Een oud-gevangene neemt wraak op de dood van een hoer, een rechercheur krijgt te maken met linke vrouwen, en een agent redt een danseres. Wraak, passie en angst zijn de drijfkracht achter de verhalen die plaatsvinden in een donkere, desolate wereld.
Nee, helaas is Sin City nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Directing | Robert Rodriguez | Director |
Production | Elizabeth Avellan | Producer |
Sound | Robert Rodriguez | Original Music Composer |
Sound | John Debney | Original Music Composer |
Writing | Frank Miller | Writer |
Sound | Graeme Revell | Original Music Composer |
Editing | Robert Rodriguez | Editor |
Camera | Robert Rodriguez | Director of Photography |
Production | Mary Vernieu | Casting |
Costume & Make-Up | Nina Proctor | Costume Supervisor |
Production | Bob Weinstein | Executive Producer |
Production | Harvey Weinstein | Executive Producer |
Production | Bill Scott | Line Producer |
Crew | Frank Miller | Graphic Novel Illustrator |
Visual Effects | Robert Rodriguez | Visual Effects Supervisor |
Sound | David M. Roberts | Boom Operator |
Crew | Dawn M. Baker | Scenic Artist |
Visual Effects | Keefe Boerner | Visual Effects Producer |
Costume & Make-Up | Ermahn Ospina | Makeup Department Head |
Camera | Jimmy Lindsey | Camera Operator |
Art | Steve Joyner | Art Direction |
Production | Cynthia Streit | Production Coordinator |
Costume & Make-Up | Annette Hoffman | Set Costumer |
Art | David Hack | Set Decoration |
Costume & Make-Up | Brenda J. Chambers | Set Costumer |
Camera | Robert Rodriguez | Camera Operator |
Production | Beth Sepko | Casting |
Sound | Tim Rakoczy | Supervising Sound Editor |
Crew | Jeffrey J. Dashnaw | Stunt Coordinator |
Costume & Make-Up | Joe Rivera | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Joe Rivera | Hairstylist |
Production | Shalimar Reodica | Casting Associate |
Production | Ron Schmidt | Unit Production Manager |
Crew | John McLeod | Special Effects Coordinator |
Sound | Craig Henighan | Sound Designer |
Crew | Keefe Boerner | Post Production Supervisor |
Art | Rob Simons | Set Designer |
Art | Christopher Stull | Assistant Art Director |
Art | Debbie Cortez Haber | Art Department Coordinator |
Art | Jeanette Scott | Set Decoration |
Directing | Monika Petrillo | Script Supervisor |
Art | Jeanette Scott | Art Direction |
Production | Linda A. Borgeson | Executive In Charge Of Post Production |
Editing | Charles Ewing Smith | Dialogue Editor |
Sound | Robert Rodriguez | Sound Re-Recording Mixer |
Camera | Rico Torres | Still Photographer |
Sound | Sergio Reyes | Sound Re-Recording Mixer |
Directing | Frank Miller | Director |
Directing | Quentin Tarantino | Special Guest Director |
Crew | Joe Bucaro III | Utility Stunts |
Sound | Frank Bennett | Orchestrator |
Crew | Scott Duncan | Chef |
Crew | Joe Fiske | Craft Service |
Crew | Jeffrey J. Dashnaw | Stunts |
Production | Christopher Abeyta | Production Accountant |
Costume & Make-Up | Tom Christopher | Set Dressing Artist |
Directing | Brian Bettwy | First Assistant Director |
Art | Rodney Brown | Construction Foreman |
Art | David Michael Abelman | Painter |
Camera | Sebastian Vega | First Assistant Camera |
Crew | Kevin LaNeave | Visual Effects Editor |
Sound | Tim Rakoczy | Music Editor |
Costume & Make-Up | Erwin H. Kupitz | Wigmaker |
Crew | Paul Beach | Set Medic |
Crew | Cecil D. Evans | Transportation Coordinator |
Editing | Jim Passon | Color Timer |
Production | Sandra Condito | Publicist |
Visual Effects | Mauricio Baiocchi | Animation Supervisor |
Crew | Rebekah Del Rio | Additional Music |
Editing | Paul Sadeghi | Editorial Coordinator |
Crew | Roy Burger | Driver |
Crew | Kenny Anderson | Carpenter |
Art | Bart Brown | Leadman |
Camera | Ferrell A. Shinnick | Key Grip |
Crew | Luai Abou-Emara | Stand In |
Visual Effects | Steve Arguello | 3D Animator |
Camera | Donis Rhoden | Grip |
Crew | Bill Dunagin | Propmaker |
Lighting | Timothy E. Cole | Rigging Grip |
Visual Effects | Alaina Goetz | Digital Compositors |
Art | Chris Telles | Art Department Assistant |
Art | Joe McCusker | Construction Coordinator |
