Edward is gecreëerd door een uitvinder, die echter stierf voor hij z'n karwei af kon maken. Hierdoor heeft Edward scharen waar eigenlijk zijn handen zouden moeten zitten. Wanneer een vrouw bij zijn grote landhuis aanbelt en hem daar vindt, neemt ze hem mee naar haar huis om bij haar familie te wonen.
Nee, helaas is Edward Scissorhands nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Art | Rick Heinrichs | Set Designer |
Directing | Tim Burton | Director |
Production | Tim Burton | Producer |
Writing | Tim Burton | Story |
Sound | Danny Elfman | Original Music Composer |
Production | Victoria Thomas | Casting |
Costume & Make-Up | Colleen Atwood | Costume Design |
Sound | Richard L. Anderson | Supervising Sound Editor |
Production | Denise Di Novi | Producer |
Writing | Caroline Thompson | Screenplay |
Writing | Caroline Thompson | Story |
Production | Caroline Thompson | Associate Producer |
Editing | Colleen Halsey | Editor |
Editing | Richard Halsey | Editor |
Camera | Stefan Czapsky | Director of Photography |
Crew | Todd Bryant | Stunts |
Art | Cheryl Carasik | Set Decoration |
Sound | Bob Badami | Music Editor |
Art | Bo Welch | Production Design |
Art | Tom Duffield | Art Direction |
Crew | Glenn Williamson | Set Production Assistant |
Costume & Make-Up | Rick Stratton | Makeup Artist |
Sound | Robert Deschaine | Foley Mixer |
Production | Richard Hashimoto | Executive Producer |
Costume & Make-Up | Matthew W. Mungle | Makeup Artist |
Sound | Steve Bartek | Orchestrator |
Production | Bill Scott | Unit Production Manager |
Crew | Glenn R. Wilder | Stunt Coordinator |
Editing | Jonathan Chibnall | Assistant Editor |
Art | Paul Sonski | Set Designer |
Art | John R. Elliott | Construction Foreman |
Art | Ann Harris | Set Designer |
Visual Effects | Peter Kuran | Visual Effects |
Sound | Stanley Kastner | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Shawn Murphy | Scoring Mixer |
Sound | Mary Andrews | ADR Editor |
Art | Stephen I. Erdberg | Set Dresser |
Crew | Rob Whitehurst | Video Assist Operator |
Costume & Make-Up | Ve Neill | Makeup Department Head |
Sound | Steve Maslow | Sound Re-Recording Mixer |
Production | Jory Weitz | Casting Associate |
Production | Jay Sedrish | Production Accountant |
Camera | Frank Miller | Camera Operator |
Sound | Warren Hamilton Jr. | Sound Editor |
Costume & Make-Up | Rick Provenzano | Hairstylist |
Crew | Gary Price | Stunts |
Costume & Make-Up | Ray Summers | Costume Supervisor |
Sound | Mike Chock | Foley Editor |
Art | William A. Petrotta | Property Master |
Production | Michael J. Burmeister | Location Manager |
Costume & Make-Up | Brad Wilder | Makeup Artist |
Art | Chuck McSorley | Leadman |
Art | John Villarino | Construction Coordinator |
Crew | Lori Lynn Ross | Stunts |
Costume & Make-Up | Mary Ann Valdes | Assistant Hairstylist |
Camera | Zade Rosenthal | Still Photographer |
Costume & Make-Up | Yolanda Toussieng | Hair Designer |
Sound | Michael J. Benavente | Sound Editor |
Lighting | Dennis J. Lootens | Rigging Gaffer |
Sound | David E. Stone | Supervising Sound Editor |
Crew | Stanley R. Webber | Transportation Captain |
Crew | John Pospisil | Special Sound Effects |
Sound | Gary Ritchie | Sound Recordist |
Sound | Kathy McCart | Sound Recordist |
Art | Dan Pemberton | Construction Foreman |
Camera | Robert Ulland | Steadicam Operator |
Production | Mary Cay Hollander | Production Coordinator |
Costume & Make-Up | Lynda Kyle Walker | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Selena Evans-Miller | Makeup Artist |
Directing | Marilyn Bailey | Script Supervisor |
Camera | Zoran Veselic | First Assistant Camera |
Crew | Scott Wilder | Stunts |
Sound | Petur Hliddal | Sound Mixer |
Editing | Dennis McNeill | Color Timer |
Production | Jacqueline A. Shea | Assistant Production Coordinator |
Directing | Francis J. Conway | Second Assistant Director |
Sound | Oscar Mitt | Assistant Sound Editor |
Sound | James Christopher | Sound Editor |
Lighting | David A. Cook | Electrician |
Crew | Greg Anderson | Stunts |
Crew | David Burton | Stunts |
Sound | Sonny Pettijohn | Assistant Sound Editor |
Visual Effects | Michael Wood | Special Effects Supervisor |
Lighting | Kevin Murphy | Chief Lighting Technician |
Camera | John F. Cassidy | Key Grip |
Camera | Daniel E. Teaze | Second Assistant Camera |
Sound | Ralph Stuart | Assistant Sound Editor |
Crew | Dan Anglin | Transportation Coordinator |
Camera | Tom Keefer | Best Boy Grip |
Lighting | John Carney | Best Boy Electric |
Production | Doris Hellmann | Production Accountant |
Camera | Kenny Davis | Dolly Grip |
Crew | Tammy Brady Conrad | Stunts |
Costume & Make-Up | Irene Aparicio | Hairstylist |
Directing | Jerry Fleck | First Assistant Director |
Camera | Warner R. Wacha | Second Assistant Camera |
Crew | Gar Stephen | Stunts |
Crew | John Zimmerman | Stunts |
Crew | Bill Suiter | Stunts |
Costume & Make-Up | Liz Spang | Hairstylist |
Production | Jon Curtis Price | Coordinating Producer |
Visual Effects | Jon Curtis Price | Mechanical Designer |