In het derde jaar van een vijfjarige missie arriveert de USS Enterprise op Starbase Yorktown voor bevoorrading en verlof voor haar vermoeide bemanning. Kapitein Kirk heeft moeite met de motivatie en dient een aanvraag in voor een promotie tot vice-admiraal en de commandant van Yorktown.
Nee, helaas is Star Trek Beyond nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Writing | Gene Roddenberry | Original Series Creator |
Crew | Leonard Nimoy | In Memory Of |
Art | Thomas E. Sanders | Production Design |
Costume & Make-Up | Sanja Milković Hays | Costume Design |
Sound | Peter Brown | Sound Designer |
Sound | Peter Brown | Supervising Sound Editor |
Production | April Webster | Casting |
Crew | Anton Yelchin | In Memory Of |
Production | Helen Pollak | Associate Producer |
Writing | Simon Pegg | Writer |
Art | Lin MacDonald | Set Decoration |
Costume & Make-Up | Richard Alonzo | Makeup Effects Designer |
Art | Robert Woodruff | Set Designer |
Production | J.J. Abrams | Producer |
Production | Roberto Orci | Producer |
Sound | Michael Giacchino | Original Music Composer |
Sound | Stephen M. Davis | Music Editor |
Art | Sandy Walker | Set Decoration Buyer |
Production | Dana Goldberg | Executive Producer |
Art | Jeremy Stanbridge | Art Direction |
Art | Lauren E. Polizzi | Art Direction |
Production | Jeffrey Chernov | Executive Producer |
Production | Bryan Burk | Producer |
Sound | Scott Curtis | Foley Mixer |
Sound | Wendy Czajkowsky | ADR Mixer |
Camera | Mitch Bax | Digital Imaging Technician |
Camera | Justin Bergler | First Assistant Camera |
Directing | Justin Lin | Director |
Production | Justin Lin | Producer |
Camera | Stephen F. Windon | Director of Photography |
Editing | Kelly Matsumoto | Editor |
Production | David Ellison | Executive Producer |
Production | Caitlin McKenna | ADR Voice Casting |
Art | Romek Delmata | Concept Artist |
Art | Dan Hermansen | Art Direction |
Art | Denny Dugally | Art Direction |
Writing | Doug Jung | Writer |
Art | Sonya Savova | Set Designer |
Sound | Paul Rabjohns | Music Editor |
Crew | Marcus Aurelio | Stunts |
Art | Henrik Tamm | Conceptual Illustrator |
Costume & Make-Up | Joel Harlow | Makeup Designer |
Sound | Greg Crawford | ADR Mixer |
Sound | Shelley Roden | Foley Artist |
Camera | Geoffrey Haley | Steadicam Operator |
Crew | Monique Ganderton | Stunts |
Crew | Byron Brisco | Stunts |
Visual Effects | Peter Chiang | Visual Effects Supervisor |
Crew | Mike Gunther | Stunt Coordinator |
Crew | Lars Grant | Stunts |
Crew | Kimani Ray Smith | Stunts |
Visual Effects | Ron Ames | Visual Effects Producer |
Production | Ron Ames | Associate Producer |
Crew | Christopher Gordon | Stunts |
Crew | Trevor Addie | Stunts |
Art | Peter Stratford | Set Designer |
Art | Milena Zdravkovic | Conceptual Design |
Visual Effects | Michael Lum | Animation Supervisor |
Lighting | Trevor Gemma | Lighting Technician |
Production | Alyssa Weisberg | Casting |
Editing | Steven Sprung | Editor |
Crew | Lani Gelera | Stunts |
Art | Don MacAulay | Supervising Art Director |
Production | Corinne Clark | Casting |
Crew | Brett Armstrong | Stunts |
Visual Effects | Robert Pik | Compositing Supervisor |
Art | Easton Michael Smith | Set Designer |
Visual Effects | Neville Page | Creature Design |
Art | Tim Flattery | Conceptual Design |
Production | Tommy Harper | Executive Producer |
Sound | John Roesch | Foley Artist |
Production | Jennifer Page | Casting |
Production | Yesi Ramirez | Casting Associate |
Sound | David Lee Fein | Foley Artist |
Camera | Keith Saayman | Libra Head Technician |
Art | Stephen Christensen | Art Direction |
Crew | Jason Bell | Stunts |
Visual Effects | Alain Lachance | Visual Effects Supervisor |
Editing | Dave Cory | First Assistant Editor |
