Een stel vrienden op leeftijd zuipt op een avondje flink door. Als ze beschonken in een bubbelbad gaan zitten, blijkt dit tot hun schrik een 'Hot Tub Time Machine' te zijn die hen terugstuurt naar het jaar 1986. Dankzij deze tijdmachine vinden ze hun jeugd terug, wat voor de nodige bizarre ontmoetingen en gebeurtenissen zorgt...
Nee, helaas is Hot Tub Time Machine nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Camera | Jack N. Green | Director of Photography |
Production | John Cusack | Producer |
Directing | Steve Pink | Director |
Sound | Steve Pink | Music Supervisor |
Art | Bill Cusack | Art Department Assistant |
Editing | George Folsey Jr. | Editor |
Sound | Kevin Crehan | Music Editor |
Sound | Victoria Rose Sampson | Supervising Dialogue Editor |
Sound | Tony Lamberti | Sound Re-Recording Mixer |
Art | Bob Ziembicki | Production Design |
Editing | Brad Wilhite | Additional Editing |
Art | Johanne Hubert | Set Decoration |
Production | Susie Farris | Casting |
Sound | Christophe Beck | Original Music Composer |
Sound | Christophe Beck | Music |
Costume & Make-Up | Charles Porlier | Special Effects Makeup Artist |
Art | Jeremy Stanbridge | Art Direction |
Crew | Marny Eng | Stunts |
Sound | Michael Hilkene | Supervising Sound Editor |
Production | Michael Nelson | Executive Producer |
Production | Michael Nelson | Unit Production Manager |
Sound | Michael T. Williamson | Production Sound Mixer |
Crew | Guy Bews | Stunts |
Crew | Duane Dickinson | Stunts |
Crew | Chris Webb | Stunts |
Costume & Make-Up | Kathrine Gordon | Hair Department Head |
Production | Matt Moore | Producer |
Production | Brian Leslie Parker | Production Manager |
Art | John Alvarez | Assistant Art Director |
Production | Grace Loh | Producer |
Writing | Sean Anders | Screenplay |
Crew | Mark Hicks | Stunts |
Sound | Dana Sano | Music Supervisor |
Crew | Byron Brisco | Stunts |
Crew | Mike Carpenter | Stunts |
Crew | Bob Minor | Stunts |
Crew | Simon Rhee | Stunts |
Crew | Nickolas Baric | Stunts |
Crew | Scott J. Ateah | Stunts |
Crew | Trevor Addie | Stunts |
Writing | John Morris | Screenplay |
Art | Peter Stratford | Set Designer |
Crew | Brent Woolsey | Stunts |
Writing | Josh Heald | Screenplay |
Writing | Josh Heald | Story |
Crew | Larissa Stadnichuk | Stunts |
Directing | James Bitonti | Second Assistant Director |
Costume & Make-Up | Dayna Pink | Costume Design |
Crew | Oliver Keller | Stunt Double |
Crew | John Ashker | Stunts |
Crew | John Ashker | Stunt Double |
Crew | Doug Chapman | Stunts |
Crew | Doug Chapman | Stunt Coordinator |
Production | John Albanis | Associate Producer |
Camera | Gilles Corbeil | Steadicam Operator |
Camera | Gilles Corbeil | "A" Camera Operator |
Sound | Christopher T. Welch | ADR Editor |
Camera | Joshua Kjorven | Camera Loader |
Crew | Greg Sproles | Stunts |
Camera | Dillard Brinson | Key Grip |
Costume & Make-Up | Linda Dowds | Makeup Department Head |
Art | Kelvin Humenny | Art Direction |
Art | Peter Grace | Construction Coordinator |
Sound | Dan O'Connell | Foley Artist |
Sound | Dan DiPrima | Music Editor |
Crew | Brent Connolly | Stunts |
Sound | John T. Cucci | Foley Artist |
Production | Rino Pace | Location Manager |
Crew | Trevor Habberstad | Stunt Double |
Sound | Willard Overstreet | Foley Supervisor |
