De jonge Nathan Drake is een schatzoeker die de hele wereld rondreist en daarbij allerlei mysteries ontrafelt. Hij ontmoet de oudere zakenman Victor Sullivan, eveneens schatzoeker, die de jongen onder zijn hoede neemt. De twee gaan samen op avontuur en moeten het daarbij opnemen tegen de meedogenloze man Santiago Moncada.
Nee, helaas is Uncharted nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Production | Denise Chamian | Casting |
Production | Charles Roven | Producer |
Editing | Chris Lebenzon | Editor |
Production | John Papsidera | Casting |
Sound | Manfred Banach | Sound Mixer |
Art | Frank Noack | Set Dresser |
Costume & Make-Up | Marlene Stewart | Costume Design |
Art | Shepherd Frankel | Production Design |
Production | Avi Arad | Producer |
Editing | Richard Pearson | Editor |
Sound | Benjamin L. Cook | Sound Effects Editor |
Camera | Chung Chung-hoon | Director of Photography |
Production | Henning Molfenter | Co-Producer |
Production | Charlie Woebcken | Co-Producer |
Art | Stephen Bream | Set Designer |
Art | Cornelia Ott | Art Direction |
Art | Elli Griff | Set Decoration |
Sound | Roland Winke | Sound Mixer |
Sound | Kami Asgar | Supervising Sound Editor |
Writing | Art Marcum | Screenplay |
Production | Art Marcum | Executive Producer |
Writing | Matt Holloway | Screenplay |
Production | Matt Holloway | Executive Producer |
Production | Arno Neubauer | Line Producer |
Sound | Ramin Djawadi | Original Music Composer |
Production | Alex Gartner | Producer |
Costume & Make-Up | Victoria Down | Hair Designer |
Costume & Make-Up | Victoria Down | Makeup Designer |
Art | Doug Lefler | Storyboard Artist |
Directing | Craig Seitz | Third Assistant Director |
Production | Brian Relyea | Associate Producer |
Sound | Mark DeSimone | ADR Mixer |
Directing | Ruben Fleischer | Director |
Production | Ruben Fleischer | Executive Producer |
Costume & Make-Up | Allan A. Apone | Makeup Artist |
Art | Graeme Purdy | Property Master |
Crew | Anna Bucher | Second Unit |
Sound | Beau Borders | Sound Re-Recording Mixer |
Costume & Make-Up | Valeska Schitthelm | Makeup Artist |
Production | Ari Arad | Producer |
Art | Nenad Pečur | Art Direction |
Art | Ute Bergk | Set Decoration |
Camera | Brad Shield | Second Unit Director of Photography |
Lighting | Sumit Kumar | Lighting Artist |
Visual Effects | Chas Jarrett | Visual Effects Supervisor |
Production | Carter Swan | Executive Producer |
Visual Effects | Berj Bannayan | Visual Effects Supervisor |
Production | Christoph Fisser | Co-Producer |
Crew | Megan Hutchison | Compositor |
Directing | Paul Barry | First Assistant Director |
Production | Tom Holland | Executive Producer |
Crew | Matt Leonard | Stunt Coordinator |
Writing | Rafe Judkins | Screenplay |
Writing | Rafe Judkins | Screenstory |
Crew | Wayne Dalglish | Stunt Coordinator |
Crew | Wayne Dalglish | Fight Choreographer |
Production | David Bernad | Executive Producer |
Art | Daniel Chour | Art Direction |
Sound | Randy Singer | Foley Mixer |
Crew | Boris Martinez | Compositor |
Production | Neil Druckmann | Executive Producer |
Art | Michael Fissneider | Art Direction |
Art | Richard K. Buoen | Storyboard Artist |
Sound | Tim Tuchrello | Assistant Sound Editor |
Visual Effects | Brice Liesveld | Visual Effects Producer |
Visual Effects | James Pastorius | Visual Effects Supervisor |
Directing | Damon Caro | Second Unit Director |
Crew | Ana Martínez | Stunt Double |
Visual Effects | Allan Magled | Visual Effects Producer |
Camera | Clay Enos | Still Photographer |
Sound | Paul N.J. Ottosson | Sound Designer |
Sound | Mark Paterson | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Erin Oakley | Supervising Sound Editor |
Sound | Erin Oakley | Sound Re-Recording Mixer |
