Caleb, een 26-jarige programmeur die werkzaam is voor het grootste internetbedrijf ter wereld, wint een wedstrijd waarbij hij een week mag doorbrengen in het buitenverblijf van Nathan, de teruggetrokken CEO van het bedrijf.
Ja! de film Ex Machina is nu beschikbaar om te kijken op Netflix in Nederland.
Nee, helaas is Ex Machina nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Writing | Alex Garland | Writer |
Directing | Alex Garland | Director |
Production | Allon Reich | Producer |
Production | Andrew Macdonald | Producer |
Editing | Mark Day | Editor |
Sound | Ben Salisbury | Original Music Composer |
Camera | Rob Hardy | Director of Photography |
Sound | Geoff Barrow | Original Music Composer |
Art | Mark Digby | Production Design |
Costume & Make-Up | Sammy Sheldon | Costume Design |
Production | Joanne Smith | Associate Producer |
Production | Eli Bush | Executive Producer |
Production | Jason Sack | Associate Producer |
Production | Scott Rudin | Executive Producer |
Production | Caroline Levy | Line Producer |
Production | Tessa Ross | Executive Producer |
Crew | Nicolas Hernandez | CG Supervisor |
Crew | Stuart Howell | Second Unit Cinematographer |
Production | Francine Maisler | Casting |
Visual Effects | Andrew Whitehurst | Visual Effects Supervisor |
Editing | Tom Cairns | Digital Intermediate |
Directing | San Davey | Script Supervisor |
Crew | Sarah Clark | Unit Publicist |
Sound | Peter Burgis | Foley |
Crew | Rob Mayor | Animatronic and Prosthetic Effects |
Visual Effects | Steve Street | VFX Supervisor |
Crew | Collette Nunes | Visual Effects Editor |
Costume & Make-Up | Nicole Young | Costume Supervisor |
Costume & Make-Up | Ray Marston | Wigmaker |
Art | Ketan Waikar | Assistant Art Director |
Sound | Ian Tapp | Sound Re-Recording Mixer |
Visual Effects | John Lockwood | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Benjamin Carlson | VFX Production Coordinator |
Visual Effects | Tim Field | Visual Effects Producer |
Crew | Xinyi Puah | Visual Effects Editor |
Visual Effects | Sara Bennett | Visual Effects Supervisor |
Crew | Stuart Nelhams | Visual Effects Editor |
Editing | François Kamffer | Digital Intermediate |
Editing | Steve Owen | Digital Intermediate |
Editing | Hermione Byrt | First Assistant Editor |
Art | Katrina Mackay | Art Direction |
Camera | Aimee Spinks | Still Photographer |
Sound | Glenn Freemantle | Sound Designer |
Visual Effects | Fay McConkey | Visual Effects Producer |
Costume & Make-Up | Sian Grigg | Makeup Department Head |
Art | Michelle Day | Set Decoration |
Crew | Andy Bennett | Stunt Coordinator |
Sound | Yann McCullough | Music Editor |
Sound | Nicolas Becker | Foley |
Editing | Todd Kleparski | Digital Intermediate |
Sound | Niv Adiri | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Glenn Freemantle | Supervising Sound Editor |
Camera | Jeremy Braben | Helicopter Camera |
Editing | Tim Drewett | Digital Intermediate |
Editing | Jamie Welsh | Digital Intermediate |
Crew | Neill Gorton | Animatronic and Prosthetic Effects |
Art | Denis Schnegg | Supervising Art Director |
Visual Effects | Paul Norris | 2D Supervisor |
Crew | Mark Williams Ardington | CG Supervisor |
Crew | Dr Adam Rutherford | Thanks |
Sound | Nick Freemantle | Assistant Sound Editor |
Production | Melissa Kostenbauder | Casting Associate |
Crew | Sandra Butterworth | Dialect Coach |
Crew | Jarle Hoel | Driver |
Camera | Jennie Paddon | First Assistant Camera |
Lighting | Lee Walters | Gaffer |
Art | Andrew Tapper | Graphic Designer |
Production | Vivien Kenny | Production Assistant |
