Tijdens de Koude Oorlog wordt een Amerikaanse nucleaire onderzeeër aangevallen, en zinkt naar de bodem van de oceaan. De marine vraagt de hulp van een aantal mensen die aan het werk zijn op een nabijgelegen olieplatform om de onderzeeër te lokaliseren.
Nee, helaas is The Abyss nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Sound | Alan Silvestri | Original Music Composer |
Sound | Dody Dorn | Supervising Sound Editor |
Production | Gale Anne Hurd | Producer |
Production | Howard Feuer | Casting |
Directing | James Cameron | Director |
Writing | James Cameron | Writer |
Editing | Conrad Buff IV | Editor |
Visual Effects | Dennis Muren | Visual Effects Supervisor |
Art | Leslie Dilley | Production Design |
Art | Anne Kuljian | Set Decoration |
Art | Thomas P. Wilkins | Set Designer |
Sound | Marilyn Graf | Foley Mixer |
Art | Joseph C. Nemec III | Art Direction |
Art | Dan Webster | Assistant Art Director |
Costume & Make-Up | Deena Appel | Costume Supervisor |
Crew | Clay Boss | Stunts |
Sound | Robert Deschaine | ADR Mixer |
Crew | Dick Warlock | Stunt Coordinator |
Editing | Howard E. Smith | Editor |
Art | Ron Cobb | Conceptual Design |
Camera | Ian Fox | First Assistant Camera |
Camera | J. Michael Muro | Steadicam Operator |
Costume & Make-Up | Deborah Everton | Costume Design |
Visual Effects | Larz Anderson | Effects Supervisor |
Production | Van Ling | Producer |
Camera | Mikael Salomon | Director of Photography |
Art | Andrew Precht | Set Designer |
Visual Effects | Erik Henry | Visual Effects Assistant Editor |
Sound | James B. Campbell | Orchestrator |
Art | Gershon Ginsburg | Set Designer |
Visual Effects | John Bruno | Visual Effects Supervisor |
Editing | Christopher Koefoed | Assistant Editor |
Editing | Joel Goodman | Editor |
Production | Laura Greenlee | Production Coordinator |
Art | Jean Giraud | Concept Artist |
Directing | Newt Arnold | First Assistant Director |
Crew | Rick Avery | Stunts |
Production | Beth DePatie | Assistant Production Coordinator |
Art | George Stokes | Construction Coordinator |
Editing | Bob Hagans | Color Timer |
Visual Effects | Hoyt Yeatman | Visual Effects Supervisor |
Editing | Steven Quale | Editor |
Crew | Jon H. Epstein | Stunt Double |
Camera | Scott R. Davis | Best Boy Grip |
Camera | Bobby Huber | Key Grip |
Visual Effects | Steve Johnson | Visual Effects Supervisor |
Crew | Steve Kelso | Stunts |
Crew | Gene Witham | Technical Advisor |
Costume & Make-Up | General Fermon Judd Jr. | Set Dressing Artist |
Sound | Blake Leyh | Sound Designer |
Crew | Glory Fioramonti | Stunts |
Crew | Denney Pierce | Stunts |
Art | Charles Stewart | Property Master |
Production | Hilbert Hakim | Key Set Production Assistant |
Crew | Marcia Holley | Stunts |
Crew | Randy E. Moore | Weapons Master |
Art | Screaming Mad George | Sculptor |
Crew | Loren Janes | Stunts |
Art | Karen Steward | Painter |
Sound | John Roesch | Foley |
Visual Effects | Mike Chambers | Visual Effects Coordinator |
Crew | Donn Markel | Special Effects Technician |
Crew | Stephan Schultze | Craft Service |
Production | Charles Skouras III | Production Manager |
Production | Matt Brown | Production Assistant |
Crew | Robert Garrett | Additional Music |
Art | Russell Christian | Art Direction |
Costume & Make-Up | Kathryn Fenton | Makeup Artist |
Production | Paul Tivers | Production Supervisor |
Sound | Don J. Bassman | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Richard Overton | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Kevin E. Carpenter | Sound Re-Recording Mixer |
Crew | Michael Cassidy | Stunts |
Sound | Kevin Bartnof | Foley Artist |
Camera | David Luckenbach | Additional Second Assistant Camera |
Crew | Miller Drake | Visual Effects Editor |