Writing | Alex Jaeger | Storyboard |
Art | Wolfgang Wrede | Painter |
Directing | Scott Rogers | Second Unit Director |
Visual Effects | Robert Pinnow | Visual Effects Producer |
Art | Stefan Speth | Art Direction |
Production | Klaus Große Darrelmann | Production Manager |
Production | Carlos Ruiz Boceta | Line Producer |
Art | William Groebe | Storyboard Artist |
Sound | Adam DeCoster | Foley Artist |
Visual Effects | Rusty Ippolito | 3D Artist |
Production | Bob Dohrmann | Executive Producer |
Visual Effects | Brian Drewes | Visual Effects Producer |
Art | Bülent Akgün | Leadman |
Costume & Make-Up | Rachael Speke | Makeup Artist |
Sound | Arielle McGrail | Dialogue Editor |
Costume & Make-Up | Gloria Göschel | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Sarah Nuth | Makeup Artist |
Crew | Tom Reagan | Visual Effects Editor |
Visual Effects | Bastian Hopfgarten | Additional Visual Effects |
Sound | Robert Chen | Dialogue Editor |
Crew | Andree Neemann | Prop Maker |
Art | Simeon Wilkins | Storyboard Artist |
Art | Florian Müller | Art Direction |
Art | Robert Consing | Storyboard Artist |
Art | Dan Sweetman | Storyboard Artist |
Lighting | Dominic Edwards | Lighting Artist |
Sound | Matt Cavanaugh | Sound Effects Editor |
Visual Effects | Monica Rho | Visual Effects Production Manager |
Art | Nebojša Tabački | Set Designer |
Sound | Gabe Hilfer | Music Supervisor |
Visual Effects | Neh Jaiswal | Visual Effects Production Manager |
Art | Calla Klessig | Art Direction |
Sound | Mark Pappas | Foley Supervisor |
Visual Effects | Benoit De Longlee | Visual Effects Supervisor |
Art | Roman Berger | Standby Carpenter |
Visual Effects | Thomas Elder-Groebe | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Uli Nefzer | Special Effects Supervisor |
Crew | Mike Barber | Visual Effects Editor |
Crew | Barbara Holmes | Visual Effects Editor |
Art | Iris Paschedag | Assistant Art Director |
Visual Effects | Valdone Koronczi | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Nassim Azadi | Matte Painter |
Crew | Antonia Jauß | Stunts |
Art | Court Chu | Concept Artist |
Costume & Make-Up | Andrea Gotowtschikow | Key Hair Stylist |
Directing | Albert Roig | Third Assistant Director |
Art | Raymond Boy | Storyboard Artist |
Directing | Tommy Kreiselmaier | Third Assistant Director |
Crew | Mario Pérez | Floor Runner |
Visual Effects | Mehul Jhaveri | Visual Effects Production Manager |
Visual Effects | Himanshu Meena | Layout Supervisor |
Art | Cristina Foradada | Art Department Coordinator |
Sound | Andy Sisul | Sound Effects Editor |
Visual Effects | Steffen Hagen | Visual Effects Production Manager |
Art | Gary Damian Thomas | Storyboard Artist |
Directing | J. Enrique Sánchez | Third Assistant Director |
Crew | Bert Poole | CG Supervisor |
Crew | César Solar | Stunt Coordinator |
Lighting | Anirban Bhattacharya | Lighting Artist |
Directing | Joe Geary | Second Unit First Assistant Director |
Crew | Lauren Okadigbo | Stunts |
Crew | Lauren Okadigbo | Stunt Double |
Production | Page Rosenberg-Marvin | Production Supervisor |
Crew | Andreas Andersson | Compositor |
Crew | Hannah Spreitzenbarth | Stunts |
Art | Federico del Cerro | Set Decoration |
Crew | Trevor Moniz | Compositor |
Art | Dan Milligan | Storyboard Artist |
Art | Gena Vazquez | Props |
Sound | Chris Whiteside | ADR Mixer |
Art | Kate Hefferman | Set Decoration |
Production | Pablo Bofill | Unit Production Manager |
Sound | Jon Wakeham | Dialogue Editor |
Costume & Make-Up | Marika Knappe | Makeup Artist |
Art | Friederike Gast | Set Decoration Buyer |
Visual Effects | Aaron Reznick | Visual Effects Coordinator |
Costume & Make-Up | Gabor Kerekes | Hair Department Head |
