Het ziet ernaar uit dat de elfjarige Alexander een verschrikkelijke dag gaat hebben. Alles gaat van kwaad tot erger, ook voor de rest van zijn gezin.
Nee, helaas is Alexander And The Terrible, Horrible, No Good, Very Bad Day nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Directing | Miguel Arteta | Director |
Production | Shawn Levy | Producer |
Writing | Rob Lieber | Screenplay |
Writing | Rob Lieber | Screenstory |
Production | Will Rack | Associate Producer |
Camera | Terry Stacey | Director of Photography |
Costume & Make-Up | Bill Corso | Makeup Artist |
Production | Philip Steuer | Executive Producer |
Costume & Make-Up | Teressa Hill | Hairstylist |
Camera | Simon Jayes | Camera Operator |
Crew | Christine Lakin | Choreographer |
Sound | John Ross | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Myron Nettinga | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Knox White | Boom Operator |
Production | Robert Foulkes | Location Manager |
Costume & Make-Up | Roz Music | Makeup Department Head |
Crew | J.D. Schwalm | Special Effects Coordinator |
Visual Effects | Amol Parulekar | Visual Effects Producer |
Costume & Make-Up | Aimee McCue | Set Costumer |
Crew | Geno Hart | Transportation Coordinator |
Art | Stephen Christensen | Art Direction |
Sound | Andrew DeCristofaro | Supervising Sound Editor |
Editing | Pamela Martin | Editor |
Costume & Make-Up | Nancy Steiner | Costume Design |
Costume & Make-Up | Shandra Page | Hair Department Head |
Sound | Michael Payne | Sound Effects Editor |
Production | Philip Steuer | Unit Production Manager |
Crew | Garrett Warren | Stunt Coordinator |
Art | Susan Benjamin | Set Decoration |
Sound | Philip Tallman | Music Editor |
Visual Effects | Christopher Lance | Visual Effects Supervisor |
Directing | Rebecca Robertson | Script Supervisor |
Visual Effects | Patrick McClung | Visual Effects Supervisor |
Production | Tamara Notcutt | Casting |
Costume & Make-Up | Lynda Kyle Walker | Key Hair Stylist |
Costume & Make-Up | Peter Tothpal | Hairstylist |
Sound | Becky Sullivan | Supervising Sound Editor |
Art | Everett Chase | Set Designer |
Crew | Ernie Malik | Unit Publicist |
Editing | Dan Muscarella | Color Timer |
Writing | Judith Viorst | Book |
Art | Michael Corenblith | Production Design |
Production | Matthew Hirsch | Production Supervisor |
Costume & Make-Up | Linda Matthews | Costume Supervisor |
Costume & Make-Up | Becky Cotton | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Andrea Jackson | Hairstylist |
Camera | Dale Robinette | Still Photographer |
Art | Terry Scott | Construction Coordinator |
Sound | Dan Hegeman | Sound Effects Editor |
Crew | Susan Hegarty | Dialect Coach |
Production | Jason Lust | Executive Producer |
Production | Randi Hiller | Casting |
Costume & Make-Up | Pauletta O. Lewis | Hairstylist |
Sound | Fernand Bos | Music Editor |
Crew | Marty Osborne | Picture Car Coordinator |
Production | Daniel S. Levine | Producer |
Production | Lisa Henson | Producer |
Costume & Make-Up | Deborah La Mia Denaver | Makeup Department Head |
Costume & Make-Up | Cinzia Zanetti | Makeup Artist |
Sound | Christophe Beck | Original Music Composer |
Costume & Make-Up | Rachel Bonner | Hairstylist |
Costume & Make-Up | K. Troy Zestos | Hairstylist |
Art | Louie Esparza | Lead Painter |
Costume & Make-Up | Lisa Nash-Jones | Makeup Artist |
Art | Susannah Carradine | Art Department Coordinator |
Directing | Sunday Stevens | First Assistant Director |
Costume & Make-Up | Cinzia Zanetti | Key Makeup Artist |
Art | Tony Castagnola | Greensman |
Costume & Make-Up | John Damiani | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Valerie Jackson | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Jenni Clark | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Judy Staats | Makeup Artist |
Crew | Clint Carney | Prop Maker |
Art | Lorrie Campbell | Set Designer |
Art | Jeffe Jenkins | Lead Painter |
Sound | Glynna Grimala | Supervising ADR Editor |
Camera | Alan Shultz | Dolly Grip |
Costume & Make-Up | Jimmy Jay | Key Set Costumer |
Lighting | Charlie McIntyre | Rigging Gaffer |
Camera | Zoran Veselic | First Assistant Camera |
Sound | Kerry Ann Carmean | Foley Editor |
Lighting | Michael Bauman | Chief Lighting Technician |
Visual Effects | John Paul Molloy | Modeling |
Lighting | Jose F. Barrios | Rigging Grip |
Crew | Maura Gannett | Studio Teachers |
Camera | Jeremy M. Griffiths | Dolly Grip |
Visual Effects | David Masure-Bosco | Visual Effects Coordinator |
Camera | Richard Crompton | Dolly Grip |
Art | Rocco Francesco Paolone | Painter |
Visual Effects | Jane Reynolds | Visual Effects Coordinator |
Sound | Nancy MacLeod | Sound Effects Editor |
Editing | Staci Pontius | First Assistant Editor |
Art | Gary Isbell | Leadman |
Camera | John Stradling | First Assistant Camera |
Camera | Jack Glenn | Dolly Grip |
Lighting | Rick Harris | Rigging Grip |
Camera | Robert Heine | First Assistant Camera |
Camera | Les T. Tomita | Key Grip |
Camera | Robert 'Caz' Duffy | First Assistant Camera |
Camera | Bradley Richard | Camera Operator |
Camera | Kim Guthrie | First Assistant Camera |
Art | J.P. Jones | Property Master |
Sound | Michelle Pazer | Dialogue Editor |
Sound | Aiden Ramos | Sound Recordist |
Sound | Steve Nelson | Sound Mixer |
Production | Blanca Lista | Production Executive |