Het Romeinse Rijk strekt zich uit van Egypte tot Spanje tot aan de Zwarte Zee. Maar in het noorden van Brittannië heeft de guerrilla-tactiek van de woeste Picten de wrede aanvallen van de veroveraars een halt toegeroepen. Quintus, de enige overlevende van een aanval door de Picten op een Romeinse grensvesting, trekt samen met het legendarische 9de legioen van generaal Virilus op naar het noorden, onder het bevel om de Picten en hun leider Gorlacon voor eens en voor altijd uit te roeien.
Nee, helaas is Centurion nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Editing | Chris Gill | Editor |
Production | Robert Jones | Producer |
Production | François Ivernel | Executive Producer |
Production | Debbie McWilliams | Casting |
Sound | Peter Burgis | Foley Artist |
Production | Cameron McCracken | Executive Producer |
Sound | Ilan Eshkeri | Original Music Composer |
Sound | Jamie Roden | Sound Re-Recording Mixer |
Costume & Make-Up | Jana Carboni | Makeup Artist |
Production | Fiona Morham | Head of Production |
Art | Harry Pain | Standby Art Director |
Directing | Neil Marshall | Director |
Writing | Neil Marshall | Writer |
Production | Christian Colson | Producer |
Production | Paul Smith | Executive Producer |
Camera | Sam McCurdy | Director of Photography |
Camera | Balazs Bolygo | Second Unit Director of Photography |
Art | Zoe Smith | Set Decoration |
Editing | Clare Brody | Digital Intermediate Data Wrangler |
Editing | Asa Shoul | Digital Intermediate Colorist |
Sound | Matthias Gohl | Music Producer |
Art | Andy Thomson | Art Direction |
Art | Simon Bowles | Production Design |
Art | Jason Knox-Johnston | Supervising Art Director |
Costume & Make-Up | Keith Madden | Costume Design |
Crew | Paul Hyett | Makeup Effects |
Production | Ivana MacKinnon | Producer |
Sound | Christoph Bauschinger | Music Editor |
Production | Diarmuid McKeown | Producer |
Production | Andy Stebbing | Line Producer |
Production | Cass Marks | Production Manager |
Camera | Si Bell | Camera Intern |
Production | Sarah Wheale | Production Manager |
Costume & Make-Up | Monica MacDonald | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Lizzie Lawson | Makeup Artist |
Art | Muffin Green | Property Master |
Crew | Edward Griffiths | Prop Maker |
Visual Effects | Jacob Otterström | Visual Effects Supervisor |
Costume & Make-Up | Janine Marr | Costume Supervisor |
Costume & Make-Up | Gabrielle Spanswick | Costume Supervisor |
Sound | Jason Swanscott | Foley Artist |
Art | Jon Marson | Greensman |
Sound | Matthew Collinge | Sound Designer |
Sound | Matthew Collinge | Additional Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Barnaby Smyth | Foley Supervisor |
Visual Effects | Steve Mercer | VFX Editor |
Camera | Rodrigo Gutierrez | Camera Operator |
Camera | Rodrigo Gutierrez | Second Unit Director of Photography |
Art | Adam McCreight | Dressing Prop |
Art | Christopher Chandler | Dressing Prop |
Production | Eve Swannell | Production Coordinator |
Costume & Make-Up | Robbie Drake | Prosthetics |
Camera | Jay Maidment | Still Photographer |
Sound | Mark Paterson | Sound Re-Recording Mixer |
Visual Effects | Sean Wheelan | Visual Effects Producer |
Lighting | Andrew Taylor | Gaffer |
Directing | Sylvia Parker | Script Supervisor |
Camera | John Marzano | Aerial Director of Photography |
Camera | Adam Dale | Aerial Director of Photography |
Production | Duncan Muggoch | Production Manager |
Sound | John Hayes | Sound Recordist |
Costume & Make-Up | Tahira Herold | Hair Designer |
Costume & Make-Up | Tahira Herold | Makeup Designer |
Sound | Howard Halsall | Dialogue Editor |
Sound | Howard Halsall | ADR Editor |
Sound | Michael Maroussas | Dialogue Editor |
Sound | Michael Maroussas | ADR Editor |
Sound | Danny Sheehan | Supervising Sound Editor |
