Hij groeide op met een sterk gevoel voor zijn Mexicaanse identiteit, en nu hij in de gevangenis zit regelt hij nog steeds de drughandel van de Mexicaanse maffia. Na de dood van zijn moeder komt hij vrij, maar echte vrijheid kent hij nog steeds niet.
Nee, helaas is American Me nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Writing | Floyd Mutrux | Screenplay |
Writing | Desmond Nakano | Screenplay |
Directing | Edward James Olmos | Director |
Writing | Floyd Mutrux | Story |
Production | Robert M. Young | Producer |
Production | Bob Morones | Casting |
Production | Irwin Young | Executive Producer |
Production | Brian E. Frankish | Co-Producer |
Camera | Reynaldo Villalobos | Director of Photography |
Editing | Richard Candib | Editor |
Art | Joe Aubel | Production Design |
Editing | Arthur Coburn | Editor |
Production | Randee Lynne Jensen | Associate Producer |
Production | Floyd Mutrux | Executive Producer |
Sound | Dennis Lambert | Original Music Composer |
Production | Sean Daniel | Producer |
Production | Lou Adler | Executive Producer |
Sound | Claude Gaudette | Original Music Composer |
Art | Richard Toyon | Art Direction |
Costume & Make-Up | Sylvia Vega-Vasquez | Costume Design |
Production | Edward James Olmos | Producer |
Production | Antoinette Levine | Associate Producer |
Art | Martin Price | Set Decoration |
Art | Stephen R. Ferry | Swing |
Camera | Randy Nolen | Steadicam Operator |
Camera | Horace Jordan | First Assistant Camera |
Crew | Maria Varni | Loader |
Camera | Douglas L. Adam Jr. | Additional First Assistant Camera |
Art | Lance Lombardo | Leadman |
Costume & Make-Up | David Abbott | Makeup Artist |
Sound | Sukey Fontelieu | ADR Editor |
Camera | Robert M. Young | Camera Operator |
Art | Dean B. Katz | Set Dresser |
Costume & Make-Up | Julian Mendoza | Costume Illustrator |
Production | Shelly Glasser | Production Coordinator |
Camera | David L. Butler | Helicopter Camera |
Costume & Make-Up | Carlos Yeaggy | Makeup Department Head |
Camera | Joe Hicks | Dolly Grip |
Sound | Dan Thomas | Sound Editor |
Crew | Tony Casas | Technical Advisor |
Camera | Reynaldo Villalobos III | Second Assistant Camera |
Sound | Denise Whiting | ADR Editor |
Sound | Jeff Clark | Sound Editor |
Sound | Dennis Lambert | Music Supervisor |
Sound | Dawn Solér | Music Consultant |
Sound | Albert Romero | Sound Recordist |
Production | Sally Perle | Extras Casting |
Camera | Michael Meinardus | Steadicam Operator |
Art | Marc Martin Del Campo | Swing |
Art | Eugene Freiburger | Assistant Property Master |
Costume & Make-Up | Theo Mayes | Hairstylist |
Lighting | Hugo Cortina | Chief Lighting Technician |
Sound | William L. Manger | Sound Editor |
Sound | Andy D'Addario | Sound Re-Recording Mixer |
Costume & Make-Up | Monica Vasquez | Costumer |
Production | Fabiana Arrastia | Assistant Production Coordinator |
Editing | Julie Dole | Assistant Editor |
Crew | David Pauker | Post Production Supervisor |
Sound | James Bolt | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Tanya Sharp David | ADR Mixer |
Art | Matt Hailey | Swing |
Sound | Pat Suraci | Boom Operator |
Camera | Jeff Mart | Steadicam Operator |
Art | Stephanie J. Gordon | Set Designer |
Sound | Dennis Jones | Production Sound Mixer |
