Allegiant

Allegiant (2016)

Escape the world you know.

  • Genre: Avontuur, Sciencefiction, Actie, Mysterie
  • Release Datum: 2016-03-09
  • Beoordeling: 6.1/10 van 6,463 stemmen
  • Lengte: 2uur 1min
  • Taal: English
  • Productie: Mandeville Films
  • Productie Land: United States of America
  • Regisseur: Robert Schwentke
star 6.1/10
Van 6,463 Stemmen

Plot

In The Divergent Series: Allegiant wagen Tris en Four zich in de wereld buiten het hek. Zij worden echter al snel in hechtenis genomen door een mysterieuze organisatie, die bekend staat als 'The Bureau of Genetic Welfare'.

Kan ik Allegiant kijken op Netflix in Nederland?


Ja! de film Allegiant is nu beschikbaar om te kijken op Netflix in Nederland.

Kijken op Netflix

Nee, helaas is Allegiant nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.

Allegiant Trailer

  • Shailene Woodley

    als Beatrice "Tris" Prior
  • Theo James

    als Tobias "Four" Eaton
  • Miles Teller

    als Peter Hayes
  • Zoë Kravitz

    als Christina
  • Naomi Watts

    als Evelyn Johnson-Eaton
  • Jeff Daniels

    als David
  • Ansel Elgort

    als Caleb Prior
  • Octavia Spencer

    als Johanna Reyes
  • Keiynan Lonsdale

    als Uriah Pedrad
  • Daniel Dae Kim

    als Jack Kang
  • Maggie Q

    als Tori Wu
  • Bill Skarsgård

    als Matthew
  • Jonny Weston

    als Edgar
  • Nadia Hilker

    als Nita
  • Andy Bean

    als Romit
  • Ray Stevenson

    als Marcus Eaton
  • Mekhi Phifer

    als Max
  • Joseph David-Jones

    als Hollis
  • Ashley Judd

    als Natalie Prior
  • Xander Berkeley

    als Phillip
  • Parisa Johnston

    als Regina
  • Rebecca Pidgeon

    als Sarah
  • Konrad Howard

    als Jasper
  • Theo Howard

    als Eulis
  • Lucella Costa

    als Laura
  • Amy Parrish

    als Zoe
  • Ken DuBois

    als Tom
  • Janet McTeer

    als Edith Prior
  • Thomas Blake Jr.