Costume & Make-Up | Irena Stepić | Assistant Costume Designer |
Editing | Greg D'Auria | Editor |
Editing | Dylan Highsmith | Editor |
Crew | Alex Schoenauer | Utility Stunts |
Crew | Alice Ford | Stunts |
Art | Harry E. Otto | Art Direction |
Art | Natasha Gerasimova | Art Direction |
Sound | Joe Dzuban | Sound Effects Editor |
Art | Andrew Li | Art Direction |
Costume & Make-Up | Robert A. Pandini | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Betsy Glick | Costumer |
Crew | Sean Hargreaves | Visual Effects Art Director |
Costume & Make-Up | Susan O'Hara | Costume Set Supervisor |
Costume & Make-Up | Dawn Y. Line | Key Costumer |
Sound | Stephen Webster | ADR Mixer |
Art | Peter Bodnarus | Assistant Art Director |
Costume & Make-Up | Anthony Almaraz | Key Costumer |
Art | David Dowling | Property Master |
Sound | Dan O'Connell | Foley Artist |
Art | Tex Kadonaga | Set Designer |
Art | Chris Snyder | Construction Coordinator |
Art | Liz Goldwyn | Set Designer |
Visual Effects | Kevin Baillie | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Devin Fairbairn | Visual Effects Producer |
Directing | Valeria Migliassi Collins | Script Supervisor |
Art | Richard K. Buoen | Storyboard Artist |
Art | Victor James Martinez | Conceptual Design |
Art | Timothy M. Earls | Set Designer |
Art | Andrew M. Siegel | Property Master |
Sound | Lee Gilmore | Sound Effects Editor |
Crew | Bruce McCleery | Second Unit Cinematographer |
Crew | Brent Connolly | Stunts |
Sound | John T. Cucci | Foley Artist |
Visual Effects | Dominique Moisan | CG Artist |
Art | Randall D. Wilkins | Set Designer |
Costume & Make-Up | Tricia Yoo | Principal Costumer |
Art | Kris Bergthorson | Conceptual Design |
Art | Nancy Anna Brown | Set Designer |
Art | Bryan Sutton | Set Designer |
Crew | Lynn Chaulk | Scenic Artist |
Camera | Kimberly French | Still Photographer |
Costume & Make-Up | Silke Guglielmo | Set Costumer |
Art | Jeff Markwith | Set Designer |
Visual Effects | Dane Allan Smith | Visual Effects Producer |
Sound | John C. Stuver | Dialogue Editor |
Visual Effects | Tiffany Wu | Visual Effects Producer |
Camera | Dale H. Jahraus | Additional Camera |
Sound | Ann Scibelli | Sound Effects Editor |
Sound | Daniel S. Irwin | Supervising ADR Editor |
Sound | Daniel S. Irwin | Supervising Dialogue Editor |
Art | Jim Ramsay | Set Designer |
Sound | Frank A. Montaño | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Jon Taylor | Sound Re-Recording Mixer |
Art | John Burke | Set Designer |
Visual Effects | Cameron Waldbauer | Special Effects Supervisor |
Costume & Make-Up | Stacy L. Tyson | Costumer |
Art | Jenne Lee | Art Department Coordinator |
Lighting | Bill Baxter | Electrician |
Lighting | Christopher Prampin | Gaffer |
Costume & Make-Up | Sean Haley | Key Costumer |
Editing | Amy Pawlowski | Digital Intermediate Editor |
Crew | Abhishek Chauhan | Visual Effects Editor |
Camera | Chris Cavanaugh | Digital Imaging Technician |
Lighting | David Tickell | Chief Lighting Technician |
Crew | Xinyi Puah | Visual Effects Editor |
Art | Jamie Jonasson | Set Decoration Buyer |
Camera | Steve Koster | Aerial Director of Photography |
Sound | Chris Jargo | ADR Editor |
Editing | Meghan L. Noble | First Assistant Editor |
Visual Effects | Andy Taylor | Visual Effects Producer |
Crew | Stuart Farley | CG Supervisor |
Camera | Dean Heselden | Camera Operator |
Visual Effects | Raymond Chen | Visual Effects Supervisor |
Art | Jan Kobylka | Construction Coordinator |
Visual Effects | Alexander Vegh | Pre-Visualization Supervisor |
Sound | Ryan Young | ADR Recordist |
Sound | Stephen P. Robinson | Sound Designer |
Editing | Vanessa Galvez | Digital Intermediate Producer |
Sound | Andrea Gard | Foley Artist |
Camera | Dane Bjerno | Aerial Camera Technician |