Visual Effects | Alex Hirtenstein | Matte Painter |
Crew | Mitch Hounslow | Visual Effects Editor |
Production | Sophia Tamaro | Production Assistant |
Production | Evan Wells | Executive Producer |
Crew | Bianca Cuffaro | Visual Effects Editor |
Crew | Marie Mouroum | Stunts |
Crew | Kyle Weishaar | Stunt Coordinator |
Writing | Monty Granito | Storyboard |
Directing | Laura Alted | Second Assistant Director |
Crew | Kelly McCarthy | Executive Visual Effects Producer |
Visual Effects | Pushkar Atre | Visual Effects Coordinator |
Crew | Jolene McCaffrey | Digital Effects Supervisor |
Visual Effects | Tara Mason | VFX Artist |
Visual Effects | H Haden Hammond | 2D Artist |
Crew | Tim Hendrix | Compositor |
Lighting | Inna Itkin | Lighting Supervisor |
Visual Effects | Graham Kartna | 3D Artist |
Production | Vincent Frei | Production Consultant |
Art | Richard MacMillan | Assistant Property Master |
Writing | Mark D. Walker | Screenstory |
Art | Brian Murray | Storyboard Artist |
Art | Damián Galán Álvarez | Assistant Art Director |
Art | Ana Martínez Fernández | Assistant Art Director |
Crew | Yash Pandit | Compositor |
Visual Effects | Edwin Rivera | Visual Effects Supervisor |
Art | Kamen Anev | Concept Artist |
Costume & Make-Up | Anthony Franco | Costume Design |
Art | Inês Gomes Ferreira | Graphic Designer |
Visual Effects | Katy Mummery | Visual Effects Producer |
Crew | Tammy Nera | Stunt Double |
Visual Effects | Ujwal W Dhankute | Compositing Supervisor |
Art | Aaron Sims | Concept Artist |
Crew | Shizan Faisal | Compositor |
Art | Henning Brehm | Graphic Designer |
Art | Jonathan Gesinski | Storyboard Artist |
Lighting | Shih-hao Jason Huang | Lighting Artist |
Crew | Hayley Brazelton | Compositor |
Crew | Martin Fischer | Compositor |
Crew | Andreas Herberg | Special Effects Technician |
Crew | Daniel Godec | Special Effects Technician |
Crew | Shomnath Dhar | Compositor |
Crew | Vikramshil Narwade | Compositor |
Visual Effects | Jesse Morrow | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Michael Rouayroux | Digital Compositor |
Visual Effects | Francesco Dell'Anna | Compositing Supervisor |
Visual Effects | Mickaël Léger | Compositing Supervisor |
Crew | Gregor Lakner | Digital Effects Supervisor |
Crew | Pratik Kalbende | Compositor |
Crew | Jordan Benwick | Compositor |
Visual Effects | Karen Arredondo Lopez | Digital Compositor |
Visual Effects | Juan Fermin Maldonado | Digital Compositor |
Crew | Natalie Padilla | Utility Stunts |
Crew | Paul-Vincent Roll | Video Assist Operator |
Visual Effects | Wasim Ali | Compositing Supervisor |
Art | Carol Kupisz | Graphic Designer |
Art | Ricardo Molina | Set Designer |
Art | Ricardo Molina | Props |
Art | Uwe Schaer | Construction Coordinator |
Visual Effects | Antonio Ribeiro | Compositing Artist |
Visual Effects | Abdullah Ecirli | Digital Compositor |
Sound | Sam Fan | Sound Effects Editor |
Visual Effects | Vishal Parmar | Digital Compositor |
Crew | Kandace Morran | Visual Effects Editor |
Crew | Thakur Amit | Compositor |
Crew | Prateek Kumar Bhardwaj | Compositor |
Crew | Václav Kubant | Compositor |
Directing | Paul Bennett | Second Assistant Director |
Visual Effects | David Entin | Visual Effects Coordinator |
Art | Petra Ringleb | Set Designer |
Art | Chris Ball | Props |
Art | Manuel Romero | Graphic Designer |
Production | Asad Qizilbash | Executive Producer |
Lighting | Taryn Douville | Lighting Artist |
Costume & Make-Up | Margarethe Przywara | Costume Supervisor |
Visual Effects | Enrique Sandoval Castro | Compositing Supervisor |
Visual Effects | Latisha Kohrs | Visual Effects Production Assistant |
Visual Effects | Shaan Nelson | Matchmove Supervisor |
Art | Melkior Serdarevic | Set Designer |