Sound | Paul Carter | Sound Designer |
Sound | Paul Carter | Sound Effects |
Crew | Paul Herbert | Stunt Coordinator |
Camera | Jamie Hicks | Camera Operator |
Editing | Stephen Garrett | Digital Intermediate Editor |
Editing | Todd Kleparski | Digital Intermediate Producer |
Production | Ian Thomson | Publicist |
Directing | Caroline O'Reilly | Script Supervisor |
Production | Matt Jones | Location Manager |
Production | Mark Grimwade | Location Manager |
Directing | Anwen Bull | Script Supervisor |
Editing | Jens Baylis | First Assistant Editor |
Lighting | Paul McGeachan | Electrician |
Camera | John Heald | Grip |
Crew | Jon Baker | Armorer |
Crew | Nick Jeffries | Supervising Armorer |
Crew | Jo McLaren | Stunt Double |
Camera | Ryan Taggart | Clapper Loader |
Art | Matt Curtis | Title Designer |
Crew | Georgina Armstrong | Stunts |
Editing | Matt Adams | Digital Intermediate |
Art | Jono Moles | Construction Manager |
Camera | Warwick Drucker | Grip |
Production | Craig Barwick | Production Accountant |
Visual Effects | Malin Leuchovius | Visual Effects Coordinator |
Art | Sophie Bridgman | Art Department Assistant |
Camera | David Holliday | Grip |
Directing | Sarah Hood | Second Second Assistant Director |
Sound | Keith Partridge | Foley Recordist |
Sound | Stephen McLaughlin | Scoring Mixer |
Sound | Stephen McLaughlin | Music Producer |
Lighting | Terry Robb | Electrician |
Art | Barnaby Papworth | Construction Manager |
Directing | Dan Winch | Second Unit First Assistant Director |
Lighting | Will Kendal | Electrician |
Camera | Glyn Williams | Aerial Camera Technician |
Camera | Sergio Bernuzzi | Grip |
Art | Alan Payne | Graphic Designer |
Directing | Simon Aguirre | Second Unit First Assistant Director |
Camera | Paul Snell | Clapper Loader |
Camera | Henry Landgrebe | Clapper Loader |
Editing | Mark Wright | Negative Cutter |
Camera | Stefan R. Krzysiak | Clapper Loader |
Art | Jim McCallum | Dressing Prop |
Production | Jane Trower | First Assistant Accountant |
Camera | Phil Humphries | Clapper Loader |
Crew | Maxine Whittaker | Stunts |
Camera | Luke Chisholm | Grip |
Camera | Kat Spencer | Clapper Loader |
Camera | Tobias Marshall | Clapper Loader |
Lighting | Mark Thomas | Electrician |
Camera | Emma Edwards | Assistant Camera |
Directing | Phil Booth | First Assistant Director |
Camera | Daniel Hegarty | Grip |
Art | Ben Johnson | Dressing Prop |
Production | Joanna Thapa | Production Assistant |
Directing | Harriet Worth | Second Assistant Director |
Crew | Camilla Naprous | Stunts |
Crew | Gareth Williams | Generator Operator |
Art | Jason Line | Painter |
Art | Jaeson Finn | Concept Artist |
Art | Jaeson Finn | Storyboard Artist |
Art | Kristin Theyers | Dressing Prop |
Art | Gary Robinson | Dressing Prop |
Art | Ceri Warrick-Foster | Dressing Prop |
Art | Jo Weston | Painter |
Art | Harvey Woodward | Painter |
Art | John Hext | Painter |
Art | Tod Todeschini | Props |
Art | Jay Butcher | Standby Carpenter |
Camera | Matt North | Clapper Loader |
Lighting | Trevor Chaisty | Electrician |
Lighting | Bob Milton | Electrician |
Lighting | Gavin Warwick | Electrician |
Lighting | J.P. Judge | Electrician |
Lighting | Phil Green | Electrician |
Lighting | Tom Hyde | Electrician |
Lighting | Garry Owen | Electrician |
Camera | Steve Manningham | Grip |
Costume & Make-Up | Fiona Lucas | Costume Assistant |
Costume & Make-Up | Zoe Morris | Costume Assistant |
Costume & Make-Up | Alison Strudwick | Costume Assistant |
Costume & Make-Up | Sarah Ward | Costume Assistant |
Costume & Make-Up | Tamar Zaig | Costume Assistant |
Editing | Matthew Benns | Digital Intermediate Data Wrangler |
Directing | Laura Hulmes | Second Assistant Director |
Directing | Ian D. Fleming | Second Unit Director |
Production | Nicola Dempsey | Production Assistant |