Larey Daley weet dat een Egyptisch tablet uit de tijd van de farao's het geheim is achter de tot leven komende museumstukken in het "Museum of Natural History". Maar wanneer dit magisch tablet tekenen van corrosie begint te vertonen, reist Larry met onder andere Farao Ahkmenrah, Teddy Roosevelt en Attila de Hun af naar het "British Museum" in Londen om het te redden van zijn ondergang.
Nee, helaas is Night at the Museum: Secret of the Tomb nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Directing | Shawn Levy | Director |
Writing | Thomas Lennon | Screenplay |
Writing | David Guion | Screenplay |
Writing | Michael Handelman | Screenplay |
Writing | Milan Trenc | Characters |
Production | Shawn Levy | Producer |
Production | Josh McLaglen | Executive Producer |
Production | Mary McLaglen | Executive Producer |
Sound | Alan Silvestri | Music |
Camera | Guillermo Navarro | Director of Photography |
Editing | Dean Zimmerman | Editor |
Writing | Robert Ben Garant | Screenplay |
Production | Chris Columbus | Producer |
Production | Mark Radcliffe | Producer |
Production | Heike Brandstatter | Casting |
Production | Coreen Mayrs | Casting |
Art | Martin Whist | Production Design |
Art | Ravi Bansal | Art Direction |
Art | Nigel Evans | Art Direction |
Art | Catherine Ircha | Art Direction |
Art | Peter Lando | Set Decoration |
Costume & Make-Up | Marlene Stewart | Costume Design |
Costume & Make-Up | Naomi Bakstad | Key Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Don Kozma | Makeup Department Head |
Costume & Make-Up | Alla Kornilov | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Nuria Mbomio | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Liliana Meyrick | Hair Department Head |
Costume & Make-Up | Sarah Bergeest Still | Makeup Artist |
Directing | Josh McLaglen | First Assistant Director |
Art | Frédéric Amblard | Set Designer |
Art | Kris Bergthorson | Set Designer |
Art | Aric Cheng | Set Designer |
Art | Sarah Contant | Set Designer |
Art | David Dowling | Property Master |
Art | Houman Eshraghi | Set Designer |
Art | Matthew Gatlin | Set Designer |
Art | Douglas Jang | Construction Foreman |
Art | Rick Kramer | Greensman |
Art | Brent Lambert | Set Designer |
Art | Brian Shell | Construction Coordinator |
Art | Lucie Tremblay | Set Designer |
Art | Trinh Vu | Set Designer |
Art | Ginny Walsh | Greensman |
Art | Carie Wallis | Art Department Coordinator |
Art | Ralph Sarabia | Painter |
Art | Gwendolyn Margetson | Set Designer |
Art | Chris Hopkins | Sculptor |
Art | Dan Engle | Sculptor |
Art | Victor James Martinez | Conceptual Design |
Art | Jean-Paul Costaz | Painter |
Crew | Martin P. Blaine | Carpenter |
Sound | Coll Anderson | Sound Effects Editor |
Sound | Scott Curtis | Foley Editor |
Sound | Susan Dawes | Dialogue Editor |
Sound | Matthew Harrison | Foley Editor |
Sound | Warren Hendriks | Sound Designer |
Sound | Craig Henighan | Supervising Sound Editor |
Sound | Jon Lavender | Boom Operator |
Visual Effects | Michael Asiman | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Ashley Bellm | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Hugh Brompton | Visual Effects Coordinator |
Lighting | Sirius Buisson | Lighting Director |
Visual Effects | Lesly Cazares | Visual Effects Coordinator |
Lighting | Satyaki Paul Choudhury | Lighting Director |
Visual Effects | Ann Chow | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Monette Dubin | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Jamie Erickson | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Olivia Evelyn | Visual Effects Coordinator |
Production | Erin Fernie | Production Coordinator |
Crew | Ty Gibson | Visual Effects Editor |
Visual Effects | David Gullman | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Wahid Ibn Reza | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Manon Ih | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Dana Jurcic | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Rakesh Kali | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Andrea Kistler | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Viet Luu | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Melody Mead | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Jennifer Meislohn | Visual Effects Producer |
Crew | Derrick Mitchell | Visual Effects Editor |
Visual Effects | Erik Nash | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Joana Powell | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Alex Reinach | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Danny Singh | VFX Editor |
Visual Effects | Laura Schultz | Visual Effects Producer |
Crew | Michael Struk | Visual Effects Editor |
Visual Effects | Paulo Welter | Modeling |
Crew | Brad Martin | Stunt Coordinator |
Camera | Kerry Brown | Still Photographer |
Camera | Mark Chow | Camera Operator |
Camera | Steve Ellingworth | Key Grip |
Camera | Joseph Lederer | Still Photographer |
Camera | John Marzano | Aerial Director of Photography |
Camera | Vince McGahon | Steadicam Operator |
Camera | Ryan Monro | Dolly Grip |
Costume & Make-Up | Grace Delahanty | Seamstress |
Costume & Make-Up | Richard Schoen | Costume Supervisor |
Costume & Make-Up | Jenn Touchie | Seamstress |
Editing | Matthew G. Carson | First Assistant Editor |
Editing | Tyler Ruocco | First Assistant Editor |
Sound | Mark Graham | Orchestrator |
Sound | Kenneth Karman | Supervising Music Editor |
Directing | Rosalie Carew | Script Supervisor |
Crew | Jessica Drake | Dialect Coach |
Directing | Diane Durant | Script Supervisor |
Directing | Samantha Ellison | Script Coordinator |
Crew | Rob Fournier | Armorer |
Crew | Chuck Maldonado | Choreographer |
Crew | Kathy Hubble | Stunt Double |
Crew | Lani Gelera | Stunts |
Crew | Leanne Buchanan | Stunts |
Crew | Celia Bond | Stunts |
Crew | Krista Bell | Stunts |
Crew | Doug Chapman | Stunts |
Crew | Robin Williams | In Memory Of |
Visual Effects | Ferran Domenech | Animation Supervisor |