    als Fringe Father
  • Julie Ivey

    als Fringe Parent
  • Kyle Clements

    als Factionless Guard
  • Hannah Riley

    als Crush Girl #2
  • Autumn Dial

    als Groupie Babe #1
  • Courtney Hope

    als Anna
  • Ian Belgard

    als Young Four
  • Timothy Carr

    als Bureau Army (uncredited)
  • Conphidance

    als Factionless Soldier (uncredited)
  • Anthony K. Hyatt

    als Perfexia Son In Law
  • Amber Thrower

    als Amity (uncredited)
Writing Noah Oppenheim Screenplay
Writing Veronica Roth Novel
Production Lucy Fisher Producer
Production Pouya Shahbazian Producer
Production Douglas Wick Producer
Directing Robert Schwentke Director
Writing Adam Cooper Screenplay
Writing Bill Collage Screenplay
Writing Stephen Chbosky Screenplay
Camera Florian Ballhaus Director of Photography
Sound Joseph Trapanese Original Music Composer
Editing Stuart Levy Editor
Production Venus Kanani Casting
Production Mary Vernieu Casting
Art Alec Hammond Production Design
Art Scott Dougan Art Direction
Art Alex McCarroll Art Direction
Art Alan Hook Supervising Art Director
Art Kathy Lucas Set Decoration
Costume & Make-Up Marlene Stewart Costume Design
Production Mika Saito Production Supervisor
Production Riva Cahn Thompson Casting Associate
Directing Alicia Accardo Script Supervisor
Directing Jessica Kivnik Script Coordinator
Sound Sam Zeines Music Editor
Sound Randall Poster Music Supervisor
Costume & Make-Up Valerie Laven-Cooper Assistant Costume Designer
Costume & Make-Up Daniel J. Lester Assistant Costume Designer
Costume & Make-Up Richard Schoen Costume Supervisor
Costume & Make-Up Sean Haley Set Costumer
Costume & Make-Up Bob Moore Jr. Set Costumer
Costume & Make-Up Les Morgan Set Costumer
Costume & Make-Up Yolanda Toussieng Hair Department Head
Costume & Make-Up Ryan Trygstad Hairstylist
Costume & Make-Up Wyatt Belton Hairstylist
Costume & Make-Up Deaundra Harris-Metzger Hairstylist
Costume & Make-Up Cheryl Daniels Key Hair Stylist
Costume & Make-Up Edouard F. Henriques Makeup Department Head
Costume & Make-Up Claudia Humburg Makeup Artist
Costume & Make-Up Michal Bigger Makeup Artist
Costume & Make-Up Duane Saylor Makeup Artist
Art Chloe Lipp Art Department Coordinator
Camera Eric Laudadio Camera Operator
Camera Preston Ryon Camera Operator
Camera David J. Thompson Steadicam Operator
Camera Murray Close Still Photographer
Lighting Chris Culliton Gaffer
Lighting Joshua Davis Gaffer
Lighting Mike Tyson Rigging Gaffer
Visual Effects Josh Novak Animation Director
Visual Effects Pimentel A. Raphael Animation Supervisor
Crew Pavel Pranevsky CG Supervisor
Crew Oded Raz CG Supervisor
Crew Colin Ebbeson CG Supervisor
Crew Sebastien Francoeur CG Supervisor
Crew Raphael Letertre CG Supervisor
Crew Gabriel Saint-Aubin Sequence Supervisor
Crew Jonathan Larose Sequence Supervisor
Crew Simon Leclair Sequence Supervisor
Crew Brendan Seals Sequence Supervisor
Visual Effects Eric Frazier Special Effects Supervisor
Visual Effects Pascal Rigaud VFX Editor
Visual Effects Céline Zapater VFX Editor
Visual Effects Nick Bernardi Visual Effects Coordinator
Visual Effects Adam Pere Visual Effects Coordinator
Visual Effects Cole Darby Visual Effects Coordinator
Visual Effects Octevia Robertson Visual Effects Coordinator
Visual Effects Sara Bourque Visual Effects Coordinator
Visual Effects Lorna Kidjo Visual Effects Coordinator
Visual Effects Louis-Charles Lapointe Visual Effects Coordinator
Crew Rachel Litz Visual Effects Editor
Visual Effects Mickey Levy Visual Effects Producer
Visual Effects Erika A. McKee Visual Effects Producer
Visual Effects Allan Magled Visual Effects Producer