Crew | Kytková Tomsíková Miroslava | Stunts |
Crew | Ruben Dauenhauer | Prop Maker |
Sound | Vic Kaspar | ADR Mixer |
Visual Effects | Shrijeet Modi | Visual Effects |
Visual Effects | Alexandra Added | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Alicia Gill | Visual Effects Production Assistant |
Crew | Gregory C. Haas | Compositor |
Visual Effects | Manuel Dongowski | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Jatin Bhavsar | Visual Effects Production Manager |
Crew | Liz Flush | Compositor |
Visual Effects | Kevin Konitsch | 2D Artist |
Visual Effects | Luke Ewing | 3D Artist |
Visual Effects | Henry Borrasso | 2D Artist |
Crew | Claudia Heinz | Stunts |
Crew | Roman Neso Laupmaa | Stunts |
Crew | Emely Cartagena | Stunts |
Crew | Emely Cartagena | Stunt Double |
Art | Giorgio Grecu | Concept Artist |
Crew | Paul Drebing | Carpenter |
Art | Ana Saric | Set Designer |
Writing | Jon Hanley Rosenberg | Screenstory |
Art | Federico D'Alessandro | Storyboard Artist |
Art | Wilko Drews | Set Designer |
Art | Thomas Möhring | Concept Artist |
Crew | Johannes Spikermann | Prop Maker |
Visual Effects | Yoga Kurniawan | Compositing Artist |
Crew | Charlene Kreemke | Stunts |
Visual Effects | Matthew Dorazio | 3D Artist |
Visual Effects | Tara Mason | 2D Artist |
Visual Effects | Kristin Pratt | Layout Supervisor |
Visual Effects | Kunal Chindarkar | Compositing Supervisor |
Directing | Mathias Datow | Assistant Director |
Costume & Make-Up | Robert Pickens | Wigmaker |
Art | David Ingram | Supervising Art Director |
Crew | Alexandra Schlensog | Stunts |
Crew | Daniel Novak | Special Effects Technician |
Visual Effects | Tristan Jaegly | 2D Artist |
Visual Effects | Tristan Jaegly | 3D Artist |
Visual Effects | Hieu Nguyen | 2D Artist |
Visual Effects | Hieu Nguyen | 3D Artist |
Visual Effects | Frédéric Gaudin | VFX Artist |
Camera | Emilio Martínez-Borso | Additional Photography |
Production | Fernando Bofill | Line Producer |
Art | Alejandro Cymerman | Art Direction |
Art | Patricia Woerler | Art Direction |
Art | Julian Burger | Set Designer |
Art | Penélope Gómez | Set Dresser |
Art | Christian Meinherz | Set Dresser |
Art | Jordan J. Melo | Set Dresser |
Art | Florian Radloff | Set Dresser |
Lighting | Prithvi Parmar | Lighting Artist |
Visual Effects | Prithvi Parmar | VFX Artist |
Crew | Sara Leal | Stunt Double |
Crew | David Neuberger | Compositor |
Crew | Steven Davies | Compositor |
Crew | Ellette Craddock | Utility Stunts |
Art | Nadja Götze | Assistant Art Director |
Crew | Julia Schunevitsch | Stunts |
Crew | César Moreno | Special Effects Technician |
Costume & Make-Up | Laila Alsane | Assistant Makeup Artist |
Art | Kata Bartyik | Set Decoration |
Art | Haik Achim Lützow | Set Dresser |
Art | Anna Jürges | Petty Cash Buyer |
Editing | Anna Jürges | Project Manager |
Crew | Laura Menéndez | Stunts |
Art | Vanessa Locke | Set Decoration Buyer |
Directing | Manon Touzelet | Third Assistant Director |
Crew | Jaime Fortea | Special Effects Technician |
Visual Effects | Amanda Czermak Cortes | Visual Effects Coordinator |
Lighting | Chandranath Koley | Lighting Artist |
Crew | Tammy Nera | Stunts |
Crew | Dani Medina | Stunts |
Crew | Charleen Frembgen | Stunts |
Crew | Celia Fernández | Stunts |
Crew | Adriana Benito | Stunts |
Visual Effects | Fabricio de Vasconcellos Baessa Antonio | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Shreyas Gujrati | Digital Compositor |
Crew | Siddharth Malviya | Compositor |
Crew | Truptesh Naik | Compositor |
Art | Paola González | Set Decoration Buyer |
Crew | Javier Orgaz | Carpenter |
Crew | Jesús Manuel Durán Martínez | Special Effects |
Art | Meredith Rowe | Art Department Coordinator |
