Na de dood van seriemoordenaar Jigsaw zet forensisch detective Hoffman zijn werk voort. FBI-agent Strahm, die ternauwernood een test van Jigsaw heeft overleeft, ruikt onraad en duikt in het verleden van Hoffman. Ondertussen leren vijf op het oog willekeurige vreemdelingen van Jigsaw een gruwelijke les over samenwerken.
Nee, helaas is Saw V nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Production | James Wan | Executive Producer |
Writing | James Wan | Original Film Writer |
Production | Leigh Whannell | Executive Producer |
Writing | Leigh Whannell | Original Film Writer |
Production | Mark Burg | Producer |
Production | Gregg Hoffman | Producer |
Production | Oren Koules | Producer |
Sound | Charlie Clouser | Original Music Composer |
Camera | David A. Armstrong | Director of Photography |
Editing | Kevin Greutert | Editor |
Production | Stephanie Gorin | Casting |
Directing | David Hackl | Director |
Sound | Mark Gingras | Supervising Sound Editor |
Writing | Patrick Melton | Screenplay |
Writing | Marcus Dunstan | Screenplay |
Production | Daniel J. Heffner | Executive Producer |
Production | Stacey Testro | Executive Producer |
Production | Peter Block | Executive Producer |
Production | Jason Constantine | Executive Producer |
Costume & Make-Up | Alex Kavanagh | Costume Design |
Costume & Make-Up | Colin Penman | Key Makeup Artist |
Sound | Jonathan McHugh | Music Supervisor |
Directing | Steve Webb | First Assistant Director |
Crew | Dwayne McLean | Stunt Double |
Camera | Brian Gedge | Steadicam Operator |
Art | Anthony Ianni | Production Design |
Visual Effects | Jon Campfens | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Peter Denomme | Visual Effects Producer |
Sound | John Douglas Smith | Supervising Sound Editor |
Camera | Steve Wilkie | Still Photographer |
Crew | Susan Horton | Stunt Double |
Lighting | Robert McRae | Gaffer |
Sound | Steve Baine | Foley |
Art | Liesl Deslauriers | Set Decoration |
Art | Elis Y. Lam | Art Direction |
Crew | Shelley Cook | Stunt Coordinator |
Directing | Elizabeth Tremblay | Script Supervisor |
Sound | Clive Turner | Sound Effects Editor |
Sound | Andrew Tay | Sound Re-Recording Mixer |
Art | James R. Murray | Property Master |
Sound | Keith Elliott | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Mark Zsifkovits | Sound Re-Recording Mixer |
Editing | Peter Armstrong | Digital Intermediate |
Sound | Rob Bertola | Music Editor |
Visual Effects | Jeff Skochko | Special Effects Supervisor |
Editing | Trevor Lewis | Digital Intermediate |
Costume & Make-Up | Stephanie Ingram | Key Hair Stylist |
Production | Kym Crepin | Production Manager |
Camera | Monty Montgomerie | Key Grip |
Sound | Geoff Raffan | Dialogue Editor |
Crew | Duncan McLeod | Stunt Double |
Lighting | Doug Reid | Best Boy Electrician |
Crew | Billy Oliver | Stunt Double |
Sound | Jonathan Platt | Music Supervisor |
Crew | Blair Johannes | Stunt Double |
Sound | Jonathan Scott Miller | Music Supervisor |
Visual Effects | Kemal Ally | 3D Animator |
Costume & Make-Up | Stephanie Lees | Assistant Costume Designer |
Crew | Chad Camilleri | Stunts |
Crew | Chad Camilleri | Stunt Double |
Editing | Chris Wallace | Digital Intermediate |
Camera | Thomas Care | Dolly Grip |
Editing | Tom Mayclim | Digital Intermediate |
Sound | Pat Cassin | Boom Operator |
Art | Alan Letts | Construction Coordinator |
Lighting | Edward Lipscombe | Rigging Grip |
Editing | Motassem Younes | Digital Intermediate |
Editing | Nick Paulozza | Digital Intermediate |
Costume & Make-Up | Craig-Ryan French | Makeup Artist |
Visual Effects | David Alexander | 3D Animator |
Lighting | Tim Lovell | Rigging Gaffer |
Editing | Gary Brown | Digital Intermediate |
Production | Jane Rogers | Background Casting Director |
Directing | Sarah Buell | Second Assistant Director |
Production | Troy Begnaud | Associate Producer |