Art | Sheila Millar | Set Designer |
Sound | Bernard Weiser | Dialogue Editor |
Art | Grant Swain | Property Master |
Camera | Rob McEwan | Still Photographer |
Visual Effects | Ray McIntyre Jr. | Visual Effects Supervisor |
Art | Carie Wallis | Art Department Coordinator |
Lighting | John Dekker | Chief Lighting Technician |
Sound | Michael Minkler | Sound Re-Recording Mixer |
Costume & Make-Up | Candice Stafford | Makeup Artist |
Sound | Terry Wilson | Music Editor |
Sound | Jeff Sawyer | Supervising Sound Effects Editor |
Crew | Joe Everett | Unit Publicist |
Editing | Cecilia Hyoun | First Assistant Editor |
Costume & Make-Up | Lisa Taylor Roberts | Makeup & Hair |
Art | Angela O'Sullivan | Set Designer |
Crew | Eddie Davenport | Stunts |
Crew | Amy Lynn Tuttle | Stunts |
Directing | Stephanie Rossel | Script Supervisor |
Editing | James Thomas | Editor |
Editing | Charles Kaplan | Additional Editing |
Costume & Make-Up | Christine Coutts | Costume Supervisor |
Crew | Myke Schwartz | Stunts |
Crew | Mark N. Tompkins | Scenic Artist |
Editing | Dan Muscarella | Color Timer |
Costume & Make-Up | Alison Fraser | Assistant Costume Designer |
Directing | Josh King | First Assistant Director |
Crew | Reg Milne | Stunts |
Sound | Rick Bold | Boom Operator |
Sound | James Ashwill | Foley Mixer |
Camera | Timothy Robin Spencer | First Assistant "B" Camera |
Crew | Jessica Harbeck | Stunts |
Production | Janet Lonsdale | Production Accountant |
Crew | Mark Aaron Wagner | Stunts |
Crew | Heidi Pascoe | Stunts |
Crew | Isabel Henderson | Post Production Supervisor |
Sound | Thomas W. Small | Foley Editor |
Costume & Make-Up | Tabitha Johnson | Assistant Costume Designer |
Crew | Dave Hospes | Stunts |
Camera | Ryan Green | "B" Camera Operator |
Costume & Make-Up | Rebecca Lee | Makeup Artist |
Production | Sandra Couldwell | Extras Casting |
Costume & Make-Up | April Boyes | Makeup Artist |
Directing | Megan Shank | Third Assistant Director |
Production | Adrienne Sol | Production Coordinator |
Camera | Rick Stadder | Best Boy Grip |
Camera | Ron MacLeay | Grip |
Production | Christine White | Production Supervisor |
Camera | Larry Portmann | First Assistant "A" Camera |
Sound | David Marcus | First Assistant Sound Editor |
Camera | Laird Pierce | Second Assistant "B" Camera |
Art | Loree Cameron | Graphic Designer |
Costume & Make-Up | Savino Peragine | Tailor |
Camera | Ian Gariepy | Grip |
Crew | Heath Stevenson | Stunts |
Production | Kimberly Buckham | Assistant Production Coordinator |
Production | Barbara Mercer | First Assistant Accountant |
Camera | Harold Bernard | Second Assistant "A" Camera |
Production | Jill Anderson | Payroll Accountant |
Crew | David M. Morizot | Stunts |
Sound | Elizabeth Umstead | Music Coordinator |
Costume & Make-Up | Beverly K. Sewers | Hairstylist |
Art | Nadine Sekora | Art Department Assistant |
Production | Marge Rowland | Post Production Accountant |
Costume & Make-Up | Dean Scheck | Hairstylist |
Art | Alida Jung | Assistant Set Decoration |
Crew | Diane Berezay | Craft Service |
Crew | Anthony David Moyer | Stunts |
Art | Mike Sorochuk | Construction Foreman |
Camera | Ken Hemphill | Grip |
Camera | Jeff Bonny | Grip |
Costume & Make-Up | Rebekah Zantingh | Hairstylist |
Crew | John Ulmer | Stunts |
Crew | Peter Smart | Stunts |