Crew | Curro Doyagüez | Compositor |
Sound | Jennie Breckenridge | ADR Recordist |
Crew | Vijay Patil | Compositor |
Production | Jakob Wahl | Art Department Production Assistant |
Crew | Catalina Fernandez | Stunts |
Art | Emil Birk | Assistant Art Director |
Art | Annabel Gibb | Graphic Designer |
Visual Effects | Shal Joseph | Effects Supervisor |
Lighting | Nikith | Lighting Supervisor |
Crew | Antonio Moreno | Special Effects Technician |
Visual Effects | Aubrey Paul | Visual Effects Production Manager |
Art | Piotr Swigut | Concept Artist |
Crew | Hirschauer Jens | Special Effects |
Crew | Hirschauer Jens | Special Effects Technician |
Crew | Antonio Sánchez Cáceres | Carpenter |
Visual Effects | Jorge Razon | Visual Effects Supervisor |
Production | Judith Hellriegel | Accountant |
Production | Elise Callas | Co-Producer |
Costume & Make-Up | Laura García | Makeup Artist |
Production | Ahlem Batsi | Assistant Production Manager |
Directing | Anna Avramenko | Assistant Director |
Crew | Helena Doz | Floor Runner |
Directing | Marta Juls | Assistant Director |
Directing | Marijose Sapiña | Third Assistant Director |
Art | Estela Ballester Maiques | Greensman |
Art | Marta Bessa | Set Decoration Buyer |
Art | Marta Bessa | Runner Art Department |
Crew | Johannes Brömel | Prop Maker |
Art | Paolo Caiti | Draughtsman |
Art | Ilaria Di Carlo | Set Decoration |
Crew | Manuel Dulz | Prop Maker |
Art | Aina Engelhard | Art Department Assistant |
Art | Monica Feito | Construction Coordinator |
Art | Abel Jiménez | Set Dresser |
Crew | Clemens Kabbert | Prop Maker |
Crew | Gianna Petkow | Prop Maker |
Art | Johannes Pfaller | Set Decoration Buyer |
Art | Gabriel Picola | Set Dresser |
Art | Juanan Santos | Props |
Art | Sebastian Snyman | Greensman |
Art | Andreas Vieweg | Construction Manager |
Crew | Ronny Wollmann | Prop Maker |
Art | Simone Rizzo | Concept Artist |
Sound | Yung Q | Sound Mixer |
Crew | Rajesh Choubisa | Special Effects Coordinator |
Crew | Anika Höhn | Special Effects Technician |
Crew | Stefan Ruppert | Special Effects Technician |
Crew | Samuel A. Sanders | Special Effects Technician |
Crew | Remy Sap | Special Effects Technician |
Crew | Kevin Sap | Special Effects Technician |
Crew | Zsolt Szabo | Special Effects Technician |
Visual Effects | Eoin O'Sullivan | Compositing Supervisor |
Visual Effects | Balakrishnan Alagarsamy | Digital Compositor |
Crew | Mohite Alankar | Compositor |
Visual Effects | James Albiez | 3D Artist |
Crew | Corbé Alexandre | CG Supervisor |
Visual Effects | Meghan Ang | Visual Effects Coordinator |
Lighting | George Arun | Lighting Artist |
Visual Effects | Mayla Attieh | Visual Effects |
Crew | Venkatpathi Avula | Compositor |
Visual Effects | Bakar | 3D Artist |
Visual Effects | Mickael Bec | Visual Effects Coordinator |
Lighting | Alex Betancourt | Lighting Artist |
Visual Effects | Aniket Avinash Bhoyar | Digital Compositor |
Visual Effects | Jonathan Bowen | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Laura Ludovica Buccinnà | 2D Artist |
Visual Effects | Laura Ludovica Buccinnà | 3D Artist |
Crew | Sébastien Bélec | CG Supervisor |
Crew | Boris Castillo | Compositor |
Lighting | David Centeno | Lighting Artist |
Visual Effects | Felipe Cerqueira | Layout Supervisor |
Visual Effects | Chee Leong Chan | Matchmove Supervisor |
Crew | Deepak Chandra | Compositor |
Lighting | Pol Chanthasartratsamee | Lighting Artist |
Crew | Girish Wasudeo Chapde | Compositor |
Crew | Sneha Chavan | Compositor |
Crew | Aston Constantinides | Compositor |
Visual Effects | Malcolm Correa | Visual Effects Coordinator |
Crew | Michal Daniel Bental | Compositor |
Visual Effects | Arkaprovo Datta | Digital Compositor |
