer |
Visual Effects | Matthew Crowe | Matchmove Supervisor |
Visual Effects | Steffen Hagen | Visual Effects Coordinator |
Crew | Stephanie Ross | Visual Effects Editor |
Crew | Sivaprayag | Visual Effects Editor |
Camera | Luka Bazeli | Camera Operator |
Camera | Glenn König | Key Grip |
Camera | Paul Jacob Bashour | Ultimate Arm Operator |
Sound | Kari Vähäkuopus | Foley |
Directing | Luisa Wolf | Third Assistant Director |
Sound | Jacob Riehle | Assistant Sound Editor |
Production | Andreya Lynham | Casting Assistant |
Production | Morgan Des Groseillers | Executive Producer |
Directing | Ronny Schröder | Second Assistant Director |
Directing | Caroline Kaempfer | Second Assistant Director |
Directing | Ben Bischof | Assistant Director |
Art | Hervé Berthou | Set Dresser |
Art | Marc Bitz | Set Designer |
Art | Josef Brandl | Set Designer |
Art | David Thummerer | Set Dresser |
Sound | Thomas Wallis | Boom Operator |
Sound | Jan Meyerdierks | ADR & Dubbing |
Camera | Bat Gankhuyag | Grip |
Camera | Jan Grunwald | First Assistant Camera |
Camera | Benn Martenson | Additional Photography |
Camera | Nino Neuboeck | First Assistant Camera |
Camera | Won-suk Park | First Assistant Camera |
Production | Henrik Greisner | Location Manager |
Art | Constantin Brandenburg | Location Scout |
Art | Bashaar Wahab | Location Scout |
Sound | Daniel Bhattacharya | Musician |
Sound | Owen Gurry | Musician |
Sound | David J. Krystal | Orchestrator |
Production | Jacquelyn Carr | Production Supervisor |
Production | Nina Büttner | Production Accountant |
Crew | Julia Fidel | Choreographer |
Art | Laura Bach | Set Designer |