Visual Effects | Viktor Müller | Visual Effects Supervisor |
Lighting | Jarrod Tiffin | Rigging Gaffer |
Editing | Tyler Ruocco | Assistant Editor |
Visual Effects | Ryan Tudhope | Visual Effects Supervisor |
Art | Samuel J. Tell | Set Decoration Buyer |
Sound | John Sanacore | Foley |
Production | Miranda Davidson | Casting |
Production | Miranda Davidson | Extras Casting |
Visual Effects | Pauline Duvall | Visual Effects Supervisor |
Art | Mira Caveno | Assistant Art Director |
Camera | Stephen Maier | Camera Operator |
Costume & Make-Up | Pamela Cameron | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Nava R. Sadan | Costume Supervisor |
Visual Effects | Sean Stranks | Visual Effects Supervisor |
Editing | Laura Steiger | First Assistant Editor |
Camera | Peter Wilke | Steadicam Operator |
Art | Joe May | Set Designer |
Art | Joe Wolkosky | Set Designer |
Visual Effects | Seda Yilmaz | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Adam O'Brien-Locke | Visual Effects Producer |
Crew | Giuseppe Motta | Sequence Supervisor |
Art | Travis Witkowski | Assistant Art Director |
Visual Effects | Earl A. Hibbert | Pre-Visualization Supervisor |
Visual Effects | Stefano Trivelli | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Paul Fedor | Matte Painter |
Visual Effects | Hunter Athey | Senior Animator |
Visual Effects | Ara Khanikian | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Christopher Batty | Pre-Visualization Supervisor |
Visual Effects | Scott Mitchell | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Virginia Wilson | Visual Effects Coordinator |
Camera | Brook Willard | Digital Imaging Technician |
Visual Effects | Jeremy Stewart | Lead Animator |
Sound | Nick Kray | ADR Mixer |
Art | Andrea Carter | Art Department Coordinator |
Visual Effects | Abhishek More | Visual Effects Producer |
Art | Callum Webster | Set Designer |
Art | Sean Goojha | Assistant Art Director |
Costume & Make-Up | Mariela Zapata | Set Costumer |
Camera | Gregory Irwin | First Assistant Camera |
Camera | Gregory Irwin | First Assistant "A" Camera |
Crew | Joseph Farrant | Visual Effects Editor |
Visual Effects | Ashleigh Yu | Visual Effects Coordinator |
Costume & Make-Up | Jessica Lythgoe-Green | Costume Supervisor |
Costume & Make-Up | Sandra Collier | Set Costumer |
Production | Stewart Bethune | Production Manager |
Visual Effects | Melanie Murray | Visual Effects Production Assistant |
Visual Effects | Rhys Salcombe | 3D Sequence Supervisor |
Crew | Mark N. Tompkins | Scenic Artist |
Sound | Eliot Connors | Sound Designer |
Visual Effects | Guillaume Poulin | VFX Editor |
Sound | Blake Collins | Foley Mixer |
Art | Aja Kai Rowley | Art Department Assistant |
Crew | Brian Avery | Stunt Double |
Crew | Rick Leary | CG Supervisor |
Visual Effects | Nicholas Symons | Animation Supervisor |
Art | Warren Flanagan | Conceptual Illustrator |
Lighting | Rod Haney | Rigging Grip |
Lighting | Scott Andrew Armstrong | Rigging Grip |
Sound | David Husby | Production Sound Mixer |
Sound | James Ashwill | Foley Mixer |
Sound | Tysen Schieber | Boom Operator |
Lighting | Robert Fischer | Key Rigging Grip |
Camera | Michael McLellan | Key Grip |
Camera | Davide Tiraboschi | Drone Cinematographer |
Costume & Make-Up | Amy Schilbe | Set Costumer |
Visual Effects | Sara Bourque | Visual Effects Coordinator |
Art | James Doh | Storyboard Artist |
Sound | Jeff Gomillion | ADR Mixer |
Art | Tara Arnett | Graphic Designer |
Crew | Cameron Hilts | Stunts |
Lighting | Michael Hanna | Lighting Technician |
Art | John Dale | Construction Coordinator |
Costume & Make-Up | Patrice Yapp | Seamstress |
Crew | Fabrice Vienne | CG Supervisor |
Camera | Sean Elliott | First Assistant Camera |
Art | Dennis Richardson | Construction Foreman |
