Tiener Zach Cooper vindt het allesbehalve leuk dat hij vanuit de grote stad naar het platteland moet verhuizen. Maar wanneer hij zijn mooie buurmeisje Hannah ontmoet fleurt hij op.
Nee, helaas is Goosebumps nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Directing | Rob Letterman | Director |
Writing | Darren Lemke | Screenplay |
Writing | Scott Alexander | Story |
Writing | R.L. Stine | Novel |
Writing | Larry Karaszewski | Story |
Sound | Danny Elfman | Original Music Composer |
Art | Sean Haworth | Production Design |
Production | Deborah Forte | Producer |
Editing | Jim May | Editor |
Production | Bruce Berman | Executive Producer |
Camera | Javier Aguirresarobe | Director of Photography |
Production | Bill Bannerman | Executive Producer |
Production | Ben Waisbren | Executive Producer |
Art | Dawn Snyder | Art Direction |
Art | Patrick M. Sullivan | Art Direction |
Production | Greg Baxter | Co-Producer |
Production | Jeanne McCarthy | Casting |
Production | Tania Landau | Executive Producer |
Art | Frank Galline | Set Decoration |
Production | Neal H. Moritz | Producer |
Production | Nicole Abellara Hallman | Casting |
Art | Andrew White | Art Direction |
Production | Greg Basser | Executive Producer |
Costume & Make-Up | Judianna Makovsky | Costume Design |
Crew | Tamara Bally | Production Controller |
Art | Vincent Bates | Set Designer |
Crew | Steven Ramirez | Visual Effects Editor |
Sound | Bill Abbott | Music Editor |
Sound | Terry Wilson | Music Editor |
Costume & Make-Up | Nick Scarano | Costume Supervisor |
Costume & Make-Up | Adruitha Lee | Hair Department Head |
Costume & Make-Up | Leighton Bowers | Assistant Costume Designer |
Costume & Make-Up | Phyllis Temple | Key Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Roz Music | Hairstylist |
Lighting | Steve Zigler | Rigging Gaffer |
Camera | Kerry Rawlins | Key Grip |
Sound | James Peterson | Boom Operator |
Production | Maida N. Morgan | Location Manager |
Editing | Joshua Kirchmer | Assistant Editor |
Sound | Ethan van der Ryn | Supervising Sound Editor |
Sound | Polly McKinnon | Supervising Dialogue Editor |
Sound | Randy Singer | Foley Mixer |
Production | Steve Cainas | Production Coordinator |
Sound | Kevin O'Connell | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | John Marquis | Sound Designer |
Art | Marco Rubeo | Set Designer |
Camera | Hopper Stone | Still Photographer |
Sound | Howard London | ADR Mixer |
Sound | Sarah Monat | Foley Artist |
Visual Effects | Carlos Huante | Creature Design |
Production | Anna P. McCarthy | Casting Assistant |
Visual Effects | Erik Nordby | Visual Effects Supervisor |
Camera | Jacques Jouffret | "A" Camera Operator |
Camera | Tim Guffin | Second Assistant "A" Camera |
Lighting | Michael J. Davis | Best Boy Electric |
Crew | Claire Raskind | Unit Publicist |
Production | Tracy Kilpatrick | Local Casting |
Crew | John Schisler | Transportation Co-Captain |
Sound | Nancy Nugent | Supervising Dialogue Editor |
Sound | Polly McKinnon | Supervising ADR Editor |
Sound | Mary H. Ellis | Sound Mixer |
Visual Effects | Justin Fields | Creature Design |
Art | Douglas Womack | Construction Coordinator |
Art | Thomas Minton | Set Designer |
Art | Stacie McKinnon | Art Department Coordinator |
Production | Haley Sweet | Production Supervisor |
Art | Eric J. Bates | Property Master |
Sound | Robin Harlan | Foley Artist |
Camera | Patrick McArdle | First Assistant "B" Camera |
Costume & Make-Up | Iliana Sanchez | Costumer |
Costume & Make-Up | Valerie Rudolph | Costumer |
Lighting | Stephen Crowley | Gaffer |
Camera | Jeff Curtis | Dolly Grip |
Crew | Logan Breit | Visual Effects Editor |
Sound | Denise Okimoto | Music Editor |
Camera | Ross Davis | Second Assistant "B" Camera |
Costume & Make-Up | Sarah Downer | Costumer |
Costume & Make-Up | Melissa Mason | Costumer |
Crew | John Frazier | Special Effects Coordinator |
Crew | Jonathan Smith | Transportation Co-Captain |
Sound | Jason W. Jennings | Sound Designer |
Crew | Stephen A. Pope | Stunt Coordinator |
Costume & Make-Up | Ashley Marie Parker | Costumer |
Costume & Make-Up | Roz Music | Makeup Artist |
Sound | Bob Kellough | Sound Effects Editor |
Directing | Valeria Migliassi Collins | Script Supervisor |
Costume & Make-Up | Michelle Liu | Key Costumer |
Crew | Dempsey Tillman | Video Assist Operator |
Sound | John Marquis | Supervising Sound Editor |
Directing | Dawn Massaro | Second Assistant Director |
Camera | Jacques Jouffret | Steadicam Operator |
Camera | Brown Cooper | "B" Camera Operator |
Crew | Fionagh Cush | Makeup Effects |
Camera | Mackie Roberts | Best Boy Grip |
Sound | Beau Borders | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Jonathan Klein | Foley Supervisor |
Sound | Jesse Rosenman | Assistant Sound Editor |
Production | Daniel Woods | Production Secretary |
Art | Richard Blake Wester | Leadman |
Editing | Debra L. Tennant | Additional Editing |
Production | Bill Bannerman | Unit Production Manager |
Visual Effects | Neville Page | Creature Design |
Production | Dylan Jury | Casting Associate |
Camera | Mariana Sánchez de Antuñano | First Assistant "A" Camera |
Costume & Make-Up | Fionagh Cush | Makeup Department Head |
Costume & Make-Up | Elizabeth Robinson | Key Hair Stylist |
Camera | C. Ashley Sudge | Dolly Grip |
Lighting | Chris Lumpkin | Key Rigging Grip |
Visual Effects | Eric Rylander | Special Effects Supervisor |
Sound | Nancy Nugent | Supervising ADR Editor |
Crew | Doug Wright | Transportation Captain |
Production | Brian Price | Executive Producer's Assistant |
Crew | Riley Flanagan | Set Production Assistant |
Crew | Jennifer Badger | Stunts |
Directing | G. A. Aguilar | Second Unit Director |
Crew | Danya Bateman | Stunt Double |
Crew | Meredith Richardson | Stunt Double |