Sound | Rupert Coulson | Scoring Mixer |
Directing | Tonje S. Rolland | Second Assistant Director |
Sound | Michael Rivera | ADR Recordist |
Sound | Mike Tehrani | ADR Recordist |
Art | Joe Linfield | Dressing Prop |
Crew | Jonas F. Christiansen | Driver |
Camera | Sally Low | First Assistant Camera |
Production | Per Henry Borch | Location Manager |
Sound | Jerry Crozier-Cole | Musician |
Lighting | Danny McGee | Electrician |
Crew | Matthew Parsons | Scenic Artist |
Sound | Danny Freemantle | Sound Effects Editor |
Visual Effects | Tolga Ari | VFX Artist |
Visual Effects | Kimberley Dunne | VFX Artist |
Visual Effects | Mariangela Suma | Visual Effects Coordinator |
Art | Richard Durant | Conceptual Design |
Camera | Dave Wells | Best Boy Grip |
Lighting | Simon Purdy | Electrician |
Crew | Clare Holland | Scenic Artist |
Art | Matt Curtis | Title Designer |
Crew | Richard von Løwensprung | Driver |
Crew | Luka Leskovšek | Compositor |
Visual Effects | Ricardo Ferreira | Digital Compositor |
Visual Effects | Kate Porter | Compositing Lead |
Visual Effects | Francisco Palomares Pozas | Compositing Lead |
Lighting | Neil Roche | Rigging Supervisor |
Crew | Gia Milinovich | Thanks |
Crew | Andrew O'Hagan | Thanks |
Directing | Nick Heckstall-Smith | First Assistant Director |
Crew | Heather Phillips | Stunts |
Editing | Asa Shoul | Digital Colorist |
Visual Effects | Michael Ranalletta | Compositing Lead |
Visual Effects | Owen McGonigle | VFX Artist |
Sound | Bobby Johanson | ADR Mixer |
Art | Lauren Doss | Art Department Assistant |
Production | Tim Orlik | Assistant Accountant |
Camera | Tom Storey | Camera Trainee |
Production | Kathy Driscoll-Mohler | Casting Associate |
Art | Dan Crandon | Construction Manager |
Crew | Jill McCullough | Dialect Coach |
Sound | Glen Gathard | Foley Mixer |
Production | Alex Gladstone | Location Manager |
Sound | Joby Burgess | Musician |
Production | Rebecca Cronshey | Producer's Assistant |
Directing | Gayle Dickie | Third Assistant Director |
Visual Effects | Henning Glabbart | Digital Compositor |
Visual Effects | Will Lucas | Visual Effects |
Sound | Peter Gleaves | ADR Mixer |
Sound | Stephane Malenfant | Boom Operator |
Crew | Dan Marsden | Carpenter |
Crew | Paul Rigby | Carpenter |
Lighting | Ross Busby | Lighting Technician |
Production | Saba Kia | Location Assistant |
Visual Effects | Francesco Cosatti | Digital Compositor |
Visual Effects | Finella Fan | VFX Artist |
Visual Effects | Duncan Kinnaird | VFX Artist |
Crew | Richard Diver | Visual Effects Editor |
Crew | Nick Drew | Executive Visual Effects Producer |
Editing | Erline O'Donovan-Clarke | Assistant Editor |
Sound | Simon Ashdown | Sound Editor |
Art | Philip Lobban | Location Scout |
Production | Agnes Meath Baker | Producer's Assistant |
Production | Rory Johnston | Production Assistant |
Art | Gustav Hoegen | Props |
Art | Philip O'Connell | Props |
Crew | Andrea Bond | Scenic Artist |
Crew | Simon Hutchings | Scenic Artist |
Camera | Tim Morris | Second Assistant Camera |
Crew | Vasco Cerqueira | Compositor |
Visual Effects | Clement Gharini | Digital Compositor |
Visual Effects | Charlotte Merrill | Digital Compositor |
Visual Effects | Eleanor Sutton | Compositing Lead |
Visual Effects | Gretel Ng | Visual Effects Coordinator |
Crew | George Ausburger | Carpenter |
Crew | Tom Symes | Carpenter |
Art | Kouji Tajima | Concept Artist |
Crew | Joe Vassallo | Scenic Artist |
Sound | Ben Barker | Sound Designer |
Art | Keith Weir | Storyboard Artist |
Crew | Stuart Farley | CG Supervisor |