Visual Effects | Aaron Deerfield | Senior Animator |
Production | Lindsey Weber | Executive Producer |
Visual Effects | Diane Coote | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Carole-Anne Hébert | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Ann Chow | Visual Effects Coordinator |
Production | Whitney Donald | Researcher |
Art | Salim Alrazouk | Art Direction |
Art | Uzair Merchant | Assistant Art Director |
Art | Simon Lee | Conceptual Design |
Camera | Kevin McGill | Camera Operator |
Camera | Riki Butland | Camera Operator |
Camera | Andrea Quaglio | First Assistant Camera |
Camera | Chris Gibbins | First Assistant Camera |
Lighting | David McClung | Gaffer |
Costume & Make-Up | Summer Dietz | Assistant Costume Designer |
Costume & Make-Up | Roma Wnuk | Seamstress |
Costume & Make-Up | Phuong Chau | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Amy Hetland | Set Costumer |
Visual Effects | Austin Aplin | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Graeme Marshall | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Jenna Kerr | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Kondareddy Suresh | Visual Effects Producer |
Costume & Make-Up | Katri Tahvanainen | Seamstress |
Crew | Breanna Watkins | Stunt Double |
Editing | Hunter Clancey | Digital Intermediate |
Lighting | Saubrie Mohamed | Electrician |
Crew | Keanu Lam | Stunts |
Directing | Nick Satriano | First Assistant Director |
Visual Effects | Ilene Kim | Visual Effects Coordinator |
Production | Josh Henson | Associate Producer |
Costume & Make-Up | Lisa Sass | Costumer |
Art | Tibor Farkas | Sculptor |
Lighting | Martin Tichy | Lighting Technician |
Crew | Jose L. Vasquez | Stunts |
Visual Effects | Mehul Jhaveri | Visual Effects Coordinator |
Costume & Make-Up | Natasha Gale | Costumer |
Visual Effects | Stephen Painter | Lead Animator |
Crew | Reagan Sieg | Stunts |
Art | Clint Schultz | Graphic Designer |
Visual Effects | Michael Grobe | Visual Effects Supervisor |
Art | Andrew Lee McConnell | Set Designer |
Art | John Eaves | Concept Artist |
Directing | Misha Bukowski | First Assistant Director |
Visual Effects | Jin Yong Kim | Matchmove Supervisor |
Crew | Mathew Yanagiya | Stunts |
Crew | Andrew Chin | Stunts |
Costume & Make-Up | Dayna Brown | Set Costumer |
Sound | Jason Oliver | ADR Mixer |
Art | Sebastian Meyer | Conceptual Illustrator |
Art | Spencer Louttit | Assistant Property Master |
Crew | Sivaprayag | Visual Effects Editor |
Visual Effects | Mike Hill | Roto Supervisor |
Art | Hugh Sicotte | Concept Artist |
Crew | Tyson Arner | Stunts |
Crew | Laurent Taillefer | CG Supervisor |
Visual Effects | Leo-Patrick Houde | VFX Editor |
Visual Effects | Alizée Plourde | Visual Effects Coordinator |
Camera | Michael Yueng | Camera Trainee |
Visual Effects | Babak Bina | 3D Artist |
Crew | Chad Sayn | Stunts |
Editing | Fred Brown II | Associate Editor |
Costume & Make-Up | Lana S. Krause | Set Costumer |
Camera | Ryan Monro | Dolly Grip |
Crew | Rob 'Sluggo' Boyce | Stunts |
Art | Nadia Tzuo | Title Designer |
Art | Hyein Ki | Assistant Art Director |
Lighting | Greg Etheredge | Lighting Technician |
Costume & Make-Up | Lanny Campbell | Ager/Dyer |
Visual Effects | Marie-Eve Bedard-Tremblay | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Olivier Blanchet | Compositing Supervisor |
Visual Effects | Rémi Ducharme | Visual Effects Coordinator |
Art | Lisa Leung | Art Department Coordinator |
Lighting | Aaron Stewart | Lighting Technician |
Crew | Mohamed AbouAhmed | Scenic Artist |
Lighting | Richard MacDonald | Lighting Technician |
Visual Effects | Annie Normandin | Visual Effects Producer |
Sound | Seva Solntsev | ADR Recordist |
Camera | Jack Cruikshank | Dolly Grip |
Camera | Dionys Frei | Drone Pilot |