Costume & Make-Up | Rebecca M. Skelton | Seamstress |
Editing | Jay Mahavier | First Assistant Editor |
Crew | John F.K. Parenteau | CG Supervisor |
Editing | Henry Ball | Digital Intermediate |
Visual Effects | Eric W. Shamlin | Visual Effects Coordinator |
Crew | Jill McCullough | Dialect Coach |
Crew | Joe Llanes | Transportation Captain |
Art | Emmanuel Shiu | Conceptual Design |
Costume & Make-Up | Scott Patton | Makeup Designer |
Crew | Everett Burrell | Digital Effects Supervisor |
Sound | Joaquin Gonzalo Avellán | Foley Editor |
Sound | John Pritchett | Production Sound Mixer |
Sound | Paula Fairfield | Sound Effects Editor |
Crew | Frank Robbins | Thanks |
Art | Virginia Capobianco | Property Buyer |
Editing | Ethan Maniquis | Associate Editor |
Visual Effects | Tim Amyx | Visual Effects Assistant Editor |
Editing | Mo Henry | Negative Cutter |
Production | Amanda Peeples | Post Production Coordinator |
Production | Sheila Steele | Extras Casting Assistant |
Visual Effects | Peter Baustaedter | Matte Painter |
Sound | Thadd Day | Utility Sound |
Visual Effects | Mark Norrie | CG Animator |
Editing | Curtis Lindersmith | Digital Intermediate Editor |
Production | Peter Madamba | Script Researcher |
Directing | Susan Jasso | Second Second Assistant Director |
Sound | Brian Dunlop | ADR Recordist |
Sound | Chris Trent | Foley Mixer |
Visual Effects | Michael Cozens | Lead Animator |
Lighting | Sandy Gilzow | Key Rigging Grip |
Art | Aaron Burns | Graphic Designer |
Art | Michael Dudash | Set Painter |
Sound | Edward M. Steidele | Foley Artist |
Lighting | John 'Fest' Sandau | Chief Lighting Technician |
Production | Olivier Beaulieu | Production Assistant |
Visual Effects | Juan Bronson | Visual Effects Production Assistant |
Camera | Robert Rendon | Second Assistant Camera |
Editing | Lorene Simpson | Digital Intermediate Producer |
Production | Todd Green | Assistant Production Coordinator |
Visual Effects | Tim Dobbert | Matchmove Supervisor |
Visual Effects | Deepa Agarwal | Rotoscoping Artist |
Production | Margo Kornemann | Second Assistant Accountant |
Sound | Bruce Nyznik | ADR Editor |
Sound | Eric Thompson | ADR Mixer |
Editing | Jordan Ford | Digital Intermediate Assistant |
Lighting | Todd Smiley | Assistant Chief Lighting Technician |
Crew | David Heron | Special Effects Technician |
Production | Lucinda Hinton | Additional Production Assistant |
Production | Jeff Barnes | Production Executive |
Camera | Kurt Kornemann | Best Boy Grip |
Sound | John Debney | Conductor |
Crew | David Ackerman | Assistant Chef |
Production | Amanda Curry | First Assistant Accountant |
Production | Laura O'Keefe | Production Secretary |
Visual Effects | Maxine Jurgens | Visual Effects Production Manager |
Production | Johnny Gidcomb | ADR Voice Casting |
Editing | Natasha Leonnet | Digital Color Timer |
Visual Effects | Eric Pham | 2D Supervisor |
Camera | Mike Sheeren | Dolly Grip |
Production | Romy Stevenson | Key Set Production Assistant |
Costume & Make-Up | Vanessa Nirode | Key Set Costumer |
Production | Dawn Robinette | Payroll Accountant |
Crew | Gabriela Ostos | Stunt Double |
Camera | Kelly Bogdan | Camera Production Assistant |
Production | Allison Baker | Executive Assistant |
Art | Steve Joyner | Property Master |
Writing | Frank Miller | Graphic Novel |
Crew | Gabriela Ostos | Stunts |
Crew | Chris Palermo | Stunts |
Crew | Jeremy Fitzgerald | Stunts |
Crew | James Ryan | Stunts |
Crew | Dana Reed | Stunts |
Crew | Dick Hancock | Stunts |
Crew | Mic Rodgers | Stunts |
Crew | Larry Rippenkroeger | Stunts |
Crew | Billy D. Lucas | Stunts |
Crew | Mike Justus | Stunts |
Crew | Norman Howell | Stunts |
Crew | Garrett Warren | Stunts |
Crew | Shawn Robinson | Stunts |
Crew | Rich McDonald | Stunts |
Crew | Tommy J. Huff | Stunts |
Crew | Peter Weireter | Stunts |
Crew | Ali Q. Brown | Fight Choreographer |
Crew | Oakley Lehman | Stunts |
Crew | Greg Smith | Stunts |
Visual Effects | Chris LeDoux | Compositing Artist |
Visual Effects | Joshua LaCross | Compositing Artist |
Writing | Robert Rodriguez | Writer |