Visual Effects Patrice Cormier Visual Effects Producer
Visual Effects Fabrice Lett Visual Effects Producer
Visual Effects Jason Sanford Visual Effects Producer
Visual Effects Max Leonard Visual Effects Producer
Visual Effects Claudia Butenberg Visual Effects Producer
Visual Effects Adam O'Brien-Locke Visual Effects Producer
Visual Effects Stefen Fangmeier Visual Effects Supervisor
Visual Effects Tim LeDoux Visual Effects Supervisor
Visual Effects Mark Stasiuk Visual Effects Supervisor
Visual Effects Paul Butterworth Visual Effects Supervisor
Visual Effects Jeremy Robert Visual Effects Supervisor
Visual Effects Chris LeDoux Visual Effects Supervisor
Visual Effects Vincent Cirelli Visual Effects Supervisor
Visual Effects Nhat Phong Tran Visual Effects Supervisor
Visual Effects Laurent Spillemaecker Visual Effects Supervisor
Sound Lisa J. Levine ADR & Dubbing
Sound Christopher Barnett ADR & Dubbing
Sound Ronni Brown Foley
Sound Andrea Gard Foley
Sound Margie O'Malley Foley
Sound Robert Shoup Sound Effects Editor
Sound David C. Hughes Sound Effects Editor
Sound Matthew Wood Supervising Sound Editor
Crew Chris O'Hara Stunt Coordinator
Editing Andy Kaplan Digital Intermediate
Editing Thom Whitehead Digital Intermediate
Editing Tony Bacigalupi First Assistant Editor
Art Greg John Callas Construction Coordinator
Production Lizzy Jane Klein Researcher
Crew Daniel Hargrave Stunts
Sound Richard Gould Foley Editor
Camera Patrick Loungway Second Unit Director of Photography
Crew Bobby Jordan Stunts
Crew Shane Carruth Other
Production Todd Lieberman Executive Producer
Production David Hoberman Executive Producer
Production Barry H. Waldman Executive Producer
Production Neil Burger Executive Producer
Production John Wildermuth Co-Producer
Production Charlie Morrison Co-Producer
Production Barry H. Waldman Unit Production Manager
Directing John Wildermuth First Assistant Director
Directing Christina Fong Second Assistant Director
Production Donna Sloan Executive In Charge Of Production
Production Debbi Bossi Associate Producer
Production Julia Enescu Associate Producer
Crew Jenn A. Harris Stunt Double
Crew Paul Lacovara Stunt Double
Crew Daniel Hargrave Stunt Double
Crew Keith Adams Utility Stunts
Crew Gee Alexander Utility Stunts
Crew Derek Alfonso Utility Stunts
Crew Ben Aycrigg Utility Stunts
Crew Dean Bailey Utility Stunts
Crew Raven-Danielle Baker Utility Stunts
Crew Kelly Bellini Utility Stunts
Crew Eric Benson Utility Stunts
Crew Chad Bowman Utility Stunts
Crew Miles Brew Utility Stunts
Crew Max Calder Utility Stunts
Crew Jwaundace Candece Utility Stunts
Crew Donny Carrington Utility Stunts
Crew Jacob Chambers Utility Stunts
Crew Marcelle Coletti Utility Stunts
Crew David Conk Utility Stunts
Crew Jeremy Conner Utility Stunts
Crew Alan D'Antoni Utility Stunts
Crew Keith Splinter Davis Utility Stunts
Crew Nick DeKay Utility Stunts
Crew Josh Diogo Utility Stunts
Crew Yan Dron Utility Stunts
Crew Michael Duisenberg Utility Stunts
Crew Kevin Dyer Utility Stunts
Crew Roel Failma Utility Stunts
Crew Troy Faruk Utility Stunts
Crew Bob Fisher Utility Stunts
Crew Reece Fleetwood Utility Stunts
Crew Alessandro Folchitto Utility Stunts
Crew Jeremy Fry Utility Stunts
Crew Salar Ghajar Utility Stunts
Crew Dante Ha Utility Stunts
Crew Reid Harper Utility Stunts
Crew Nicholas Hayner Utility Stunts
Crew Mark Hicks Utility Stunts
Crew Jason Charles Hill Utility Stunts
Crew Nate Hitpas Utility Stunts
Crew Crystal Hooks Utility Stunts
Crew Scott Hunter Utility Stunts
Crew Bobby Jordan Utility Stunts
Crew Richard King Utility Stunts
Crew Joshua Lamboy Utility Stunts
Crew Reuben Langdon Utility Stunts
Crew Jean Claude Leuyer Utility Stunts