Visual Effects | Antonia de Barros | Visual Effects Production Assistant |
Costume & Make-Up | Morgan Spry-Young | Ager/Dyer |
Crew | Ali Dunn | Stunt Double |
Lighting | Tim Heller | Lighting Technician |
Visual Effects | Ian Simpson | Compositing Supervisor |
Visual Effects | Simon Pynn | Matchmove Supervisor |
Lighting | Martin Lenes | Electrician |
Visual Effects | Ryan Basaraba | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Amanda Johnstone-Batt | 3D Sequence Supervisor |
Visual Effects | Carine Ong | Visual Effects Coordinator |
Costume & Make-Up | Lucas Comstock | Set Costumer |
Visual Effects | Sam Horgan | Roto Supervisor |
Visual Effects | Kenneth Ibrahim | Pipeline Technical Director |
Visual Effects | Manuel Almela | Animation Supervisor |
Visual Effects | Julie Jaros | CG Animator |
Visual Effects | Marshall Rainey | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Jeremy Lambolez | CG Artist |
Visual Effects | Michael Brazelton | Compositing Supervisor |
Costume & Make-Up | Anna Seltzer | Costumer |
Art | Brian Cunningham | Conceptual Illustrator |
Lighting | Joe Papp | Lighting Technician |
Lighting | Christian Schauz | Electrician |
Lighting | Natasha Denis | Rigging Grip |
Visual Effects | David Apgar | Senior Animator |
Visual Effects | Sara Khangaroot | Visual Effects Production Manager |
Editing | Jesse Chapman | Assistant Editor |
Visual Effects | Alexander Chaliovski | Visual Effects Technical Director |
Costume & Make-Up | Rhonda Earick | Ager/Dyer |
Lighting | David McIntosh | Key Rigging Grip |
Costume & Make-Up | Wendy L. Schilling | Key Costumer |
Crew | Nilo Ghajar | Stunts |
Art | Richard Bennett | Storyboard Artist |
Production | Jesse Lafferty | Casting Assistant |
Art | Chris Arnold | Art Department Assistant |
Art | Jeff Clarke | Art Department Assistant |
Art | Douglas J. Scott | Art Department Assistant |
Art | Jordane Chedotal | Art Department Assistant |
Art | Kurt Bruun | Assistant Property Master |
Art | Melissa Harrison | Assistant Property Master |
Art | D. Martin Myatt | Assistant Property Master |
Art | David Myatt | Assistant Property Master |
Art | Michael A. Billings | Assistant Set Decoration |
Art | Pranali Diwadkar | Assistant Set Decoration |
Art | Kouji Tajima | Concept Artist |
Art | Allen Williams | Concept Artist |
Art | Christopher S. Ross | Conceptual Illustrator |
Art | Bill Forster | Construction Foreman |
Art | Rob Nicholson | Construction Foreman |
Art | Loree Cameron | Graphic Designer |
Crew | Robert Irving | Scenic Artist |
Crew | Jasmin Jakupovic | Scenic Artist |
Art | Kirsten Dumont-Aubrey | Sculptor |
Art | Boris Maganic | Sculptor |
Art | Maria Ermie | Sculptor |
Art | Eliza Hooker | Set Decorating Coordinator |
Camera | Francisco Passuelo | Camera Trainee |
Camera | Brian Shaw | Camera Trainee |
Camera | Saul Barran | Digital Imaging Technician |
Camera | William Ferguson | Digital Imaging Technician |
Camera | James Kohne | Dolly Grip |
Camera | Lee Wagner | Dolly Grip |
Lighting | William Cash | Electrician |
Lighting | Geoff Preston | Electrician |
Lighting | Randy J. Smith | Electrician |
Lighting | Anna Waters | Electrician |
Lighting | Thomas E. Watson | Electrician |
Camera | Álex Martínez | First Assistant Camera |
Camera | Ian Mussell | Key Grip |
Lighting | Bryce Munro | Rigging Grip |
Lighting | Matt Young | Lighting Technician |
Lighting | Jeff Zwicker | Lighting Technician |
Lighting | Zane Kassiem | Rigging Grip |
Lighting | Devin Riendeau | Rigging Grip |
Lighting | Temujin Shilo | Rigging Grip |
Sound | Andy Smit | ADR Mixer |
Sound | Mike Greenberg | ADR Mixer |
Sound | Adam Smyth | ADR Mixer |
Sound | Edward Sutton | ADR Recordist |
Sound | Tamas Kurina | ADR Recordist |
Production | Marley Poniedzielnik | Casting Assistant |
