Een groep tieners vindt in een kelder geheime plannen voor de bouw van een tijdmachine. Ze besluiten de machine te bouwen. De machine blijkt te werken en al snel beleven ze de nodige uitbundige avonturen. Ze komen er echter ook achter dat er de nodige nadelige kanten zitten aan het tijdreizen.
Nee, helaas is Project Almanac nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Writing | Jason Pagan | Writer |
Production | Michael Bay | Producer |
Production | Bradley Fuller | Producer |
Directing | Dean Israelite | Director |
Production | Andrew Form | Producer |
Visual Effects | Seong Joon Lee | Animation |
Visual Effects | Charlotte Raffi | Visual Effects Producer |
Art | Jessica Jackson | Art Department Coordinator |
Visual Effects | Mark Owen Forker | Visual Effects Supervisor |
Costume & Make-Up | Joulles Wright | Costume Supervisor |
Costume & Make-Up | Mary Jane Fort | Costume Design |
Visual Effects | Karen Czukerberg | Visual Effects Producer |
Editing | Julian Clarke | Editor |
Art | Dustin Berry | Art Department Coordinator |
Costume & Make-Up | Kimberly Greene | Makeup Department Head |
Art | Maher Ahmad | Production Design |
Visual Effects | Matthew Hackett | Animation |
Editing | Martin Bernfeld | Editor |
Art | David H. Nash | Construction Coordinator |
Crew | Steve Rhee | Visual Effects Editor |
Directing | Cheryl Starbuck | Script Supervisor |
Production | Denise Chamian | Casting |
Crew | Lee Alan McConnell | Special Effects Coordinator |
Lighting | David McLean | Chief Lighting Technician |
Camera | Ross Davis | Second Assistant Camera |
Camera | Ron Ruanphae | Second Assistant Camera |
Camera | Paige Jarvis | Second Company Grip |
Art | Joshua Min | Concept Artist |
Lighting | James Stockton | Electrician |
Camera | Brian Malone | First Company Grip |
Camera | Steve Kupfer | Grip |
Camera | Patrick Schlote | Grip |
Camera | Guy D'Alema | Still Photographer |
Camera | Matthew J. Lloyd | Director of Photography |
Art | Kouji Tajima | Concept Artist |
Art | Melissa Kennedy | Construction Buyer |
Lighting | Daniel John Lerch | Assistant Chief Lighting Technician |
Lighting | David McLendon | Lighting Technician |
Lighting | Benny Smyth | Rigging Grip |
Camera | Charles S. Hodes | Still Photographer |
Art | Laurent Ben-Mimoun | Conceptual Illustrator |
Production | Vincent Bates | Art Department Production Assistant |
Crew | Rob Hamby | Propmaker |
Art | Michael Green | Set Dresser |
Camera | Dana Morris | Camera Operator |
Lighting | Chris Antignane | Electrician |
Lighting | Dennis Winkler | Electrician |
Art | Greg Gonzalez | Assistant Property Master |
Art | Tam O'Brien | Set Dresser |
Camera | David Edsall | First Assistant Camera |
Camera | Lance Flowers | Grip |
Camera | Allen Robinson | Grip |
Lighting | Jermaine Brantley | Electrician |
Camera | Doyle Petty | Grip |
Lighting | Richard Dennis Kinnard | Lighting Technician |
Art | Bradley Huffman | Set Dresser |
Art | Evan Woolery | Storyboard Artist |
Camera | Chris Birdsong | First Company Grip |
Camera | Kurt Kornemann | First Company Grip |
Costume & Make-Up | Jerome Allen | Key Hair Stylist |
Art | Lynsey Mouer | Art Department Assistant |
Art | Martin L. Mercer | Storyboard Artist |
Camera | Meiklejohn Pate | Best Boy Grip |
Camera | Kyle Spicer | Digital Imaging Technician |
Lighting | Keith Cutler | Electrician |
Costume & Make-Up | Melissa Yonkey | Hair Department Head |
Costume & Make-Up | Anna Zenner | Hairstylist |
Art | Nathan S. Clark | Set Dresser |
Art | 'Jamie' James Free | Set Dresser |
Camera | Torey Lenart | Camera Production Assistant |
Lighting | Brittany Regan | Electrician |
Costume & Make-Up | Dionne Pitsikoulis | Makeup Artist |
Art | Mychael Bates | Property Master |
Costume & Make-Up | Lay'Na Anderson | Key Makeup Artist |
Lighting | Greg Argarin | Chief Lighting Technician |
Crew | Randy Lewallen | Scenic Artist |
Camera | Jonathan Carbonaro | Digital Imaging Technician |
Camera | Bill Chapman | Grip |
Camera | Jake Ures | Grip |
Lighting | Alexander G. Smith | Electrician |
Art | Brett Andrews | Property Master |
Art | Jason Vigdor | Set Dresser |
Costume & Make-Up | Saj Mack | Makeup Artist |
Art | David Smith | Set Decoration |
Art | Sam Carter | Set Dresser |
Camera | Benjamin Rowland | Drone Pilot |
Lighting | David Shakibanasab | Rigging Gaffer |
Production | Sam Tedesco | Location Manager |
Production | André Nemec | Executive Producer |
Production | Josh Appelbaum | Executive Producer |
Production | Vicki Dee Rock | Executive Producer |
Lighting | Brian Adams | Electrician |
Directing | Christina Fong | Second Assistant Director |
Crew | Robert East | CG Supervisor |
Writing | Andrew Deutschman | Writer |