Costume & Make-Up | Jessica Vasquez | Costumer |
Sound | Lily Diamond | Supervising ADR Editor |
Production | Russell Gray | Casting Associate |
Production | Brian E. Frankish | Unit Production Manager |
Production | Luis Reyes | Publicist |
Production | Ramona Sánchez-Waggoner | Production Accountant |
Art | David Scott | Property Master |
Sound | Jim Yant | Sound Editor |
Sound | Lori Martino | Assistant Sound Editor |
Sound | Michael Lippman | Music Consultant |
Sound | Greg W. Lowe | ADR Recordist |
Art | Greg Villalva | Construction Coordinator |
Crew | Bob Hoffman | Public Relations |
Editing | Paula Suhy | Assistant Editor |
Production | Martine White | Assistant Location Manager |
Camera | Bob Munoz | Key Grip |
Costume & Make-Up | Willie Perez | Key Costumer |
Sound | John Stacy | Supervising Sound Editor |
Sound | Mark Gordon | Sound Editor |
Camera | T. Sano Kwong | Best Boy Grip |
Costume & Make-Up | Gloria Ponce | Assistant Hairstylist |
Sound | Karin Roulo | Foley Mixer |
Crew | Sharon Hollis | Transportation Captain |
Production | Antoinette Levine | Location Manager |
Costume & Make-Up | Denise Wingate | Assistant Costume Designer |
Sound | David Spence | Sound Editor |
Sound | Jimmy Ling | Sound Editor |
Crew | Randy Peters | Transportation Coordinator |
Production | Jeff Olan | Extras Casting Coordinator |
Camera | Steve Bridge | Camera Operator |
Camera | Tony Villalobos | Second Assistant Camera |
Costume & Make-Up | John Casey | Costume Supervisor |
Crew | Robbie Knott | Special Effects Coordinator |
Lighting | Mike Amorelli | Best Boy Electric |
Sound | Bill Weinman | Assistant Sound Editor |
Sound | Claude Gaudette | Orchestrator |
Camera | Tony Friedkin | Still Photographer |
Art | Darrell L. Wight | Set Designer |
Sound | Bruce Bell | Sound Editor |
Sound | Richard Oswald | Sound Editor |
Sound | George A. Martin | Supervising Music Editor |
Directing | Richard Espinoza | First Assistant Director |
Directing | Brian Whitley | Second Assistant Director |
Camera | Donald E. Thorin Jr. | First Assistant Camera |
Art | Joseph Musso | Production Illustrator |
Editing | Susan Godfrey | Assistant Editor |
Editing | Elizabeth Schmidt | Assistant Editor |
Directing | Cassandra Barrere | Script Supervisor |
Production | Terra Abroms | Post Production Coordinator |
Sound | Dale Johnston | Sound Editor |
Sound | James J. Isaacs | Sound Editor |
Sound | Jack Woods | Sound Editor |
Sound | Bruce Frazier | Conductor |
Crew | Don Varela | Transportation Captain |
Editing | Phil Hetos | Color Timer |
Camera | Brian Holechek | Grip |
Camera | Clarence Tindell | Grip |
Editing | Brian Ralph | Negative Cutter |
Editing | Sharon McGeeney | Negative Cutter |
Crew | Joel Kramer | Stunt Coordinator |
Crew | Gus Williams | Stunts |
Crew | Chuck Picerni Jr. | Stunts |
Crew | Henry Kingi | Stunts |
Crew | Freddie Hice | Stunts |
Crew | Tim A. Davison | Stunts |
Crew | John C. Meier | Stunts |
Crew | Peewee Piemonte | Stunts |
Crew | Jeffrey J. Dashnaw | Stunts |
Crew | Buddy Joe Hooker | Stunts |
Crew | Tony Epper | Stunts |
Crew | Danny Epper | Stunts |
Crew | Erik Rondell | Stunts |
Crew | Lane Leavitt | Stunts |
Crew | Henry Kingi Jr. | Stunts |
Crew | Norman Howell | Stunts |
Crew | Jimmy Ortega | Stunts |