Production | Kara Revel | Casting Assistant |
Production | Samuel Allison | Extras Casting |
Production | Haider El Saaby | Extras Casting |
Production | Jessica Cameron | Location Casting |
Costume & Make-Up | Irma Lotosova | Costumer |
Costume & Make-Up | Susanne Milka | Costumer |
Costume & Make-Up | Angela Schnoeke-Paasch | Costume Coordinator |
Costume & Make-Up | Corinne Mameli | Costume Coordinator |
Costume & Make-Up | Jaida Hay | Seamstress |
Costume & Make-Up | Amy Yang | Seamstress |
Costume & Make-Up | Meghann Rogers | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Savino Peragine | Tailor |
Visual Effects | Chad Fehmie | 3D Modeller |
Visual Effects | Mike Stillwell | 3D Sequence Supervisor |
Visual Effects | Abhijit Parsekar | Lead Animator |
Visual Effects | Ben Goerlach | Senior Animator |
Visual Effects | Filippo Forno | CG Artist |
Visual Effects | Ernesto Marrero | CG Artist |
Visual Effects | Matthew Norris | CG Artist |
Visual Effects | Alexandru Banuta | CG Artist |
Visual Effects | Jahanzaib Chughtai | CG Artist |
Visual Effects | Audrey Deschamps-Brower | CG Artist |
Visual Effects | Elisa-Ann Dion | CG Artist |
Visual Effects | Maxime Entringer | CG Artist |
Visual Effects | Alexa Kroese | CG Artist |
Visual Effects | Olivier Lambert-Rouillard | CG Artist |
Visual Effects | Alyson Lamontagne | CG Artist |
Visual Effects | Dave Larivière | CG Artist |
Visual Effects | Valerie Loyer | CG Artist |
Visual Effects | Emmanuelle Morin | CG Artist |
Visual Effects | Christophe Robert | CG Artist |
Visual Effects | David Bishop Noriega | CG Artist |
Crew | Daniel Paulsson | CG Supervisor |
Crew | Tsz 'Gee' Yeung | CG Supervisor |
Visual Effects | John Bowers | Compositing Supervisor |
Visual Effects | Martin Dolezal | Compositing Supervisor |
Visual Effects | Woei Lee | Compositing Supervisor |
Visual Effects | Sebastian von Overheidt | Compositing Supervisor |
Crew | Jonathan Harman | Digital Effects Supervisor |
Visual Effects | Sara Hansen | Generalist |
Visual Effects | Richard Hayward | Matchmove Supervisor |
Visual Effects | Weikian Ang | Matchmove Supervisor |
Visual Effects | Alex Hurst | Matchmove Supervisor |
Visual Effects | Souvik Mitra | Matchmove Supervisor |
Visual Effects | Brandon Kachel | Matte Painter |
Visual Effects | Rodgers Paul | Matte Painter |
Visual Effects | Sean Samuels | Matte Painter |
Visual Effects | Lubos Gerardo Surzin | Matte Painter |
Visual Effects | Jean-Philippe Marchand | Matte Painter |
Visual Effects | Simon Hetu | Matte Painter |
Visual Effects | Romain Simonnet | Matte Painter |
Visual Effects | Moïse Charest | Matte Painter |
Visual Effects | Stéphane Keller | Matte Painter |
Visual Effects | Mai-Anh Tran | Matte Painter |
Visual Effects | Matthieu Veillette | Matte Painter |
Visual Effects | YiMin Fan | Pipeline Technical Director |
Visual Effects | Marc-Antoine Paquin | Pipeline Technical Director |
Visual Effects | Josh Huitema | Pipeline Technical Director |
Visual Effects | Lucille Caillaud | Pipeline Technical Director |
Visual Effects | Thomas Courtois | Pipeline Technical Director |
Visual Effects | Alan Fregtman | Pipeline Technical Director |
Visual Effects | Marie Fétiveau | Pipeline Technical Director |
Visual Effects | Matthew Gray | Pipeline Technical Director |
Visual Effects | Laura Kwan | Pipeline Technical Director |
Visual Effects | Ken Mohammed | Pipeline Technical Director |
Visual Effects | Jean-Christophe Morin | Pipeline Technical Director |
Visual Effects | Jonathan Niquet | Pipeline Technical Director |
Visual Effects | D.J. Rahming | Pipeline Technical Director |
Visual Effects | Jordi Riera | Pipeline Technical Director |
Visual Effects | Carine Touraille | Pipeline Technical Director |