Visual Effects | Michelle Kuginis | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Darcie Tang | Visual Effects Producer |
Crew | Kazuo Ishiguro | Thanks |
Crew | Merete Svarstad | Driver |
Production | Daniel Budd | First Assistant Accountant |
Camera | Tom Stansfield | Grip |
Production | Samantha Black | Production Coordinator |
Production | Sara Desmond | Unit Production Manager |
Visual Effects | Sauyan Wong | I/O Manager |
Visual Effects | Sarah Iduwe | Digital Compositor |
Crew | Walter Donohue | Thanks |
Crew | Steve Patterson | Carpenter |
Art | Jessica Sinclair | Concept Artist |
Art | Sean Board | Dressing Prop |
Crew | Chris Dudley | Driver |
Sound | Peter Hanson | Foley Editor |
Art | Tiffany M. Carpenter | Graphic Designer |
Editing | Gareth Parry | Online Editor |
Crew | Pablo Verdejo | Stunts |
Visual Effects | Alex James Macieira | Matchmove Supervisor |
Visual Effects | Varun Hadkar | Visual Effects |
Visual Effects | Joe Tarrant | VFX Artist |
Camera | Andrea Fishburn | Camera Trainee |
Art | Martin Rootes | Dressing Prop |
Camera | Sam Phillips | Key Grip |
Sound | Rolf Martens | Sound Mix Technician |
Production | Nuala Alen-Buckley | Production Accountant |
Sound | Mitch Low | Production Sound Mixer |
Lighting | David Gray | Standby Rigger |
Crew | Sukumaran Lalithambika Vijin | Compositor |
Visual Effects | Thomas R. Steiner | Digital Compositor |
Visual Effects | Matthew Salisbury | Matchmove Supervisor |
Visual Effects | Alistair Darby | VFX Artist |
Visual Effects | Chris Ritvo | VFX Artist |
Production | Jarle Tangen | Line Producer |
Crew | Arthur Pita | Choreographer |
Crew | Jason Htay | Carpenter |
Directing | Ray Kenny | Second Assistant Director |
Crew | Adam McGrady | Video Assist Operator |
Crew | Pål Tangen | Catering |
Costume & Make-Up | Kate Walling | Costume Assistant |
Costume & Make-Up | Charlotte Rogers | Makeup Artist |
Visual Effects | David Jones | VFX Artist |
Crew | Nigel Kirk | Scenic Artist |
Crew | Neil Alford | Compositor |
Art | Simon Gustafsson | Concept Artist |
Visual Effects | Adam Broderick | Digital Compositor |
Visual Effects | Alexis Lemonis | VFX Artist |
Crew | Seb Palmer | Carpenter |
Crew | Clare St. John | Post Production Supervisor |
Lighting | Darren Howton | Electrician |
Crew | Iyi Tubi | Compositor |
Visual Effects | James Moxon | Digital Compositor |
Crew | Chris Menges | Thanks |
Art | Oliver Cubbage | Concept Artist |
Art | Matthew Kerly | Draughtsman |
Art | Ian Cooper | Dressing Prop |
Visual Effects | Stephen McClure | Modeling |
Production | Tor Arne Øvrebø | Production Manager |
Crew | Richard Stay | Compositor |
Camera | Izzy Field | Data Wrangler |
Visual Effects | Gabriele Filippelli | Digital Compositor |
Crew | Alex Smith | Digital Supervisor |
Visual Effects | Pasquale Riefoli | Pipeline Technical Director |
Visual Effects | Martin Bohm | VFX Artist |
Visual Effects | James Guy | VFX Artist |
Art | Laura Savage | Art Department Assistant |
Lighting | Andrew Nolan | Electrician |
Art | Emma Field-Rayner | Property Buyer |
Art | Bruce Gordon | Sculptor |
Visual Effects | Steve Muangman | Compositing Supervisor |
Crew | Camille Paleni | Compositor |
Lighting | Helga Victoria | Lighting Artist |
Visual Effects | Eliot Speed | Visual Effects |
Visual Effects | Jonathan Webber | VFX Artist |
Crew | Tina Richardson | Visual Effects Editor |
Sound | Gillian Dodders | Dialogue Editor |
Art | Nick Thomas | Property Master |
Sound | Gillian Dodders | ADR Editor |
Visual Effects | Russell Darling | Visual Effects |
Camera | Jay Patel | Digital Imaging Technician |