Lighting | Damien Delaunay | Lighting Artist |
Visual Effects | Pranjali Deshpande | Visual Effects Coordinator |
Crew | Natalia Diaz | Compositor |
Crew | Pabbineedi Dileep | Compositor |
Lighting | Jose Dinetto | Lighting Artist |
Visual Effects | Danny R. Dixon | Compositing Artist |
Visual Effects | Giovanni Dossena | 3D Generalist |
Visual Effects | Mumbai Double Negative | Visual Effects Coordinator |
Lighting | Santosh Dwivedi | Lighting Supervisor |
Visual Effects | Olivia Eichenseer | Visual Effects Production Manager |
Crew | Daniel Elophe | Digital Effects Supervisor |
Camera | Angela Fellenberg | Data Wrangler |
Visual Effects | Sophia Fesel | 3D Artist |
Camera | Moritz Peter Förster | Data Wrangler |
Crew | Robin Gaikwad | Compositor |
Crew | Vatsal Gala | Compositor |
Crew | Vinit Girkur | Compositor |
Visual Effects | Don Gloetzner | Visual Effects Coordinator |
Crew | Justin Goran | CG Supervisor |
Crew | Shiva Gowda | Compositor |
Crew | Tony Graf | Compositor |
Crew | Ummi Gudjonsson | CG Supervisor |
Lighting | Shiyuan Guo | Lighting Artist |
Visual Effects | Xin Steve Guo | Layout Supervisor |
Visual Effects | Justin Henton | Lead Animator |
Crew | Andrew Hogden | Compositor |
Lighting | Julian Horlaville | Lighting Artist |
Visual Effects | Chrismac Hwang | Matchmove Supervisor |
Lighting | Keshvi Jajoo | Lighting Artist |
Crew | Vibhuti Kaushik | Compositor |
Crew | Hitesh Kini | Compositor |
Visual Effects | Conrad Konert | Compositing Artist |
Crew | S. Gopi Krishna | Compositor |
Lighting | Duncan Boon Kwang Kuah | Lighting Artist |
Visual Effects | Abdelrahman Kubisi | Senior Modeller |
Lighting | Aravind Kumar | Lighting Artist |
Crew | Avinash Kumar | Compositor |
Lighting | Vamsi Kurapati | Lighting Artist |
Crew | Kushank Tikku | CG Supervisor |
Visual Effects | Lisa Ronja Lassen | 2D Artist |
Visual Effects | Lisa Ronja Lassen | 3D Artist |
Visual Effects | Alexandria Lee | Visual Effects Coordinator |
Crew | Jooyong Lee | Compositor |
Visual Effects | Junghoon Lee | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Chris Leu | Pipeline Technical Director |
Crew | Sky Lim | Compositor |
Visual Effects | Jules Lister | Digital Compositor |
Visual Effects | Varnica Mathur | Compositing Supervisor |
Crew | Kiran Medhekar | Compositor |
Visual Effects | Nicole Meng | Digital Compositor |
Visual Effects | Harshal Mistry | 2D Artist |
Crew | Srijith Mohanakrishnan | Compositor |
Visual Effects | Elizabeth Montes | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Shannon Hazel Moore | Visual Effects Coordinator |
Crew | Juan Maldonado Morgado | Compositor |
Visual Effects | Elizabeth Mrad | Visual Effects Coordinator |
Crew | Avais Najar | Compositor |
Visual Effects | Alexandre Newberry | Visual Effects Production Assistant |
Visual Effects | Courtney Osborne | Visual Effects Coordinator |
Crew | Dineshkumar P. | Compositor |
Crew | Rohan Padwal | Compositor |
Visual Effects | Nishad Panchal | Digital Compositor |
Crew | Alexandra Paquet | Compositor |
Crew | Praveen Kumar Sharma Parasnath | Compositor |
Crew | Ajay Patidar | Visual Effects Editor |
Crew | Amar Patil | Compositor |
Crew | Pratap Patole | Compositor |
Visual Effects | Raul Perez | Effects Supervisor |
Visual Effects | Nicole Perrier | Visual Effects Production Manager |
Visual Effects | Rahul Pokharkar | Matchmove Supervisor |
Visual Effects | Sabari Raj | Digital Compositor |
Visual Effects | Vasisht Ramachandran | 3D Artist |
Visual Effects | Eren Ramadan | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Akshay Rana | Digital Compositor |
Crew | Sanket Ranade | Compositor |
Crew | Rohit Rane | Compositor |
Crew | Ash Ryan | Compositor |
Crew | Dusyant Sahu | Compositor |