Visual Effects | Dan Walker | Pipeline Technical Director |
Visual Effects | Adam Wierzchowski | Pipeline Technical Director |
Visual Effects | Stephane Wirtel | Pipeline Technical Director |
Visual Effects | Guillaume Laforge | Pipeline Technical Director |
Visual Effects | Amit Desai | Pipeline Technical Director |
Visual Effects | Will Muto | Pipeline Technical Director |
Visual Effects | Craig Bates | Pipeline Technical Director |
Visual Effects | Dushyant Kashyap | Pipeline Technical Director |
Visual Effects | Shane Meehan | Roto Supervisor |
Visual Effects | Will Van Dao | Roto Supervisor |
Crew | Ahmed Yousry | Sequence Supervisor |
Crew | Bernhard Kerschbaumer | Sequence Supervisor |
Crew | Abishek Nair | Sequence Supervisor |
Crew | Khang Ngo | Software Engineer |
Visual Effects | Brad Darrow | Stereoscopic Supervisor |
Visual Effects | Andrew M. Young | Stereoscopic Supervisor |
Visual Effects | Prateek Kaushal | Stereoscopic Supervisor |
Visual Effects | Andrew Kennedy | Stereoscopic Technical Director |
Visual Effects | Robin Lamontagne | VFX Editor |
Crew | Nick Hiatt | Visual Effects Art Director |
Visual Effects | James Cochrane | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Richard Leo Cook | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Mark Divekar | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Lucas Glashoff | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Jacqueline Hagerty | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Ivo Hejcman | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Anshul Kashyap | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Patriz Manalo | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Max Rees | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Maxine Schnepf | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Janelle M. Bell | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Soujanya Pentyala | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Nicole Nonis | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Dolly Omisore | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Shoshanah Wall | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Enoch Davis | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Catherine Maillette | Visual Effects Coordinator |
Crew | Tarn Huynh | Visual Effects Editor |
Crew | Rachel Schreibman | Visual Effects Editor |
Visual Effects | Chrysta Marie Burton | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Alex Carruthers | Visual Effects Production Assistant |
Visual Effects | Pieter Luypaert | Visual Effects Production Assistant |
Visual Effects | Miles Dickinson | Visual Effects Production Assistant |
Visual Effects | Camille Deguire | Visual Effects Production Assistant |
Visual Effects | Louis Esposto | Visual Effects Production Assistant |
Visual Effects | Ève Giordani | Visual Effects Production Assistant |
Visual Effects | Alexandra Robert | Visual Effects Production Assistant |
Visual Effects | Alexandra Gunter | Visual Effects Production Manager |
Visual Effects | Josh Lu | Visual Effects Production Manager |
Visual Effects | Geng Li | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Gladys Tong | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | David Hyde | Visual Effects Technical Director |
Directing | Douglas Plasse | First Assistant Director |
Production | Vivek Pundir | Production Manager |
Editing | Kristofer Cross | Assistant Editor |
Editing | Zack Rosenblatt | Assistant Editor |
Crew | Mark Chin | Stunts |
Crew | Andrew Emilio DeCesare | Stunts |
Art | Tim Battle | Construction Foreman |
Crew | Brennan Walstrom | Stunts |
Crew | Don Lew | Stunts |
Crew | Alvin Chon | Stunts |
Directing | Carolina Jiménez | Layout |
Art | Jane Wu | Storyboard Artist |
Crew | Kye Walstrom | Stunts |