Nick en Jonah zijn eerstejaars studenten die een grote passie delen: hacken. Terwijl ze door Nevada rijden met Nick's vriendin Hailey, volgen ze de aanwijzingen van een rivaliserende hacker genaamd Nomad, naar een locatie 300 kilometer verderop. Na een angstaanjagende confrontatie met Nomad, midden in de woestijn, komen ze weer bij bewustzijn in gevangenschap.
Nee, helaas is The Signal nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Writing | Carlyle Eubank | Writer |
Directing | William Eubank | Director |
Production | Tyler Davidson | Producer |
Production | Brian Kavanaugh-Jones | Producer |
Writing | William Eubank | Writer |
Writing | David Frigerio | Writer |
Camera | David Lanzenberg | Director of Photography |
Art | Meghan C. Rogers | Production Design |
Production | Peter Schlessel | Executive Producer |
Editing | Brian Berdan | Editor |
Production | Richard Rothfeld | Executive Producer |
Production | Lia Buman | Executive Producer |
Sound | Nima Fakhrara | Original Music Composer |
Art | Inda Blatch-Geib | Art Direction |
Camera | Ursula Coyote | Still Photographer |
Production | Venus Kanani | Casting |
Costume & Make-Up | Corey Welk | Makeup Department Head |
Visual Effects | Ziad Seirafi | Visual Effects Supervisor |
Lighting | Walter Bithell | Gaffer |
Art | Tom Studer | Construction Coordinator |
Visual Effects | Colin Davies | Visual Effects Supervisor |
Costume & Make-Up | Liz Duchez | Makeup Artist |
Art | Lisa Corradino | Leadman |
Sound | Erik Foreman | Sound Re-Recording Mixer |
Crew | Frank Ceglia | Special Effects Coordinator |
Crew | Jordan Nieuwland | Visual Effects Art Director |
Sound | Rob Embrey | ADR & Dubbing |
Crew | Brandon Terry | Visual Effects Editor |
Visual Effects | Jongju Lee | Animation |
Art | Michael Flowers | Set Decoration |
Art | David Baca | Art Direction |
Art | Beth Hansen | Art Department Coordinator |
Production | Mary Vernieu | Casting |
Costume & Make-Up | Dorotka Sapinska | Costume Design |
Editing | Polly McKinnon | Dialogue Editor |
Costume & Make-Up | Bonnie Masoner | Makeup Artist |
Camera | David J. Schweitzer | Camera Operator |
Camera | George Stephenson | Camera Operator |
Crew | Mark Rayner | Stunt Coordinator |
Camera | Georgia Packard | Additional Photography |
Crew | Jacob Roanhaus | Makeup Effects |
Costume & Make-Up | Joella Dutchover | Set Costumer |
Editing | Erin Davis | Digital Intermediate |
Directing | Darryl Garcia Jr. | Script Supervisor |
Costume & Make-Up | Michelle Kelly | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Elizabeth Lancaster | Costume Supervisor |
Editing | Paul Carlin | Digital Intermediate |
Production | Alex Gianopoulos | Location Manager |
Crew | J.D. Hicks | Transportation Coordinator |
Art | Spencer Stair | Leadman |
Visual Effects | Melissa Brockman | Visual Effects Producer |
Sound | Ben Burtt | Sound Designer |
Art | Joe Arnold | Property Master |
Crew | T.S. Meeks | Thanks |
Crew | Carlyle Eubank II | Thanks |
Art | Patricia Eubank | Storyboard Artist |
Crew | Patricia Eubank | Thanks |
Crew | Darrin Prescott | Stunts |
Crew | Ed Duran | Stunt Double |