Art | Tom Jones Jr. | Construction Foreman |
Sound | Robert Renga | Sound Recordist |
Visual Effects | Leslie Huntley | Visual Effects Producer |
Sound | Kenneth Karman | Music Editor |
Art | John D. Kretschmer | Leadman |
Art | Mary Alice Palmer | Art Department Coordinator |
Art | Emily Yudell | Property Master |
Art | Brian Cole | Sculptor |
Crew | Michael T. Daigle | Scenic Artist |
Sound | Greg Orloff | Foley |
Sound | Joseph T. Sabella | Foley |
Crew | Joseph A. Unsinn | Special Effects Coordinator |
Crew | Joe Viskocil | Special Effects Coordinator |
Visual Effects | Laura Buff | Visual Effects Producer |
Crew | Kathy Chasen-Hay | Visual Effects Editor |
Visual Effects | Ned Gorman | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Diana Shornstein | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Walt Conti | Visual Effects Supervisor |
Camera | Richard Foreman Jr. | Still Photographer |
Camera | Paul C. Babin | Camera Operator |
Camera | George D. Dodge | Camera Operator |
Camera | Jordan Klein Jr. | Underwater Camera |
Lighting | Mark A. Shelton | Gaffer |
Lighting | George S. Neil | Gaffer |
Camera | Bob Gorelick | Steadicam Operator |
Lighting | Dwight Campbell | Gaffer |
Crew | Chuck Clarke | Transportation Coordinator |
Directing | Sharron Reynolds-Enriquez | Script Supervisor |
Sound | Kevin F. Cleary | Sound Re-Recording Mixer |
Visual Effects | Jeff Burks | Animation Supervisor |
Crew | Kerry Rossall | Stunts |
Sound | Howell Gibbens | Assistant Sound Editor |
Sound | Marian Wilde | Foley Supervisor |
Crew | David Schmalz | Video Assist Operator |
Sound | Carolyn Tapp | Foley Recordist |
Sound | Joe Dorn | ADR Editor |
Crew | Pat Romano | Stunts |
Crew | Anne Marie Stein | Unit Publicist |
Costume & Make-Up | Emanuel Millar | Hairstylist |
Sound | Lee Orloff | Sound mixer |
Crew | Neil Gahm | Propmaker |
Camera | Marc Brown | Second Assistant Camera |
Sound | George Leong | Boom Operator |
Visual Effects | Christopher Warren | Visual Effects Production Assistant |
Lighting | Patrick Murray | Underwater Gaffer |
Crew | Timothy Greenwood | Editorial Staff |
Art | Phillip Norwood | Storyboard Artist |
Crew | Diane Hetfield | Stunts |
Lighting | James M. McEwen | Best Boy Electric |
Editing | Gary Burritt | Negative Cutter |
Sound | David Jobe | ADR Recordist |
Camera | Robert Hoelen | Grip |
Art | Michele Moen | Production Illustrator |
Art | Joe Cooper | Standby Painter |
Crew | Jack Cornish | Carpenter |
Crew | John Anderson | Driver |
Crew | Nancy Blewer | Set Production Assistant |
Crew | Dominic Jack Pizzo, Sr. | Stand In |
Crew | Brian Delahanty | Transportation Captain |
Lighting | Vince Pace | Electrician |
Lighting | Richard Mula | Lighting Supervisor |
Lighting | W.D. Hill | Rigging Grip |
Production | Dennis Osborne | Casting Associate |
Production | Andrew Chapman | Location Manager |
Production | Vince Heileson | Production Accountant |
Sound | Stuart Copely | Sound Editor |
Crew | Mike Johnson | Stunts |
Lighting | Charles 'Tom' Hinson | Key Rigging Grip |
Sound | Roy Seeger | Apprentice Sound Editor |
Visual Effects | Kristina Birkmayer | Visual Effects Production Manager |
Directing | Verónica González Rubio | Second Assistant Director |
Art | Linda Waxman | Assistant Property Master |
Art | Charlotte Patterson | Construction Buyer |
Art | Ernest Farino | Title Designer |
Camera | Michael Griffin | Assistant Camera |
Camera | Jimmy Leavens | Dolly Grip |
Costume & Make-Up | Joshua Keep | Wardrobe Assistant |
Editing | Jim English | Project Manager |
Production | Robert Gordon | Assistant Accountant |
Production | Tekin Cetinkaya | Assistant Unit Manager |
Production | Jennifer C. Bell | Production Secretary |
Art | Peter Childs | Supervising Art Director |