Crew Marcus Lewis Utility Stunts
Crew Michael Li Utility Stunts
Crew Jared Losano Utility Stunts
Crew Curtis Lyons Utility Stunts
Crew Adam Lytle Utility Stunts
Crew Kyle McDuffie Utility Stunts
Crew Tony McFarr Utility Stunts
Crew Jessica Merideth Utility Stunts
Crew T. Ryan Mooney Utility Stunts
Crew Josh Mueller Utility Stunts
Crew Spencer Mulligan Utility Stunts
Crew Jessica Nam Utility Stunts
Crew Niko Nedyalkov Utility Stunts
Crew Daniel Norris Utility Stunts
Crew Haley Nott Utility Stunts
Crew Alex Hashioka Utility Stunts
Crew Gary Peebles Utility Stunts
Crew Matt Philliben Utility Stunts
Crew Brian Philpot Utility Stunts
Crew Antjuan Rhames Utility Stunts
Crew Bayland Rippenkroeger Utility Stunts
Crew Steve Rummenie Utility Stunts
Crew Maya Santandrea Utility Stunts
Crew R. Matthew Scheib Utility Stunts
Crew Jon Walker Schmidt Utility Stunts
Crew John J. Shim Utility Stunts
Crew Jason Shupe Utility Stunts
Crew Craig Frosty Silva Utility Stunts
Crew Nick Stanner Utility Stunts
Crew Remington Steele Utility Stunts
Crew Ryan Stratis Utility Stunts
Crew Christopher Tardieu Utility Stunts
Crew Todd Rogers Terry Utility Stunts
Crew Ashley Rae Trisler Utility Stunts
Crew Nikki Tomlinson Utility Stunts
Crew Amy Lynn Tuttle Utility Stunts
Crew Jaye Tyroff Utility Stunts
Crew Michael Yahn Utility Stunts
Directing James Madigan Second Unit Director
Camera Peter Byrne First Assistant "A" Camera
Camera Don Steinberg First Assistant "B" Camera
Camera Daniel Wurschl Second Assistant "B" Camera
Camera Thomas Lappin "A" Camera Operator
Camera David J. Thompson "B" Camera Operator
Editing David Massachi Additional Editor
Crew Shannon Leigh Olds Visual Effects Editor
Editing Michael Goldberg Assistant Editor
Editing Dov Samuel Assistant Editor
Sound Peter J. Devlin Production Sound Mixer
Sound Kevin Cerchiai Boom Operator
Production Paula Stier Production Coordinator
Production David Halagarda Assistant Production Coordinator
Production Mark Swenson Travel Coordinator
Production Matthew K. Grigsby Production Accountant
Production Tracy Browne First Assistant Accountant
Production Rufus Rosendo Second Assistant Accountant
Production Gaytra Arnold Second Assistant Accountant
Production Jeffrey Gladu Payroll Accountant
Production Emily Rice Post Production Accountant
Production Ron Segro Post Production Accountant
Production Julie Hannum Location Manager
Camera Charlie Marroquin Key Grip
Camera Nick Haines-Stiles Best Boy Grip
Camera Jeremy Wisham Grip
Camera Charles Arnold Grip
Lighting Craig Vaccaro Key Rigging Grip
Lighting Tim Richeson Rigging Grip
Lighting Thabo Mokgotho Rigging Grip
Lighting Jarek Gorczycki Best Boy Electric
Art Rachel Block Assistant Art Director
Art C. Scott Baker Set Designer
Art Tim Croshaw Set Designer
Art Sarah Forrest Set Designer
Art Mayumi Konishi-Valentine Set Designer
Art Stella Vaccaro Set Designer
Art Jane Wuu Set Designer
Art John Coven Storyboard Artist
Art Jonathan Gesinski Storyboard Artist
Art Darek Gogol Storyboard Artist
Art Amy Lynn Umezu Storyboard Artist
Art Kasra Farahani Concept Artist
Art Raj Rihal Concept Artist
Art Craig Shoji Concept Artist
Art David Swayze Concept Artist
Art John France Set Dresser
Art Eric Sherlin Set Dresser
Art Charlotte Lee Set Decoration Buyer
Art Larry Scott Greensman
Art John Bankson Property Master
Crew Otniel Gonzalez Armorer
Crew John Wonser Special Effects Technician
Crew Chad Pruett Special Effects Technician
Crew Richard Jacobs Special Effects Technician
Crew Casey D. Noel Special Effects Technician
Costume & Make-Up Valerie T. O'Brien Key Costumer
Costume & Make-Up Diane J. Harriday Seamstress
