De mensheid staat tegenover een catastrofale buitenaardse invasie. Op het door oorlog geteisterd Afrikaans platteland vormen een Amerikaanse soldaat met geheugenverlies en een Franse hulpverleenster een team om de buitenaardse aanval te overleven.
Nee, helaas is Revolt nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Camera | Karl Walter Lindenlaub | Director of Photography |
Sound | Carsten Richter | Foley |
Editing | Vincent Tabaillon | Editor |
Sound | Bear McCreary | Original Music Composer |
Art | Victor Botha | Production Design |
Sound | Matthias Schwab | Sound Re-Recording Mixer |
Production | Colin Jones | Casting |
Production | James Harris | Producer |
Production | Rory Aitken | Producer |
Production | Brian Kavanaugh-Jones | Producer |
Production | Ben Pugh | Producer |
Writing | Rowan Athale | Writer |
Production | Nicolas Chartier | Producer |
Production | Johan Kruger | Line Producer |
Production | Jonathan Deckter | Executive Producer |
Production | Zev Foreman | Producer |
Sound | Chad J. Hughes | Sound Designer |
Sound | Chad J. Hughes | Supervising Sound Editor |
Sound | Chris Terhune | Sound Effects Editor |
Production | Toby Spigel | Casting Associate |
Editing | Evan Schiff | Editor |
Directing | Joe Miale | Director |
Writing | Joe Miale | Writer |
Production | Mark Lane | Co-Producer |
Sound | Ethan Beigel | Supervising Sound Editor |
Production | Rian Cahill | Associate Producer |
Visual Effects | Han-ter Park | Lead Animator |
Production | Valentina Gardani | Co-Producer |
Costume & Make-Up | Leon von Solms | Key Makeup Artist |
Crew | Gerhard van der Heever | Special Effects Coordinator |
Sound | Michael Baber | Music Editor |
Editing | Shiran Amir | First Assistant Editor |
Crew | Shiran Amir | Visual Effects Editor |
Visual Effects | Gilberto Arpioni | Digital Compositor |
Visual Effects | Zakaria Boumediane | 3D Generalist |
Visual Effects | Francisco Paim | 3D Generalist |
Visual Effects | Michael Tuohy | Visual Effects Coordinator |
Production | Anna Walton | Production Manager |
Lighting | Emmanuel Chonco Sithole | Gaffer |
Crew | Mathew Howard-Tripp | Makeup Effects |
Production | Olive Uniacke | Associate Producer |
Production | Joshua Horsfield | Executive Producer |
Art | Jacobus Smit | Set Decoration |
Costume & Make-Up | Neil McClean | Costume Design |
Costume & Make-Up | Niqui da Silva | Makeup Department Head |
Visual Effects | Charlie Tetlow | Animation |
Visual Effects | Linda Johnson | Animation |
Visual Effects | Scott Beharrell Bono | Animation |
Visual Effects | Fatih Dogan | Animation |
Crew | Maurizio Giglioli | CG Supervisor |
Camera | Jacob Lee Dean | First Assistant Camera |
Camera | Khyle Smith | First Assistant Camera |
Sound | Innes Botha | Boom Operator |
Sound | David Barnaby | Sound Effects Editor |
Crew | Gerald Sutherland | Makeup Effects |
Sound | Charlie Kolander | Dialogue Editor |
Camera | Nick Turvey | First Assistant Camera |
Visual Effects | Noemie Cruciani | Digital Compositor |
Art | Mickey Erasmus | Assistant Property Master |
Art | Nikolai Drjuchin | Storyboard Artist |
Visual Effects | Vikram Chadha | Digital Compositor |
Visual Effects | Samantha Cortenbach | Digital Compositor |
Visual Effects | Paul Daiko | Digital Compositor |
Visual Effects | Benoit Imbert | Digital Compositor |
Visual Effects | Adriano Mulè | Digital Compositor |
Visual Effects | Felipe Olid Guerrero | Digital Compositor |
Visual Effects | Will Ould | Digital Compositor |
Visual Effects | Neal Patel | Digital Compositor |
Visual Effects | Gustavo Henrique Ribeiro | Digital Compositor |
Visual Effects | Joseph Stenning | Digital Compositor |
Visual Effects | Benjamin Sugar | Digital Compositor |
Visual Effects | Gabriel Valente | Digital Compositor |
Camera | Anele Rulumente | Camera Trainee |
Camera | Ray Geldenhuys | First Assistant Camera |
Camera | Lentsoe Mamatela | Digital Imaging Technician |
Camera | Christopher Grant Harvey | Digital Imaging Technician |
Production | Debbie Burt | Production Accountant |
Production | Hayley Mackay | Production Assistant |