Chef kok Carl Casper neemt plotseling ontslag bij een prominent restaurant in Los Angeles. Hij vertrekt naar Miami en met de hulp van zijn ex-vrouw, beste vriend en zoontje knapt hij een oude food truck op en begint hij zijn eigen restaurant op wielen. Tijdens een culinaire road trip met zijn vrienden en familie herontdekt Carl zijn creativiteit en passie voor het koken, het leven en de liefde.
Sound | Christopher Boyes | Sound Re-Recording Mixer |
Editing | Robert Leighton | Editor |
Production | Sarah Halley Finn | Casting |
Production | James D. Brubaker | Executive Producer |
Sound | Michael Silvers | Supervising Sound Editor |
Sound | Michael Silvers | Dialogue Editor |
Costume & Make-Up | Laura Jean Shannon | Costume Design |
Sound | Tom Myers | Sound Designer |
Costume & Make-Up | Peggy Semtob | Hairstylist |
Art | Bryan Venegas | Set Decoration |
Directing | Jon Favreau | Director |
Production | Jon Favreau | Producer |
Writing | Jon Favreau | Writer |
Costume & Make-Up | Valli O'Reilly | Makeup Artist |
Art | Denise Pizzini | Production Design |
Camera | Kramer Morgenthau | Director of Photography |
Production | Scott Steindorff | Executive Producer |
Production | Dylan Russell | Executive Producer |
Sound | Lyle Workman | Music |
Crew | Lyle Workman | Additional Music |
Editing | Gregg London | Assistant Editor |
Production | Paul Brett | Executive Producer |
Production | Tim Smith | Executive Producer |
Costume & Make-Up | Kate Biscoe | Makeup Department Head |
Production | Barbara Harris | ADR Voice Casting |
Crew | Bill Wohlken | Post Production Supervisor |
Production | Philip Elway | Executive Producer |
Production | Peter Fruchtman | Executive Producer |
Production | Sergey Bespalov | Producer |
Production | Craig Chapman | Executive Producer |
Sound | Ron Judkins | Production Sound Mixer |
Production | Tamara Hunter | Casting Associate |
Production | Mark C. Manuel | Executive Producer |
Production | Jerry Fruchtman | Executive Producer |
Camera | Merrick Morton | Still Photographer |
Production | Ted O'Neal | Executive Producer |
Production | Karen Gilchrist | Executive Producer |
Production | Boris Teterev | Executive Producer |
Art | John Pollard | Set Dresser |
Production | Roy Choi | Co-Producer |
Visual Effects | Bryan Godwin | Visual Effects Supervisor |
Sound | Tanya Noel Hill | Music Editor |
Directing | Kathy McHugh | Script Supervisor |
Art | Alicia Maccarone | Art Direction |
Production | Jason Rose | Executive Producer |
Costume & Make-Up | Heba Thorisdottir | Makeup Artist |
Production | Molly Allen | Executive Producer |
Production | Molly Allen | Unit Production Manager |
Sound | Chris Scarabosio | Sound Effects Editor |
Art | Jeremy Alan Read | Set Dresser |
Camera | Henry Tirl | Steadicam Operator |
Visual Effects | David Van Dyke | Visual Effects Producer |
Crew | Michael Menapace | Transportation Coordinator |
Crew | Mark R. Byers | Special Effects Coordinator |
Costume & Make-Up | Cassiopeia Smith | Costumer |
Crew | Lois Yaroshefsky | Studio Teachers |
Production | Kei Rowan-Young | Location Manager |
Sound | Gary Summers | Sound Re-Recording Mixer |
Camera | Darin Moran | Camera Operator |
Costume & Make-Up | Jeri Baker | Hairstylist |
Sound | Michele Perrone | ADR Editor |
Sound | Benjamin A. Burtt | Foley Editor |
Crew | Sheryl Benko | Post Production Supervisor |
Costume & Make-Up | Lisa Marie Harris | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Dolores Hernández | Makeup Artist |
Lighting | Brett Laumann | Chief Lighting Technician |
Costume & Make-Up | Marie Larkin | Hair Department Head |
Costume & Make-Up | Natasha Allegro | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Clare M. Corsick | Key Hair Stylist |
Production | Jason B. Stamey | Casting Assistant |
Production | Anne Sheehan | Executive Producer |
Production | Lisa Vijitchanton | Production Coordinator |
Visual Effects | Shane Strickman | Visual Effects Producer |
Editing | Maria Gonzales | Assistant Editor |
Editing | Danny Miller | First Assistant Editor |
Sound | Scott Jacobs | Boom Operator |
Sound | Steve Slanec | Supervising Sound Editor |
Sound | Steve Slanec | Dialogue Editor |
Sound | Brian Chumney | Dialogue Editor |
Production | Mark Brooke | Executive Producer |
Camera | Don Devine | Camera Operator |
Crew | John M. Pisani | Unit Publicist |
Production | Will Greenfield | Production Supervisor |
Production | Jere Hausfater | Executive Producer |
Visual Effects | Doug Spilatro | Visual Effects |
Crew | Corinne Villa | Visual Effects Editor |
Production | Claire Koonce | Casting Assistant |
Sound | Mathieu Schreyer | Music Supervisor |
Production | Gleb Fetisov | Executive Producer |
Production | Oleg Teterin | Executive Producer |
Production | Marina Bespalov | Executive Producer |
Directing | Greg Hale | First Assistant Director |
Directing | David Kelley | Second Assistant Director |
Production | John Bartnicki | Associate Producer |
Production | Peggy Robinson | Production Supervisor |
Sound | Alex Names | Utility Sound |
Lighting | Eugene M. Bernal | Rigging Gaffer |
Camera | Charles Crivier | Key Grip |
Art | James Lee Kroning | Property Master |
Costume & Make-Up | Tabitha Johnson | Assistant Costume Designer |
Costume & Make-Up | Sarah Lee-Taylor | Costume Supervisor |
Costume & Make-Up | Eddie Gomez | Set Costumer |
Costume & Make-Up | George Black | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | George Black | Key Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Davy Newkirk | Hairstylist |
Production | Terri Greening | Production Accountant |
Art | Leslie Borchert | Art Department Coordinator |
Crew | Nathan Hardcastle | Transportation Captain |
Visual Effects | Jason Donnelly | Animation Supervisor |
Production | Olga Lesnova | Co-Producer |
Production | John K. Patterson | Production Supervisor |
Art | Bart Brown | Set Dresser |
Art | Lawrence Christman | Set Dresser |
Art | Andrew Gersh | Set Dresser |
Art | Sal Sanchez | Set Dresser |
Art | Dave Sliwa | Set Dresser |
Art | David O. Whatley | Set Dresser |
Visual Effects | Steve Wolf | Visual Effects Supervisor |