Costume & Make-Up Judy Chang Costumer
Costume & Make-Up Judy Chang Seamstress
Costume & Make-Up Danny Molaschi Costumer
Costume & Make-Up Stephanie Herrera Ager/Dyer
Costume & Make-Up Travis Scott Merrill Ager/Dyer
Costume & Make-Up Diane Heller Key Makeup Artist
Production Kirsten Marbert Casting Assistant
Directing James McGrady Second Second Assistant Director
Directing Kate Pulley Additional Second Assistant Director
Directing Katye Kalivoda Additional Second Assistant Director
Directing Chad Wheeler Additional Second Assistant Director
Directing Samantha Smith McGrady Additional Second Assistant Director
Crew Tanera Marshall Dialect Coach
Crew Celena Shackelford Cater Studio Teacher
Crew Denny Caira Transportation Coordinator
Crew Wallace Frick Transportation Captain
Crew Toni Atterbury Unit Publicist
Sound Michael Minkler Sound Re-Recording Mixer
Sound Gary Rizzo Sound Re-Recording Mixer
Sound Beau Borders Sound Re-Recording Mixer
Sound Steve Boeddeker Sound Designer
Sound Christopher Barnett ADR Supervisor
Sound James Spencer Dialogue Editor
Sound Lisa J. Levine ADR Editor
Sound Frank Rinella Foley Supervisor
Sound Kimberly Patrick Foley Editor
Sound Trey Turner Assistant Sound Editor
Sound Charleen Richards-Steeves ADR Mixer
Sound Doc Kane ADR Mixer
Sound David Lucarelli ADR Recordist
Sound Jeanette Browning ADR Recordist
Sound Derek Casari ADR Engineer
Production Barbara Harris ADR Voice Casting
Sound Bryan Pennington Dolby Consultant
Editing Christian Prejza Digital Intermediate Producer
Visual Effects Kirsty Millar Visual Effects Supervisor
Visual Effects Jason Bath Visual Effects Producer
Crew Richard Sutherland CGI Supervisor
Visual Effects Aaron Barclay Compositing Supervisor
Visual Effects Ilona Blyth Visual Effects Coordinator
Visual Effects Tyson Donnelly Compositing Lead
Visual Effects Matt Greig Compositing Artist
Visual Effects Norah Mulroney Compositing Artist
Visual Effects Shane Rabey Compositing Artist
Visual Effects Matthew Wynne Compositing Artist
Visual Effects Susan Immomen Compositing Artist
Visual Effects Josh Hulands Compositing Artist
Visual Effects Vincent Fiere Matte Painter
Visual Effects Vaughn Arnup Roto Supervisor
Visual Effects Josh Azzopardi Rotoscoping Artist
Visual Effects Will Hackett Rotoscoping Artist
Visual Effects Pierre Buffin Senior Visual Effects Supervisor
Visual Effects Olivier Blanchet Compositing Supervisor
Visual Effects Antoine Goncalves Matte Painter
Visual Effects Dhamindra Jeevan Matte Painter
Visual Effects Éric Hamel Matte Painter
Visual Effects Samantha Combaluzier Matte Painter
Visual Effects Francois Croteau Matte Painter
Visual Effects Mai-Anh Tran Matte Painter
Visual Effects Matthieu Veillette Matte Painter
Visual Effects Rocco Gioffre Matte Painter
Visual Effects Etienne Poulin St-Laurent Matchmove Supervisor
Visual Effects Tom Wood VFX Supervisor
Visual Effects Tom McHattie Compositing Supervisor
Visual Effects Ran Sieradzki Animation
Crew Justin Johnson Digital Effects Supervisor
Crew Andrew Zink CG Supervisor
Visual Effects Alexandre Cancado 2D Supervisor
Visual Effects Marco Capparelli Lead Animator
Visual Effects Justin Brunett Animation
Visual Effects Meghan Grube Animation
Visual Effects Ngan Chung Animation
Visual Effects Allan Magled Visual Effects Supervisor
Visual Effects Kelly McCarthy Visual Effects Producer
Visual Effects Mujia Liao Matte Painter
Sound Jennifer Hammond Orchestrator
Sound David Butterworth Orchestrator
Visual Effects Cyril Balavoine VFX Artist
Art John Mann Storyboard Artist
Crew Chris Palermo Stunt Driver
Crew Scott Christopher Kelly Stand In
Art Zachary Fannin Graphic Designer

keyboard_arrow_up